סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"פחדו פחד ,ואין פחד," וישבו בדד,Covid 19 .

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 23 בפבר׳ 2021
הקישור השני - מיכאל בלום היקר.
מיכאל בלום מאמין שכל העולם מנוהל על ידי כוחות נסתרים. הוא מאמין שהחיסונים נועדו להרוג אנשים. הוא נותן בערוץ שלו פלטפורמה לכל דעה מ"חיסונים גורמים אוטיזם" (קשקוש) ועד "העולם שטוח" (באמת צריך להגיד משהו על זה?). משום מה, בחיפוש האמת, הוא מצליח לדלג לחלוטין על כל דבר חוץ מקונספירציות.
שים לב איך הוא מציג את הארגונים על ההתחלה - אומרי אמת. לפי מה? הוא עוד לא הראה כלום, אבל כבר קבע שהם אומרים את האמת, רק הם. אחלה גישה למציאת האמת - תחליט מה האמת, תמצא מי מסכים איתך, תגיד שמצאת את דובר האמת היחיד. לא מעגלי בכלל. דמיין שככה הייתי מחפש, נניח, נפט. מחליט שיש נפט אצלי בחצר האחורית, עובר על כל החברות בתחום עד שאני מוצא אחת שמסכימה ומכריז שהחברה הזו גילתה את האמת - יש לי נפט בחצר. היית משקיע אצלי?

בתקווה שענית "לא" - לך תעשה עבודה לבד פעם אחת. קח את שמות הארגונים שמוזכרים ותבדוק מי הם ומה הם. תבדוק מה הם טוענים ומה אחרים אומרים על זה. כל כך קל לך למצוא את הטענות האלה, איך זה שאתה כל כך מתקשה למצוא את הטענות של הצד השני?

לגבי השלישי - עשה לי טובה. עוד "בעל כוחות". מה רלוונטי בזה? הוא יכול להגיד הכל, לא להציג שום ראיות, הכל מן אללה ואתה אמור לבלוע. זבל למוח.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מה יש להסביר?
הראשון הוא איש אחד מביע דעה. לא מפרסם מחקר, לא חושף עצמו לביקורת מדעית, אלא מביע דעה דווקא בחדשות.
אז קודם כל - תסביר לי אתה למה. למה כל הקהילה המדעית יכולה לדבר במאמרים, בז'ורנלים מדעיים, אבל האדון הזה חייב ללכת ישר לתקשורת, ולעקוף את תהליך ביקורת האמיצים.
שנית, תסביר לי איפה הראיות. הוא אומר "ככה ראיתי". הוא מראה את החלקים הרלוונטיים בגנום של הקורונה? לא? למה?
שלישית, תסביר לי למה הכתוביות בעברית איומות. כמעט כאילו זה סרטון שנעשה על ידי חובבן מוחלט. אני קובע שהן איומות, לא כי אני מבין מילה מהצרפתית, אלא בגלל התרגום הנוראי של כל הטרמינולוגיה סביב HIV ואיידס, שהינה שגויה לגמרי. למה זה מחתרתי ככה? קשה למצוא רופא או ביולוג שייעצו איך לתרגם, כמו בכל סדרת טלוויזיה, סרט קולנוע או כתבת חדשות? כנראה שיותר חשובה הקונספירציה.
אני כן יכול לעזור לך עם דבר אחד. יש משהו שנקרא appeal to authority. חפש על זה. זה אמור להסביר לך מה לא בסדר פה.
מעבר לזה, עשית גוגל על הטענות האלה? אני עשיתי, והתוצאות לא מחמיאות. אולי עדיף שקודם תנסה לבד לאסוף מידע מכמה מקורות, ורק אז תביא? לא לקחת כל טענה וישר לרוץ איתה? רוצה להיות עיתונאי חובב? תתחיל להתנהג כמו אחד.
Sm Art{☆Sm}

COVID 19 -info

Sm Art{☆Sm} • 23 בפבר׳ 2021
מה הקשר לקורונה שפרצה לחיינו ,ולאג'נדה 21 שחתמו עליה 179 מדינות ,כולל ישראל ..

https://youtu.be/Nu8cFipp-7I

קורונה ,ובניה של עולם חדש.

https://youtu.be/ara750q4APE

סדר עולמי חדש
https://youtu.be/D87J5ToNLdg

לעיונכם.
Sm Art{☆Sm}

חיסון מהר מהר ,להתחסן שיפתחו לנו את הקולנוע ,והמועדון

Sm Art{☆Sm} • 23 בפבר׳ 2021
שלום רב .

הערוץ הממלכתי של הטלויזיה הצרפתית ,לשרותכם .

הערוץ הישראלי ,תתחסנו ,תתחסנו ,התחסנת ? התחסנת ? לך תתחסן. תתחסנו תתחסנו .
אוקיי הבננו אתכם .

בואו ונשמע את הערוץ הממלכתי של צרפת .
ממדען חתן פרס נובל .

https://youtu.be/Hp_QuhqvRHY

רופאים ישראליים ,מסבירים .דעה נוספת.

https://youtu.be/SvXk-Md8EHg

וזה עוד מידע אנפורמטיבי אקטואלי בנושא .

https://youtu.be/096dOCj4uaE

לטיפולכם המסור ,אודה .
מהפכן מכורבל בערסל
לפני 3 שנים • 4 בפבר׳ 2021
מהפכן מכורבל בערסל • 4 בפבר׳ 2021
א. אני עומד לשכור מתרגם מיוחד שיתרגם אותי עבורך, הבעייה שבכנות אין לי מושג מה השפה שאתה מבין.

חייתי בישראל ובגרמניה מספיק שנים כדי לדעת היטב מה ההבדל בין ישראל וגרמניה בתחומים הבאים:

1. תקציבים שנתיים למערכת הבריאות.
2. מימדי מערכת הבריאות -התשתיות , המתקנים, תקני מיטות פנויות לאישפוז, תקני טיפול נמרץ, יחס כוח האדם המטפל/מספר מטופלים תחת אחריותו.
3. תעשיית התרופות.
4. תעשיי המיכון והציוד הרפואי
5. הקפדה על נקיון, חיטוי, הגיינה
5.מודעות כלל הציבור להתנהגות בזמן שאתה למשל חולה בשפעת - מניסיוני עוד ב2012 - נסה להיכנס מצונן עם שפעת למשרד שלך בברלין בלי שהקולגות יזרקו אותך החוצה כי זה לא מנומס ולא מקובל לבוא לעבודה חולה - בשביל זה יש רופא וימי מחלה.
6. המשמעת הממוצעת של כלל הציבור במדינה להנחיות שילטונות - במיוחד בשעת חירום.
7. תנאי מזג אוויר.
8. אופי גיאוגרפי ופרישת האוכלוסין ברחבי המדינה.
9. יחס הפוליטיקאים ובכירי המערכות ליועצי מקצוע ויועצי תחום.

כמעט ואין יותר שונה משתי המדינות ישראל וגרמניה בכל אחד מהסעיפים שלעיל.

עכשיו - אין שם "חרדים" בגרמניה, אין שם "ערבים". אין שם ביבי. יש להם מערכת בריאות מפוארת ואדירה, ציבור ממשומע מטיבעו ותרבותית מסורתית מקפיד על שמירה על הבריאות ומקשיב לרופאים. יש להם מזג אוויר שונה לחלוטין מארץ כנען.

אז איך עם ישראל , החרדים וביבי וגרמניה, הגרמנים ומרקל בדיוק באותה הביצה מבחינת מצב הקורונה, קצב ההתחסנות, צופרי הסגרים והעוצרים ושאר הג'אז הזה ?

אם את הנקודה הזאת לא הבנת אזי כמאמר הסופר והמשורר ארנסט קישון - " המבין מבין והלא מבין טיפש הוא" !

לגבי מה שאני אסביר לציבור לגבי סגרים זה בעיקר שצריך להחליט בצורה דמוקרטית, מושכלת, לוגית וכמה שפחות ריגשית:

האם מצילים אחוז קטן מאוד מכלל האוכלוסיה הכוללת שרובו זקן עד קשיש וחולה במחלות רקע פלוס אחד לחלקי אחוזונים של מקרים נדירים של צעירים בריאים שנפלו קורבן לשפעת הסינית על שם העיר וו האן במחיר חנק כלכלי, תרבותי, פיזי ונפשי של הרוב המוחלט, הגורף והמוחץ סטטיסטית מאוכלוסיית העולם.

אם כן , לכמה זמן עוד ? אילו כלים יופעלו כדי לנצח במלחמה ? מה לוחות הזמנים לבקרה ?

זה הכל.

אני מוצא שהנאביות שלך לגבי פירוסמים מטעם תאגידי תרופות היא מביכה, אני מקווה שתזכה ליום בו תגלה בעצמך לבדך עד כמה אני צודק בגישה הזהירה והצינית לגבי פירסומים, הבטחות, מחקרים, מאמרים ופרסים בעולם התעשייה הרפואית.

וכן בהחלט !

הרופאים שלי הרבה יותר אמינים, מוכרים לי אישית שנים ומספיק מלומדים כדי שאקנה את חוות הדעת שלהם ולא את עלוני הפרסומת שאתה מצטט מהם.

שפע בריאות, ניפגש בבלוג של רז 78
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נעשה הוגן: נתחיל דווקא מהפחדים, מהנגד:
א. לא עבר הליך סטנדרטי - אמנם יש רשימה שלמה של חיסונים ותרופות שהם תחת אישור חירום, ממש לא המציאו את זה לכבוד הקורונה, אבל חייבים להיות מודעים שנעשה הליך מקוצר. כל הבדיקות בוצעו, אבל הכל קצר יותר. הכל על פחות אנשים, אז זה פחות דומה לאנושות במציאות, ולך תדע מה גנטיקה פה בארעא דישראל לעומת גנטיקה שם אצל הגויים. אז כן, עבר את כל השלבים שמראים בטיחות ויעילות במעבדה, מהר יותר קטן יותר. אין מידע על יעילות בעולם האמיתי. אין מידע על סיבוכים אפשריים במורד השנים. אולי יגלו פתאום אדם אלרגי - אם יהיו, זה יהיה יחסית מיעוט, אבל אתה לא רוצה להיות במיעוט הזה, זה בטוח. אולי, אם לא לוותר, לדחות? אם אתה לא בקבוצת סיכון ואין אנשים בקבוצת סיכון לידך, או אנשים עם מחלה שלא מאפשרת להם להתחסן - אולי תחכה עוד קצת, יגיעו עוד נתונים. אני, למשל, כן מחויב בתוך הקבוצה שציינתי - אז אני כבר אחרי זריקה ראשונה.
ב. חדשני - חדשני זה הכי טוב שיש. אם לא פתאום מוצאים תקלה. זה הטכנולוגיה הכי טובה שלנו. שבינתיים ניסו אותה מעט, יחסית לטכנולוגיות ישנות יותר שנוסו המון. זה יצרו גאונים. מטורפים?
חדשני זה פלוס ומינוס.
ג. הפתעות - זה לא עוד שיקול, אני רוצה לסכם. יש כאן דברים שלא לגמרי יודעים. זה לא שלא יודעים כלום, הכל ענן. יש כל מיני אפשרויות לבעיות, כמו אלרגיה, כמו תגובה אוטואימונית - זה אפשרי. הסבירות לא גבוהה, אבל היא שם. מובטח שמישהו, איפשהו ימות מהחיסון שזה נכון בכל חיסון, פשוט לא עושים מזה רעש כמו הפעם. לא ברור אם רק מונע מחלה או ממש מונע הדבקה - מקווים שכן, לא יודעים. יש כאן חשש הגיוני, לפחות, כמו שאמרתי, לדחות עוד קצת
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 4 בפבר׳ 2021
בוודאי שאני רוצה לדעת מדוע כן להתחסן
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אס אם,
יש פה ערבוב בין דברים.
ערבבו לנו את הבריאות והמדע עם פוליטיקה, וכמה מפתיע שהתוצאה היא קקה בלבן. אני חושב שכל בר דעת יכול לראות שביבי מפעיל שיקולים פוליטיים (כי, הרי, שיקולים זרים משמעם זר לבריאות ולמדע, במקרה הזה) בנהלו את ההתמודדות עם הקורונה. זה בולט באכיפה הבררנית, בהקלות סגר שאינן קשורות לנתונים על הפצת המחלה זוגם בנושא החיסונים ברור שהוא מנסה להיות הגיבור הגדול, ולצייר עצמו כמושיע החברה הישראלית, ממש בזמן לבחירות.
אך אל לנו לעשות אותו דבר! אל לנו לערבב בין הפוליטיקה לבין הקורונה! ממצאי מחקר אינם קשורים לביבי ומהלכיו. המלצות ארגון הבריאות העולמי אינן קשורות לביבי ומהלכיו. למשל, סגר מוחלט של המדינה עד לאפס הדבקה כבר בסגר הראשון היה, ככל הנראה, מדביר את הקורונה בישראל, כפי שקרה בניו זילנד. זאת שאלה מדעית, ועונים עליה עם מחקר. זה שביבי עשה אחרת, לא משנה את העובדות המדעיות, ואינו אשמת העובדות המדעיות.
עכשיו, לגבי יעילות החיסון. אז קודם כל, שוב, זו שאלה מדעית ולא פוליטית. יעילות החיסון אינה קשורה לביבי. מקווה שזה ברור, כי אחרת אי אפשר להבין כלום.
עכשיו. פייזר דיווחו על שני דברים משמעותיים מבחינת השאלה שלך, ויש דבר חשוב מאוד עליו *לא* דיווחו.
1. 95% יעילות *במעבדה*. לא בעולם האמיתי, במעבדה. בכל תחום מדעי אנחנו יודעים אמת פשוטה - המעבדה אינה המציאות. במעבדה אנו שולטים בהמון דברים, שאין לנו שום שליטה עליהם במציאות. במעבדה אנחנו בודקים קבוצה של אנשים, שלא משנה כמה היא גדולה ומגוונת, היא אינה האנושות האמיתית, שמגוונת הרבה יותר. אלה מגבלות שכל אחד לומד בתואר ראשון, וחבל שרוב האוכלוסייה לא מכירה אותן. 95% יעילות במעבדה זה אחלה, באמת. אבל, היעילות בעולם האמיתי יכולה להיות נמוכה יותר. זה משהו שנדע רק אחרי שהחיסון יסתובב בעולם, אין איך לדעת קודם. אולי יהיה 95%, אולי רק 90%. הציפייה, לפי המעבדה, היא גבוהה, אבל האמת - אנחנו לא יודעים עדיין מספיק טוב.
2. פייזר דיווחו על יעילות כנגד מחלה סימפטומטית. כלומר, המחוסנים לא פיתחו סימפטומים של קורונה, או סימפטומים קלים. זאת היעילות שדווחה
3. מה לא דיווחו, כי לא בדקו - פייזר *לא* בדקו הדבקה,הם בדקו סימפטומטיות. מה הכוונה? הם פשוט לא בדקו עם האנשים שהחיסון שמר עליהם בלי סימפטומים, גם לא נדבקו בנגיף. זה פשוט לא משהו שהמחקר שלהם עשה, וזה ממש לא סוד, זה ידוע לכולם ומדווח בצורה גלויה. כלומר, פייזר לא מבטיחים *כלום*, זיפ, זירו, נאדה, גורנישט לגבי הדבקה בנגיף. מה המשמעות? שבזמן שהמחוסנים לא צפויים לפתח סימפטומים, אף אחד לא יודע אם הם לא יידבקו - ואם הם נדבקו, גם בלי סימפטומים - הם מדבקים!!! לכן, רגע פוליטיקה, ראש ממשלתנו היקר חושב שהחיסון אברא קדברא יחזיר את המדינה למסלול, ואין גרגר מדע שאני שמעתי עליו שתומך בזה. אף אחד לא אומר שהמחוסנים יידבקו וידביקו, אף אחד לא אומר שלא - פשוט לא יודעים.

אז מה זה אומר לנו?
החיסון יעיל, במידה כזאת או אחרת. לפי נתוני המעבדה, יעיל מאוד. היעילות בעולם האמיתי מתבררת לאט לאט. עדיין לא יודעים אם הוא מונע הדבקה - ודיר בלאק, לא להפוך "לא יודעים" למשהו אחר. פשוט לא יודעים. כך שגם עם החיסון, צריך את כל אמצעי המיגון ומה לא, עד ש:
א. תחסן את כל המדינה, ואז לא חשוב אם נדבקים, אף אחד לא יהיה חולה.
ב. תחסן חלק מהאוכלוסייה, החלק האחר יחלה ויבריא, ואז שוב כולם מחוסנים
ג. תשלב בצורה טובה חיסונים, אמצעי בטיחות וסגרים כך שההדבקה תיעצר והקורונה תיעלם מפה, כמו בניו זילנד

אם אתה רוצה לשאול האם להתחסן - תשובתי היא כן. אשמח להסביר לך למה, אם תרצה, אבל כבר ארוך מדי לבנתיים.
אני מקווה שזה עוזר לעשות סדר בראש, ולהפריד בין בריאות לבין דברים אחרים.
Sm Art{☆Sm}

המתחסנים מזוהים בחלקם כבעלי יכולות הדבקה

Sm Art{☆Sm} • 4 בפבר׳ 2021
אם החיסון יעיל ב 95 אחוזים מדוע המספרים מטפסים למרות הסגר ההדוק שלא נגמר ?
אלוף עמוס ידלין אמר שהמצב נהיה גרוע מרגע לרגע
ושהבחירות כאן הם משיקולים זרים
המחלה מתפרצת מתוך בחירה מודעת משיקולים זרים .
ועכשיו הודיעו שהסגר ימשך

אם הממשלה איבדה את אימון הציבור
הציבור גם איבד את האימון במערכות הבריאות .
ובמידע סותר שמופץ אודות יעילות הטיפול במצב

אחרי 4 שבועות סגר.
ואחרי 3 מיליון מחוסנים
המצב גרוע מאי פעם
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מהפכן מכורבל בערסל כתב/ה:
חוץ מלהתעקש על זה שכל פוסט שלי ילווה באיזשהו מכלול חוות דעת של מומחים / מקורות ש א ת ה מכיר בהם ושחיבים להיות תמיד בתקן אבסולוטי כתוצאה ממחקר אמפירי כזה או אחר על כל כלליו וחוקיו האקדמיים - יש עוד סיבות לקום בבוקר כמו שאומרים.

זה שירשור על קורונה ?

מי שיזרום יזרום.

א. מי קובע על / את חוקי המשחק - כמה קשישים וחולי רקע הנהלות העולם יצילו וכמה בני אדם בריאים הנהלות העולם יקברו חיים ?

ב. איך זה שבתקופת מגיפת הקורונה עשירי העולם (שאי אפשר לדעת על מה וסביב מה הם נפגשים אחת לשנה) מגדילים הון אישי, כוח והשפעה בזמן שכל הגופים מבוססי כספי משלמי המיסים ( מדינות, אירגונים ומוסדות בין לאומיים ) פושטים רגל ונכנסים לחובות עתק כלפי בנקים פרטיים שבבעלות אותם עשירי עולם ?

ג. על מה הוציאה מדינת ישראל בשנת הקורונה 110 מילארד שקלים שייקח לציבור משלמי המיסים לפחות 60 שנה להחזיר ?

איזה תשתיות קבע הוקמו וישארו לגלי השפעת ולדורות הבאים ?

אילו לקחים ושיפורים בוצעו במערכת הבריאות בישראל בשנה האחרונה שישארו תקן קבע מעתה ועד עולם ?

מתי הג"א - כלומר הטימטום המגוחך שנקרא פיקוד העורף יפורק סוף סוך ויעבור לסוכנות אזרחית לשעת חירום שתופעל על ידי בעלי מקצוע ולא קציני נפל בקבע שהטימטום והבורות שלהם בלתי נתפסים ?

הם לא היו מצויידים לטיהור ביולוגי - אפילו שזאת המשימה הפחות או יותר היחידה החשובה שלהם חוץ מחילוץ מהריסות.
הם לא אנשי רפואה ועדיין הם התעקשו לקבל פיקוד מוחלט על המצב(?!)
הם לא אנשי רפואה ועדיין הם התעקשו לנהל מתקני בידוד רפואיים

מה שכן חלקם שהגדיל ראש (או חטף לטענתם פוסט טראומה) כשרץ מחדר לחדר במלוניות הבידוד כדי להפסיק אונסים, מכות, התעללויות וכולי.

ד. אני גם אכתוב סביב זה פוסט.

שמישהו יסביר לי את הלוגיקה או הפיתרון הנכון לזה:

ישראל+ מערכת הבריאות בישראל+ הרגלי המשמעת והנימוס הישראלים+ חרדים+ ערבים+ ביבי = ( המצב בפועל על פי הכותרות בתקשורות) = גרמניה+ מערכת הבריאות הגרמנית+ הרגלי המשמעת והנימוס הגרמנים+ הגרמנים- ביבי+ אנגלה מרקל.

מתפוצץ לי המוח מהמשוואה הזאת בדיוק כמו כשאני מנסה להרכיב איקאה !!!

ה. איך זה שלאחרים יש רק "תקשורת" ולי יש ארבעה רופאים בכירים במשפחה (שאני בקושי בקשר איתה) וכולם הסבירו לי ש:

1. אין חיסון בתולדות האנושות שנתן אי פעם הגנה באחוזים כמו שהכותרות אמרו. ארבעתם אחרי זריקי 2 וממשיכים לחלוטין עם הרגלי הבידוד החברתי, מסיכות, חיטוי וכולי על מנת ל ה ג ן ע ל ע צ מ ם.

2. או שסוגרים מדינה לבידוד רפואי קיצוני , או שלא. אין כזה דבר " חצי בהריון". כל מה שהיה עד עכשיו זה לא סגר רפואי או התנהלות מערכות בזמן מגיפת ויראלית. נכתבו ספרים שלמים בתחום, עיינו ערך הדרך והאמצעים שסינגפור וניו זילאנד הפעילו במשבר הקורונה.
כל מה שהיה בישראל בשנה האחרונה נועד מראש לכשלון מבחינה רפואית.

3. יש במערכת הבריאות בישראל מעט מאוד מכשירי אקמו וצוותים שיודעים להפעיל אותם. יש יחסית הרבה מקורבים, בכירים, עסקנים, בעלי תפקידים ותורמים עשירים - תבינו בעצמכם למה רופאים מהמשפחה שלי מתכוונים באמירות כאלו.

4. כל החיסונים לקורונה בעולם כרגע זה שליפות ובישולי אמצע הדרך במעבדה שעובדים ברמה בינונית כזאת או אחרת. חשוב להתחסן כדי "שאם יתפוס טוב" זה יעזור להוריד את העומס בבתי החולים, זה חשוב כדי לספק מידע לחברות התרופות ולעולם הרפואה על מנת לקבל חיסון טוב יותר בעתיד, אני בודד , ללא ילדים ואין לי תירוצים לא להשתתף בניסוי.

מי שטוב לו עם הפוסט הזה שישמח , מי שלא שיברח.

שפע בריאות

היות ולא אמרתי מילה על מדיניות כלכלית או בריאותית, ואני לא מתיימר להבין בנושאים האלה, אין לי באמת מה לומר עליהם. אתה מעלה שאלות, מקווה שתמצא מישהו שיודע את התשובות.
מה שכתבת על ישראל גרמניה לגמרי לא ברור. ממש לא מובן מה אתה מצפה שיפתרו שם. אז אני לא יודע אם זה בתחום ידיעותי או לא. אם תכתוב בעברית פשוטה מה מטריד אותך עם גרמניה, אולי אוכל להגיב.
מה שהרופאים שלך אומרים על סגר כנראה נכון, ניו זילנד מדגימה את זה יפה מאוד. אתה מוזמן להסביר את זה לממשלה, לחברה החילונית, לחרדים, לערבים ולמכחישי הקורונה. הם אלה שאו קובעים מדיניות או שמים פס על מדיניות. אני רק אזרח טוב שמקיים את הסגרים השונים ואת הוראות הבטיחות כמיטב יכולתי. הלוואי וכולם היו נוהגים בצורה דומה, מה עוד אפשר לומר?
לגבי "אין חיסון בתולדות האנושות..." ובכן, לפי הדיווחים שמצאתי, פייזר ומודרנה מדווחות על 95% הגנה. חשוב מאוד לציין שזו הגנה במהלך המחקר, ועדיין אין לנו נתונים על יעילות בעולם האמיתי.
אז לא יודע על תולדות, אבל חיסון הmmr מספק 97% הגנה בעולם האמיתי (לא במעבדה) לאדמת וחצבת. אלא אם המתמטיקה שלי חלשה מאוד, זה הגנה בעולם האמיתי שהיא *יותר גבוהה* ממה שפייזר ומודרנה מראים במעבדה. אתה מוזמן לבקש מהרופאים שלך להסביר את זה. הייתי מביא את הלינקים למאמרים שבהם השתמשתי, אבל החלטתי לקחת את ההערות שלך על הדרישה הבלתי פוסקת לראיות ברצינות, ולא הבאתי. כמובן, אתה יכול לטעון שמשרדי הבריאות, הcdc והfda הם מומחים שמקובלים רק עלי, ואתה רשאי להחליט שארבעת הרופאים שציינת הם המומחים המקובלים עליך. במקרה זה אתה מבטל את כל המחקרים לטובת דעתם של כמה אנשים, אבל זכותך. במציאות, צר לי, יש חיסונים שעובדים יותר טוב מחוץ למעבדה, מאשר חיסון הקורונה במעבדה.