צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדרון חלקלק

קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני 3 שנים • 16 בספט׳ 2020
אני חלק מתרבות האונס. אבל פחות משהייתי בעבר. זה תהליך ארוך של למידה.
כל פעם אני מבין עוד קצת אבל יש עוד הרבה עבודה.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 16 בספט׳ 2020
אני לא מסכימה.
כשמישהו מנסה לשכנע מישהי בצ'אט שתיתן לו סיכוי, אולי הוא נואש ואולי הוא דוש, אבל הוא צריך להדרדר עוד לא מעט עד שיגיע למצב שבו הוא כופה מין על מישהי שלא מעוניינת בו.
אני רוצה להאמין שיותר קל לנו להטריד אנשים וירטואלית. כשאתה רואה אדם בשר ודם מולך, זה אחרת.
לכן כ"כ קשה לי עם המקרה של ג'ורג' פלויד. כי הרוצח שלו קיבל כל סימן ואזהרה ותחנונים ובקשות והמשיך בכל זאת.
רובנו לא פסיכופתים. רובנו פועלים בשטח האפור. כשהוא נהיה שחור, אנחנו מתעשתים ונסוגים.
קפקא​(אחר)
קפקא​(אחר) • 16 בספט׳ 2020
הכל נכון, אלא שראוי להדגיש ולהחמיר: זה לא מדרון חלקלק, אלא תהום פעורה: או שאתה קופץ, או שאתה נסוג. אין באמצע. נקודה. אם היא מסרבת/דוחה, ובכלל לא חשוב באיזו נימה, ולמרות זאת המשכת, משמע שהחלטת לקפוץ, ואל תצפה להקלות.
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 16 בספט׳ 2020
על כל דבר שאתה לא מרגיש בנוח איתו או שאין לך טיעון נגד אתה אומר שאנחנו "מנותקים מהמציאות", לא, זו המציאות, אם לא - תביא לי נתונים אחרים.

שוב, מאיפה כל הידע שלך מי חקר אותו? על מה התיאוריה הזו שלך נשענת? כי עד כמה שידוע לי מי שהעביר את החקירה לאשקלון היה גבר, מי שאסף את החוקרים והיה אחראי על החקירה היה גבר.

לראות מישהי שיכורה שטוענת שרע לה (אחרי שמוקדם יותר הוא ניסה להתחיל איתה והיא סירבה), לשקר שהוא יבוא איתה בטענה שיש לו הכשרה במתן עזרה ראשונה, מפה לשם הוא ועוד 3 אנשים שוכבים איתה + מצלמים אותה ומעבירים את הסרטונים בינהם אחרי שהיה ידוע שהיא שיכורה וחשה ברע - לי אין שום צל של ספק שהיה שם אונס.
AlphaPower​(שולט)
לפני 3 שנים • 15 בספט׳ 2020
AlphaPower​(שולט) • 15 בספט׳ 2020
לא הבנתי אז אתם מאמינים לה או לו?
30 זה המספר שהוא אמר: "לא אנסתי והיו שם עוד 30 שהיו בתור", עוד במהלך תחילת החקירה לפני שכל החשודים נעצרו החוקרות הוציאו את זה החוצה כדי ליצור רעש תקשורתי ולהשכיח את הדיבור על הגננות המתעללות.
מי שמבין קצת משפטית מה שעשו זה משהו שלא אמור היה להעשות בשבלים כלכך מוקדמים, אבל בשבילך קידום האג'נדה הכל מותר, מפה לשם היו צריכים להוכיח את הטיעון המופרח הזה והתחילו לעצור כל מי שנשם באותה קומה.
אם היה שם לכאורה אונס או שסתם היא לא אהבה את הקטע שזה מצולם נדע בהמשך, כרגע הם נאשמים ולא אנסים מורשעים.
ושלא תנסו להוציא את זה כאילו אני אומר שאונס זה בסדר(כי אתם אוהבים לעשות זאת), אבל תלונות שווא זה גם רצח של הנפש, לא פחות מאונס! (והמספרים ממש לא 2%-15% אתם מנותקים לגמרי מהמציאות).
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אה, סליחה, לא הבנתי אותך נכון לגבי 30. ליתר דיוק, לא הבנתי את הטענה שעליה ענית, כי ברור שזה רעיון מגוחך ופספסתי את הנסיון לטעון את זה. הרי המקור לשמועה פורסם לא מעט.
מקבלת את דעתך לגבי השאר.
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 15 בספט׳ 2020
נתחיל עם "מספר ה30", אני לא טענתי בשום שלב שאני חושב שהיו שם 30 איש, ואפילו ציינתי באחת מהתגובות הקודמות שהיו 4 אנסים ועוד כמה צופים מהצד, אני רק שאלתי אותו מאיפה הוא יודע ש"אירגוני הנשים" הן אלו שהפיצו את השמועות האלו?

לא פתחתי וגם לא התכוונתי לפתוח דיון על מה יותר גרוע, זו הייתה הערה של חצי שורה (בתוך סוגריים) שרציתי לציין, לאחר דיונים ב2 פוסטים ארוכים עם אותם אנשים שרציתי שיצאו מנקודת הנחה שאני לא מקל ראש בתלונות שווא למרות הצד המובהק שאני נוטה אליו. מבין שבעינייך זו הייתה הערה מיותרת, בעיניי לא.

זה בדיוק מה שאמרתי, שזו בדיוק הבעיה בחברה - שהלב שלו יוצא יותר אל קורבנות תלונות השווא ופחות אל קורבנות התקיפה המינית, ללא קשר לאם הוא בקיא בעובדות או יודע חשבון.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
25 ס"מ, בד"כ אני מסכימה אתך בהכל, אבל בהודעה האחרונה הציקו לי כמה דברים.
האחד, כמו שאולי כבר ניחשת, הוא ההערה "אולי יותר גרוע מאונס" שהיא מיותרת בעיני. הדיון הפילוסופי על מה יותר גרוע, פגיעה פיזית או מנהלתית, הוא מעניין אבל אני לא חושבת שיש לו מקום בדיון הנוכחי. נראה לי שעדיף להסתפק בכך שאין שום צורך להשוות בין הדברים ולומר מה יותר גרוע ממה. זה לא באמת יותר גרוע וההשוואות האלה אף פעם לא לוקחות את הדיון למקום טוב.

המספר 30 הוא ככל הנראה לא נכון - זה מספר ש"זרק" אחד הנוכחים וזה המספר שצוטט בכל מקום, אבל זה לא אומת בשום שלב. לא ברור כמה אנשים היו מודעים לפשע ולא עשו דבר למניעתו אבל מספר האנסים בפועל היה נמוך יותר. העובדה שהמספר הגיע מאחד המשתתפים לא מקנה לו אמינות מיוחדת. אולי הוא שיקר ואולי פשוט טעה באומדן. האם זה משנה? לא נראה לי שזה משנה. זה לא משנה את העובדה שהתרחש אונס קבוצתי במקום ציבורי לעיני עדים ועל ידי אנסים שככל הנראה לא נדברו ביניהם מראש אלא חברו זה לזה באופן ספונטני.
עם זאת, ברור שאנשים נטפלים לעובדה הזאת באופן מגמתי. האמת תמיד עדיפה על השקר, ואין שום צורך להמשיך ולהזין את שמועת ה-30 אם אין לה הוכחות, אבל זה גם לא כזה קריטי לעניין השיח הציבורי. אנשים נטפלים לזה כדי לומר שאם זה לא נכון אז אולי עוד הרבה דברים לא נכונים. זו כמובן דמגוגיה. עדיף לא לתת לה כלים, לא?

אני חושבת שמי שבוחר להתעסק בתלונות שווא ולא בתופעות הגדולות והמשמעותיות, עושה את זה כי הלב שלו יוצא אל קורבנות תלונת שווא *יותר* מאשר הוא יוצא אל קורבנות תקיפה מינית, ולא בגלל שהוא לא מודע לעובדות או לא יודע חשבון.

כאמור אני מסכימה עם עיקרי הדברים שלך, הנ"ל הוא ניטפוק.
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 15 בספט׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
כמובן שתמיד הצד של האישה הוא הנכון מבחינתכם, לפי מה קבעת את כל זה? בית משפט זיכה, ואתה לא היית שם איתה אז אין אפשרות להסתמך על סיפורים באויר.

בקשר לכדורגלנים מוסרי או לא זה עניין שלהם אין לזה שום קשר לתרבות או לאונס.

המקרה של אילת הוא דוגמה מצויינת לאיך אירגוני הנשים מורידים מערכו של אונס ויוצאים בשמועות שקריות ולבסוף נשמעים דברים פחותים הרבה יותר, היה אונס או לא, נגלה בבית המשפט.

אתה חי בעולם שהחקירות והפרקליטות מנוהלים על ידי פמינאציות שנותנות גב לתלונות השווא וככה הן פוגעות בנאנסים האמיתיים, תוך כדי זה הןן מורידות מערכו של האונס וגורמות לסלידת החברה מאמפתיה למקרי אונס אמיתיים.

על דבר אחד אני מסכים איתך, בכלא יושבים המון אנשים חפים מפשע על תלונות שווא ובחוץ יש המון עבריינים אמייתים שהתחמקו מעונש.

לפי עדויות של הרופא ה*ניטרלי* הראשון שראה אותה, הוא סיפר גם שלא נתנה לו להתקרב אליה בטענה שבכתה ואמרה ש"היא לא רוצה גברים לידה", וסיפר על ההתעלפויות והשיחה. לפי צילומים של הודעות משיחה עם חברים שלה שרואים שם שהיא חושבת שהשוטרים יעצרו אותם אם לא תמשוך את התלונה, הודעות מחברה שלה ואמא שלה שהיא לא מבינה מה קורה שם, צילומים מהחדר ומהתחנה משיחות עם אנשי תחנה, מדו''ח של פתולוג. כל מה שאמרתי מגובה בצילומי וידאו ולא סתם מישהו שכתב משהו ברשת. אתה מוזמן להמשיך לספר לעצמך מה שיגרום לך להרגיש טוב יותר עם עצמך.

אז תן לי להבין, "אירגוני הנשים" שכרו מישהו שהמשטרה תפסה כאחד מהחשודים ושילמו לו בשביל שיספר שלדעתו היו שם יותר מ30 איש? כי עד כמה שאני יודע מי שנתן את המספר "30" היה אחד מהחשודים באונס.
ומאיפה אתה לוקח את כל הנתונים שלך על השמועות האלו ומי דואג להשמיע אותן?

לא יודע כמה פעמים עוד אצטרך לכתוב את הנתונים האלה בפורום בשביל שאנשים יבינו כמה מזעזע המצב בחברה. תבין, תלונות שווא הן אחוז מאוד זניח ביחס למקרים אמיתיים (סביב ה-2% ברוב ההערכות עד 15 אחוז בהערכות הקיצוניות), כשלפי כלל ההערכות למעלה מ80% מהמקרים בכלל לא מדווחים, ככה שאתה מוזמן לחלק את אחוז תלונות השווא בערך ב-5 בשביל לקבל את האחוז הנכון של מספר תלונות השווא לעומת מקרי אונס אמיתיים שקרו.
מי שסולד מאונס כי הוא בוחר להתייחס לאחוז הכל כך זניח הזה (אני לא מוריד מרמת החומרה של תלונת שווא ויכול להיות שהיא גם יותר חמורה מאונס) ולא להתייחס ל9X האחוזים שהם לא שווא, אז זה לא בגלל תלונות השווא - אלא בגלל שהוא חי בחברה פטריאכלית שבוחרת קודם לצאת להגנת ה-2% ולא ה-98%.

אני לא אגיב על הטענה המגוחכת שלך על איך חקירות אונס מתנהלות, כי ברור שאתה לא בקיא באיך חקירה על תקיפות מיניות מתנהלות והיא אחת הסיבות המרכזיות שבגללן רובן המוחלט של הנאנסות לא הולכות להתלונן בכלל. חקירה "גברית" ולא "פמיניסטית" בשום צורה.
Sm Art{☆Sm}

" פחדו פחד, ואין, פחד" Covid 19

Sm Art{☆Sm} • 15 בספט׳ 2020
רוב ,רובן ,של נשים שנאנסו, זה כי הן ,כל הזמן, חששו ,מאונס. או ,לחילופין ,פנטזו על ,אונס .
רוב רובן,של הנאנסות ,
נשאלו שאלה בסיסית, על ידי ,חוקרים ,וחוקרות, חברות ,אבות ,ואמהות .
כולם שאלו ,את הנאנסות ,מדוע ,לא צעקת לעזרה ,או ,מדוע ,לא התנגדת..
לכל הנשים ,הנאנסות.
היתה ,אותה התשובה .
ואף אחד ואחת, מהשומעים ,את התשובה ,לא הבין ,את שענו ,הנאנסות .

כולן ענו קפאתי, חוויתי ,חוויה משתקת. נאלם לי הקול ,מהגוף שלי חווה ,תחושת ,קיפאון ,ושיתוק.

אף ,חוקר ,וחוקרת, ואף הורה, ואף ,חברה,
לא הבינה ,מה פשר השיתוק ,והקיפאון ,אותו חוותה ,הנאנסת ,עת נאנסה .

לא הבינו, לא שאלו, ואם שאלו,לפשר התחושה המסתורית .
מרוב ,שהם סתומים.
הם באמת ,באמת, לא הבינו .ולא מבינים ,עד עצם ,היום הזה .

ועל התעלומה ,הזאת .
אין אף אדם בעולם ,שיכול לענות ,ולהסביר.
מה פשר הקיפאון, ומה אפשר התרדמת,שחוו ,הנאנסות, עת ,אירע ,בפועל ,אונס.

למה ,כולן.,קופאות ,ולמה כולן ,המומות, ולמה ,כולן ,לא מתנגדות ,ולמה כולן,נאנסות, בזו, אחר זו .
ומדוע החוקרים, וחוקרות ,כאילו סתומי מוחין ,ולא מצליחים, להבין את פשר התעלומה, אודות תיקי האונס ,הזהים ,ברובם ,ככולם.

לתיאור ,שחוזר על עצמו ,פעם אחר פעם .
קפאתי. קפאתי על מקומי ,נאלמתי דום .לא יכולה הייתי להזיז אצבע ,או להרים קול ,ולזעוק לעזרה .

וברוב המקרים האנס זה היה איזה רבע עוף .שעם פליק בביצה הוא מתעלף

כמעט ,כל זונה ,שהגיעה ,לעולם הזנות .
הסיבה העיקרית, לכך ,היא ,מצוקה כלכלית.
וכמעט כל אשה ,שהגיעה ,אל מצוקה כלכלית,
הסיבה לכך .היא בגין ,גזלות שגזלה ,וגזלה, אשה זאת ,או ,איש זה .

אז הפירמידה היורדת ,היא בנויה ,כך.
הגנב/ ת ,אחת דינו ,הוא ,היא - אונס .

הקיפאון ,שהן מתארות .
תחושת ההלם המשתק.
ההיאלמות לדום .

כל זה ,זה הליכי ביצוע ,של גזר הדין ,שנקבע ,עבור מי שעליו להיאנס, ובעיקר, עניין ,האונס ,הוא ,דין ,שהושת על גנב, או ,גנבת

השיתוק ,הוא, אקט מרדים.
בכדי שהאונס יבוצע בנאנס,או ,בנאנסת

בדומה ,להליך, הרדמה, אצל רופא שניים ,או ,בעת ניתוח

כל המעורבים, בהליכי השיפוט.
הם תחת ענישה .
הנאנס ,או הנאנסת ,על פי רוב בגין ,ענייני גזל .
האונס, בגין זה שעליו לאנוס, ועליו להיאנס,
בגין כך ,שגם ,כנגדו ,פתוחים ,תיקים -בעוון גזל .

לצורך הבנת הנקרא ,גזל ,זה גם אם אתה גונב ,ממס הכנסה ,מע"מ ,וביטוח לאומי ,וועד הבית .

הגנבת שגנבה ,מכניסים לה לראש ,פחד מאונס .
והיא מפמפמת את זה ,במוח שלה ,את הפחד ,או ,את הפנטזיה .
ואז ,המחשבה שהשחילו לה לראש,תייצר את המציאות ,שהיא תאנס .
ואם היא גנבת סדרתית .
אז היא תאנס סדרתית ,כזונה ,עובדת, מן המניין .

אחרי הרבה ,הרבה שנים.
הן יבינו ,שזה הכול ,היה ,בגין, גנבות ,שגנבו .
וחשבו לתומן ,שזה ,שום כלום .
אבל , הן טעו ,טעות מרה .

אין כזה דבר ,בעולם, שום כלום .

יש דרך לחמוק ,מאונס .
פשוט ,מחזירים את הגנבה .

מצלצלים למלון בים המלח .
אומרים להם .שלום .
אני גנבתי ממכם לפני 50 שנה .
מגבות ,ריבות,חמאות, נייק טואלט, וקולבים.
ואני רוצה לשלוח לכם כסף שווה ערך.לגנבה .

או לצלצל לחדר הכושר ולומר להם ,יש לי בבית 30 מגבות שגנבתי ממכם .ואני מבקש להשיב הגנבה בעילום שם .

וגם אפשר לצלצל למס הכנסה .ולומר להם .
איקס שנים ,שמתי כסף בכיס, ולא בקופה הרושמת.
ועשיתי עוונטות עם ג'יפ אאודי X7 באשקלון .
על הכסף שגנבתי ממכם .

יש רק 2 דרכים לפתור הבעיה .
או להחזיר הגנבות. בזה אחר זה ,למי שנגנבו מהם .
או שהאונס בדרך .אם לא עליך ,אז על הבת שלך .ואם לא הבנת אחרי שהבת נאנסה ,אז הבן יאנס ,גם .

אמרתי לכם ,מההתחלה .
לכל בול יש מכתב ,ולכל מכתב ,עם בול ,יש כתובת .

בדומה לקורונה .
אתם לא רואים כלום כי אין כלום .
תמשיכו להסתגר ולשמוע לחדשות .

האמת ,היא לא מה שרואים ,ושומעים.
האמת ,היא שלכל דבר יש סיבה .

הגנב ,יאנס .
קורונה ,היא לאנשים השיפוט שחל עליהם .

"פחדו פחד --- ואין ,פחד " .

סגר נעים. מתוקים ומתוקות.