אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנשים פה משתמשים באפליקציות היכרות?

the rain song
לפני 3 שנים • 16 בספט׳ 2020
the rain song • 16 בספט׳ 2020
אם הידיעה ששניהם בקטע היתה עוזרת לכימיה הרי שהכלוב כבר מזמן היה מסתדר זוגות זוגות.

בתקופה שהייתי קצת באפליקציות הכרויות העדפתי לא לרמוז כלל על הקטע. כך האמנתי שהיכרות תוכל להתבצע על פי קריטריונים שהיו הרבה יותר חשובים לי. הרי עניין הבדסמ היה עולה בכל מקרה כשהיינו מגיעים לסקס. לא קשה לזהות בדסמים/קינקים לפי איך שהם עושים סקס.

במציאות כולם העלו את זה כבר בשיחות הראשונות ואותי זה דיי דחה. בדיוק כפי שכאן מעולם לא אהבתי שמתחילים לדבר איתי על העדפות סקס/בדסמ כבר על ההתחלה.
לא חשבתי שאני אמורה להיות סלחנית יותר דווקא כי השיחה התחילה במקום אחר שאינו הכלוב.
בסך הכל במדינה קטנה כמו שלנו כל האנשים נמצאים בכל האתרים והאפליקציות.

מהר מאוד זנחתי את כל האפשרויות ונשארתי רק בכלוב וכאן מצאתי את כל מערכות היחסים שלי כולל הנוכחית וכולל קצת סטוצים ופלירטים.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 15 בספט׳ 2020
גם נכון.

בגדול אני לא חושבת שזה כזה קריטי להתחלה, כימיה ברמת דייט ראשון לא חייבת את כל המידע, דווקא הייתי מעדיפה לא לדעת מראש על קינקים והעדפות וכיו"ב כי זה לפעמים יותר תחושת קרבה מלאכותית. כלומר, אם בין שני אנשים אין כימיה ראשונית, אבל הם יודעים שיש ביניהם התאמה מינית, זה עלול לשבש את שיקול הדעת או לגרום להם להתאמץ "לגרום לזה לעבוד" ולא להשלים עם העובדה שזה לא זה.

אבל מסכימה שבאופן כללי כשבן אדם מנסה אקטיבית להסתיר משהו ולא מביא את עצמו פתוח, זה יכול למנוע מכימיה להיווצר.
נראה לי שעצם קיומה של הבושה מפריע יותר מהחוסר במידע. כי זה מכניס את כולם לסטייט אוף מיינד של ריחוק.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 15 בספט׳ 2020
יולי, השאלה היא כזו: אם שני אנשים יודעים מלכתחילה ששניהם בקטע, האם זה ישפיע על הכימיה? אני חושב שבהרבה מקרים התשובה היא כן.
אם תגידו לי עכשיו שמישהי ספציפית שיצאתי איתה לשני דייטים חסרי כימיה לחלוטין (מלבד העובדה ששנינו נורא נחמדים) היא מישהי שנמצאת בכלוב ושמחפשת את מה שאני מחפש, אז אני חושב שזה ישפיע בגדול.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 15 בספט׳ 2020
מה בדיוק כתבתם או איתרתם? לא ממש הבנתי. אני יכול להגיד שאני מצאתי פעם פרופיל של מישהי שאני יודע בוודאות שהיא בקטע (הכרות מוקדמת) והפרופיל שלה לא רמז על שום דבר. ובמקרה אחר הייתה מישהי שזרקה כל מיני הערות מרומזות. כתבה משהו על 50 גוונים של אפור ואז עוד הערה או שתיים. הערות שכל אחת לבדה לא אומרת כלום, אבל אם יש שלוש הערות חצי-תמימות זרועות על פני הפרופיל, זה כבר מסמן (לא יצרתי איתה קשר בגלל סיבות אחרות שאינן קשורות בזה).

זה די חבל שאנשים לא יודעים. לכו תדעו אם דייט ראשון שהיה לי, או דייט שני, שלא הורגשה כימיה באף צד, היו בעצם דייטים שבהם שני הוניליים התמימים שיושבים ומדברים על סתם נושאים, שניהם הם בדסמים בארון, כל אחד משניהם מבואס שהשני לא כמוהו, ואף אחד לא יודע על השני.
november rain​(שולט)
לפני 3 שנים • 14 בספט׳ 2020
november rain​(שולט) • 14 בספט׳ 2020
בהיכרויות כמו בהיכרויות אין חוקים ....
אני אישית מעדיף לקחת וניליות ולגלות להן עולם חדש.
לא תמיד צריך לתת שמות לדברים .

ולא שמעתי עד סימן מוסכם לBDSM ....
xx מסומנת xx
xx מסומנת xx • 14 בספט׳ 2020
אני הייתי בטינדר
ונילית לגמרי
הייתה לי התאמה עם מישהו שבפרופיל שלו היה כתוב
BDSM
ככה הגעתי לכאן.
עד אז בכלל לא ידעתי מה זה בדסמ.....
אז לפעמים אפשר למצוא בטינדר גם שולטים/ות ונשלטים/ות.
אין ספק ששם הרב ונילים.
אבל מה איכפת לך לחפש, הכי הרבה תמצא....
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
טינדר לא פונה בהגדרה לונילים, הוא פונה לכולם. פשוט ונילים הם הרוב icon_smile.gif (נראה לי, לא בדקתי).

שאלת "מה את אומרת בעצם" אבל אני לא אמרתי שום דבר מיוחד, פשוט עניתי לשאלות שעלו פה. זה לא שבאתי עם מניפסט icon_smile.gif
אם יותר נוח לך בכלוב אז אדרבא, חפש בכלוב, אף אחד לא ניסה לשכנע אותך אחרת. ומי שיותר נוח לו בטינדר, שיהנה.
אין אג'נדה, שכל אחד יעשה מה שנוח לו.
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 14 בספט׳ 2020
יולי Yuli

אגיב לחלק מהדברים שכתבת:
אכן הכלוב וטינדר בנויים בפורמט שונה.
אכן לטינדר יש יותר אוריאנטציה להכרויות. אבל, לחלוטין מדובר בפלטפורמה שפונה לאנשים ונילים.
לכן בעיני זה לא הגיוני לחפש שם פרטנרית כאשר היא בעצם נמצאת כאן. ולכן האנלוגיה שלי מחזיקה בעיני. ושלך לא.

ספציפית לגבי טינדר אני יכול להרחיב את השיח ולומר כך:
אני מכיר את טינדר ממש מראשית דרכה. "בעולם ההכרויות הונילי" לאפליקציה יש שם רע
ושמעתי מספר "עובדות" לגביה, "עובדות" שלא מצאתי להן מידע מוצק.
בהתחלה שמעתי שהיא נולדה כאפליקציה למציאת סטוץ. חיפשתי לכך עדויות ולא מצאתי.
אח"כ שמעתי שהיא נולדה כאפליקצית סטוצים ללהטבים. ספציפית לגברים להטבים. וגם לכך לא מצאתי עדויות.
נניח והיא אכן נולדה כאפליקצית למציאת סטוץ, מהר מאוד המשתמשים (ולא המייסידים) הפכו אותה לאפליקצית הכרויות "רגילה"
טינדר "קלילה" אין בה הרבה מידע אודות הצד השני ואפשר להישאר בה אנונימים, דווקא כאן יש השקה ברורה לכלוב.
לכן שוב אשאל, למה לסמן את עצמי בטינדר כפרסונת BDSM כאשר ובגלל שהרוב בה ונילים ולא פשוט לחפש פרטנרית בכלוב?

מה את אומרת בעצם? שאני אחפש שם מישהי שנמצאת כאן? למה לא לחפש אותה כאן? (אני קורא לזה לגרד באוזן שמאל עם יד ימין)
עם הטעונים שהבאת עדין לא שכנעת אותי שיש בזה הגיון

לטעמי האישי אם מישהי נמצאת גם שם וגם כאן לא צריכה להיות לה יותר נכונות להפגש אם הכרנו בטינדר
יתרה מזאת. מישהי שנמצאת כאן ואין לה נכונות להפגש. גם בטינדר לא תהיה לה נכונות להפגש על אחת כמה וכמה אם היא סימנה את עצמה כפרסונת BDSM
לכן אני חושב שאין תכלית לסימון בטינדר. בשביל זה יש את הכלוב.

טינדר יותר נוח? אולי למציאת קשר ונילי מזדמן. אבל לא למציאת פרטנרית ל- BDSM .
.