סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

kelly-k
לפני 3 שנים • 11 באוג׳ 2020

פסיכופט

kelly-k • 11 באוג׳ 2020
לפני כמה שבועות חברה טובה נכנסה פעם ראשונה לכלוב. תוך פחות משעה היה לה בהודעות בחור שהציג את עצמו מדהים. היא נשלטת, הוא השולט המושלם למתחילה. שלח תמונות נתן פייסבוק, לוחם לשעבר. דיברו במשך שבוע, שיחות לתןך הלילה, מה היא אוהבת, איפה הגבולות שלה וכמה הוא מכבד אותם. היא הגיעה אליו, הוא בעיר אחרת, הבטיח לה שיישנו ביחד ובבוקר יבשל לה. מרגע שהגיעה, הוא היה אכזרי, לא כיבד אותה, לא הקשיב לרצונות שלה. הכי נורא בעיניי, זה שהוא אמר שבשבילה יש רק אדום. או שהיא נותנת לו לעשות מה שהוא רוצה או שעוצרים והיא מתלבשת והולכת. הוא עשה כמה וכמה דברים ששברו את הגבולות שלה, היא התחננה שרק יוריד מינון והיא לא רוצה להפסיק ולהיות מגורשת. זה לא עניין אותו. באיזשהו שלב הוא פשוט אמר שלא בא לו יותר, שיש בה דברים שמגעילים אותו (לא הפריע לזין שלו כנראה כי הוא עמד כמו טיל כשהוא עשה לה דברים שהיא לא רצתה). הוא אמר כל מה שיכל כדי להשפיל אותה ולהקטין אותה. הוא לא קיבל את הצעצוע שהוא רצה, אז הוא יקבל ריגוש אחר. כעבור שבוע חברה שלי מצאה במקרה מישהי שדיברה איתה על הכלוב, היא רק תיארה מה קרה לה, ותוך רגע הבחורה השניה אמרה שהיא יודעת במי מדובר, והוא עשה לה אותו הדבר לפני שנתיים!! אני לא יודעת אם לפרסם את שמו או אפילו את הכינוי.. "חוקית" הוא בסדר. בפועל, הוא מסמן חדשות ועושה להן טראומה מהעולם הזה.
    התגובה האהובה בשרשור
נימבוס
נימבוס • 11 באוג׳ 2020
אני כל פעם מחדש מופתע ובכל פעם מחדש כואב לי.

אני הייתי מפרסם אבל אם את רוצה פתרונות אלטרנטיביים, אני ממליץ להדביק את הראש שלו על פורנו גייז ולהפיץ ברחבי האינטרנט.
IronGiant​(מתחלף)
IronGiant​(מתחלף) • 11 באוג׳ 2020
מכאיב לשמוע, מקווה שהגברת בסדר.. ולגביו, הורס את כל ההנאה מהעולם הזה, שיידרס.
כל הכיף הוא תמיד בלהנות אחד מהשניה ולשחק ליד הגבולות שלנו, לא לפגוע באף אחד.
''''''''''
'''''''''' • 11 באוג׳ 2020
תפרסמי בכל מקום שאת יכולה לפרסם. בצ'אט, בבלוג, בפורום. שווה את החסימה. לדעתי.
מתאר לעצמי שיש גם קבוצות טלגרם או וואטסאפ של נשים מהכלוב. אפשר להפיץ שם אם ממש לא בא לך להסתכן בחסימה.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
קודם כל תדווחי לכלובי ולפחות שהפרופיל שלו יוסר וגם אם תרשמי את הניק שלו פה זה לא חשיפת פרטים אז אין בעיה מבחינת משפטית לדעתי.
מעבר לכך, ממש עצוב לי שזה מה שהיא עברה ולצערי הרב זה משהו שהוא מאוד שכיח.
הכי חשוב זה להיות שם בשבילה, לשכנע אותה שהיא לא אשמה בעניין.
ומבחינתי לשרוף את הבחור הזה חי.
היא חושבת על להגיש תלונה?
meliodas
meliodas • 11 באוג׳ 2020
אין מה להגיש תלונה.. הוא לא עשה שום דבר פלילי, היא יכלה לקום וללכת בכל רגע נתון (ככה נשמע מהדברים), עצוב שנבלות כאלה חיים כאן בנינו (בכלוב ובכלל), גורמים לחוויה חרא ולתראומה..
סתם אפס..
בלום​(נשלטת)
בלום​(נשלטת) • 11 באוג׳ 2020
meliodas, מצטערת אבל התגובה שלך קצת אטומה. הבחורה הזאת הגיעה למצב הזה באמצעות מניפולציות שמסתבר שהאיש הזה עושה באופן סדרתי, ושהוא עשה לה דברים שהיא לא רצתה. לא שזה לא חמור *תמיד*, אבל דמיין רגע מישהי שחדשה לבדסמ, שלא מכירה את הסכנות ואת הניצול, שהיא מבחינתה באה להכיר מישהו שהוא לא מי שהיה בפועל. ברור שזאת סיטואציה מורכבת נפשית ולכתוב "היא יכלה לקום וללכת בכל רגע נתון" זה פשוט לא נכון כי הינה, עובדה. וכשאני קוראת דבר כזה הדבר הראשון שקופץ לי בראש זה "האשמת הקורבן". אתה צודק שהוא נבלה, ומי יודע אולי זה באמת היה טראומטי עבורה, אבל זה לא אומר שאין כאן משהו פלילי, וזה לא אומר שהוא "סתם" אפס. שולט שמשתמש במניפולציה של "אם את נשארת את תעשי מה שאני רוצה ואני לא מתחשב בקווים האדומים שלך, או שאני זורק אותך מכאן" נשמע כמו מישהו ש*בהחלט* שווה לדעת מי הוא ולהזהיר אחרות מפניו, במיוחד אם הוא מציג חזות מניפולטיבית של "שולט מושלם".
Lanya Colson
Lanya Colson • 11 באוג׳ 2020
שווה להתייעץ עם המרכז למיניות אלטרנטיבית.

https://yahasim.org.il
x-x​(אחרת)

תפרסמי

x-x​(אחרת) • 11 באוג׳ 2020
שזה לא יקרה לאחרת.

כבר לא יעזור, אבל בגלל זה לא נפגשים בבתים בפעם הראשונה ולא השניה.

ולהיות פסיכופט זה לא דווקא משהו רע אני גם כזאת👿

פשוט הוא חזיר
וצריך לחתוך לו הזין
לוריס{א"ר}
לוריס{א"ר} • 11 באוג׳ 2020
אין שום דרך להוציא אותו בסדר מסיטואציה כזו.