ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלפור 26/09/2020

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 28 בספט׳ 2020
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 בספט׳ 2020
אני חייבת להגיד, כשמאלנית גאה, שההפגנות האלה הן טמטום רציני ודרך יפה לירות לעצמנו ברגל.
לא יקרה כלום אם במהלך הסגר לא יהיו הפגנות. לא בגלל שהוציאו תקנה נגד, אלא כי המפגינים החליטו לפעול בשיקול דעת.

אני רואה את התמונה שרצה עכשיו ברשת של רחבת הכותל ריקה ומרכז ירושלים מלא ויוצאת מדעתי: למה לשחק ככה לידיים שלו? למה להיות כל כך מטומטמים?
Alas
Alas • 28 בספט׳ 2020
פרלין כתב/ה:
אני חייבת להגיד, כשמאלנית גאה, שההפגנות האלה הן טמטום רציני ודרך יפה לירות לעצמנו ברגל.
לא יקרה כלום אם במהלך הסגר לא יהיו הפגנות. לא בגלל שהוציאו תקנה נגד, אלא כי המפגינים החליטו לפעול בשיקול דעת.

אני רואה את התמונה שרצה עכשיו ברשת של רחבת הכותל ריקה ומרכז ירושלים מלא ויוצאת מדעתי: למה לשחק ככה לידיים שלו? למה להיות כל כך מטומטמים?

כי בכל מצב היתה יוצאת תמונת ספין אחרת. וגם התמונה שיצאה היא שיקרתי. בתקופת סליחות הכותל מתמלא לקראת השעה 01:00. והכותל אכן התמלא בכ-1000. זה בכל מקרה לא מנע ממנו פרסום פייק.
העצבים שלך נכונים, פשוט מכוונים לגורם הלא נכון.
bigdawg​(נשלט)
bigdawg​(נשלט) • 28 בספט׳ 2020
עוד תיקון קטן...
כחול לבן - בראשות בני גנץ ויאיר לפיד פה 33 25.95%
הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה מחל 32 25.10%

כחול לבן 33, הליכוד 32.

תבדקו פה:
https://votes22.bechirot.gov.il/

מה לעשות שכחול לבן ניצחו, ובני גנץ מכר את הבוחרים שלו.
bigdawg​(נשלט)
לכל מי שעוד לא שטפו לו את המוח, ראיון עם פרופ' ירון זליכה.
אם אתה מאמין שביבי רוצה בטובתך, אל תטרח, זה רק יעצבן אותך.

https://www.youtube.com/watch?v=19oJ1LJGUX8
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 בספט׳ 2020
bigdawg כתב/ה:
עוד תיקון קטן...
כחול לבן - בראשות בני גנץ ויאיר לפיד פה 33 25.95%
הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה מחל 32 25.10%

כחול לבן 33, הליכוד 32.

תבדקו פה:
https://votes22.bechirot.gov.il/

מה לעשות שכחול לבן ניצחו, ובני גנץ מכר את הבוחרים שלו.

אבל אנחנו בכנסת ה-23...

https://votes23.bechirot.gov.il/
זאלופון​(שולט)
בת-מלך כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

כי בכל מצב היתה יוצאת תמונת ספין אחרת. וגם התמונה שיצאה היא שיקרתי. בתקופת סליחות הכותל מתמלא לקראת השעה 01:00. והכותל אכן התמלא בכ-1000. זה בכל מקרה לא מנע ממנו פרסום פייק.

לא בכל מצב היתה יוצאת תמונת ספין אחרת. במצב שבו המפגינים היו מגלים שיקול דעת, לא היתה יוצאת תמונה שלהם מתכנסים באלפיהם במרחב המצומצם בבלפור. אפשר להאשים את ביבי והספינים עד שימצאו חיסון לקורונה ואפשר פשוט לגלות אחריות אישית וחברתית.
bigdawg​(נשלט)
"אבל אנחנו בכנסת ה-23..."

לגמרי, ומי היה ראש ממשלה בחצי שנה העלובה שבין הכנסת ה22 ל23?
ברור לך שאם גנץ, לא היה מוכר את הבוחרים שלו, פעמיים אגב, אז ביבי לא היה ראש ממשלה היום.

אין לך זכות לנשום בחופשיות, אפילו כשאתה לבד, בחוץ.
אין לך את הזכות לקבל טיפול רפואי אלטרנאטיבי, כמו פיזיוטראפיה, עיסוי רפואי, או כל טיפול שאינו תרופתי.
אין לך את הזכות להתפרנס בכבוד, או שלא בכבוד.
אין לך את הזכות להזמין את ההורים שלך, או סבתא שלך לארוחת חג, או כל סיבה אחרת, כדי שלא יהיו לבד בבית.
אין לך את הזכות לעשות ספורט, אם זה שחייה, או טניס, או כדורסל, או כדורשת, או כל ספורט שהוא לבד, ובמרחק של 1000מטר מהבית.

ואתה קורה לשזה דמוקרטיה?
Alas
Alas • 28 בספט׳ 2020
זאלופון כתב/ה:
בת-מלך כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

לא בכל מצב היתה יוצאת תמונת ספין אחרת. במצב שבו המפגינים היו מגלים שיקול דעת, לא היתה יוצאת תמונה שלהם מתכנסים באלפיהם במרחב המצומצם בבלפור. אפשר להאשים את ביבי והספינים עד שימצאו חיסון לקורונה ואפשר פשוט לגלות אחריות אישית וחברתית.

תרשה לי לגלגל עיניים.
לא בגללך, בגלל הכרותי רבת השנים עם המטורלל.

אתה היית מפרסם פייק תמונה? כנראה שלא היית מעיז.
הוא פשוט חסין לתביעות אזרחיות להבדיל ממך.
זאלופון​(שולט)
די בנאדם, טעית אז תודה בטעות ואל תמשוך אותה הלאה לטעויות נוספות. איפה היית בשיעורי אזרחות בכיתה י'? כל ממשלה שכיהנה פה כיהנה באופן חוקי, לגנץ לא היתה מעולם אפשרות להיות ראש ממשלה, לא שדדו לך את הדמוקרטיה, אתה לא חי תחת דיקטטורה והנאצים לא באים. אם עושה לך טוב להאמין בקונספירציות האלה, תהנה. להתווכח עם רקלאביביסטים או עם רקביביסטים זה מעל לכוחותיי. גמר חתימה טובה וכאלה.
amiti​(נשלט)
amiti​(נשלט) • 28 בספט׳ 2020
אני בעד להפגין.

אבל למה לשרוף את המדינה?
להפך...
לשמור עליה.

קיצוניות מביאה רק שינאה.
עצוב