סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הבעיה בצעירים?

boltzmann
לפני שנתיים • 22 במאי 2021

Re: אצלי דווקא הפוך!

boltzmann • 22 במאי 2021
טלטלים כתב/ה:
אני בת 47, ודווקא צעירים הם אלו שעושים לי את זה כל מי שמעל גיל 28 כבר מבוגר מידי עבורי icon_smile.gif
זה לחלוטין עניין של העדפה. אצלי תחושות השליטה דווקא גדלה כשיש את מי ללמד. צעד אחר צעד. לעצב אותו הדיוק כמו שאני אוהבת!
אז לכל הצעירים מגיל 18 ועד 28-
לא לדאוג. יש אותי ושכמותי בוודאות.

מעניין
זרמו וזהו מה כינוי
זרמו וזהו מה כינוי • 22 במאי 2021
תהיו מודרניות, הצעירים היום יודעים הרבה יותר ממבוגרים אבל מה שכן לא מבינים את זה כמו מבוגרים..
יש צעירים שכן יודעים מה הם רוצים, ויש שולטות שמפחדות להיכנס לזה , עם כל הרצון שלהן והדאווין לבחור צעיר, אבל מבחימתן זו מיטה חולה, כי מנקודת מבט שלהן יש לבחוא צעיר עוד הרבה לעבור, יש צעירים שכבר יודעים מה הם רוצים!!
תתעוררו מלכות...הדור של פעם כבר נעלם , כל דבר אפשר לבחון ושום דבר זה לא מיטה חולה.

על זה נאמר שולטת שפוחדת ממשהו , בין אם זה צעיר, בוגר או לא משנה היא עצמה עדיין לא בשלה לשלוט גם אם היא בת 50...
צעיר אשמח ללמוד ממלכה שהיא טיפה או אפילו יותר מטיפה גדולה ממנו..
הבעיה שרוב היחסים האלה נתקלים בסוג של אינטרס ועל גדר הקל, תהפכו את זה לקצת קשה יותר והגיל יהיה מבוטל לגמרי, במיוחד בשנת - 2021 שזה כבר דור אחר..
זרמו וזהו מה כינוי

Re: אצלי דווקא הפוך!

זרמו וזהו מה כינוי • 22 במאי 2021
טלטלים כתב/ה:
אני בת 47, ודווקא צעירים הם אלו שעושים לי את זה כל מי שמעל גיל 28 כבר מבוגר מידי עבורי icon_smile.gif
זה לחלוטין עניין של העדפה. אצלי תחושות השליטה דווקא גדלה כשיש את מי ללמד. צעד אחר צעד. לעצב אותו הדיוק כמו שאני אוהבת!
אז לכל הצעירים מגיל 18 ועד 28-
לא לדאוג. יש אותי ושכמותי בוודאות.

חבל שאין לי דרך ליצור איתך קשר....
כאן לפני כולם? זה הפסד שלנו, מעניינת מאוד ירבו כמוך ולא בגלל שאת אוהבת צעירים, אלא בגלל מה שאת משדרת.