סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדו שיח פה

Astrix
לפני 3 שנים • 15 באוג׳ 2020

הדו שיח פה

Astrix • 15 באוג׳ 2020
אני אציג את הטענות שלי משני המינים ואשמח לקבל את חוות דעתכם הכנה:

יוצא לי להיות הרבה בצ'אט... וגם בהודעות מידי פעם... ממש נחמד וכיף לדבר עם אנשים פה סה"כ- אבל שמתי לב לפעמים למשהו שממש מפריע לי.

נשים:
אני מרגיש פה הרבה פעמים שיכול להיות בגלל העולם הזה שהאתר מתעסק בו ובגלל שיש לאנשים בסוגריים מילים גדולות כמו "שולטת" ו"נשלטת" זה לפעמים נותן להם לגיטימציה לדבר בהתנשאות ובזילזול כלפי אנשים אחרים... זה גם יכול להתבטא בתגובות הכי קטנות ומזלזלות כמו שאם תשאל אותה משהו על משהו שהיא בעצמה רשמה היא תענה לך בצורה מזלזלת או "תנפנף" אותה בצורה מגעילה... לא ברור למה...

נשים יקרות - למה לדבר ככה? "מה אכפת לך?" , "מי אתה בכלל"? , "מה אתה נדבק אלי?" ועוד שלל ברכות - ואני לא מדבר על הודעה לפרטי או שחלילה אמרתי או שלחתי קללה או משהו מזלזל... אפילו לא משהו מיני....

ועכשיו לצד הגברי- כי הרי - זה לא מגיע משום מקום נכון?

אז גברים יקרים- יש לנו לדעתי אשמה לא קטנה במצב הזה... אני שומע פה מנשים שהן מוצפות בהודעות פרטיות (כן גם אני שולח לא מתבייש להגיד)- וזה בסדר אין מה לעשות בעולם של היום הגברים הם המחזרים הראשונים לרוב-
אבל! - אני שומע על הודעות מזעזעות שנשלחות לנשים פה עם קללות ודיבור מיני מזלזל ואפילו גם הודעות של אנשים שיותר מידי "מתכלבלבים" בלי היכרות עם האישה ששלחת לה הודעה...

למה לשלוח בכלל הודעות כאלו למישהי שאתה לא מכיר? אז אני יכול להבין את המגננה שנשים פה נכנסות באופן אוטומטי כלפי כולם....

מה דעתכם? זה רק אני? או שזה באמת כך?
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 15 באוג׳ 2020
זה לא רק אתה, אבל אני חושב שלהפנות שאלות לכלל הגברים וכלל הנשים זה לא נכון.

לגבי הצד הנשי ענית לעצמך כבר מאיפה הגישה הזו מגיעה, לחלק מהן לפחות.
לגבי הצד הגברי - זו תופעה מאוד נפוצה, אבל אותם גברים לא יגיבו לך כאן, וגם אם יראו את הפוסט זה כנראה לא ישנה כלום, הם ימשיכו לעשות את זה כי לא באמת מעניין אותם מה הצד השני חושב או מרגיש, הם בעיקר רוצים לספק את הרצונות והצרכים של עצמם ורואים בצד שמולם אובייקט למימוש אותם צרכים.

אני כן בעד להעיר באופן נקודתי לאדם שעושה את זה באותו הרגע, לדון על זה לא באמת ישנה משהו, זה קורה וכולם יודעים שזה קורה.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 15 באוג׳ 2020
לצערי חברים באתר לא המציאו את היתרון שבחסינות שהאינטרנט מקנה להם בזמן שהם מתייחסים אחד לשני בזילזול, החפצה אח חוצפה.
צר לי עוד יותר שאין ולא תהיה לא לך ולא לאף אדם אחר השפעה חזקה מספיק על אף אחד מהאנשים האלה, או לפחות לא בצורה ישירה שבאמת תוביל לשינוי מהותי בהתנהגות או בחשיבה שלהם בכל הקשור להתנהלות מול 'בני אדם'.
המעט שאוכל להציע לך (כעצה) הוא להבדיל את עצמך מהם, להיות אדיב, מנומס, מכבד ואמפתי ככל הניתן תוך כדי שאתה מתעלם מאלו שמסרבים להתנהג כמוך.
תן להם להנות משלהם כי בין כה וכה לעולם לא תהיה שום התאמה בינכם גם ככה.
מצד שני, אם תוביל בדוגמא אישית מי יודע כמה כאן יעדיפו להצטרף אליך וליצור שיח שבאמת נרצה לקחת בו חלק.
    התגובה האהובה בשרשור
Astrix
Astrix • 15 באוג׳ 2020
תשובה יפה אהבתי. תודה על התגובות חברים
Sm Art{☆Sm}

שלום מותק, מה שלומך ,מותק ,שלום מותק שלי ..

Sm Art{☆Sm} • 15 באוג׳ 2020
אין הרבה מה להסתבך .
כל גבר שיכיר אשה ,הם יפרדו.
וכל אשה שתכיר גבר,הם יפרדו .

שניהם ינזקו, מהקשר.
כל מי שפגעה בגבר ,גבר יפגע בה .
וכל מי שפגע באשה ,אשה תפגע בו .

כל עניין ,ה " דחיה " ,
הוא גם ,הדדי .

אנשים ,פה ,יורים מהמותן .
לא מבינים בכלל ,מהי ,"קארמה ".
יש קארמה גברית ,ויש קארמה נשית ...

זה שהגברת ,יש לה המון פניות ,במספרים ,זה מעיד ,על קארמה נוראית ,שהיא צברה ,והיא הולכת לשלם, במספרים גבוהים.

אסביר מילה או שניים. איך קארמה מענישה אשה קלאסית, משופעת בפניות .

קארמה, מכירה, לאשה חכמולוגית, 30 דייטים.
ואז ,מביאה ,לה ,את האביר על הסוס הלבן ,
ואז הם מתחילים שניהם ,לפנטז ,שהם, בקרוב ,בעל ואשה ,הנסיכה הקסומה,והאביר.

לחייה של החכמולוגית,נכנסת שטן מהלך על שניים ,בדמות ,השדכנית, או ,החברה הטובה .

ואז ברגע אחד נגמר הכול .
בדמות של רצף מהלומות ,בזו ,אחר זו .

אסביר .
עם האביר ,ביום אחד זה נגמר ,בהפתעה גמורה ומוחלטת
המכשפה ,בדמות החברה הטובה ,שייכת ,למהלומה,קשה ,שהיא תספוג ,הפאן,הבריאותי ,נפשי ,וכלכלי.

ואז ,החכמולוגית, תתאושש, לאחר מס ' ימים ,

כל מי שהיה מעורב במהלך המהלומה ,של הקארמה .
יצא מחייה .

החכמולוגית.
תרגיש , שהיא יצאה מחוזקת ,מכל מה שאירע .
ותחזור לסורה ,ולהרגליה הקודמים,כאשר ,היא ,יותר ,אחוזת מטרה ,להתעמת אל, מול , זכרים .

עכשיו ,בנקודה זאת .
שולח איזה אדיוט ,הודעה ,
או ,פונה ,אליה ,בצ'אט .
וקיבל," דחיה " ..

עכשיו ,בדיוק ,בנקודה הזאת .
אני נכנס לתמונה.
ואני אומר *,לאדיוט שפגוע,עד לשד עצמותיו .

תגיד לה ,תודה רבה,
היא נתנה לך מתנה גדולה, שפטרה אותך .
מלחטוף ,את כל מה שיש לה ,כנגד כל הקודמים ,שקדמו לך בחייה .

אומר האדיוט הפגוע ,.
לא ,לא מאמי ,אני רוצה אותה, היא, שונה מכל קודמיה ,ואני טוב מהם,מכל שקדמו לי בחייה ...
אני והיא נסתדר .

אני אומר לו ,
אתה יותר טוב מהם ,אתה תסתדר איתה .???
אוקיי ,אז לך אליה ..!!!!

אחרי שבוע ,הוא חוזר אלי ,אבל וחפוי ראש ,אתה צדקת .!🙄

ברור, שאני צודק .😁
צדקתי גם לפני כן .😁
גם היא אומרת לי שאני צדקתי 😁.
תמיד אני צודק .😁😁

אז למה זה ממשיך ,?ולא נגמר ,משני המינים .¿¿
מדוע הם לא לומדים ומבינים ,מהי הטעות...
כי זה קארמה .♡♤♡
קארמה ,זה מה שאתה עושה ,♤<<<
כל עוד שאתה שולח הודעות, אתה ממשיך לתפעל את הקארמה ,בדרך שכזו .<<

אם יש פה 500 גברים ונשים .
לכולם יש קשר ועלילה ,בנושא הקארמה .
וכל אחד ואחד ,הוא מספר של פרק ,שהוא בפועל ,ההמשך של זה ,שקדם אליו.
□■□○●○
לדוגמא .
אייל פרק 26
רונן פרק 27
קובי פרק 28
דוד פרק 29
יוסי פרק 30

בפרק 31 יגיע האביר על הסוס הלבן .
ושמה המכה תהיה ממש כואבת .{}

אנשים ,נוטים ,לחשוב ,שזה שיגיע ,אחרי זה שקדם לו ,הוא יהיה ,עדיף ,על הקודם.
הם לא מבינים ,הוא ,לא יכול להיות עדיף ,על זה שקדם אליו,הוא חייב להיות גרוע מזה שקדם אליו ,
את רק מחושלת יותר .
אתה רק מחושל יותר .

כולכם בהיכרויות,צריכים לקבל שיעור ( עונש )
בוגדים,רמאים,נואפים. חומדים את מה שלא שלכם

אתם ,התרגלתם לעונש ,
אתם כל כך התרגלתם לעונש .

עד שאתם לא מבחינים ,ויודעים להבין שזה עונש .
😚

כאשר אשה דחתה אותך.
היא וויתרה לך העונש .🤗
או ,שהיא בסך הכול, מעדכנת אותך ,שאת העונש שלך ,אתה תקבל ,מאחת שזמינה ,בקרוב ,להנחית עליך את העונש ,כי אתה ,בשלב ענישה ,של ,מיתקדמים, לא ,של מתחילים.

גם הנשים ,מקבלות ,את העונשים שלהם.
בדרגות שונות. ובדרכים מסויימות .

הטעות של כולכם.
שאתם לא מבינים ,
שהכול זה עלילה מתגלגלת,שלשמה ,חשבתם ,שכולכם, התכנסתם ,למקום אחד ,באקראי .
ולא היא. ●
זה לא באקראי .
אתם חלק ממעגל ה 8
מעגל אין סוף
סרקולציה של 8
הכול ממוספר ,והכול מקוטלג .וכל אחד ,יגיע היום שלו ,והזמן שלו .
לשלם את המחיר אצל ,גברת X על מה שהוא עולל/ ה ,לגברת ,או ,לאדון , I ..

בסוף העלילה .
כאשר יראו לגברת X
ולאדון I .

את רשימת האקסיות שלו .
ולה ,את רשימת האקסים שלה .

שניהם יפתחו עיני עגל ענקיות .
ויאמרו ,כן ,זה נכון .
Sm Art .
כתב על זה משהו....
איך ,הוא יכל ,לדעת ולהבין את העתיד ,בצורה כה מדוייקת .
בעוד ,שאנו המשכנו ,מבלי להבין, את הקשר הישיר ,בין זה שקדם לזה שהגיע ,אל מול הנוכחי.

??¿¿...

עיקר הבעיה של גברים ,היא עם ,נוכחותם, של גברים אחרים .
ועיקר הבעיה של נשים, היא עם נוכחותם, של נשים אחרות .

על הנייר ,גבר זה מים ,ואשה זה ,אש .
זה לעולם לא יעבוד .
שניהם חושבים ומדברים בשפה שונה .

כל הגברים יש להם משהו פתוח עם האבא ואמא שלהם .
וכל הנשים יש להם משהו פתוח עם האבא ואמא שלהם .

כל עניין של מה שיקרה לנשים וגברים, ולהיפך .
בחיים .
זה מידרון שלא יגמר לעולם, בטוב .

מי שירצה לנסות ,ולצאת מזה ,בשלום .
שילך להשקיע בלשקם את הטרגדיה,שלו ,עם האבא ואמא שלו .

גם על המצבה ,של הורים .
זה עדיין יהיה אפשרי ,לנסות ליישר ההדורים ,מהעבר .

רוצים להגיע לגיל 78
ולומר את מה שאמרתי כאן .
ולמלמל מבלי להבין, כמה מדוייק אני .
קיצרתי לכם ,את הליך העונש .מתמטית .

לכו תשקיעו באבא ואמא שלכם .
הדרך היחידה להימלט מאימת מידת הדין.
KARMA.

שלום ,שלום ,תהיו ילדים טובים ,ואל תעשו בעיות .כה.אמר מי שיודע מה שאומר ...
החיים ,זה לא מה שראיתם ב" וול סטרייט " או ,ב " וונדר וומן " ..

בהצלחה.

G.N
👨💻
ממתקינקי
לפני 3 שנים • 16 באוג׳ 2020
ממתקינקי • 16 באוג׳ 2020
Sharoman כתב/ה:
לצערי חברים באתר לא המציאו את היתרון שבחסינות שהאינטרנט מקנה להם בזמן שהם מתייחסים אחד לשני בזילזול, החפצה אח חוצפה.
צר לי עוד יותר שאין ולא תהיה לא לך ולא לאף אדם אחר השפעה חזקה מספיק על אף אחד מהאנשים האלה, או לפחות לא בצורה ישירה שבאמת תוביל לשינוי מהותי בהתנהגות או בחשיבה שלהם בכל הקשור להתנהלות מול 'בני אדם'.
המעט שאוכל להציע לך (כעצה) הוא להבדיל את עצמך מהם, להיות אדיב, מנומס, מכבד ואמפתי ככל הניתן תוך כדי שאתה מתעלם מאלו שמסרבים להתנהג כמוך.
תן להם להנות משלהם כי בין כה וכה לעולם לא תהיה שום התאמה בינכם גם ככה.
מצד שני, אם תוביל בדוגמא אישית מי יודע כמה כאן יעדיפו להצטרף אליך וליצור שיח שבאמת נרצה לקחת בו חלק.

מסכים מאוד.

אני באמת לא חושב שהמגדר מייצג משהו בנושא הזה. אין דרך גאונית לנחש מראש איזו גישה יכולה להתאים לאדם אקראי בצ׳ט. חלק מהאומץ לגשת וליזום זה גם לדעת איך להתמודד עם ״לא״, גם כשהלא לא מתבטא בנימוס רב.

היום למשל פניתי ל״שולטת״ בצ׳ט וכתבתי לה ״ערב טוב״ היא ענתה: ״אני מצפה אפילו ממי שלא מחפש לקרוא קודם פרופילים״ כי מסתבר *שלדעתה* לכתוב ״שולטים״ בגבולות אומר שלשולטים אסור להפנות אליה שום מסר פרטי. היא דווקא הייתה נחמדה מאוד יחסית לתגובות שקיבלתי בעבר במקרים מאוד דומים.

אבל: זה ״הסיכון״ שלוקח מי שלא מקפיד ללכת רק ״על בטוח״ ולפנות למישהי שיש סיכוי כלשהו שלא תהיה מעוניינת בפניה.

אף פעם אל תקח דחייה באופן אישי, לא משנה מי דחה אותך. כל אדם הוא עולם מנטלי שלם, והוא רואה את העולם באופן שונה, יש לו ציפיות שונות וכיו״ב. לבני אדם יש מצבי-רוח משתנים וגם זה פקטור משמעותי שלא קשור אליך כלל. רוב בנות הזוג שהיו, היה לפחות יום אחד בחודש שהן היו הרבה פחות נחמדות אליי, כל מה שעשיתי או אמרתי כמעט היה נורא מעצבן פתאום, ולרוב אחר כך התנצלו, אבל זה קרה שוב בחודש הבא... אז תאר לך מה קורה במקרה שזו אישה זרה לחלוטין, שאין לה שום סנטימנטים כלפיך. זה מה יש, זה בני אדם.

הניסיון להתאים את עצמך לדפוס כללי, לדוגמא ״מה נשים רוצות״ רק יגרום לך הרבה ניחושים, פלספנות, כאבי ראש מיותרים, תסכול והכי גרוע: הסתכלות מקטלגת על אנשים, בניסיון להגן על רגשותיך ולהימנע מ״סכנות״. שווה לך לפתח ״עור עבה״ ופשוט לעבור הלאה בחיוך, לשכוח, למחוק, להתעלם, לא לחשוב על זה שניה נוספת.
Astrix
לפני 3 שנים • 16 באוג׳ 2020
Astrix • 16 באוג׳ 2020
יש צדק בדבריך - תגובה יפה
לייזי
לפני 3 שנים • 17 באוג׳ 2020
לייזי • 17 באוג׳ 2020
הבן שלי חזר מהבסיס וסיפר על שבת מזעזעת עם חיילים שהיו כל היום באיזו אפליקציות צאט ששם כל הזמן חיפשו מישהי שתראה להם ציצים.
תרבות הדיבור וההתנהגות... זה מהבית!!!
אם הם חסרי חינוך, לא יעזור דבר, בדיוק כמו שהבן שלי תאר. זה נכון לגבי גברים ולגבי נשים.

אי אפשר לחנך אותם.

אפשר רק להתרחק מהם. ולהתפלל שלאבו דאבי הם לא יגיעו כי תחשבו איזה פדיחות יהיו למדינה שלנו....
האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 21 באוג׳ 2020
האקסלי​(נשלט) • 21 באוג׳ 2020
תגובות מעניינות. אני רוצה להעיר משהו בנוגע לגברים ששולחים הודעות לנשים זרות, ואשמח לשמוע מכם (ובעיקר מכן), ואם אני עשיתי משהו לא בסדר בעבר אני יכול רק ללמוד איך להשתפר.

אני יודע שבאינטרנט, בכל מקום, בדרך כלל הגברים הם אילו עם התיבות היחסית ריקות והנשים הן אילו שמופגזות בהודעות.
אני יודע שזה מתסכל נשים שחוות את ההפגזות האילו, ושזה מתסכל גברים שמביטים בתיבות מייל וצ'אט ריקות לחלוטין ומתים שיהיו להם מאסות שמהם יוכלו לברור, ובהם יוכלו לנהל אינטראקציות.

אני מודה שאני אחד האנשים שלפעמים שולחים הודעה בפרטי למישהי שאינו מכיר. בדרך כלל (בייחוד פה) זה אחרי שקראתי את מה שכתבו ושקלתי מספר פעמים האם להשאיר הודעה או לא. עדיין, במבחן התוצאה, אני משאיר הודעה למישהי זרה, ולמיטב הבנתי מדובר בצעד לגיטימי, כי הרי לשם כך נתכנסנו. לקרוא פרופילים ולהכיר, ולראות אם דברים יילכו לאנשהו.

אם אני טועה לגמרי בהתנהלות שלי, בבקשה תגידו. כל ביקורת בונה על כל דבר שאמרתי או כתבתי, בייחוד פה, תהיה מבורכת. כל עוד זה משהו שיעזור לי לשפר את עצמי ולא סתם קללות וירידות. כולנו אנשים בוגרים.
Menta​(שולטת)
לפני 3 שנים • 21 באוג׳ 2020
Menta​(שולטת) • 21 באוג׳ 2020
לשלוח הודעה למישהי בפרטי זה סבבה ןמבורך כל עוד זו הודעה אישית, מכבדת ועניינית.
אישית זה אומר לכתוב מדוע בחרת לפנות אליה. בגלל הפרופיל, הודעה בפורום, בלוג? ולפרט משהו ספציפי שהיא כתבה ונקודת החיבור שלך אליו.
למשל, כתבת פוסט בבלוג שלך על פילים אפריקאיים. כילד אספתי פילים והם יקרים לליבי.
איך לא לפנות? קראתי את הפרופיל ואת כל הבלוג שלך והתחברתי להכל. את כותבת מדהים. זה לא אמין, לא אישי ונראה כמו העתק הדבק.

מכבדת זה אומר לפנות אליה בכינוי שהיא בחרה לעצמה ולא בתארים כמו המלכה, השולטת, הגבירה. זה אומר להציג את עצמך ולראות בה אדם ולא רק חליפת לטקס פלוס שוט פלוס עקבים. מי שפונה אליי כמנטה מקבל נקודת זכות. מי שפונה אליי כאל המלכה וכולי נפסל מייד.

עניינית זה אומר לא להציף בפניה את כל הפנטזיות שלך ולשאול אם הן מעניינות אותה. להפנות אותה לפרופיל שלך או לבלוג שלך כגי שתוכל להתרשם ממך, ואם אין לך בלוג או פרופיל מפורט, לספק פרטים כמו מצב משפחתי, גיל, אזור מגורים וניסיון.

בהצלחה רבה!