בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשר מונוגמי בלבד?

מבין עניין
לפני 3 שנים • 16 בספט׳ 2020

קשר מונוגמי בלבד?

מבין עניין • 16 בספט׳ 2020
תעיינו במודעות ותראו איך נשים מחפשות את הגבר שיהיה רק שלהן. לא משנה אם הן שולטות או נשלטות , צעירות או מבוגרות - רובן המכריע יחפשו מישהו שאינו רק "פנוי רגשית"
ואצלנו רובנו הגברים (מודה שלא אני) - שישו ושמחו, אחת ושתיים, שלוש וגם ארבע, אוספים על הדרך והחגיגה בעיצומה.
הביולוגיה הקדומה מנצחת
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 16 בספט׳ 2020
הרבה אנשים מחפשים מונוגמיה. מה רע? אני לא חושב שיש קורלציה. אני נתקלתי בלא מעט נשים שמעוניינות בהרבה גברים, כשדווקא אני מעוניין למצוא מישהי אחת ולהתמקד בה בלבד. ולא, זה לא היה משתנה אם הייתי שולט.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 16 בספט׳ 2020
אני מעדיף קשר מונוגמי, האישה הנכונה יכולה לספק את כל הצרכים שצריך(ולקבל כמובן בחזרה).
    התגובה האהובה בשרשור
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אין רע במונוגמיה, יחסים פתוחים או פוליאמוריה וכל מה שבדרך.
הבעיה הכללית פה זה כמות האנשים שרוצים שנקבל את עצם הבגידה שלהם בפרטנרים שלהם ובכך שנשתף עם זה פעולה ונקבל את זה כי ״זה מה שהם״.
לדעתי בדס״מ גם שלא מעורב בזה משהו מיני, כשבן הזוג לא יודע, זה פגיעה באמון.
יש פה גם נשים בוגדות, כן שלא תחשבו שאני רק מסמנת גברים. אבל אני מסתכלת מנקודת המבט שלי ומה הודעות שאני מקבלת: כגון ״אבל מה אכפת לך שאני נשוי, זה לא קשור אלייך״.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 16 בספט׳ 2020
שלום אני הולך להגיד לכם דעה שלי אבל אציג אותה כאילו היא עובדה לפי נתונים של הראש שלי.
התווכחו להנאתכם,, על העובדה הנכונה שלי.
Menta​(שולטת)

Re: קשר מונוגמי בלבד?

Menta​(שולטת) • 16 בספט׳ 2020
מבין עניין כתב/ה:
תעיינו במודעות ותראו איך נשים מחפשות את הגבר שיהיה רק שלהן. לא משנה אם הן שולטות או נשלטות , צעירות או מבוגרות - רובן המכריע יחפשו מישהו שאינו רק "פנוי רגשית"
ואצלנו רובנו הגברים (מודה שלא אני) - שישו ושמחו, אחת ושתיים, שלוש וגם ארבע, אוספים על הדרך והחגיגה בעיצומה.
הביולוגיה הקדומה מנצחת

איפה הסתירה? אישה שמחפשת גבר שיהיה רק שלה לאו דווקא מגבילה עצמה רק לו. היא רוצה שהוא יהיה רק שלה, אבל לאו דווקא שהיא תהיה רק שלו.

גבר שאוסף נשים, כנ"ל. מחפש ריבוי פרטנריות.

השאלה היא רק מה עמדתו של הגבר הזה כלפי אוסף הנשים. האם הוא רוצה שהן תהיינה רק שלו או שלא אכפת לו אם יהיו להן פרטנרים נוספים.
worldinmyeyes{לא מחפשת}
לפני 3 שנים • 25 בספט׳ 2020
worldinmyeyes{לא מחפשת} • 25 בספט׳ 2020
כמו כל הכללה, על אחת כמה וכמה כזו מגדרית, גם זו לוקה בחסר.
יש גברים מונוגמיים וא-מונוגמיים, ממש כשם שיש נשים כאלה.
עניין של אישיות, פאזה בחיים ועוד ועוד.