סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נכיר

טלי35​(שולטת)
לפני 3 שנים • 4 בספט׳ 2020
טלי35​(שולטת) • 4 בספט׳ 2020
Lanya Colson כתב/ה:
אני חושבת שהנחת הבסיס שלך טלי35 היא שחוויות אולטימטיביות/טוטליות קיימות ושיש לשאוף אליהן, וכל חוויה במציאות נבחנת בסופו של דבר על פי המרחק שלה מהגירסה האולטימטיבית שלה. (ע"ע "כמעט" - כמעט מה? או "כישלון מפואר" - מה זאת הצלחה?)

ופה אני נאלצת להצטרף למטפורה ולקרוא תיגר על הצירים ועל הספקטרום. (בום)
יש אפשרות לחוות בלי סרגל חיצוני של ציפיות. להיות ברגע, ולהתבונן ברגע רק ביחס לעצמו.
אפילו "חצי כוח" מטפורה, זה שיפוטי מדי בעיני.
אולי "חקירה משוחררת משאיפות ואידאות"?

אני הצבתי כלי מדידה זניח.
אלף דברים יכלו להיות מונחים פה באותה מידה (איזה כלי מטבח אתה? איפה היית רוצה להיות עכשיו? איזו דמות דיסני אתה?)

זה לא אומר עלי כלום ולא עליכן כלום.
מה שזה נותן זה לראות איך כל אחד מגיש את עצמו: גם איך חווה את עצמו, גם הדילמות שלו וגם ההצגה שלו את עצמו פה (שוב, אני לא איזו מאבחנת סתם מספרת איך אני רואה את הדברים)

לגבי מטפורה ולגבייך - אני לא חושבת ששתיכן קוראות תגר על הספקטרום.
אני חושבת שעצם הגישה שהצגתן (אנחנו לא על הספקטרום + בום) מלמדת עליכן משהו.
(יש פה עוד אחרים כאלו אגב)

*וזה* מרתק בעיניי.
מטפורה
מטפורה • 4 בספט׳ 2020
טלי35 כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
אני חושבת שהנחת הבסיס שלך טלי35 היא שחוויות אולטימטיביות/טוטליות קיימות ושיש לשאוף אליהן, וכל חוויה במציאות נבחנת בסופו של דבר על פי המרחק שלה מהגירסה האולטימטיבית שלה. (ע"ע "כמעט" - כמעט מה? או "כישלון מפואר" - מה זאת הצלחה?)

ופה אני נאלצת להצטרף למטפורה ולקרוא תיגר על הצירים ועל הספקטרום. (בום)
יש אפשרות לחוות בלי סרגל חיצוני של ציפיות. להיות ברגע, ולהתבונן ברגע רק ביחס לעצמו.
אפילו "חצי כוח" מטפורה, זה שיפוטי מדי בעיני.
אולי "חקירה משוחררת משאיפות ואידאות"?

אני הצבתי כלי מדידה זניח.
אלף דברים יכלו להיות מונחים פה באותה מידה (איזה כלי מטבח אתה? איפה היית רוצה להיות עכשיו? איזו דמות דיסני אתה?)

זה לא אומר עלי כלום ולא עליכן כלום.
מה שזה נותן זה לראות איך כל אחד מגיש את עצמו: גם איך חווה את עצמו, גם הדילמות שלו וגם ההצגה שלו את עצמו פה (שוב, אני לא איזו מאבחנת סתם מספרת איך אני רואה את הדברים)

לגבי מטפורה ולגבייך - אני לא חושבת ששתיכן קוראות תגר על הספקטרום.
אני חושבת שעצם הגישה שהצגתן (אנחנו לא על הספקטרום + בום) מלמדת עליכן משהו.
(יש פה עוד אחרים כאלו אגב)

*וזה* מרתק בעיניי.

הו רגע, יש כאן הנחת מוצא קטנה שצריך לחשוף ולחבוט בההה. שנייה אחת.
אני חושבת שלא כל זיהוי של ספקטרום כלא מדויק הוא ביקורת 'על הגישה', 'על השיטה' ויציאה מהכלל לשם יציאה מהכלל. להיפך, זה חלק מהדיון. לפעמים למקם את הצירים נכון זו כבר כל התשובה כולה. זה ההבדל בין מעגל מתופפים לדיון מופשט.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 4 בספט׳ 2020
יופי. עכשיו בא לי דיון מופשט.

הוא פה בכלוב?
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 4 בספט׳ 2020
אני חושב שהגישה הבריאה היא השניה, ואני מעדיף לחיות לפיה. כמובן שלפעמים חייתי על פי הראשונה.
אבל כן, עדיף להיכשל כמה פעמים מאשר לא לנסות. עדיף לשעוט קדימה וליפול על הפרצוף מאשר להישאר במקום וליפול על התחת.
חצוי בנשמה
חצוי בנשמה • 4 בספט׳ 2020
ברור שעדיף הכישלון, כי גם ממנו לומדים..
לחיות למענך
לחיות למענך • 4 בספט׳ 2020
אני "עדיף כישלון מפואר מאשר חלומות במגירה".

פעם היה לי חלום להיות נשלט של מישהי ממש ממש כוסית.

פעם היה לי חלום לא לגמור במשך חודש שלם ואז לגמור תוך 5 שניות כשאני על הברכיים מביט בשולטת. היה לי חלום לחיות ככה במשך שנים, ולא לגמור כל פעם במשך חודש שלם, ואז לגמור תוך 5 שניות כשאני על הברכיים, מביט בשולטת, ואז להתחיל מחדש, חודש נוסף, ככה במשך שנים.

פעם היה לי חלום להיות נשלט של מישהי רעה.

פעם היה לי חלום שאישה רגילה באמת תצטרך עבד, ושהיא תנסה לגרום לי להיות העבד שלה. חלמתי שאישה רגילה תצטרך מישהו שיבנה לה את הבית, והיא תנסה לגרום לי לבנות לה אותו, יום יום, בוקר עד ערב, במשך שנים. חלמתי על הרגע הראשון שבו נדבר, והיא תבין שהיא יכולה לגרום לי לעשות את זה. חלמתי על הרגע הראשון שהיא תבין שהיא יכולה לגרום לי לעשות את זה, ושהיא תתרגש מאוד ותשמח מאוד, אפילו תקפוץ ללא שליטה מרוב אושר, כאילו שהיא מצאה מתנה, כאילו שהיה לה ממש מזל שזה קרה.

פעם היה לי חלום לרדת לשולטת כל יום 3 שעות רצוף בזמן שהיא רואה טלויזיה.

פעם היה לי חלום לעבוד בחינם במקום שעושים בו סדנאות במיניות. היה לי חלום שתגיע מישהי, ואני אעזור לה להתמקם במקום, לארגן את הדברים שלה. אחר כך אכין לה שתיה, ואוכל, בהתאם למה שהיא תבקש. אחר כך אדבר איתה במשך שעה, אענה לה על שאלות, אתן לה את כל המידע שהיא צריכה. ואחרי שאסיים את כל זה, אראה אותה בסדנא הולכת ומכירה מישהו אחר, ואחרי זה אראה אותה הולכת איתו לחדר, ואחרי זה מבחוץ לחדר, אשמע את הקול שלה גומרת. היה לי חלום שביום הראשון כשהיא תגיע, אני ארגיש שיש סיכוי שמשהו יקרה ביני לבינה, יהיה מתח מיני, היא תפלרטט איתי, אני ארגיש שהיא חושבת אולי לשכב איתי. אחר כך לא יקרה מזה כלום, אני רק אעזור לה להתמקם, אכין לה אוכל ושתיה, אדבר איתה במשך שעה ואתן לה את כל המידע. ואז ביום השני היא כבר תתרגל לדבר אליי כמו אל העוזר שלה. היה לי חלום שהיא תיגש אליי ותגיד לי משהו כמו: "אתה יכול בבקשה לסחוב את התיקים שלי מהחדר ללובי? ואז להכין לי מיץ תפוזים ולחם עם חמאה?", אחרי שרק יום קודם פלירטטנו והיה סיכוי שנהיה אינטימיים.

פעם היה לי חלום שכשהשולטת תצמיד את הצוואר שלה מזיעה לאף שלי מקרוב, אני אריח אותה ואגמור במכנסיים בלי יכולת לעצור.

פעם היה לי חלום להיות חיית שעשועים אנושית בספארי בידיאסאמי שבו החיות הם בני אדם. ושאני אהיה מוצג של "חיית בן אדם חרמן". ישימו אותי בתוך חצר פתוחה בגודל 10 מטר, ויהיה לי אסור לגמור אף פעם. נשים יבואו לספארי במטרה ללמוד, כמו שבאים לפארק מדע. הן יהיו לבושות, ואני אהיה ערום. אני אהיה מוצג של "בן אדם חרמן". הנשים יגיעו ויעמדו מולי לבושות, ויראו איך שכשאני מסתכל עליהן אני ישר נהיה חרמן, וכל כך רוצה לאונן. מי שתרצה תוכל למשל להתקרב אליי ולתת לי להריח אותה, ולראות איך אני מתפתל מחרמנות ומשתוקק כל כך עבורה.

עדיף כישלון מפואר, מאשר חלומות במגירה.
Boy Toy
Boy Toy • 4 בספט׳ 2020
לגמרי האופציה השניה..מקסימום מתאכזבים וממשיכים הלאה.
ma'am​(שולטת)
ma'am​(שולטת) • 4 בספט׳ 2020
במערכות יחסים, יותר טוב כלום מכמעט.
בשאר תחומי החיים, עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה.