ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"פחדו פחד ,ואין פחד," וישבו בדד,Covid 19 .

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 3 בפבר׳ 2021
פרדריקו פליקיני כתב/ה:
היידיי הו ! ( קושר את הפרדה למחסום משטרתי לבדיקות משטרתיות)
...

אני מרגיש שהתגובה הזו איכשהו אמורה להיות קשורה אלי.
זה נכון? כי משהו בטון ובנושא מתחבר לדברים שאמרתי, אבל אין ממש תגובה לשום דבר מדבריי, והתגובה מופנית לאדם מת בכלל, אז אני לא מבין מי או מה מטרתה.
אם היתה כוונה לפנות אלי, ואני לא מדמיין, אז כדאי לעשות את זה איכשהו רלוונטי אלי, כמו לדבר איתי ולא עם מישהו אחר. אם רק דמיינתי שזה קשור אלי, אז סליחה על ההתפרצות
Sm Art{☆Sm}

עידן סליפי ג'ו יצא לדרך ! + אובמה חוזר

Sm Art{☆Sm} • 3 בפבר׳ 2021
.אני מניח פה חומר לעיונכם
אילומניטי הסרט
https://youtu.be/LADl3s9x8WQ
גוג ומגוג הסרט .

https://youtu.be/cRenUDa2eEg
מהפכן מכורבל בערסל
מהפכן מכורבל בערסל • 3 בפבר׳ 2021
היידיי הו ! ( קושר את הפרדה למחסום משטרתי לבדיקות משטרתיות)

1. לצערי קרל סיגן לא המציא אלגוריתים אתאיסטי (אבסולוטי !) שיכול לשקלל ולמדוד ולאמת את דרכי הפעולה של עשירי העולם בצורה מתימטית או פיזיקלית כך שכניראה אין לנו מה להמשיך לדבר על פגישות בעלי ההון בעולם ופגישות דרג מנכל"י העולם.

2. שמחתי לגלות שוירוסים מפתחים ואריאנטים באופן טיבעי. דרך אגב אני לא הולך לחיסוני שפעות חורף כבר עשר שנים לפחות מאז שרופא/ת המשפחה האדישומטומטמים שלי בכללית התחילו להמליץ . ירדתי במשקל לאורך השנים, עשיתי ספורט בקור, שתיתי ויטמינים בסיסיים ואכלתי תה עם לימון - הרבה יותר טוב לי מאז שהתנתקתי מתעשיית הפרמקולוגיה , מילה !

לא שמחתי לגלות שעשו משפעת שהורגת אחוז זעיר מכלל האוכלוסיה -וגם הוא רובו הגורף זקן עד קשיש וסובל ממחלות רקע - משהו שעצרו את העולם והאנושות בגללו.

כאשר בודקים את מה שהתרחש בשנה האחרונה מאחורי הקלעים בכלכלה, תאגידים, מגזרים ונגזרות, שוקי הון, פוליטיקה וכולי - מגלים שככל הניראה ל ג מ ר י ב מ ק ר ה כ מ ו ב ן - אותם עשירי עולם שנפגשים ו...(כל מה שאסור לשער/להסיק/לנתח/לנחש בלי מכתב חתום של קרל סיגן ) ג ו ר פ י ם ה ו ן ע ת ק , מקבעים לעצמם עמדות כוח , שליטה והשפעה ומשביחים את עצמם בניגוד להוצאות העתק המלאכותיות שנכפות על גופים מבוססי כספי משלמי מיסים כמו מדינות נניח וחלקים הולכים וגדלים באכלוסיית העולם שנחנקים כלכלית ונפשית.

חוץ מזה, כל מה שצריך לעשות כבר לפחות כמה עשורים זה לפשפש במי הם התורמים העיקריים והקריטיים לפוליטקאים הנחשבים בעולם המערבי.
נניח מי מימן את הקמפיין של ג'ו ביידן, סתם דוגמא נוחה וקלה ורעננה.

3. אני רוצה לתת לקרל סיגן עצה ששוה לדעתי יותר מתעודת פרס "עציץ בנאס"א על חשבון משלמי מיסים כבר שלושים שנה " מודפסת זו או אחרת -

מי ש: מתעלם, מבטל, מתנשא, מזלזל, "יודע יותר", "ראוי יותר ל" , מלא צורך לתקן דתיים/מאמינים ולהביא אותם ל" נאורות ISO Sagan" , הינו הדיוט ובור עובדתית וריגשית לגבי מנהגים מסורות ופולחנים, מלא פחדים משתקים/מתפרעים מדתות, דתיים, פולחנים דתיים ואמונה דתית ....

אוכלוסיית העולם ברובה המוחץ והגורף מורכבת מבעלי/ת אמונה ופולחנים דתיים. אני ממליץ בלהתחיל בלהבין ,לעכל, להכיל, להתמודד, ללמוד על וללמוד לתקשר עם מאמינים ,דתיים, בעלי פולחנים דתיים שונים לפני שמתחילים ללמוד את השיעור הראשון בחוג לפיזיקה בMIT.

כמו כן אני ממליץ בחום לקרל סיגן על קריאת "אתה בטח מתלוצץ מיסטר פיינמן !" ו " מה איכפת לך מה חושבים אחרים" של ריצ'ארד פיינמן.

א. הוא קיבל נובל ואתה לא.
ב. הוא היה משרבט נוסחאות של מכניקת קוונטים על מפיות בבאר חשפניות ואתה לא.

icon_wink.gif

אסיים בשאלה שתפתח את אחד מהבלוגים הבאים שלי :

מי לדעתכם הוא בעל הבית , המנהל ומקבל ההחלטות בבנק הפדראל ריזרב / Federal Reserve Bank ?

כרגיל שפע בריאות, ברכות ותקווה וירטואלית לחזרה של מלאי התחמושת למדפים בארה"ב בעשור הניראה לעין...
Sm Art{☆Sm}

الله يْطَوِّل عُمْرَك אַלְלַﬞה יְטַוֵﬞל עֻמְרַכּ

בר מינן ,שהשם ישמור אותנו רק מכל מיני מרעין בישין.
איו לי חוט חשיבה להשיב עכשיו לצערי .
אני מותשת וגמורה מעייפות
מחילה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
יש קונספירציות בעולם. ווטרגייט בהחלט היתה קונספירציה. בישראל, אפשר להגדיר בקלות את "עסק הביש" כקונספירציה. חברות הטבק והמאמצים שלהן להטות מחקרים גם די מתאימים להגדרה.
אבל, כששומעים על מזימה חובקת עולם, שכוללת דמות משיחית לכל דבר, ומכילה ממש רעיונות מאגיים (במובן הפסיכולוגי/סוציולוגי), טוב ורע מוחלטים והבהרה שאתה, ששומע על זה, התעוררת למציאות אמיתית לה שותפים רק מתי מעט מוארים - זה לא מציאות, זה ספר פנטזיה באיכות בינונית.
קיו בנוי בדיוק ככה - טראמפ הוא המשיח, מנהיג כוחות האור כנגד קבאל הרשע הטהור, שצריך למנוע מהרשעים גישה לסם הנעורים, ורק אלה שבעולם לפענח את הרמזים יודעים על זה והופכים לחלק מכוחות האור. ממתי החיים נהיו "הארי פוטר ואבן החכמים"??
אבל, לוגיקה, טובה ככל שתהיה, יכולה להגיע למסקנה שגויה. אז שאלה פשוטה - האם אדרנוכרום הוא סם נעורים? האם בכלל יש סם נעורים כלשהו בנמצא? והיות ואין שום סיבה, מחוץ לסיפורים של קיו, לחשוב ככה, ומעולם לא הוצגה שום ראיה שאדרנוכרום עושה דבר כזה (לא, תמונות אקראיות של שחקנים שמזדקנים יפה לא נחשבות ראיה לכלום) - זה חרטא.
יודעים מה, עוד שאלה. זה סם נעורים, נכון? נעורים זה עור מתוח? זה, באמת, ההבדל העיקרי בין צעירים לקשישים? או שפשוט מדובר במשהו שקל לראות? פשוט בונים על הקנאה שלכם במי שיפה, ומסבירים לכם שזה כי הוא שטניסט? למה, כמובן כמובן רק במקרה, זה מתאים בול לסיפורים על אנשים שמכרו את נשמתם לשטן תמורת כשרון כלשהו, או כסף? למה כל קיו בנוי אחד לאחד כמו אגדות שכולם מכירים?
-X-
-X-
-X- • 3 בפבר׳ 2021
בתור חובב כל קונספירציה אפשרית, ראיתי את כל הסדרה של "נפילת הקבאל".
למי שלא מכיר - זו תאוריית קונספירציה על פדופילים עובדי שטן שכולם קשורים להנהגה בכירה של מדינות \ מנהיגי דת ומשפחות האילומינאטי (13 משפחות - רוטשילד, רוקפלר וכו').
ושרק טראמפ יכול להציל אותנו מהם בעזרת דמות בשם Q שמפיל דרופים שכביכול חוזים את העתיד באתר מסוים ברשת.

ואני חייב להגיד, שאפילו בשבילי זה היה יותר מדי.
אני אומר את כל זה בהקשר לאדרנוכרום.
בדיקה קצרה בויקיפדיה מראה שניתן די בקלות ליצור אותו בתנאי מעבדה ואין צורך לענות תינוק ולשתות לו את הדם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פרדריקו פליקיני כתב/ה:
שלום לכולם, כרדנק וירטואלי יליד העיירה הבינארית פורת' שוטגאן בארמדילו קאונטי טקסס יש לי כמה גושי טבק לעיסה לירוק פה.

ספיט 1

א. בעלי ההון של העולם מתכנסים פעם אחת בשנה בקאנטרי קלאב הממוקם בלב שטח פרטי וסגור לציבור בפריים ריל אסטייט קליפורניה. מטוסי סילון מרחבי העולם מביאים מילארדרים ודמויות מפתח שמוזמנות בסודיות ויוקרה - מנהיגי מדינות מערב, נסיכים, בעלי תפקידים בכירים בבמשרדים ומנגנוני ממשלתים / גלובלים. ולו רק מפירסום אוטוביוגרפות מאומתות מתוך המיינסטרים פאבליקיישן לפחות שני קאנצלרים של גרמניה הודו שהוזמנו והגיעו לאירוע הנ"ל.

ב. מעבר לסרטון שצילם אלכס ג'ונס בטקס פתיחת האירוע בו אליטות העולם יושבות באמפיתיאטרון וצופות בהתרחשויות על במה ותפאורה, כבר יש עוד עדויות והודאות שאכן טקס הפתיחה כולל סצינה תיאטרלית של " הקרבת תינוק כקורבן למולך". המולך הוא סוג של הבובה / אייקון האולימפי הקבוע של האירוע. התימוכים שהאספו עם השנים כוללים עלוני הזמנה סודיים לאירוע, עדויות של מבקרים באירוע שטוענים שזה חלק מהומור דמוי הומור אחווה גיקי של האליטות.

ג. מעגלי האבטחה סביב האירוע השנתי הזה כוללים צבא של מאבטחים פרטיים שהם שכירי חרב יוצאי מה שלא תירצה - לא שומרי קאנטרי קלאבים ממוצעים, משטרות מקומיות, אף פי איי, סי איי איי, שוטרי רשות הפארקים הלאומית , בקיצור אבטחה ממלכתית לכל דבר בתקן גבוה.

עכשיו, מעניין את התחת של אלפרדו הפרד הרבעה שלי אם יש טקס כזה או אין טקס כזה - כל עשירי העולם מהכי עשירים ( מאות מילארדים פלוס) עד העמחהליגארכים ( סביב 4 מילארד) מתכנסים במיוחד מכל העולם לשבת כמה ימים ולדבר על מה בדיוק ?

בית הספר של הילדים ? הקבלן מערכות חקינה ושטיפת מעיים שדפק אותם בשיפוץ מכלול מעגל המים החוזרים ?

מה קנה המידה או הפרופורציות שלהם על העולם כשהם יושבים שם וסוגרים ביזנס ?

ואם יש טקס כזה - זה טקס מאוד חולני, מדאיג, מעורר תהיות. בכל בדיחה מחושבת יש חצי מהרצינות.

ספיט 2

כפועל יוצא של האמור בספיט 1 אחת לשנה נפגשת אליטת המנכל"ים העולמית - מנכל"י תאגידים פרטיים, מנכל"י תאגידים ממשלתיים, מנכל"י משרדי ממשלתיים בכירים מכל העולם, מנכל"י מערכת הבנקאות העולמית, אקדמאיים בכירים, וכולי.

הפגישות סודיות, מאובטחות היטב הרחק מעיני ואוזני הציבור, האבטחה של הפגישות האילו הדוקה מאבטחה של אירועים בהשתתפות מנהיגי עולם...

בוא נחשוב על מה הם יכולים להעביר זמן כמה ימים ביחד בסודיק סודיק לעולם לעולם לא מגלימים... אני מהמר על מתכוני גזר מקרומל בסילאן וגרגרי וואסבי.

ספיט 3

במידה ויש פה אולי אחד שגמר תיכון וגם כן תואר בוירולוגיה או אפידימולוגיה , או עבד במקום שמעולם לא היה קיים ולבש חליפות אסטרונאוטים אפילו שזה לא היה קשור לנאס"א -

זה רק אני או שהוריצאיות - מוטאציות של החרא הזה מטפטפות שובל ראיות להתערבות אנושית זדונית- כלומר זה לא טיבעי קצב ההתפתחות והמגוון ?

ספיט 4

על סמך טיפוסים אפלים שמודים שבעבר היו אפילו עוד יותר אפלים (מרגלים,קציני מודיעין) לא צריך להיות יותר מדי ציוריים, לוהטים או בוטים כשמדברים על נושא "הפדופליה / תפשתי אותך על חם בסטייה קשה" . לטענתם זה טריק עתיק וידוע בקרב עשירים או קבוצות אליטה. מעגלי אליטות אמיתיים ובמיוחד כאילו שיש להם מה להסתיר ולהפסיד אם יתגלו דברים וכולי נוהגים להחזיק מידע מביך על כל חברי האליטה על מנת לצמם מקרי בגידה במעגל- הלשנה על מעשים פלילים וכולי וכולי. לפעמים מדובר בתיעוד טקס ה"קבלה/חניכה/ ברוך הבא לסדר העולמי החדש" שחייב להיות בעל תכנים ומעשים מפליליםו/או מביכים עבור המועמד החדש.

אנחנו מדברים על מעגלים של מנהלי העולם ובעלי הבית של העולם בפועל - לא באי המזנון בקאנטרי קלאב בארסוף בלי לזלזל.

כל סוחט מקצוען יודע שהדבר הראשון במבצע הוא לדעת סביב מה לסחוט- כלומר מה הנקודות הרגישות של המטרה שסביבן תוכל לסחוט אותה ביעילות. בעולם הישן "סתם רומן מחוץ לנישואין או התנסות הומוסקסואליות" היו קלף סחיטה מספיק חזק. נכון לעשורים האחרונים - ברוב ריכוזי האיליטות הנחשבים סקס עם בעלי חיים הוא טאבו ומחוץ וכמובן פדופיליה.

לא שזה משנה משהו מחומרת המעשים אבל זה בעיקר כלי- כמעט תמיד חד פעמי " ניגזר ונישמר בארכיון" זה פחות ההורמונים מסביב לזה.

באם יש כתות אליטות שטופות הורמונים, סטיות ושדים מפלצתיים בנשמה - לצערי היות ורוב שירותי המודיעין בעולם עושים שימוש בכלי ונכסי מודיעין מבוססי פדופיליה וסטיות מיניות לעולם לא תהיה חקירה פלילית בין לאומית מקצועית בעניין.

( אוסף את גושי הטבק מהרצפה, מניח בשקית בד קטנה ושם בכיס) זה לאחרי המונשיין.

נישתמע

ספיט 4 - מודה בסוף שאין עדויות לזה, ומשער שאף פעם לא יהיו. אז כל מה שנכתב קודם - סתם. פשוט סתם. אפשר לכתוב "רשת פדופיליה אינה מחוץ לגדר האפשר, אבל אין ראיות לכאן או לכאן". אוי, אבל אז זה רק משפט, וזה פחות מגניב.

ספיט 3 - יש נושא שאני לא מבין בו כלום, כלום כלום כלום. אבל יש לי דעה עליו!
ובכן - דעתך שווה לרמת המומחיות שלך. כלום.
אז אני, שגם מבין כלום, עשיתי מהלך מקורי. במקום לצרף את דעתי לתוך ערמת קונספירציות, הקלדתי בגוגל mutation per year flu. ולא תאמין - אנשים שכן מבינים כתבו על זה. כמובן, המידע על סארס-קוב-2 עדיין קטן, אבל נראה שהוא עובר פחות מ25 מוטציות בשנה, בעוד שפעת עוברת 50. אז מה, לעזאזל, לא טבעי?? אה, כן, לא טבעי שבור והדיוט ינסה לדבר על תחום שהוא לא מבין בו. סתאאאם, זה הכי טבעי.
https://www.google.com/amp/s/www.livescience.com/amp/coronavirus-mutation-rate.html
מה כל כך קשה להפנים שההבדל הכי גדול עם הוירוס הזה הוא הסיקור שלו? החיסון, המוטציות, הכל קורה עם שפעת ועם וירוסים אחרים, רק שזה קורה מחוץ לאור הזרקורים. עכשיו הכל באור הזרקורים, אז אנשים מוצפים במידע, שוירולוגים מתעסקים איתו כל חייהם. שנים אתם אוכלים באותה מסעדה, אבל השנה נכנסתם למטבח - כל בפרספקטיבה שלכם משתנה, למרות שחוץ ממנת השף החדשה אין שום שינויים; ואתם בטוחים שהקומבי (נכון אתם לא יודעים מה זה?) והסטפן (נכון אתם לא יודעים מה זה) הומצאו הרגע, כשהם קיימים עשרות שנים.
ספיט 2 - נכון כל שנה כל הכלכלנים ואנשי העסקים נאספים בדאבוס? נו, על מה הם מדברים שם?? אשתי לשעבר היתה בחדר יולדות משותף שרק לנשים מותר להכנס בשתי הלידות המשותפות שלנו. רק נשים בחדר - כל הבעלים במסדרון, לפעמים מחכים יותר משעה וגם יותר משעתיים (ואז הולכים הביתה עם האישה, או לחדרי הלידה פרופר). מה הולך שם??? הן לא שותות שם תה, זה אני מבטיח לכם!
אם אתה לא יודע על מה הם מדברים או מה הם עושים, זה מוביל למסקנה אחת, ברורה וזועקת לשמיים: אתה לא יודע מה הם עושים. זהו. זה הכל. אין עוד מסקנה. אם אתה לא יודע, אתה לא יודע. אבל, אצלך, אם אתה לא יודע סימן ש... זה נקרא argument from ignorance, זה כשל לוגי, ואתה יותר ממוזמן לגגל את זה. אני רק אגיד שאני לא יודע מי אתה, אני לא יודע למה אתה כותב מה שאתה כותב, אז אתה או אילומינטי או CIA. הגיוני לך?
ספיט 1 - יש דת בשם נצרות, כת איומה. כל שנה חברי הכת המפלצתית מעלים את "הפסיון" - שחזור של צליבת אדם עד מותו, אחרי שמצליפים בו ושמים לו קוצים על הראש. חלקם גם משתמשים בטקס הברברי כדי לטעון שהיהודים הם מפלצות רצחניות ומעוררים כך שנאה כלפינו. בטקס הזה אין שום בדיחה, רק רצינות. נכון אתה נורא נורא מודאג? כי זה לא עשירי העולם, זה כמויות של אנשים מכל השכבות, אפילו מפורסמי על כמו מל גיבסון עשו את הטקס המחריד.
https://www.google.com/amp/s/www.dailymail.co.uk/news/article-2126024/amp/Christians-NAILED-crosses-gruesome-Good-Friday-enactment-Jesuss-death-Philippines.html
שלא לדבר על הכת הברברית שחותכת לתינוקות את איבר המין כתזכורת לאיחוד עם האל שלהם, שבו כהן הדת מוצץ את איבר מינו של התינוק (פדופיליה), ולעיתים מעביר ככה מחלות מין לילודים הרכים. מודאג? אני מביא דוגמה אחת, אבל חיפוש בגוגל, כולל באנגלית,ימצא לך הרבה מקרים של תינוקות חפים מפשע שחלו בעקבות הפדופיליה המעוותת:
https://www.israelhayom.co.il/article/775489
גם פה אין טיפת בדיחה, והטקס נעשה אינספור פעמים בשנה, בכל שכבות האוכלוסייה. נחרדת?
ולבסוף, המאבטחים. תראה לי בבקשה כינוס של גדולי עולם בלי אבטחה. עזוב. תראה לי את ביבי בלי צי מאבטחים. כי אם ביבי הגיע עם צי מאבטחים לאירוע בחירות עם ועד הבית של רחוב טשרניחובסקי 5א, בטוח זוממים שם את חורבן האנושות.
(בעצם, ביבי לא היה דוגמה טובה, כי הוא דווקא כן זומם את חורבן האנושות, אבל העיקר הפואנטה)
עוד תצלומים מהצללים, חצאי אמת, השערות על תחומים מדעיים שאתה לא מבין בהם או טיעוני "אם אני לא יודע על מה הם דיברו, סימן שהם דיברו על משהו ממש רע"? אולי יש לך ילד שלפעמים סוגר את הדלת של החדר שלו? מה אתה חושב שהוא עושה שם?? יושב ומאונן, חחחחחח?
Sm Art{☆Sm}

הרע לובש חליפה וכובע של טוב / כהסוואה מושלמת לפעילויותיו הזד

בוקר טוב .

כאשר חושפים את עניינו של ה Darck Side
את הצד הרע שבעולם ,איך הוא פועל ,
ואיך הוא חושב ,ואיך.הוא מתנהג .
אז בוודאי שיקומו מתנגדים ,ואנשים השוללים זאת מכל וכול.

חלק מהתחזוקה שוטפת של הצד הרע בעולם .
זה לטשטש את האמת, להכחיש ,ולהסוות את היקף הפעילות שלו,ודרכי הפעולה.

עיקר כוחו של הצד הרע ,זה שהוא נראה ליתר העולם כטוב הוא מסתתר מאחורי גלימת המדען ,הפסיכולוג,מפיק,במאי ,שחקן ,זמר ,מורה ,מטיף דתי ,רב ,כומר,מופתי,חאג',אומן,שופט,מדען,מליארדר התורם מליונים לצדקה ,ראש מדינה ,שר ,איש תקשורת משפיע וכ"ו

זה עיקר כוחו.
ההסוואה המושלמת כאשר הוא מסתתר מעיני החברה .
כחייל פעיח של כוחות הצד הרע שבעולם.

כל ההתנגדויות שיקומו כאשר מעשי הזוועה של בצד הרע שבעולם נחשפים.

זה צפוי והגיוני ,כולנו גדלנו על אנשים גמו מייקל ג'קסון .
אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להאמין שזמר מתוק עם קול מדהים .
הוא חייל פעיל של הצד הרע שבעולם .
שכמותו יש רבים .
ועיקר כוחם הוא בהסתתרות
ועיקר כוחם הוא במגינים עליהם .
שמסרבים להבין עובדה בסיסית .
שהרע.יכול להתקייםצרק כאשר בוא מסתתר תחת אצטלה של טוב ..

לאנשים לא מתחבר בהגיון שהרע ,מסתתר בתוך הטוב .
האנשים אוהבים לראות את מה שעניהם רואות .
זה טוב
וזה רע

הם לא יכולים לקבל עובדה .
שמה שראו וידעו כי טוב הוא .
הוא רע בתכלית ,שההסוואה המושלמל כטוב, ביא זו שהעניקה לו את היכולת לשמש בתפקיד הרע שנים רסות ובהיקפי פעילויות חסרות תקדים.

אז אני בהחלט מבין את המתנגדים ומתקשים להאמין
במידע שכזה
פייה{O}
פייה{O} • 3 בפבר׳ 2021
אלוהים כמה להג וקשקושים חסרי כל בסיס והבנה אפשר לכתוב????

🤯🤯🤯
Sm Art{☆Sm}

ד"ר להומאן נורחשם במכתב לפייזר./ השער לגיהנום

- אפדיאי ופייזר על סכנה אימונולוגית באנשים המבריאים והא-סימפטומטיים מהחיסון

4d ago

ד"ר Hooman Noorchashm אומר כי ה- FDA, פייזר ומודרנה חייבים לקחת בחשבון את הסכנה שחיסוני קוביד מהווים לנשאים שהחלמו לאחרונה או ללא תסמינים של SARS-CoV-2 - במיוחד קשישים, שבריריים או כל מי שיש לו גורמי סיכון משמעותיים לב וכלי דם.(!!!!) ***שימו לב עד כמה שהוא צודק ביחס לנפטרים לאחר ההזרקה הראשונה והשנייה.

תרגום חופשי של Rafaela Dearki Hooman Noorchashm, MD, Ph.D

במכתב למנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA), פייזר והעיתונות, ד"ר הומאן נורכשם מזהיר מפני "תחזית חיסונית כמעט ודאית שאם קיימים אנטיגנים נגיפיים ברקמות אלה המקבלים את החיסון, החיסון הספציפי לאנטיגן "תגובה" המופעלת על ידי החיסון תתמקד באותן רקמות ותגרום לדלקת ונזק לרקמות. " Noorchashm, MD, Ph.D., הוא רופא-מדען ותומך באתיקה, בטיחות המטופלים ובריאות האישה. הוא מתמחה בכירורגיית לב-חזה ומלמד ותרגל רפואה כמעט שני עשורים. *התחזיות של נורכאשם לפגיעה באנשים קשישים עם מחלות לב וכלי דם תואמות את הדיווחים הרבים על מקרי מוות קרדיווסקולריים בלתי מוסברים בעקבות חיסון C.OVID-19 בנורבגיה, גרמניה, בריטניה, גיברלטר וארה"ב ", אמר לין רדווד, RN, MSN, מנהל ונשיא אמריטה. של הגנת בריאות הילדים. רדווד ציין כי ג'יי פטריק וולאן, דוקטור, שלח חששות דומים ל- FDA ב- 8 בדצמבר 2020. וולאן העלה שאלות מדאיגות עוד יותר, אמר רדווד, בכך שהוא ציטט מחקרים שהראו כי בנוסף ללב, קולטני ACE-2 קיימים גם במיקרו-כלי דם של המוח, הכבד והכליות. "התעלמות מאזהרות תקפות ונתמכות מדעית של רופאים מובילים עשויה לגרום למאות מיליוני אנשים לסבול מפציעות קטלניות או נזק קבוע בעקבות החיסון", אמר רדווד. "זה גם יערער עוד יותר את הביטחון המדלדל שיש למדינתנו בסוכנויות הרגולציה הפדרליות שלנו כדי להגן על בריאות כל האמריקנים." רדווד קראה ל- FDA ולמרכזים לבקרת מחלות ומניעתן לכנס פגישות חירום בכדי לבחון חששות אלה ולהוציא הנחיות חדשות לניהול חיסונים העוסקות בחששות אלה. להלן מובא מכתבו של נורחשם כפי שפורסם ב- Medium, ואחריו מכתבו ל- FDA ול- Pfizer. קורא יקר, אני מקווה כי מכתב פומבי זה עשוי לעורר את מנהיגי ה- FDA, פייזר ומודרנה לחשוב בצורה ביקורתית ומהירה על הסכנה החיסונית שעלול להוות חיםון C.OVID-19 לנשאים שהחלמו לאחרונה או ללא תסמינים של SARS-CoV-2 - בעיקר לאלו קשישים, שבריריים או שיש להם גורמי סיכון משמעותיים לב וכלי דם. אני רוצה להיות ברור שהאזהרה שלי כאן מבוססת על תחזית אימונולוגית מדעית כמעט סופית. זוהי "תחזית" בכך שהצגתי אותה בהיעדר "ראיות" ברורות לכך שהיא סיכון מהותי. הסיבה לכך היא שאנו מתמודדים עם מצב חירום בריאותי לאומי בן 11 חודשים עם נעלמים רבים, וחיסון בן מספר שבועות בלבד - אושר לשימוש בקנה מידה מסיבי על בסיס חירום. הנה הדוא"ל שלי לרגולטורים של ה- FDA, למנהיגי פייזר ולעיתונות: מאת: Hooman Noorchashm תאריך: יום שלישי, 26 בינואר 2021 נושא: אזהרת חיםון COVID-19 - תגובה חיסונית מכוונת לחיסונים בנשאים ללא תסמינים והבראה אל: ג'נט וודקוק, ממונה בפועל, ה- FDA ופיטר מארקס, ה- FDA; ד"ר יקרים. וודקוק ומרקס, אני כותב כאן כדי להציג בפניך אזהרה ופרוגנוזה כמעט ודאית כמפקחי ה- FDA המובילים שלנו ומומחי בריאות הציבור. כידוע, לנגיף SARS-CoV-2 יש טרופיזם לאנדותל כלי הדם, בין רקמות ואיברים אחרים. עובדה זו נלכדה במאמר של Lancet שפורסם באפריל 2020: https://www.thelancet.com/.../PIIS0140-6736(20.../fulltext כידוע נראה כי הקולטן ACE-2 באנדותל הוא הפורטל לכניסה נגיפית לתאי האנדותל - ונראה שפגיעה באנדותל מהנגיף או מהתגובה הדלקתית שהוא מסית, היא הסיבה לכך שחולים רבים ב- COVID-19 מדווחים על סיבוכים טרומבואמבוליים. אז זה עניין של וודאות כי אנטיגנים נגיפיים נמצאים ברירית האנדותל של כלי הדם אצל כל האנשים עם זיהום פעיל SARS-CoV-2 לאחרונה - לא משנה אם הם סימפטומטיים או מחלימים. אני כותב כדי להזהיר שמדובר בתחזית אימונולוגית כמעט ודאית שאם קיימים אנטיגנים נגיפיים ברקמות של נבדקים העוברים חיםון, תגובת החיםון הספציפית לאנטיגן שמופעלת על ידי החיםון תתמקד באותם רקמות ותגרום לדלקת ונזק לרקמות. באופן הרלוונטי ביותר, כאשר קיימים אנטיגנים נגיפיים באנדותל כלי הדם, ובמיוחד אצל קשישים ושבריריים עם מחלות לב וכלי דם, התגובה החיסונית הספציפית לאנטיגן שמסית החיםון היא כמעט לבטח תגרום נזק לאנדותל כלי הדם. דלקת אנדותל מכוונת בחיםון כזו ודאי תגרום להיווצרות קרישי דם עם פוטנציאל לסיבוכים טרומבואמבוליים גדולים, לפחות בקבוצת משנה של חולים כאלה. אם רוב החולים הצעירים החזקים יותר עשויים לסבול פגיעה בכלי הדם כזו כתוצאה מתגובה חיסונית נגד חיםון, חולים קשישים וחלשים רבים עם מחלות לב וכלי דם לא יעשו זאת. לכן, בקשתי המכבדת היא כי ה- FDA בשיתוף פעולה עם פייזר ומודרנה יגישו באופן מיידי ומינימלי המלצות ברורות לרופאים כי הם יעכבו את החיםון בכל חולה שהבריא לאחרונה, וכן בכל נשא סימפטומטי או אסימפטומטי ידוע - ולבדוק באופן פעיל כמה שיותר חולים עם סיכון קרדיווסקולרי גבוה ככל האפשר, בכדי לגלות נוכחות של SARS-CoV-2 לפני חיסונם. כאימונולוג עם הבנה טובה כיצד תגובות חיסוניות ספציפיות לאנטיגן עלולות לגרום לנזק ספציפי לאיברים ורקמות, אני ממליץ לך, כמפקחים הראשיים של ה- FDA, שלא להבהיר את האפשרות האמיתית לחםן אנשים עם SARS-CoV הקיימים. -2 אנטיגנים נגיפיים ברקמות שלהם עלולים לגרום לאותה תת-קבוצה של אנשים לפגיעה קשה - ובעיקר לשבריריים עם מחלות לב וכלי דם. ד"ר. וודקוק ומרקס, פרופסור שלי בבית הספר לרפואה נהג לומר לתלמידיו "העיניים לא רואות מה שהנפש לא יודעת" ... סיבוכים טרומבואמבוליים, 10-20 יום לאחר הפעלת תגובה חיסונית ספציפית לאנטיגן, וסקולופתים חלשים קשישים, לא יירשמו כ"סיבוכים הקשורים לחיסונים "קלאסיים ... אבל SARS-CoV-2 הוא נגיף עם טרופיזם לאנדותל כלי הדם .... אז, החיסונים של פייזר ומודרנה יכולים לכוון בקלות התקף חיסוני ספציפי לאנטיגן לזה. איבר המטרה. אני מבקש שתשקל בזהירות ובחוכמה את התחזית והאזהרה החיסונית שלי כאן ....... בכבוד ובידידות, דוקטור להומאן נורחשם

לכתבה המקורית https://childrenshealthdefense.org/defender/surgeon-warns-fda-pfizer-immunological-danger-covid-vaccines-convalescent-asymptomatic-carriers/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=9a687b92-5f4c-4559-91e9-8afbfabbfd7a&fbclid=IwAR0yufMXDHz7fsBMQAtVh05dukJschFUN4QKIJ1a3eF5PUFmsvOKq2v3Lfw

מידע חשוב מאת ג'סטין ביבר.

השער לגיהנום גאסטין ביבר מדבר על פדופילים ב תעשיית המוזיקה

Nov 5, 2017

לאחרונה, ג 'סטין ביבר היה בכל החדשות על ביטול פתאומי את שאר הסיור שלו "מטרה" בעולם.

בעוד האוהדים והתקשורת שלו כעסו עליו, הוא מעולם לא אמר סיבה להחלטתו בפומבי - ועכשיו, נראה כאילו אנחנו סוף סוף יודעים את הסיבה האמיתית.

בחודשים האחרונים, ג'סטין הפך להיות נוצרי פעיל יותר וחבר קבוע של לימודי תנ"ך בבוורלי הילס.

בשבוע שעבר, לאחר מכן הוא שיתף סיפור מחריד עם שאר חברי התנ"ך, להסביר מדוע הוא מרגיש שהוא נאלץ להפסיק את הסיור שלו לקחת הפסקה בתעשיית המוזיקה.

הוא השתתף במסיבה עם מפיקים רבים אחרים, סוכני כוח, ואישים חשובים שונים בתעשיית המוזיקה.

נער צעיר הובא למסיבה למען הסיפוק המיני של האליטה בתעשייה, והוא עודד התעללות מינית.

"לא רציתי לעשות את זה. באמת לא. הם אמרו שהילד הזה מסומם, זה היה נורא ", אמר ביבר, והסביר כי הובהר לו כי הוא יזכה להיכנס ל"צד העסקי של התעשייה" אם הוא "הצטרף למועדון" על ידי העברת הטקסים לחניכה.

"אני לא הייתי סתם שחקן, הייתי נהיה איל, השביל הזה ייפתח בשבילי, כמו שזה היה בשביל ג'יי-ז.

זה ההבדל בין להיות מיליונר ולהיות מיליארדר ".

מזעזע כמו פרטים אלה, הם באמת להראות את הצד האפל של תעשיית המוסיקה.

ג 'סטין היה מעודד לקחת את הקריירה שלו לשלב הבא ו' להצטרף למועדון ', בדיוק כמו Jay-Z ועוד רבים אחרים.

אף על פי ששמע שמועות על טקסים מסוג זה בתעשייה, הצהיר ג'סטין כי לא התמודד עם זה לפני כן ברמה האישית.

"כדי להצטרף למועדון אצטרך לעשות דברים רעים לילד המסכן הזה. אבל אז הבנתי שגם זה לא מספיק להם. אני גם אצטרך להרוג את הילד הקטן הזה. הם אמרו שהילד הזה נאנס על ידי כמה בחורים שונים. הם אמרו שהוא מדמם. יצאתי משם אבל שמעתי שהוא מת וזה רודף אותי "

מספר מקורות אחרים אישרו פדופילים דומים.

כאשר אתה מסתכל על "מועדון בוהימיאן גרוב " ב L.A אשר אלכס ג 'ונס למעשה חשף לפני כמה שנים, תוכלו למצוא מידע רב יותר על הטקסים האלה.

הם מסממים ילדים צעירים ומביאים אותם למסיבות, ואז מבקשים סלבריטאים להתעלל בהם מינית.

אם האדם שביקש להתעלל בילד אינו מסכים, הוא מקבל איום על חייו.

אבל אז אם הם מסכימים, הכל למעשה מצולם - וכך הם מקבלים אותך.

ל סלבריטאים ביצוע פשע כזה על וידאו הוא לשים לחץ עצום עליהם, והם יכולים להיות נסחט עד סוף חייהם.

הילדים המסכנים האלה מסוממים ואז לא רק נאנסים, אלא שגם אחר כך נרצחים גם בנסיבות מזעזעות.

הם בכוונה מענים אותם ולחוות פחד על , כך שיש אדרנלין בדם שלהם - הם קניבלים ואז שותים את הדם כדי לגרום לעצמם להרגיש חזק יותר.

שמועות והצהרות על פדופיליה והתעללות בילדים בהוליווד תמיד היו שם, אבל לעתים קרובות הם מעלילים תיאוריות קונספירציה או פשוט לא נלקחים ברצינות.

עכשיו, זה נראה כמו שסוף סוף יותר ויותר כוכבים הוליווד מדברים על זה.

שחקן אשטון קוצ'ר הסביר בסרטון זה איך פיצהגייט הוא איום ממשי, אך הצהרתו מעולם לא עשה את זה למדיה המרכזי.

כוכב הקולנוע אלייג'ה ווד הצהיר גם לפני שנים כי "מאפיה פדופילית מאורגנת" בהוליווד. זה היה מהלך מאוד אמיץ כי הוא היה בעצם מסכן את הקריירה שלו ואת חייו על ידי חשיפת זה.

אף על פי שסיפורו היה מכוסה אפילו בכמה כתבי-עת עיקריים, רוב האנשים עדיין השלימו את טענותיו כדרמטיות מדי.

העולם אינו הוגן. תמיד יש קבוצה מובחרת של אנשים שיש בהם אכזריות , השתלטו רק להרוויח רווח השולט את העולם כפי שהם רוצים את זה.

יש למעשה מדען מבריק שגילה דרך ליצור חשמל חינם - אני מכיר אותו באופן אישי. הוא רצה להגיש את הפטנט שלו על המצאתו שיכולה להציל מיליוני חיים, אבל הוא מסומם על ידי המאפיה המאורגנת הזאת.

הוא נדבק בכוונה למחלה רצינית מאוד שתוביל בסופו של דבר למוות מוקדם. וכל זה רק בגלל שהם רצו למנוע ממנו לעשות לציבור חדשנות שיכול לשנות ולשמור מיליוני חיים!

אפילו הזמן מ לינקין פארק צ'סטר בנינגטון, שביצע לאחרונה "התאבדות", היה עלול להיהרג בכוונה תחילה.

הוא גם עסק בחשיפת מספר מקרים של סחר בילדים, ורצה להציג את ממצאיו לציבוריים.

הוא עבד על זה עם חברו הקרוב כריס קורנל, שמת גם ב"התאבדות" מוקדם יותר השנה.

בנינגטון היה אב אוהב של 6 ילדים וקנה בית חדש זמן קצר לפני מותו, כך שהרג את עצמו בשלב זה לא היה הגיוני.

זה עשוי להיות נושא קשה לעכל, אבל חשוב להעביר את המסר הזה לציבור כמו יותר ויותר אמנים בהוליווד מסכנים את הקריירות שלהם ואת חייהם כדי לחשוף את השערורייה הזאת!

לכתבה המקורית https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=12ruPAknYYA

עוד בנושא הנל
רשת פדופיליה של האליטה

Edited: Feb 19, 2017

סוכן לשעבר מעוטר ב אותות כבוד רבות , רוברט דוד סטיל, מדבר על שיא לחשוף שהנשיא טראמפ נמצא "במצב מלחמה" עם ממשלת הצללים חשוף את הרשת הפדופיל של האליטה הפועלות בוושינגטון וברחבי ארה"ב . החייל מרינס גם הצהיר כי היועץ לביטחון הלאומי של דונלד טראמפ, גנרל מייקל פלין, פוטר משום שהחזיק למעשה ב רשימה של פדופילים ברמה הגבוהה ביותר בוושינגטון שהוא נכשל לחשוף לסגן הנשיא ש "החבר הכי טוב" של סגן נשיא מייק פנס הוא אחד השמות ברשימה.

בראיון עם אלכס ג'ונס מאתר מלחמת מידע , סטיל אמר כי טראמפ הוא הסיכוי היחיד שלנו "להוריד את ממשלת הצללים ", אך הזהיר כי רשת ה פדופיליה של האליטה הייתה רשת עמוקה עם הדובר לשעבר של בית ה נבחרים דניס הסטרט .עלול להיות קצה הקרחון וג'ון פודסטה הוא " פדופיל כליל או לייט " ממשיך ומסביר פדופיליה הוא בגדר "פריבילגיה של האליטה " ו "טעם נרכש" עבור הדמוקרטים, אבל רפובליקנים ו עבור הבנקאים העליתה, זה היה "דבר הליגה גדולה".

הקצין היה ב שירותים חשאיים לשעבר מרכז מודיעין הסוכנות אישר גם כי יש מסעדות פיצה בסעודיה ובוושינגטון שבו ילדים יכולים ממש להיות מוזמנים מ תפריט .

להלן נקודות המפתח מ מר סטיל במהלך הראיון:

* דונלד טראמפ הוא ההזדמנות שלנו להוריד את ממשלת הצללים

סוכני * "כובע לבן" בקהילת המודיעין הצליחה לעצור את הילרי מ לחבל בבחירות האלקטרוניות כמו שהיא עשתה ברני .

* ראש ה- קהילת מודיעין לשעבר ג'ון ברנן למעשה ביצע בגידה על ידי אמירת דברי שקר דבר הנועד להפוך את בחירת האלקטורטים .

ג"ון ברנן הינו סוכן בעל המשכורת הגבוהה ביותר של ערב הסעודית, צריך להיות תחת חקירת האף בי איי רנס פריבוס הוא המאפשר שזה יקרה ומטייח .

דובר הבית לשעבר דניס הסטרט הוא קצה הקרחון *

ויקיליקס הוא הולך להוריד את פריבוס ? * פדופיליה היא "זכות עליתה".

* פדופיליה היא "זכות של האליטה " - עבור הדמוקרטים, זה "טעם נרכש"

- פודסטה הוא פדדופיל לייט .

הרפובליקנים והעלית בבנקאות הם אלה אשר הפכו את הפדופיליה ל "דבר בליגה גדולים "

* יש ב סעודיה מסעדות ובוושינגטון עם מרתפים שבו ניתן להזמין ילדים מ תפריט

* פדופיליה בוושינגטון היא עקב אכילס, טראמפ הבין את זה

* פלין לא יפוטר בגלל שצלצל לרוסיה

פלין פטר בגלל ש היה היהיר לחשוב" שהוא (בסרקזם) שיוכל להגיד ל מאטיס וטילרסון מה לעשות

* פלין עצבן את סגן הנשיא פנס .

השיחה ש פלין הסתבך בגללו כלל שיחה על רשימת פדופילים ברמה גבוהה בתוך ארה"ב, אחד מהם במקרה היה החבר הכי טוב של סגן הנשיא מייק פנס

פנס לא אמר ל פלין על הרשימה, או כי "החבר הכי טוב" שלו היה על הרשימה .

.אבל גילה זאת מ הממשלת הצללים כנראה מ ה אנ אס איי שזה הסוכנות לביטחון לאומי

ה אן אס איי ריגל אחר פוליטיקאים שלנו עם פטור מענישה

* ה- סי אי איי דולף מידע מאוד מסווג כחלק מהפיכה

פוליטית נגד טראמפ.

http://www.neonnettle.com/features/737-ex-cia-president-trump-is-at-war-with-elite-pedophile-ring-the-deep-state

https://www.youtube.com/watch?v=JPYUWx0XyzU

הנה המידע פרוש לנגד עיניך.
תוך עדויות של ידוענים ידועים בציבור כידוענים
לטיפולך המסור אודה