צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלי תחתונים בפגישה

תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 16 בספט׳ 2020
פעם אמרתי לבחור שהיה שלי, שיילך לשירותים של הבר וישים את החוטיני שנתתי לו ואת התחתונים שלו יזרוק.
הוא חזר כולו אדום, מבוייש אך דלוק לחלוטין.
עצם הידיעה שגרמתי לו לעשות משהו כזה במקום פומבי, שאני יודעת מה הוא לובש מתחת ושאני מושכת אותו כמו בובה היה לגמרי מדליק.
וגם זה שאולי מישהו ישיב לב למשהו off.
    התגובה האהובה בשרשור
abbccc​(נשלט)
abbccc​(נשלט) • 16 בספט׳ 2020
triniti כתב/ה:
אני לא ציוויתי כזה על אף אחד
אבל אני פעם הסתובבתי יום שלם בלי תחתונים ועם שמלה קצרה וזה היה מדהים. כיף, מרענן, מרגש, קינקי.. הרגשתי שיש לי סוד סקסי שאף אחד לא יודע עליו, זה עשה לי מצב רוח טוב.
חווית משהו מזה?

הייתי עם מכנסיים קצרים, אז זה בהחלט הרגיש מרענן.
הדבר שהכי ריגש אותי היה כשקלטתי שאני חוזר לפגישה עם תחתונים ביד. חתיכת סוד שאם הבחור בפגישה היה שם לב ושואל, אני לא בטוח שהייתי יכול להיות מספיק קר רוח בשביל לשלוף תירוץ מהמותן.
ירדה לי אבן מהלב כשהצלחתי להתחמק מזה, מבלי שישים לב.
באופן כללי, אני מרגיש יותר את האיבר בלי הרכות של התחתונים, כך שאני חושב עליה יותר.

לא חששת שייראו לך, בהתחשב בשמלה הקצרה?
abbccc​(נשלט)
abbccc​(נשלט) • 16 בספט׳ 2020
Mistress Tamara כתב/ה:
פעם אמרתי לבחור שהיה שלי, שיילך לשירותים של הבר וישים את החוטיני שנתתי לו ואת התחתונים שלו יזרוק.
עצם הידיעה שגרמתי לו לעשות משהו כזה במקום פומבי, שאני יודעת מה הוא לובש מתחת ושאני מושכת אותו כמו בובה היה לגמרי מדליק.

נשמע מדהים להיות לידו כשהוא מבוייש כך.

מישהו יכל לשים לב לחלק העליון של החוטיני, שהיה מבצבץ מעל המכנסיים?
כי חוץ מהבושה, נראה לי שקשה לשים לב מהצד לדבר כזה...
SWAY
SWAY • 16 בספט׳ 2020
משימה קלאסית ונפוצה.
כמו שענו לפני יש עליה וריאציות רבות.
חצאית/שמלה בלי תחתונים זה כיף גדול. בעיקר באוויר הפתוח.
אלפא-בטא​(נשלט)
לפני 3 שנים • 17 בספט׳ 2020
אלפא-בטא​(נשלט) • 17 בספט׳ 2020
JJR כתב/ה:
Mistress Tamara כתב/ה:

נשמע מדהים להיות לידו כשהוא מבוייש כך.

מישהו יכל לשים לב לחלק העליון של החוטיני, שהיה מבצבץ מעל המכנסיים?
כי חוץ מהבושה, נראה לי שקשה לשים לב מהצד לדבר כזה...

כן, ברור שמישהו יכול לשים לב.
היו ימים בהם הלכתי לעבודה עם חוטיני או ואריאציה תחתונית נשית אחרת.
מטבע עבודתי אני מתכופף לא מעט בעבודה, והסוד לפעמים נחשף icon_smile.gif
בסופו של דבר רוב האנשים פשוט יסרבו להאמין שמה שהם ראו עכשיו הוא אכן מה שהם ראו, ולכן בעצם ישארו לכך עיוורים.
ומי שהצליח להעביר את המראה דרך ממברנת הדעות והאקסיומות, כמובן שלא יגיד דבר, ואולי יספר על זה בערב לאשתו icon_smile.gif
Hearts Curator​(שולט)
לפני 3 שנים • 17 בספט׳ 2020
Hearts Curator​(שולט) • 17 בספט׳ 2020
מכיוון שאני לא מצליח לצטט את התגובה של טריניטי (באג?), ההודעה הזו היא תגובה למה שהיא כתבה בעמוד הראשון:

״
אני לא ציוויתי כזה על אף אחד
אבל אני פעם הסתובבתי יום שלם בלי תחתונים ועם שמלה קצרה וזה היה מדהים. כיף, מרענן, מרגש, קינקי.. הרגשתי שיש לי סוד סקסי שאף אחד לא יודע עליו, זה עשה לי מצב רוח טוב.
חווית משהו מזה?
״

אני מקווה שאני לא מכליל, אבל נראה לי שיש הבדל משמעותי בין ללכת ללא תחתונים במכנסיים (גם אם קצרים), לבין ללכת ללא תחתונים עם חצאית (גם אם ארוכה).
לא ניסיתי ללכת עם חצאית אבל נראה לי שבמצב הזה המחסור בתחתונים מורגש הרבה יותר, כשכל משב רוח אקראי יכול להיות מורגש (וגם ככה ההרגשה בחצאית היא לבטח יותר משוחררת)
האנשה עצמית
לפני 3 שנים • 18 בספט׳ 2020
האנשה עצמית • 18 בספט׳ 2020
זה שונה אצל גברים ונשים, באופן טבעי.
לדעתי במקום העבודה זה פחות מתאים, משימות מהסוג הזה .

יש חלופות שמתאימות יותר לדעתי.
סה"כ, במקום העבודה יש משמעות נוספת, אחרת לחרושת שמועות שיכולה לרוץ על המנהל שהולך בלי תחתונים או עם חוטיני מנומר לדוגמה.