סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רוב האנשים שמתעסקים בBDSM שמאלנים?

פרשי
לפני 3 שנים • 12 באוק׳ 2020
פרשי • 12 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
פרשי כתב/ה:
אתה באמת רוצה להיכנס איתי להיסטוריה הזאת?
קראת פעם על הסוזן?
אלטלנה?
"אותו טיפוס היטלרי עשה בחירות נכונות וחכמות בתנאים הכי גרועים והקים לך מדינה כדי שתוכל
לומר עליו בגיל 21 היטלר ורוצח." לא אני קראתי למנחם בגין היטלר ורוצח, אבל בן גוריון, והחברים שלך מתנועת דרכינו קראו לו היטלר ורוצח.
"תקרא קצת היסטוריה ועובדות מי היה השמאל והאנשים ועל פי אילו ערכים הם פעלו כאן.
תכיר את ה"אוייב" שלך."
ואם אתה באמת רוצה לראות מי זה השמאל של פעם, אז אני אביא לך מספר ציטוטים, הם לא היו מצביעים היום מרץ, הם היו משהו בין עוצמה יהודיה לבנט
"אינני שולל טראנספר מבחינה מוסרית ואינני שולל אותו גם מבחינה פוליטית, אם יש סיכוי לזה... אינני יודע. אבל אסור שתהיה זאת הצעה יהודית... אם אנו נציע זאת – הערבים ידחו אותה והגויים יגידו שאין מקום ליהודים בארץ־ישראל"
לא איכפת לי אם תקראו לזה תוכנית אלון, אבל הפרינציפ בשבילי הוא זה – גבולות עם מה שפחות ערבים."
"לא היה דבר כזה פלסטינאים. מתי לאורך ההיסטוריה חי עם פלסטיני עצמאי בארצו פלסטין? לפני מלחמת העולם הראשונה האזור נקרא דרום סוריה וכלל את כל ירדן. זה לא שהיה בעבר עם פלסטיני שחי בפלסטין והחשיב את עצמו לעם פלסטיני ובאנו והעפנו אותם החוצה ולקחנו את ארצם. הם מעולם לא היו עם."
"כל הנישא נישואי תערובת מצטרף אל ששת המיליונים."
זה השמאל שאתה מדבר עליו, השמאל שלהיום מזמןן שכח מה זה להיות יהודי(אבי גבאי שם, שם)

אז אתה אומר שני דברים:
1. כל שמאלן היום צריך לתת דין וחשבון על כל עוולה או טעות של השמאל בעבר
2. השמאל בעבר בכלל לא דומה לשמאל של היום

אז אם אני מצביע מרץ, אני בכלל לא דומה לבן גוריון, ולכן אני בדיוק כמוהו. שמע, עם אי-גיון כמו שלך...
אז בבקשה - תן אתה דין וחשבון על סברא ושתילה, רוצח המונים. אתה גם רצחת את רבין, יא רוצח. איך יכולת להכין שלט שלו במדי אס.אס ולצעוד ככה בגאווה? אה? יא מושחת אחד, גם הולילנד וגם כל הפרשיות של ביבי, לא הספיק לך לגנוב מהעם של עצמך? בנצי גופשטיין הומופוב שכמוך, רוצה לעשות לכולנו טיפולי המרה, כי אתה פוחד מעצמך. לך תשים מסכה, ותפסיק לסכן לכולנו את הבריאות, רק בשביל שאתה תוכל ללכת לבית כנסת. הכל, כולל הכל, אשמתך!

*** טקסט זה פונה אל פרשי בלבד, לא אל אף אדם אחר. אין כאן הכללה על ימניים, אלא הדגמה של עד כמה החשיבה שלו, של פרשי, מעוותת בעיניי***

דבר ראשו על סברה ושתילה אין לי כזה בעיה לקחת דין וחשבון, עח צח רבין השמאל בכל מקרה מבקש מאיתנו דין וחשבון כל יום אז פעם אחת תיקח אתה דין וחשבון ל כל הפשעים של השמאל, אגב רבין לא נרצח בגלל "הסתה", רין נרצח בגלל קורבנות השלום.
נ.ב התגובה שלי היתה מיועדת למי שהגיב מעלי, תקרא ותבין, בהצלחה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 13 באוק׳ 2020
פרשי - כן, לאלה שהפגינו נגד רבין בצורה שהפגינו יש אחריות כלשהי על מעשיהם, על הצורה שהם התבטאו - אבל, אזרח מן השורה שלא היה שם, לא אחראי למה שקרה שם. ובטח שאזרח פשוט שהפגין שם לא אחראי למעשיו של יגאל עמיר. ובכל מקרה, זה כבר ישן ומספיק. זה שיש אנשים שעוד חופרים על זה, זה בעיה שלהם. המנהיגים זה כבר שאלה אחרת. המנהיגים זה סיפור אחר
עכשיו, תהיה הוגן - ביבי טוען שלא מחליפים ראש ממשלה בהפגנות. אבל, הוא עצמו הפגין נגד רבין, לא? הוא עצמו קרא לאולמרט להתפטר, לא? זה לא קצת צביעות מצידו להגיד שראש ממשלה נבחר זה קדוש, כשהוא עצמו קרא להתפטרות של ראשי ממשלה? ועוד פעמיים!! אפילו לא טיפה צבוע?
עכשיו, תגיד ברצינות - מה לי, שנולדתי ב1980, ולהפגנות נגד בגין? או לאמירות של בן גוריון? אני הייתי פעוט כשכל זה קרה, איך זה קשור אלי? מה, אם אני מצביע מרצ אז אני קשור לאוסלו? בהסכמי אוסלו הייתי, נדמה לי, בן 12. מה הבנתי מהתחת שלי בגיל הזה? איזה השפעה היתה לי על זה? מה הקשר ביני לבין הערכה או חוסר הערכה ליאסר ערפאת???? באיזה ראש הזוי אני קשור לדברים האלה? אנחנו חיים עכשיו, אני מצביע היום.
תתאפס על עצמך כבר. תחשוב כמה אנשים היום מצביעים שמאל ובקושי יודעים מי זה ערפאת, כי הם נולדו כשהוא כבר לא היה רלוונטי?? מה, ילד בן 20 שמצביע מחר פעם ראשונה, ובוחר מחל, מצביע לבגין?? הוא בכלל יודע מי זה בגין????
Alas
Alas • 13 באוק׳ 2020
זה הנרטיב החולני של הימין - של תחושת קיפוח בלתי נלאית וקורבנות.
וליבוי שנאה והסתה תוך ניגון על הרגישויות האלה.
מניפולציות פתטיות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
זה נרטיב שביבי בונה, אני מסכים. זה נרטיב שחלק מאנשי הימין, אולי חלק גדול לא ספרתי, קונה. נראה שפרשי קנה אותו, לפחות לפי הדברים שהוא כותב.
אבל, זה לא "הנרטיב של הימין". לא חסרים אנשי ימין שחושבים אחרת. בבלפור יש שלטים "כן לליכוד, לא לביבי". אם את רוצה להישאר איכשהו יותר טובה מהם, אז בואי ננסה להיות אחרת. נבדיל בין ביבי לבין "הימין", בין בוחרים שקונים את זה, לבין "ימניים".
אולי כשהמחנה שלנו יפסיק להכליל, גם אנשים כמו פרשי יוכלו להפסיק. עייני ערך אייל ברקוביץ', שלא היסס להגיד לאנשי ליכוד מה הוא חושב עליהם, כשהוא ימני מובהק.
המלט
המלט • 13 באוק׳ 2020
- Meh - כתב/ה:
מניפולציות פתטיות.

הכללות חסרות שחר, מנוסחות באלימות רבה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
המלט, זו הכללה, כן. אבל האם היא חסרת שחר?
האם לא שמענו ח"כים של הליכוד מדברים בצורה כזו? במציאות שבה הליכוד בשלטון כבר שנים, האם לא שמענו חלק ממנהיגי התנועה הזו, וכמובן את ביבי, מדברים כאילו השמאל מנהל את המדינה, והם מסכנים? האם ביבי לא מנסה להסית בצורה כזו את בוחריו? האם אמירות כמו "השמאל שכחו איך להיות יהודים", הסרת השכפ"צ המפורסמת ועוד ועוד לא נועדו להשיג את מה שmeh מתארת?
ברור שזה לא כל חברי הליכוד, וברור שלא כל אדם בעל דעות ימניות קונה את הרעל הזה, אבל ביבי כן מוכר אותו וכן יש מי שקונים אותו.
אז שוב - יש פה הכללה, וזה צריך להפסק. אבל, היא רחוקה מלהיות חסרת שחר. הדברים האלה קיימים, וכולנו מרגישים אותם. (וכמובן שיש מי שמעודד את ההכללות של השמאל)
מפליג אותך
מפליג אותך • 13 באוק׳ 2020
הזמנים השתנו
פעם היינו מדינה במשבר
מוקפת אוייבים עם טילים
היום אנחנו מדינה מוקפת אוייבים עם טיטולים
המון טיטולים...
וזה הבדל משמעותי לא חושבים?
מפליג אותך
מפליג אותך • 13 באוק׳ 2020
- Meh - כתב/ה:
מניפולציות פתטיות.

מוניפולציה שעובדת טוב מאוד.
שמתודלקת יפה על ידי מפלגות כמו ש"ס החרדים
מנהיגי הליכוד.
ומשפטים שאומרים ששינוי זה הדבר הכי נורא שקיים.
המוזר הוא שדווקא בגלל הערבים (שהכי סתגלתנים, והכי מתאימים את עצמם כל פעם למצב הקיים) שהם אויבי העם. יוצא שאותם אנשים מתנגדי השינוי הם הרוב בכנסת. ולכן במדינה כולה. (כי מי סופר ערבים המנדטים?) יש כאן סטיה על סטיה על סטיה. הכל עקום והפוך פה

ואני...אני...
בעד העם שהוא את אתה ואני. שבגלל המצב העגום הפוך ועקום הזה. אנחנו נחלה הקורונה.
כשנגיע לבית החולים לא יהיו מיטות כי החרד או הערבי יגיע לשם לפנינו.
כשתהיה מלחמה. החרד והערבי לא יהיו איתנו. ובנינו יתנו נפשם .
כשהכלכלה תיכנס לבעיה החרד והערבי לא יעזרו לנו. ואנחנו נפשות יד ורגל.

והכי עצוב שבסופו של היום אחרי הכל. יש עוד משהו שקורה לאותם פשוטי עם ששומרים על מסכות.
שמתגייסים לצבא.
שמנהלים עסקים.

אנרכיסטים.

זאת האמת וכל האמת.. אז למה אתה לי בית סוהר רושם?
אינני אשם אינני אשם
פרשי
פרשי • 13 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
פרשי - כן, לאלה שהפגינו נגד רבין בצורה שהפגינו יש אחריות כלשהי על מעשיהם, על הצורה שהם התבטאו - אבל, אזרח מן השורה שלא היה שם, לא אחראי למה שקרה שם. ובטח שאזרח פשוט שהפגין שם לא אחראי למעשיו של יגאל עמיר. ובכל מקרה, זה כבר ישן ומספיק. זה שיש אנשים שעוד חופרים על זה, זה בעיה שלהם. המנהיגים זה כבר שאלה אחרת. המנהיגים זה סיפור אחר
עכשיו, תהיה הוגן - ביבי טוען שלא מחליפים ראש ממשלה בהפגנות. אבל, הוא עצמו הפגין נגד רבין, לא? הוא עצמו קרא לאולמרט להתפטר, לא? זה לא קצת צביעות מצידו להגיד שראש ממשלה נבחר זה קדוש, כשהוא עצמו קרא להתפטרות של ראשי ממשלה? ועוד פעמיים!! אפילו לא טיפה צבוע?
עכשיו, תגיד ברצינות - מה לי, שנולדתי ב1980, ולהפגנות נגד בגין? או לאמירות של בן גוריון? אני הייתי פעוט כשכל זה קרה, איך זה קשור אלי? מה, אם אני מצביע מרצ אז אני קשור לאוסלו? בהסכמי אוסלו הייתי, נדמה לי, בן 12. מה הבנתי מהתחת שלי בגיל הזה? איזה השפעה היתה לי על זה? מה הקשר ביני לבין הערכה או חוסר הערכה ליאסר ערפאת???? באיזה ראש הזוי אני קשור לדברים האלה? אנחנו חיים עכשיו, אני מצביע היום.
תתאפס על עצמך כבר. תחשוב כמה אנשים היום מצביעים שמאל ובקושי יודעים מי זה ערפאת, כי הם נולדו כשהוא כבר לא היה רלוונטי?? מה, ילד בן 20 שמצביע מחר פעם ראשונה, ובוחר מחל, מצביע לבגין?? הוא בכלל יודע מי זה בגין????

אני רוצה להפתיע אותך, לא הצבעתי ביבי, ולא הצביע לו בחיים. אם היית רואה את חשבון הטוויטר שלי, היי יודע עד כמה אני מתעב אותו.
בקשר ליאסר עראפת, לכל לראש האנשים שיושבים בר כיום הולכים לקבר שלו, אפשר לחשוב הוא איזה צדיק ולא רב מרצחים, כל אנשי הרוח של השמאל הישראלי תומכים בצורה הפשוטה ביותר במחבלים, חיים אורון, עמוס עוז, רון פונדק, עמיר פרץ, יוסי ביילין, בנימין בן אליעזר, ציפי ליבני, כל הרשימה היפה הזאת תכה במרואן ברגותי, מחבל שהורשע על מעשי טרור בהם נרצחו ונפצעו ישראלים רבים.לא נחשד, הורשע.
אז כן, השמאל הישראלי מעריץ מחבלים ומעודד טרור
Alas
Alas • 13 באוק׳ 2020
המלט כתב/ה:
- Meh - כתב/ה:
מניפולציות פתטיות.

הכללות חסרות שחר, מנוסחות באלימות רבה.

תודה דוקטור על האבחון.
ועכשיו תטפל ב"סרטן" אמיתי שמתפשט בגוף המדינה - ימין אלים ומסוכן.

#פראפראזה לאמירה של רגב