סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על מה ויתרתם כשהגעתם לעולם הזה?

האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 19 בספט׳ 2020

על מה ויתרתם כשהגעתם לעולם הזה?

האקסלי​(נשלט) • 19 בספט׳ 2020
ככל שאני מכיר יותר ויותר את המקום הזה, אני חושב יותר ויותר על מנטליות של פשרה מול מנטליות של אין פשרה, על להיפגש באמצע מול להגיע עם רשימת דרישות שחקוקה בסלע.

כשנכנסתם לעולם של בדס"מ, האם נשארתם עם רשימת דרישות אחת עד שהופיע האדם שממלא אותה? או שהחלטתם שאתם מוותרים על משהו כדי שתוכלו להתנהל פה?
גבולות שהחלטתם להסיר? סגנון חיים שעליו בחרתם לוותר?

אני כל הזמן תוהה איזו גישה עדיפה, ומשנה שוב ושוב את דעתי. מקווה שהייתי ברור. אם לא, אשמח לערוך או להגיב לשאלות.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 19 בספט׳ 2020
אם כבר, להיפך. רשימת הדרישות שלי רק התארכה.
בכל פעם שניסיתי להתפשר על משהו, זה היה מאכזב. מראה חיצוני, מרחק גאוגרפי, איכות אנושית, רצינות. ולא נכנסנו לכאן כדי להתאכזב. להיפך.
ויתרתי על הכמות, זה כן. כשרק הצטרפתי, הייתי נפגשת עם מספר אנשים כל חודש. עכשיו זה מישהו פעם בכמה חודשים.
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 19 בספט׳ 2020
כשאני הגעתי לפה לא היו לי גבולות ולא היו לי דרישות. כל הזמן בשיחות פה עם גברים שאלו אותי 'מה הגבולות שלך?', 'מה הפטיש שלך?'.. ונאלצתי להמציא לעצמי גבולות ופטישים אפילו שלא היה לי משהו ספציפי (הייתי ילדה). אני אומרת 'נאלצתי' בדיעבד.. באותו זמן האמנתי באמת שאלה הגבולות והפטישים שלי. עם השנים הורדתי את הכל בחזרה.. כי זאת אני, אני בוחנת כל מקרה לגופו. החיים הם משתנים כל הזמן, גם אני משתנה, הצרכים שלי משתנים והאנשים שמולי משתנים.
ככה שאני לא מאמינה ברשימות מראש. ולא משנה איזה רשימות.
אבל אתה, תהיה מי שאתה, תעשה מה שאתה מרגיש. אין עדיף ולא עדיף.. וזה לא משנה מה כולם עושים או מה נהוג לעשות פה.. מניסיון.
הכל עניין של חיבור בסוף, ואם אתה רוצה חיבור למי שאתה באמת, אז תהיה מי שאתה באמת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ספט' 19, 2020 9:32 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 19 בספט׳ 2020
תודה על התגובה, מנטה. אני חושב שמה שאמרת מתכתב ברמה מסויימת עם מה שאני אמרתי. התחושה כאן היא שכל אחד מאיתנו נכנס למקום הזה עם רשימה ספציפית, וכולנו שונים, וכל אחד מרגיש שאם רק היה מוותר על משהו, היה הרבה יותר קל בגלל שכל אחד מאיתנו כל כך שונה. ואם יש מישהו או מישהי שרק יותר ויותר דבקים ברשימה, דווקא זה מה שעוד יותר גורם לאחרים לתהות: "אם הרבה פה דבקים ברשימה, אולי אני צריך לוותר על משהו?"
תכלס, אני חפרן בלתי נלאה בשיחות שלי עם עצמי, ואני יכול לשכנע את עצמי על כל דרך שהיא הנכונה.
אני גם חושב שבהכרויות, בלי קשר אם זה וניל, שולט, נשלט, או משהו אחר, בדרך כלל אילו הנשים שמוצפות בהודעות, לטוב ולרע, וצריכות לברור, ואז אישה, יותר בגבר, תהיה עם מודעות לכך שאפילו אם היא לא תתפשר יש לה יותר אופציות ממה שהיא צריכה.
זו ההנחה שלי. ברור שאין לי פרספקטיבה של אישה. אם אני טועה, אתן יודעות את זה יותר טוב ממני.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 19 בספט׳ 2020
נשים מקבלות פניות רבות, אבל החלק היחסי שלהן שרלוונטי להן הוא זעום.
אם כתוב לי בגבולות נשואים ופוט פטיש, וחצי מהפניות אליי הן מנשואים או מפוט פטישיסטים, אז הפניות האלה לא מעניינות.
אני לא אתפלא אם אחוז הפניות הרלוונטיות לגברים גבוה יותר.

להתפשר זה חשוב, אבל תלוי על מה. יש דברים שהם דיל ברייקר וחשוב להיות מחוברים לעצמנו בקטע הזה.
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 19 בספט׳ 2020
על השקט שפעם (לפני שנים ממש רבות) היה לי, שהייתי צריך פחות.
על השקט של אותם שחיים את המרוץ מבלי לפתוח עיניים למה שעוד לא היה להם.
על מה שנשאר מאחור לאחר שרואים את האור.
ומאז שלנטיות יש שם ואתר, השקט הולך ומתרחק, גם אם אני חושב שאני יודע כיצד להגיע אליו שוב.
WhoreDaddy
WhoreDaddy • 19 בספט׳ 2020
על אגו מנופח, מה יחשבו, תחושת נורמטיביות שגם ככה הלכה והצטמצמה, על יחסים בינוניים עם נשים שלא יעזו, על חיבורים לא ראויים עם נשים שלא היו מתאמצות בשביל לרצות אותי (בעוד שאני כן הייתי עבורן) שהרי לא הייתי מגלה שהן מוותרות על הרפתקאות ומסעות פנימיים אם לא הייתי יוצא אליהם בעצמי ומחפש פרטנרית כמוני.

כרגע מחפש אהבה, וחוץ מהשליטה-קינק (מתחלף... שמחפש מישהי שתתמסר, שכן מחוץ לסקס אני אך ורק ומאוד דומיננטי), אני מחפש מישהו טבעונית, אנרכיסטית, לא פמיניסטית, ורצוי שגם יהיה לנו אופי חברתי דומה, טעם דומה באוכל וסרטים, מוסיקה, אומנות בכלל, ואני לא מתפשר על משיכה חזקה, שזה הפרמטר הראשון שחשוב לי.

על האופטימיות לא ויתרתי, והחיים לא מפסיקים להפתיע אותי לטובה.
ג'ין גריי-סאמרס​(שולטת)
בשיא הכנות, בכל תחום בחיים שלי נאלצתי במידה כזו או אחרת לקיים פשרה.
ללכת עם הראש בקיר ולהתבצר, לא מאפשר לך להתקדם לשום מקום.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
האמתי כלום.
ברגע שיודעים לאזן ולהבין שאין שום דבר רע במה שאנחנו אוהבים ויודעים איך לשלב את זה בחיים- אז הכל משתלב ביחד נהדר.
hrgiger
לפני 3 שנים • 20 בספט׳ 2020
hrgiger • 20 בספט׳ 2020
לא חושבת ש"ויתרתי" זאת המילה שמתאימה לי, אבל ההעדפות שלי השתנו ועם זה, רשימת הדרישות.
הרשימה שלי היא אותה הרשימה כבר הרבה מאוד זמן וכשפונים אלי, במטרה חיזורית, ולא עומדים בתנאים הבסיס שלי, אני מסרבת. ועדיין, כשנוצרו לפעמים קשרים שהתחילו לא כחיזור, לא במטרה לשייכות, אבל הובילו לשם, ויתרתי על חלק מאותן הדרישות.
אני יכולה להגיד שארבעת הקשרים המשמעותיים בחיי, שנוצרו פה (בראשם בן זוגי בעשר השנים האחרונות) הם עם א.נשים שהתפשרתי על דברים מולם.ן.

וזה נכון אצלי לא רק פה, או בקשרים מיניים/רומנטים/היררכיים, אלא בחיים בכלל.