סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דימויים שטבועים בעולם השליטה

סבון ארומטי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 4 בספט׳ 2020

דימויים שטבועים בעולם השליטה

סבון ארומטי​(נשלט) • 4 בספט׳ 2020
שמתי לב פה באתר שסממנים כמו בגדי עור, מגפיים ארוכות, קעקועים, שחור בעיניים הם כאילו הפכו להיות המייצגים של התחום, למרות שאני בכלל פחות מתחבר לכל אלו. מהסיבה הזאת מועדונים כמו הדנג'ן פחות עושים לי את זה כי תמיד מפרסמים מסיבות עם רקדנים בבגדי עור על עמודים והכל כזה מלא תחפושות ושואו ענק של BDSM. האם יש מקומות שעושים מפגשים כאלו בצורה יותר אינטימית, בלי כל הוואו הזה?

כאילו, לא פוסל בכלל. שוט, לק בציפורניים, אזיקים, מסיכת ראש, נגיד אחלה. אבל האם אני חייב לגלח את הראש ולמלא את עצמי בקעקועים כדי להרגיש יותר שייך?
מישלי
מישלי • 4 בספט׳ 2020
אפשר לעשות בדס"מ גם בטריינינג וכפכפים.
אפשר גם בלי איפור, אביזרים או תפאורה או טקסים.

יש אנשים שזקוקים לכל אלו.
ויש כאלו שלא.

במסיבות ומועדונים, רוצים לייצר אווירה, ולכן מקפידים על דרס קוד.
בדיוק כמו במקומות אחרים, כמו בית משפט, הצגת תיאטרון, או מסעדה יוקרה.

יש מאנצ'ים, או מפגשים שאנשים מארגנים, שאין בהם קוד לבוש, ובאים איך שמתחשק.
גם לשם, יש כאלו שיבחרו להגיע בהופעה "לא ונילית".

אחרי הרבה שנים בסצינה, שבמהלכן אהבתי את ההופעה "האחרת" (תירוץ "להתחפש", או להעיז), בשנים האחרונות, גם אני הרבה פעמים מרגישה שזה מיותר או מטופש לי.

בקיצור, כמו בכל דבר (פה או בכלל), יש הכל מהכל.
    התגובה האהובה בשרשור
FoxyBoxy

Re: דימויים שטבועים בעולם השליטה

FoxyBoxy • 4 בספט׳ 2020
soulmate כתב/ה:
שמתי לב פה באתר שסממנים כמו בגדי עור, מגפיים ארוכות, קעקועים, שחור בעיניים הם כאילו הפכו להיות המייצגים של התחום, למרות שאני בכלל פחות מתחבר לכל אלו. מהסיבה הזאת מועדונים כמו הדנג'ן פחות עושים לי את זה כי תמיד מפרסמים מסיבות עם רקדנים בבגדי עור על עמודים והכל כזה מלא תחפושות ושואו ענק של BDSM. האם יש מקומות שעושים מפגשים כאלו בצורה יותר אינטימית, בלי כל הוואו הזה?

כאילו, לא פוסל בכלל. שוט, לק בציפורניים, אזיקים, מסיכת ראש, נגיד אחלה. אבל האם אני חייב לגלח את הראש ולמלא את עצמי בקעקועים כדי להרגיש יותר שייך?

מאנצ'
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אני גם מקועקעת, אבל זה לא מה שמאפיין אותי באופן עקרוני.
זה שאתה מנסה לקטלג את עצמך לפי מראה חיצוני, זאת אחת הבעיה בחברה שלנו, (בעיקר הישראלית).
בני אדם הם מורכבים ולהתלבש בצורה מסויימת לא אומר שזה הדבר היחידי שמאפיין אותנו.
שלגי
שלגי • 4 בספט׳ 2020
לא
אנוש'קה​(אחרת)
לפני 3 שנים • 5 בספט׳ 2020
אנוש'קה​(אחרת) • 5 בספט׳ 2020
לי יש קעקועים אבך אני נראית ומתלבשת כמו ילדה בת 14 ויש לי פטיש לפיג'מות פסטליות קצרות .. אתה יכול פשוט להיות עצמך זה הכי יפה ♡
סווריןן
סווריןן • 5 בספט׳ 2020
מעניינת ההיסטוריה של צורת הלבוש הזו. אצל המרקיז דה סאד, אין שום זכר לבגדי עור. אצל זאכר-מאזוך, סוורין (אני!) מתעקש על פרוות אצל וואנדה שלו, כי חשוב לו הקור שהיא תקרין: היא עטופה בפרוות כי קר לה, כי היא האהובה הקרה. גם שם אין איזכור לבגדי עור. בגדי עור נשמע לי משהו שהגיע מתרבות של אופנוענים, hells angels, או משהו כזה. עקבים זה משהו שמדליק גם בהקשרים ונילים. כך גם לק. אבל מתי ולמה נכנסו בגדי עור לתמונה כמין dress code סטראוטיפי של יחסי שליטה? מישהו/י יודע/ת? (אני חושד בהוליווד..., ואולי מין זיקה בין מגלבי עור ללבוש עור, אבל אני סתם מהגג).
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 5 בספט׳ 2020
ויש אנשים שלא מבינים למה סטרפאון או אנאלי נחשב בדסמי בכלל...
שזה חלק מפרקטיקות סקס שפשוט... נעימות.