סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשר רציני

meliodas
לפני 3 שנים • 13 בספט׳ 2020

קשר רציני

meliodas • 13 בספט׳ 2020
יצא לי לדבר עם מישהי (פה באתר), בעלת כינוי שמצביע באופן ישיר על המשיכה שלה בעולם ה-bdsm.

שאלה מה אני מחפש, עניתי בציון מס' אקטים המיניים שאני מתחבר אליהם.. (לא ברשימת מכולת) מתוך הנחה ששאלה כל כך כללית, שנשאלת ממישהי עם כינוי כל כך לא כללי, מכוונת לשם..

"אני מחפשת קשר רציני ולדבר על *** ו-**** מוקדם מידי". 🤨

איזו תשובה עוד אפשר לענות ל"מה אתה מחפש?" בפלטפורמה הזו.?מעבר לזה, איך אפשר "לחפש" קשר רציני.? איך תדע/י שהאדם שיושב מאחורי המסך הוא נכון לך, לקשר רציני.?
הרי הייחודי (והיפה) בפלטפורמה הזו שהעניין (הלא פשוט - לבעלי משיכה לעולם ה-bdsm) כמו התאמה מינית הוא זה שיוצר את הקשר הראשון ומשם זה מתפתח.

* המפגש הראשון עם גרושתי (שאותה הכרתי פה) היה סשן אצלה בדירה, משם הכרנו והתאהבנו.

** אמנם ההתאמה המינית וההשלכות שלה (כמו פתיחות, אמון, חוסר אגו וכ"ו) סינוורו וגימדו אי התאמות אחרות שצפו בהמשך, אבל עדיין זו ההתחלה פה.

*** כמובן שהיו עוד המון דברים שכן הסתדרו, קשר לא יכול להישען רק על סקס טוב.

# לענייננו.. לסמן מראש "קשר רציני" במדיה בכלל ובכלוב בפרט, שם הרבה מקלות הגלגלים ולא נותן להתקדם לשום מקום..

מסכימות/ים.?
חושבות/ים אחרת.?
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אסביר לך,
כשאנחנו רושמות מה אתה מחפש, כי הפרופיל שלך דל אנחנו רוצות להבין כמה דברים:
1. מידת רצינות, האם סשנים, משהו שיכול להתפתח לזוגיות וכן הלאה.
2. שאלתי מישהו מה הוא מחפש, הוא ענה ישר ״שיצחקו לי על הזין קטן, יש לי 13 סמ רוצה לראות?״
מה זה שונה מאיזה גבר מקריפ ששולח לי הודעות ללא רצון? לא שאלתי אותך על הזין שלך. אתה יכולת להגיד באותה מידה ״אני אוהב שליטה מנטלית בעיקר, שצוחקים ומשפילים אותי.״.
האזכור המיידי של הזין שלך מראה שאתה חושב רק על דבר אחד ובדרך כלל זה לא משהו שאכפת לנו ממנו בהודעה ראשונית.
    התגובה האהובה בשרשור
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 13 בספט׳ 2020
כשהיא אומרת שהיא מחפשת קשר רציני, זה לא אומר שהיא רוצה -אותך- לקשר רציני, זה אומר שאם יהיה בניכם משהו אז זה או רציני או כלום.
ואם היא רוצה קשר רציני וגם אתה, איך זה שם מקלות בגלגלים? זה שם מקלות בגלגלים רק אם הכוונות שלכם שונות. וזאת המטרה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני חושבת ש"מה אתה מחפש" מתייחס, בתור התחלה, לאיזה סוג של קשר. כלומר, קשה לדעת למה בן אדם מתכוון בשאלה כללית כזאת, אז הייתי מתחילה בלתת תשובה כללית ולפי התגובה מחליטה אם זה זמן טוב לפרט יותר. או, אם אני לא בטוחה מה הכוונה, פשוט שואלת למה הכוונה.

אבל בעיקר אני חושבת שזה לא נורא שלא הבנת אותה כי זה בסך הכל חשף את העובדה שאתם ניגשים לשיחה ממקומות שונים ואולי אתם לא באותו ראש. אפשר בנקודה הזאת לומר אופס, חוק פו, פוס, מהתחלה. ולחדד. נראה לי. השלב הזה בשיחה, נראה לי שקודם כל צריך לברר ששניכם באותה פאזה בכלל. לוודא ששניכם כן/לא מעוניינים לדבר בשלב הזה על פטישים.

כדאי לזכור שאופי האתר הוא כזה שלא כולם פה לאותה המטרה ולכן שום דבר הוא לא מובן מאליו. ולכן כדאי לשני הצדדים להכיל אפשרות של אי הבנה ולאפשר אחד לשני לחדד ולתקן. במילים אחרות, עצם זה שלא הבנת את כוונתה הראשונית זה לא נורא, ועצם זה שהיא תיקנה אותך זה לא נורא, השאלה רק אם אתם יכולים להגיד "אופס" ולהמשיך הלאה או שזה קילקל את האווירה לגמרי ובזה סיימתם.

לשאלתך על קשר רציני - אני חושבת שאם אתה מעדיף לא להגדיר את עצמך ככה זה בסדר גמור, ואני מזדהה עם חוסר הרצון להגדיר מראש מה מחפשים, וברור שקשר לא הופך לרציני בבת אחת. אבל מי שזה חשוב לו שתהיה נכונות כזאת ווייב כזה - דווקא מצויין שמתריעים על זה מראש. יש פה הרבה אנשים שחד משמעית לא מחפשים קשר רציני אלא רק חוויות, ויש פה אנשים שחד משמעית לא רוצים להיפגש עם מי שהאפשרות לזוגיות מראש חסומה אצלו, וחבל שאלה ואלה יבזבזו את הזמן אחד לשני. עדיף להיפגש עם אנשים שרואים את הדברים כמונו ומחפשים משהו דומה למה שאנחנו מחפשים.

ולקינוח - התחלת מתיאור שיחה עם שולטת וסיימת בשאלה על "רק קשר רציני" ואני רואה שהגבתי בעיקר להתחלה. כי עם זה פתחת וזה נראה כאילו זה המיין אישיו. ושהשאלה אם זה טוב לומר מראש שאנחנו מחפשים קשר רציני היא שאלה פילוסופית שאין לה תשובה ברורה. אני אישית נגד, וזה אומר שאני אזום היכרות רק עם אנשים שמזדהים איתי בעניין הזה, אבל במקביל ברור שיש אנשים שזה מה שטוב בשבילם.
''''''''''
'''''''''' • 13 בספט׳ 2020
בטח.

ברור.

זה לגמרי שם מקלות בגלגלים.

חבל שנשים לא מוכנות לקיים מפגשים מיניים או בדסמיים עם כל אחד שמציע את עצמו, ורק אחר כך לשפוט אם יש לאן להתקדם או לא.

חבל.
meliodas

קשר רציני

meliodas • 13 בספט׳ 2020
ראשית תגובה כללית:

- כל התגובות פה התעלמו מעניין הכינוי שלה.. כלומר, אם "ארגמן" (לצורך העניין - תודה ארגמן) שולחת לי "מה אתה מחפש?" אקח את זה באופן מסויים ואם "רוצה לזיין אותך בתחת" (שם בדוי) שולחת את אותה שאלה.. אתייחס אליה אחרת.. הכי טבעי..

תגובות ספציפיות:
- תמרה - לא נראה לי שהפרופיל שלי דל (אשמח אם תתקני אותי בפרטי), אך מסכים שהוא לא מצביע על כיוון התקדמות מסויים..

- ארגמןן - אין לי בעיה עם הנכונות לקשר רציני.. יש (לי) בעיה עם הפרקטיות של זה במשפט הראשון.. (בטח בפלטפורמה הזו ואולי גם בגלל הכינוי שלא נתן לחשוב על הכיוון).

- יולי - הרבה תוכן, התייחסת כמעט להכל ועם טעם - קשה להתווכח (לא מחלק ציונים חלילה, פשוט חייב להגיב, לא רוצה שמישהו יעלה פה icon_wink.gif

- Savage - ניסיון ציני עלוב למצוא חן בעיני מי מן הנשים פה, תוך עיוות הכוונה של דבריי והוצאתם מהקשרם.. או שפשוט לא הבנת נכון את שרשמתי (מהמר על הראשון).
meliodas

תודה

meliodas • 13 בספט׳ 2020
וכמובן תודה על התגובות האמיתיות ומעשירות..
* חוץ מההוא.. 🤣
''''''''''
'''''''''' • 13 בספט׳ 2020
האישה שענתה לך שהיא מחפשת קשר רציני, כנראה קלעה בול. אז ה הבעיה פה?
אתה מנסה להקטין ולגמד אנשים שמחפשים קשר רציני (כן, זה מותר, גם בפלטפורמה כזאת), כי כנראה נפגע לך האגו כשמישהי שקיווית לקבל ממנה x, כי זה מה שאומר הכינוי שלה, לא נתנה לך את זה.
לכן בחרת להציג את זה כתקיעת מקל בגלגלים.
אף אחד לא חייב להגדיר מראש מה הוא רוצה, אבל זכותו כן לעשות את זה וגם לסנן על פי זה.

תשומת לב נשית לא חסרה לי כפרה.
אבל זה מצחיק שגבר לא יכול לקבל ביקורת מגבר בלי לקרוא לו חנפן.
meliodas

זה מתיש

meliodas • 13 בספט׳ 2020
שוב אתה לא בכיוון..
ועכשיו אני מבין שאתה באמת לא הצלחת להבין למה אני מתכוון..
אסביר: אין לי בעיה עם קשר רציני.. להיפך.. לא סתם ציינתי את הקשר עם גרושתי - בדיוק כדי למנוע הסקת מסקנות כמו זו..
מה שהעליתי לדיון זו הדרך לכוון לשם מראש מבלי להכיר בן אדם (ושוב, במיוחד בפלטפורמה הזו שסובבת סביב המשיכה לbdsm).. אפשר לכוון לשם בכללי אך לא נכון (לדעתי) לפתוח עם זה שיחה, לא פה..
נכון יותר לדבר.. על מה שלא יהיה.. ואז להבין אם האדם מהצד השני של המסך מתאים לכוונות שלך (קשר רציני / סטוץ וכ"ו)..

אין לי אגו פה.. אין לי בעיה עם דעות (לא של נשים ולא של גברים) פשוט עיוותת את מה שאמרתי והחלטת למה ציפיתי ממנה ושאני חושב שזה אסור וכל מיני כאלה..

אבל לא משנה, זה לוקח את העניין למקום אחר ומשנה את הפוקוס..
אם יש לך רג'קטים נוספים, אשמח לקבל אותם בפרטי.. תודה..
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני דווקא מסכימה עם נובל.
כלומר, זה שמישהי מראש מצהירה שהיא רוצה לקחת את ההיכרות לכיוון מסויים, לא אומר שהיא עושה משהו לא בסדר, אלא שאתם כנראה מחפשים דברים שונים.
גם לי לא נוח עם ההגדרה מראש ויצא לי לוותר על היכרויות פה עם אנשים שרצו שנעשה תיאום ציפיות לפני הפגישה הראשונה - אבל זה לא אומר שהם לא בסדר, אלא שהם לא רואים את הדברים כמוני ולפיכך לא מתאימים לי.

אני גם חושבת שהתגובות שלו ושלי היו מאד דומות, רק שאני כתבתי באריכות ועדינות ונובל כתב בתמציתיות ועם קצת סרקזם. אבל המסר מאד דומה.