אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם findom זה ניצול?

red-cell​(מזוכיסט)
לפני 3 שנים • 28 בספט׳ 2020
red-cell​(מזוכיסט) • 28 בספט׳ 2020
כי כשאשתך מפרקת לך את כרטיס האשראי בקניון זה.....?

הא, כן שכחתי, אפשר לפרק אותה במכות....
AlphaPower​(שולט)

Re: רציני????

AlphaPower​(שולט) • 28 בספט׳ 2020
טלי35 כתב/ה:
AlphaPower כתב/ה:
פינדום זה ניצול.
למה יש פטיש כזה?, גם יש דבר כזה פדופיליה אז זה אומר שזה בסדר?

אתה משווה בין פינדום, משחק שמתקיים בהסכמה בין שני אנשים מבוגרים ושפויים בדעתם לבין פדופיליה???

לא נעשתה כאן השוואה, לא הבנת את זה נכון.
Tremble​(אחרת)
Tremble​(אחרת) • 28 בספט׳ 2020
לדעתי צריך לסגור את האתר כי כולם פה או נורא אלימים או נורא מסכנים.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 28 בספט׳ 2020
Academic Slave​ כתב/ה:
מסוורין, המסקנה שלך ממש מקוממת. מאיפה היומרה לקבוע מה ההקרבה של נשלטים בעניין הזה, ולאיזו הקרבה הם פיללו? למה אתה חושב שבהכרח העולם ה"עז, היצרי, המחרמן והמורכב" מרודד כשיש כסף? אולי זה דווקא מעצים את כל העסק, לשני הצדדים? ואם מעצים רק לצד אחד והצד השני היא דווקא באמת כזאת שרק רוצה לקבל כסף, בלי שאכפת לה מאיפה זה בא - למה בעינייך זה כזה רע? מינית את עצמך לשר הבדסמ שיחליט מה בבדסמ עלוב ומה לא?
בדסמ הוא במהותו שבירת גבולות ושבירת תבניות. ברגע שבאים וקובעים מה "עלוב" בבדסמ ומה לא, זה חותר תחת המהות של בדסמ - ומייצר תבניות חדשות וציפייה שאנשים יכניסו את עצמם פנימה. כמו שאתה אומר שזה עלוב, ככה מישהו אחר יכול להגיד שלחטוף הצלפות זה "עלוב" כי לוקחים עולם יצרי ומחרמן ומרדדים אותו לכדי אלימות. בסוף הכל זה ביטויים שונים של שליטה והעברת כוחות.

ובלי קשר, כאן יש עמדה קצת יותר מפורטת שלי מדיון דומה לפני שנתיים וחצי:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=447993&highlight=#447993

עברתי עכשיו על הדיון הזה, והבנתי כמה שנוח לשולטות לקחת כסף, בונות מכונה משומנת של ניצולים בחסות הבדסמ, כמה חזירות ונצלנות בפוסט אחד, פשוט עצוב.
YohavChoen​(נשלט)
YohavChoen​(נשלט) • 28 בספט׳ 2020
"ניצול" כמעט ותמיד קיים ביחסי שליטה וזה בסדר לחלוטין.
הבעיה מתחילה לרוב שדברים לא קורים בצורה מוחלטת ו"שחור ולבן".
היו לי פה שיחות עם שולטות שהציבו איזה שהוא רף לגבי האלמנט הכלכלי מבחינתן ביחסים. התשובה שלי הייתה שאני ארגיש בנוח "לשלם למישהי על מסעדה" כשיש בנינו חיבור. אני לא מאמין בלשלם לכל אחד שדורשת כי מוצמד לה לשם שולטת.
התשובה לזה הייתה " מה זאת אומרת? אבל אתה פה.. אתה רוצה להיות מנוצל..". אז זה נכון חלקית, אבל לא לכל אחת ולא בכל מחיר..

הניצול ה"לא טוב" לדעתי, הוא כאשר השולטת לא נהנת מלשלוט כמו שהנשלט מהלשלט אלא מהכסף.
נשלט אל אף היותו נשלט מצפה גם הוא לקבל את האלמנטים שרצה בקשר הזה. יכול מאוד להיות שזה לתת לו לעשות לשולטת מסאג' או ללקק לה את הרגליים אבל עדיין זה מה שהוא ציפה לקבל בתמורה להיות "המשרת" וכנל השולטת ברור לחלוטין שהיא גם מצפה לדברים בקשה הזה. וכאן לדעתי נכנסת האמרה של אם זה בהסכמה זה לגיטימי...
Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 29 בספט׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 29 בספט׳ 2020
בגדול, הייתי אומר שזה ניצול ברוב המקרים.
זו גם צורת הניצול השכיחה ביותר והמועדפת אצל נשים.

השאלה היא איך אפשרי לבדוק את זה?

הייתי אומר שתשים לב טוב טוב לשפת גוף של אותה בחורה בכל פעם שאתה קונה מתנה או מעביר תמורה, תנסה גם לבודד גורמים חיצוניים.
המטרה היא לבדוק אם יש לה פטיש לכסף/מתנות/משאבים שאתה נותן.
זאת אומרת לפעולה עצמה שאתה עושה.
תחפש סימנים מובהקים של חרמנות בלתי נשלטת.
סווריןן
סווריןן • 29 בספט׳ 2020
"סוורין, המסקנה שלך ממש מקוממת. מאיפה היומרה לקבוע מה ההקרבה של נשלטים בעניין הזה, ולאיזו הקרבה הם פיללו? למה אתה חושב שבהכרח העולם ה"עז, היצרי, המחרמן והמורכב" מרודד כשיש כסף? אולי זה דווקא מעצים את כל העסק, לשני הצדדים? ואם מעצים רק לצד אחד והצד השני היא דווקא באמת כזאת שרק רוצה לקבל כסף, בלי שאכפת לה מאיפה זה בא - למה בעינייך זה כזה רע? מינית את עצמך לשר הבדסמ שיחליט מה בבדסמ עלוב ומה לא?
בדסמ הוא במהותו שבירת גבולות ושבירת תבניות."

אתה צודק. לגמרי ניסחתי את דעתי האישית בעניין. נדמה לי שבדיון מסוג זה לא נהוג לציין בסוף כל קביעה ש'זו רק דעתי', כי זה ברור. אולי דברים השתנו. להבא אקפיד לציין בכל קביעה וטענה, שאני מנסח אך ורק את דעתי האישית.
שים לב שאתה עצמך ניסחת למעלה קביעה מהותנית אודות מהו בדסמ: שבירת גבולות ותבניות. אניח שזו רק דעתך האישית (למרות שלא ציינת זאת). עבורי, וזו רק דעתי האישית, בדסמ הוא צורה של אינטימיות (היינו, קשר, קרבה, מגע). זה לא חייב להיות חלק מאהבה או ידידות או משהו כזה. אבל כן אמור להיות שם מגע בין פסיכולוגית העומק שלי לזו של מישהו אחר. אם אני מביא לקשר בדסמי את פסיכולוגית העומק שלי, והצד השני מביא אך ורק את הצורך שלו להתפרנס, זו כבר אינה אינטימיות אלא אינטראקציה מסוג אחר.

עבורי, וזו רק דעתי האישית, בין אם מדובר בבדסמ או לא, יש קשרי קרבה עלובים, מתים, שקריים, נצלניים, ויש קשרי קרבה שאינם כאלה. כולנו נאבקים לנסח לעצמנו קריטריונים אישיים לדעת אם אנו בקשר מהסוג הראשון או השני. בגלל שרובנו בעלי צרכים קרובים, הקריטריונים האישיים שלי, כנראה יחפפו לקריטריונים האישיים שלך. לכן דיון מהסוג שניהלנו מסוגל להיות גם אישי וגם בעל משמעות כללית יותר.

אני מניח שלא סתם התנפלת עלי בעמוד שביעי של דיון כזה. אני מאחל לך קשרי בדסמ מהסוג ומהאיכות שאתה מאחל לעצמך, באמת.
Ladybird​(שולטת)
Ladybird​(שולטת) • 29 בספט׳ 2020
מעטים המקרים שפינדום נעשה ללא "הרווח הנקי" של השולטת ולא באמת כפטיש. לשלם לה שכר דירה/קניות בסופר, למה ?????
לשלם עבור ארוחה משותפת במסעדה, לקנות לה מתנות בסכומים הגיוניים ובהתאם ליכולת זה חלק בלתי נפרד ממערכת זוגית תקינה גם היא מתנהלת תחת כותרת bdsm.
מטפורה
מטפורה • 29 בספט׳ 2020
גם אני לא חובבת הז'אנר כלל וכלל, אבל חייבת לשתף שהייתה לי לאחרונה התנסות חיובית שמוכיחה ייתכנות של הדדיות מתגמלת בקשר כזה.
רכשתי מנוי לעלם החמודות סוורייןן. הבחורצי'ק כל כך התרגש שהציף אותי בתמונות ישבן עדכניות (פאק. בוא רק נגיד שיותר שזוף ממה שהייתם חושבים).
ככה זה נמשך חודש שלם - הוא נהנה מהזהב הזמני (בזכותו יכל לדחות יותר נשים, כמו שהוא כל כך אוהב, תוך כדי שהוא מתרברב (בצדק רב) במונוגמיה היציבה והמתפקדת שלו) ואני זכיתי בחומר אוננות לעשור. עסקת המאה.
גוליבר​(שולט)
גוליבר​(שולט) • 29 בספט׳ 2020
בעיניי זה קצת כמו לדחוף זין לגרון. לגיטימי, אבל עושה לי קצת להקיא.