סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטים - לגבי זוגיות.

Offspring
לפני 3 שנים • 11 באוג׳ 2020

שאלה לשולטים - לגבי זוגיות.

Offspring • 11 באוג׳ 2020
שלום לכל השולטים שקוראים כאן, אשמח להתייעצות קטנה,
יש לי ידידה נשלטת שנים, היא צעירות, אמצע 20ים כזה, היא הייתה עם כמות לא מבוטל של גברים, שולטים, של סדיסטים שעשו בה כחפצם, "סתם" נצלים, דושים ועוד, מדובר על כמות של מאות לדעתי. עברה בערך הכל מהכל, כולל אורגיות, משחקי אונס, וכו'.
היו לה מערכות ארוכות עם שולטים, אבל מעט מידי, לא מעבר לשנה, ותמיד זה היה "פתוח" (לי המילה "פתוח" = מתישהו יגמר בטוח).
היא מאוד יפה, רזונת, חכמה ויש לה לב זהב + מגיעה מ"בית טוב". אקדמאית.
לאחרונה פתחה ליבה בפני, ואמרה שהיא רוצה להיות עם אחד, "שיקח אותה ברצינות", אני מרגיש שהיא בכיוון של להתברגן, אבל גם אני וגם היא יודעים שלנצח היא תיהיה בידיסמית, זה חלק בלתי נפרד ממנה. שפכתי בפניה את כל הקלישאות המוכרות, "לכל סיר מכסה" "בסוף יגיע האחד", כאלו...

לאחר מכן, נותרתי אני עם עצמי בדירתי, והמחשבה לא עזבה אותי:
"מי יקח אותה?" , וזה ממש לא בקטע מזלזל, אלא שאלה כנה. אם אני מסתכל על זה רגע בצורה אובייקטיבית, של מישהו ש"אינו מהקהילה", ברור לי לחלוטין שאף ונילי לא יוכל לספק את הצרכים שלה, ובטח לא יהיה מסוגל לקבל את העבר שלה, אז זה בערך פוסל אחוז דיי שמן מהאוכלוסיה, ואם אני מסתכל על אוכלוסיית השולטים, גם פה, הרוב תפוסים, או במערכות יחסים של שנים, ואני בטוח, פשוט בטוח! שיש את נושא העבר שלה, אני מכיר גברים, העבר של הבת זוג חשוב להם. אז גם מהחתך היחסית נמוך הזה, הורדנו עוד כמות לא מבוטלת.

ועכשיו אתם, ואני מבקש שתנסו להיות שניה כנים עם עצמכם, עד כמה העבר, והעובדה שהבחורה צריכה את הקיצוניות, משפיעה על בחירתה כבת זוג פוטנציאלית לlong run, כזו שיהיה אפשר להקים איתה בית, כזו שאולי תיהיה אמא של הילדים שלכם יום אחד?
האם הייתם נותנים לזה צ'אנס, או שמלכתחילה לא הייתם נותנים ללב שלכם להיפתח?

תודה מראש למשיבים.
Master Maor​(שולט){הפוכית}
אם תציץ בפרופיל שלי ושל הבת זוג שלי תקבל את התשובה.

ראשית אנ בני זוג, בעל ואישה, רק אחרי זה אנו שולט ונשלטת.

מה שחשוב בבני זוג זו ההתאמה, כאשר אין התאמה נוצר תסכול. ההתאמה צריכה להיות בהרבה מישורים, אוכל, דת, תחביבים הרבה דברים. ככל שתהיה יותר התאמה כן יטב. ה BDSM פנים רבות לו, ובהחלט ניתן להתאימו כך שיתאים לשני בני הזוג. כך אנו עשינו וזה עובד מדהים.

זו תהיה טעות גדולה מצידה לוותר על ה BDSM משום שאז יווצר תסכול שישליך על הזוגיות, אולם בבחירת בן זוג צריך קודם לראות את האדם ורק במקום שני ה BDSM.

אין לי עצות איך למצוא בן זוג, אולם היא יותר ממוזמנת לשאול שאלות אם רוצה על אורח החיים שלנו ושל עוד כמה זוגות שאני מכיר.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 באוג׳ 2020
לא הבנתי למה שלא יקחו אותה.
בגלל שהיא התנסתה עם כל מיני גברים ובכל מיני דברים? ובכן, גם השולטים פה לא בתולים (אה... חלקם, בכל אופן).
בגלל שהיא רוצה בדסמ? הרי בשביל זה התכנסנו פה.
בגלל שהיא צריכה את הקיצוניות? מה זה אומר קיצוניות? מה שקיצוני לאחד לא קיצוני לאחר, וצרכים גם משתנים ומתעצבים לפי מי שאיתנו.

אם היא חכמה, יפה ובעלת לב זהב, נשמע שהיא מציאה שהרבה שולטים, וגברים בכלל, ישמחו לחטוף לעצמם. היא רק צריכה למצוא את אלו שרוצים את מה שהיא רוצה. לחפש לה לא שולט, אלא בן זוג שהוא גם שולט. זה קיים ואפשר למצוא את זה.
    התגובה האהובה בשרשור
CinderellaD​(נשלטת)
CinderellaD​(נשלטת) • 11 באוג׳ 2020
אני חושבת שהיא צריכה קודם להבין עם עצמה מה היא מחפשת *כרגע*, קודם שולט או קודם בן זוג.

אני מסכימה עם זאלו שמי שמחפשת את שני אלה באותו אחד אכן צריכה לשאוף לזה, אבל לעיתים הניסיון למצוא משהו מושלם, בטח בגיל כל כך צעיר, הופך למתיש ומתסכל מבלי שקיימת סיבה ממשית לרוץ ולתכנן קדימה.

אני לא מתיימרת לדעת מה היא צריכה כי זה מאוד אינדיבידואלי, אבל עצתי היא דווקא להוריד הילוך, ולזרום נכון לעכשיו עם מה שבוער יותר.

שולט יכול להפוך לבן זוג, זוגיות יכולה ללבוש היררכיה, אבל קשרים מהסוג הזה הם במהותם תהליך סטוכסטי, וניסיון לכפות עליהם דטרמיניזם הוא לרוב מתכון להרס.

(ועכשיו אני רואה ששאלת רק את השולטים, אבל אם כבר חפרתי אשאיר לכם דעה אחרת)
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
היי, גם אני לא שולט ונדחפת, מקווה שזה בסדר icon_smile.gif

אני חושבת שאף אחת לא צריכה מישהו ש"יסכים לקחת אותה". אם היא נראית לך כסחורה פגומה אז אולי זה שיקוף של מה *שאתה* מחפש בבת זוג ולא דווקא תיאור אובייקטיבי שלה. כי היא לא "סוג ב". היא מה שהיא, עם הצלקות, עם ה-high maintenance, ועם כל הצדדים היפים והפחות יפים שלה. דמות עגולה. עסקת חבילה. אדם.
יותר מאשר לדאוג מי ירצה אותה, הייתי דואגת ממי שמחפש בכוונה נשים עם עבר של ניצול בשביל לנצל אותן עוד. אלה טיפוסים מתוחכמים וזה לא מובן מאליו, ללמוד להישמר מהם. אבל זה אפשרי. אפשר ללמוד לזהות את הטיפוס.

אני הייתי, בעברי, אחת שאומרים לה "מי ירצה אותך כשאת ככה" ושמשכה אליה כמו מגנט חסרי לב למיניהם. אני גם נשואה באושר מזה 11 שנים. לא כי הוא התפשר. כי הוא מה שאני הייתי צריכה ואני מה שהוא היה צריך.
הארדקור​(אחר)
הארדקור​(אחר) • 11 באוג׳ 2020
הייתי יכול לכתוב מגילה על הנושא
אבל בקצרה,
אם יש כימיה טובה ומשיכה
טיפש מי שיפספס אותה.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 11 באוג׳ 2020
שאלה מצויינת.
לקח לי שנים של ניסיון חיים ובגרות להגיע לנקודה בה אני מבינה שאכן אפשרי למצוא זוגיות שתכלול גם הקמת בית, משפחה, חברות ויחסי שליטה באותו הזמן ועם אותו אחד.

זה פשוט תלוי כימיה, כנות, תקשורת וצרכים דומים.

ברגע שיש חיבור ואהבה… זה כבר לא משנה.

אם מישהו "יפסול" אותה כאמא העתידית של ילדיו, אז הבדסם בכלל לא משנה כאן, זה אומר ששניהם פשוט לא מתאימים.
רמפול
רמפול • 11 באוג׳ 2020
ציטוט:
עכשיו אתם, ואני מבקש שתנסו להיות שניה כנים עם עצמכם, עד כמה העבר, והעובדה שהבחורה צריכה את הקיצוניות, משפיעה על בחירתה כבת זוג פוטנציאלית לlong run, כזו שיהיה אפשר להקים איתה בית, כזו שאולי תיהיה אמא של הילדים שלכם יום אחד?
האם הייתם נותנים לזה צ'אנס, או שמלכתחילה לא הייתם נותנים ללב שלכם להיפתח?

הבעיה היחידה שלה היא שהיא צריכה "קיצוניות"? לא נשמע לי בעייתי במיוחד. איך זה אמור להשפיע על היותה אמא, או רעיה? לא ברור לי בכלל.

אני חושב שאם היא באמת מכירה בצורך שלה בבדס"מ, היא צריכה להימנע מבני זוג וניליים, ואם היא במקרה מוצאת קשר ונילי, היא צריכה להציף את הנושאים האלה בנקודה מוקדמת ככל האפשר ביחסים. כל דבר אחר יהיה לא הוגן כלפי הפרטנר שלה.
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
ראשית, אתה צודק בהנחתך שכמות בני הזוג הפוטנציאלים נמוכה, עד כה הניתוח שלך נכון. העניין הוא, שעבור כל אחד ואחת מאיתנו כמות בני/ות הזוג הפוטציאלים נמוכה, אפילו נמוכה מאד. כמו שאתה בוודאי מבין, היות ובסופו של דבר רבים מוצאים את הזוגיות הנכונה והמתאימה להם - גם היא תמצא. אין סיבה אחת, בכל מה שהצגת, שמהווה גורם לכך שהחברה שלך לא תמצא זוגיות. אני לא מדבר ברמה הסובייקטיבית, שלי, אלא ברמה האובייקטיבית, כל הסיבות שמנית שכביכול עשויות להרחיק מחזרים פוטנציאלים קיימות אצל נשים, אצל חלקן גם קיימות סיבות נוספות שנראות "על הנייר" כאילו הן מעלות שליליות. אבל בסופו של דבר, אם נוצר חיבור, ואם קיימת משיכה - הניצוץ יקרה.
העצה הטובה ביותר שלי לחברה שלך - נסי, תעשי, תהני מכל רגע, מכל דייט ומכל סשן/זיון שאת יכולה! תעשי מה שבא לך, מתי שבא לך, כמה שבא לך ואיך שבא לך! תזדייני עם סוס מצידי, אם זה יושב לך ב-Bucket List. בסופו של דבר יבוא בן הזוג שיסחף את הרצפה מתחת לרגלייך, וזה יהיה כל כך קסום ומדהים וכייפי...
בקיצור (או אמ;לק כמו שאוהבים לקרוא לזה היום): שתעשה מה שהיא אוהבת ומה שעושה לה טוב, ושלא תדאג לזוגיות ארוכת שנים - היא תגיע כשתגיע.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 12 באוג׳ 2020
פרלין​(נשלטת){ש} • 12 באוג׳ 2020
אני חושבת שמה שאדיר דווקא באנשים בדסמים זאת הפתיחות המינית. נסיון מיני נחשב לדבר טוב פה, או לפחות ככה אני התרשמתי.