לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם findom זה ניצול?

רמפול
לפני 3 שנים • 27 בספט׳ 2020
רמפול • 27 בספט׳ 2020
ארגמןן כתב/ה:
רמפול כתב/ה:
גם נרקומן מסכים שיזריקו לו הרואין (הוא אפילו מת על זה).
וגם אישה מוכה ברוב המקרים מסכימה לחזור לבעלה אחרי שנרגע.
סתם, חומר למחשבה למתאבדים על מזבח ה-SSC.

אני, אגב, מאמין שאין לנו קריטריון יותר טוב מ-SSC, אבל מכאן ועד לומר שהוא מושלם, המרחק גדול, ובדיוק במקרים כמו פינדום הוא נכשל.

אני ממש לא מתאבדת על בטוח שפוי ובהסכמה.. אלא רק על ההסכמה. בטוח ושפוי זו מן הגדרה מיותרת.. כי זה סובייקטיבי.
וגם במקרה של אישה מוכה המדינה לא מתערבת ובצדק.. אלא אם כן היא מתלוננת. מה ה-הבדל בין אישה מוכה לאישה מוכה בבדסמ? ההסכמה. (כמובן שיש עוד הרבה הבדלים אחרים)
גם להזריק לעצמך או לאחרים הרואין זה לא לא חוקי.. וגם בצדק.

בישראל, להזריק לעצמך או לאחרים הרואין, גם בהסכמה, זה לא חוקי icon_smile.gif
ולא כל דבר שנעשה בהסכמה צריך לאפשר. במיוחד כשלא ברור האם ההסכמה ניתנת ללא כפייה.
למשל, גבר בן 60 יכול לשכב עם נערה בת 13 "בהסכמה". וגם עם ילדה בת 8. ומה לגבי אישפוז של חולה נפש שמאמין שהוא ציפור ורוצה לקפוץ מהמעקה? בהסכמה, כמובן icon_smile.gif
כל אדם נולד לתוך משפחה, שבט, מדינה, עולם שכבר יש בהם חוקים שכופים עליו דברים לא בהסכמתו.
הרצון להימנע מסוג אחד של רוע (ביטול עקרון ההסכמה) יכול להוביל לסוגים אחרים של רוע (ניצול לרעה של נרקומן). הסכמה היא משקולת כבדה, אבל לא היחידה בתרגיל האיזון הזה.
meliodas
meliodas • 27 בספט׳ 2020
ניצול.?! בטוח..!
גם סקס יכול להיחשב ניצול.. (הכל תלוי באינטרקציה בין שני הצדדים)
העניין שפינדום הניצול יכול להיות ממשי..
כבר רשמתי מגילה ובסוף הגעתי למסקנה:
כל עוד זה מדליק את הצד המנוצל וכל עוד הצד המנצל הגון מספיק כדי לא לחרב את חיי הצד המנוצל.. הכל טוב..
your-slave​(נשלט)
your-slave​(נשלט) • 27 בספט׳ 2020
ניצול, ולא שום דבר מעבר לזה... ולא ניצול בקטע משעשע, כמו סינג'ורים למיניהם - ניצול בצורתו הדוחה ביותר. אני נהנה להביא משהו קטן לשולטת שאני בקשר איתה - אבל תמיד מבחירה שלי ובגבולות הסביר.... לשלם כסף לבחורה תמורת יחס... יש לזה שם בעברית. דוחה בעיניי, לא מקבל את הדעה שזה בגבולות הבדסמ. זנות ולא מעבר לזה.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 27 בספט׳ 2020
אני חושבת שאולי בתנאים שפורטו בתגובות הקודמות פינדום אינו ניצול, אבל לי אישית הוא מפריע ומעורר בי תחושת אי נוחות.
אחת הרעות החולות בחברה היא חלוקה לא שוויונית של הוצאות. הרבה גברים מרגישים שמצופה מהם לשלם בדייט ראשון, ובהמשך להציע נישואין עם טבעת יהלום, להיות מפרנס עיקרי וכולי.
הרבה נשים משתמשות במיניות שלהן, במראה שלהן וכולי כדי להוציא כסף מגברים.
פינדום יושב לי בול על המקום הלא טוב הזה.
כשנגיע למצב שבו לא המגדר שלך קובע כמה אתה מצופה להכניס ולהוציא מהארנק אלא מה מצבך הכלכלי יחסית לפרטנר, או שפשוט יהיה שוויון כלכלי מגדרי, זה יקל עליי לראות פינדום כעוד וריאנט של בדסמ. ומשני הצדדים. ניצול כלכלי של נשלטת על ידי שולט וניצול כלכלי של נשלט על ידי שולטת. וכל מה שבאמצע.
your-slave​(נשלט)
ועוד תובנה... אם פינדום זה לגיטימי - גם בוס שמשכנע עובדת שלו לשכב איתו זה לגיטימי. או נערת ליווי שאין לה איפה לגור, מלבד בבית זונות שאליו הביאו אותה בכוח... אז היא בוחרת להיות זונה, בהסכמה..יופי.
גם אם הכל בהסכמה ומרצון חופשי, זה לא אומר שכשלצד אחד יש כוח כלשהו על הצד השני מותר לו לנצל אותו.
אני מאלה שלא שופטים ומקבלים הכל.... אבל לקחת לבן אדם כסף זה בעיניי זנות, ניצול ציני ולא מעבר לזה. הפינדום שלי יצא להיתקל בו - אתה רוצה שאגיב לך להודעה? שלח לי 100 שקל. הקאתי קצת בפה.
Ryokan{טאשה}
Ryokan{טאשה} • 27 בספט׳ 2020
האם הצלפות זה כאב?
האם סטרפאון זה מין אנאלי?
ראש לנוער שלום, האם אני בהריון?
מחנך ומכאיב
מחנך ומכאיב • 27 בספט׳ 2020
כל מקרה בפני עצמו
וזה בסדר,לא זה לא כמו זונה שאין לה איפה לגור,אםיש לה וילה והיא זונה מרצון זה בסדר?
בכלוב לא נתקלתי ..אבל יש גם נשלטות שעובדות ומפרנסות את השולט ויש שולטות שיש להם עבד שזמין להם 24/7 בכל רגע שקוראת לו,והיא ממנת אותו
אז יפה שאתם רוצים לקבוע מה נכון ומה לא ומה טוב ומה לא טוב
אתם לעצמכם לא קובעים
לא הגשמתם את החלומות שלכם והרבה אכזבות כי הסתכלתם על אחרים
כמו הנשלטות המסכנות שהיו מקולרות לאדון בגיל של סבא או לזוג או יותר מזוג
וקיבלו מחמאות ולייקים בבלוג שלהם
רב המגיבים/ות שם בהרבה נושאים בפורום הם דואגים לזולת ולבנות
מגעיל המשחק והשקר
your-slave​(נשלט)
בהמשך לאחת התגובות כאן (לא מצליח לצטט)- אם יש לה וילה והיא זונה מרצון זה מקרה אחד. אם היא עובדת בזנות בהסכמה ומבחירה - כי לצד השני יש עליה יתרון - זה בעייתי. כמו העובדת שבוחרת לשכב עם הבוס כי היא הבינה בין השורות שאחרת לא יהיה לה טוב.
וכמו הנשלט (התמים, החרמן והצעיר) שבוחר לשלם כסף למישהי שגובה תמורת יחס.
ושוב - אני באמת לא שופט, כל אחד ומה שמתאים לו.
אבל יש הבדל בין סוגי שליטה שונים - לבין ניצול קר ציני ומטונף של בן אדם חרמן ותמים.
יש סיבה שגם חוקית יש הבחנה ברורה בין מתנה תמימה למתנה כשיש יחסי מרות מכל סוג שהוא, או ניגוד אינטרסים וכו'.
והגבולות מטושטשים.
קפקא​(אחר)
קפקא​(אחר) • 27 בספט׳ 2020
גובל במעשה פלילי, גם אם נעשה בהסכמה. בבית משפט השולטת אפילו לא תוכל לטעון "הוא איפשר לי".
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 27 בספט׳ 2020
לכל המגיבים/ות לגבי ההסכמה.. הסכמה לפי החוק כמובן. לא קטינות, לא שיכורות, לא יחסי מרות.. כל מה שמגדיר החוק.