לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רוב האנשים שמתעסקים בBDSM שמאלנים?

האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 10 בספט׳ 2020
האקסלי​(נשלט) • 10 בספט׳ 2020
אני חייב לומר שזה נושא מרתק. קודם כל, אין לי שמץ אם זה נכון או לא. אני יכול רק לנחש.
היו פה כמה שאמרו שאין קורלציה, אבל הדוגמאות לא אומרות שום דבר. אם מישהו כאן מכיר שלושה ימנים בדסמים באופן אישי זה לא אומר שום דבר על רוב הכלוב או רוב האנשים שבאופן כללי מתעניינים בזה.

אם באמת רוב האנשים שמתעניינים בבדס"מ הם שמאלנים, אני מניח שיש בזה היגיון. אני חושב שבצד השמאלי יש אווירה יותר מתירנית מאשר בימין. לא אומר לטוב או לרע. אני גם חושב שרוב האנשים שנמצאים במחנה כזה או אחר בעניין מסויים, יהיו באותו מחנה גם בעניינים אחרים. תסתכלו על בטחון, על כלכלה, על דת, ועל כל מיני נושאים אחרים שלכאורה לא קשורים זה לזה וגם לא אזוקים זה לזה. אנחנו מוצאים פחות או יותר את אותם אנשים באותם צדדים.

אני חושב שיהיה מעניין לעשות סקר ולראות לאן אנשים נוטים, ומה מאפיין אנשים שונים. לדוגמה, האם רוב הימנים בבדס"ם היו ימנים בצעירותם, או שמאלנים שעברו צד? האם רוב הימנים שולטים או נשלטים? האם רוב השמאלנים שולטים או נשלטים?

אני רואה שכמובן אנשים לקחו את השיחה לכיוון של "הצד שלי מאוד צודק ואדם שלא מסכים איתי הוא נורא עלוב", שזה תמיד מלבב לראות.
אני, באופן אישי, לא חושב שיש קורלציה בין דעה של אדם במישור הפוליטי לבין כמה הוא פתוח לחוויות. אני מבין את מה שנאמר על זה שהשמאל הוא לכאורה יותר פתוח ומכיל, אבל אני חושב שבהרבה מוסדות השמאל הפך לממש עמדת ברירת המחדל, אז אנשים שטופי מוח שהולכים עם מה שהובהר להם מגיל אפס שהוא הדבר "הנכון" אינם רק ימנים בבונים שממלמלים "רק-ביבי רק-ביבי". יש כאלה בכל הצדדים. הכל בסדר. לימין אין מונופול על סגירות מחשבתית.

דרך אגב, הבלוג שלי (שהוא בלוג די צעיר וחדש) כולל בתוכו שני סיפורים שנובעים מההנחה שלי שהפרטנרית העתידית שלי תהיה מישהי שלא מסכימה איתי פוליטית, בייחוד אם תחלוק את תחומי העניין שלי בענייני בדס"מ. קוראים להם "המתג שייך רק לה" ו-"פלורידה תזיין את כולנו".
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 10 בספט׳ 2020
אנשים חיים כאן בפחד.
הם מבינים לאן נושבת הרוח
ומעדיפים ליישר קו, פן יבולע להם.
אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו חסום
או לגלות פתאום ש "הפרופיל לא קיים"

אני אישית לא חושש מכלום ואין לי בעיה להביע דיעה
תמיד הייתי בצד השמאלי. מאז שאני ילד.
אבל גם אם הייתי ימני הייתי אומר את זה בלי פחד..
אבל אני לא ימני ..
האקסלי​(נשלט)
לא ממש ירדתי לסוף דעתך. איזה משני הצדדים אתה חושב מפחד מאיזה צד?
אתה מדבר על הכלוב עצמו או על רשתות חברתיות באופן כללי?
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 10 בספט׳ 2020
אחד מה turn off הגדולים, בשיחת סלון, ובוודאי בהקשר מיני, היא פוליטיקה והדיון בה.
ולעצם הדיון,
המשותף לרוב העוסקים במיניות אחרת, היא פתיחות ומודעות גבוהה לעצמם ולרצונות שלהם,
זאת בצד האמונות הפוליטיות, שמרנות או מתירנות ב real life.
המיניות האחרת של רובנו היא לרוב דיסקרטית, ולא מוחצנת בחברה הכללית, ואילו הנגישות והפתיחות חוצת המגזרים (מי יותר ומי פחות) מאפשרת לכל אחד מאיתנו, להיות דר' מיסטר הייד ביום, ודר' ג'קיל בלילה.
האקסלי​(נשלט)
דר' ג'קיל? אני מצטער, אבל אני ממש לא בקטע של מדיקל.
Sm Art{☆Sm}

" צדק חברתי " - קורונה,בדס"מ, אומן,חרדים,שמאל

Sm Art{☆Sm} • 10 בספט׳ 2020
שלום ,

אני מייעץ ,לכל מי שרוצה ,להבין, .
בנושא ימין ,ושמאל .
להאזין להרצאה הנ"ל.

שם ההרצאה .
היא "צדק חברתי "

היא מאתמול .
והיא אקטואלית ,לכל ,איש ואשה ,פה ,בישראל .

https://m.youtube.com/watch?v=8bttiJtx-rM
גוליבר​(שולט)
גוליבר​(שולט) • 10 בספט׳ 2020
אלפא-בטא כתב/ה:

המיניות האחרת של רובנו היא לרוב דיסקרטית, ולא מוחצנת בחברה הכללית, ואילו הנגישות והפתיחות חוצת המגזרים (מי יותר ומי פחות) מאפשרת לכל אחד מאיתנו, להיות דר' מיסטר הייד ביום, ודר' ג'קיל בלילה.

אם כבר ההפך - דר' ג'קיל ביום ומיסטר הייד בלילה. ומיסטר הייד לא היה דר'. יש שמועה שאפילו בגרות לא הייתה לו.
Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 11 בספט׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 11 בספט׳ 2020
צריך לבדוק את הנושא, גם אני שמתי לב לזה.
אני בטוח ששמאלנים ליברליים ממרכז הארץ הם הרוב פה, אבל יש פה גם ימנים - פשוט לא עושים רעש כמו השמלאנים, לא מארגנים מאנצים ולא מנהלים קבוצות בפייסבוק. הם לא אקטיביים פה מלבד הכרויות. ככה שזה גורם לזה לחשוב שהם כמעט ולא קיימים במיוחד אם אתה גבר סטרייט ששואב מידע רק מאונליין.
אני חושב ששולטות שנמצאות פה הרבה שנים יוכלו לשפוך אור על הסוגיה, בגלל שיש להן רזומה.