סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי הפכתי לעבד

gcsapiy
לפני 3 שנים • 3 בדצמ׳ 2020
gcsapiy • 3 בדצמ׳ 2020
חזרתי,
תקציר עד עכשיו
משחקים במקלט ובבתים בגיל הנעורים (שנות ה 80 ) הביאו לכך שאני ודני היינו עבד ואדון,
היחסים האלו נמשכו די הרבה זמן במשך תקופת התיכון ותקופת הצבא .
בשלב מסויים נכנס לתמונה קובי שהביא את השליטה לתחום קיצוני יותר.

המעמדות היו ברורים,
יש את קובי האדון, את דני שהיה האדון שלי ועכשיו הוא נשלט/מאהב של קובי
ויש אותי העבד בתחתית המדרגה.
וכמו שכבר תיארתי גם העבד שבי הפך ליותר אקסטרימי, הייתי מסתובב ערום בבית של קובי גם בחורף, סופג מכות והשפלות, הרבה פעמים קובי היה קושר אותי ומשאיר אותי נעול בחדר חשוך הרבה זמן,
שומע אותו ואת דני נהנים ממתין לרגע שבו תיפתח הדלת ואקבל איזשהו יחס.
ואכן קיבלתי יחס, משפיל.
הייתי זוחל מאחד לשני מלקק להם את כפות הרגליים עושה להם מסאזים מוצץ לאחד ולאחר מכן עובר לשני.
גיליתי שזה הרבה יותר משפיל לשרת את דני, מידי פעם גם הוא היה מוריד לי סטירה כאפה או בעיטה.
הרבה פעמים קובי היה פוקד ומורה לדני מה לעשות איתי, ואני הייתי מציית.
למדתי להסתדר עם הכאב (אפילו קצת לאהוב את זה)

ובכל זאת תמיד הייתי חוזר לשם.
כל פעם שמישהו מהם היה צריך משהו הייתי מתייצב.
ואז יום אחד קיבלתי טלפון מקובי.
אני זוכר את היום הזה בבירור זה היה בתקופת החורף מלחמת המפרץ ירד גשם בטירוף.
עשיתי אימון משקולות בבית.
יש לך 5 דקות להתייצב אצלי פקד קובי וניתק, אפילו לא הספקתי להחליף בגדים נשארתי עם חולצה קצרה ומכנסי הספורט, את הדרך הקצרה מהבית שלי אל הבית שלו עשיתי בריצה נרטב בגשם הסוחף.ה
לא המתנתי למעלית ועליתי בריצה את המדרגות עד הבית, ספוג מים הגעתי בזמן לדלת ביתו , נכנסתי התפשטתי והתחלתי לזחול לכיוון הסלון.
קובי ישב במרפסת ביתו בחלק שהיה מוגן מהגשם. מכנסיים קצרות, גופייה, יחף, עישן ג'וינט. הקור לא הפריע לו.
הוא סימן לי להגיע ,זחלתי ונשכבתי תחת רגליו כפות הרגליים שלו היו רטובות כנראה מהליכה במרפסת.
הוא הניח אותם על הבטן שלי כדי להתחמם עדיין הייתי חם מהריצה והאימון, קובי ניצל כל חלק בגוף שלי כדי לחמם את כפות הרגליים שלו, כשהבטן התקררה הוא העביר אותם לחזה לאחר מכן לצוואר ולכל חלק אחר בגוף שטרם הספיק להתקרר.
קובי התענג על הג'וינט שלו לקח את הזמן לאט לאט שום דבר לא בער לו,
את כף הרגל שלו הוא הניח על הפנים שלי וציווה עליי ללקק , ואני כמובן צייתתי . מלקק כל סנטימטר בכף רגלו.
שמחתי שהוא מתענג.
כשסיים פקד עליי להיכנס הביתה ולהמתין לו בחדר שלו, הוא נכנס אחרי ואזק לי את הידיים מאחורי הגב, לקובי היו אזיקי משטרה תקניים כאל שאין שם סיכוי להשתחרר מהם.
הייתי בטוח שהוא רוצה ממני מציצה, אבל לקובי היו תוכניות אחרות.
הוא השכיב אותי עם הבטן על כרית בקצה מיטה כשהרגליים שלי על הרצפה, אני זוכר שחשבתי זה לא קורה לי , הוא מתכוון לחדור אליי.
זה היה סוג של טאבו עבורי לא הייתי מוכן לזה לא הסכמתי.
קובי התחיל להתחכך בי מאחור משפשף את איבר המין שלו באחוריי
התחלתי להתנגד אמרתי לו בפירוש שאני לא מוכן, אבל הוא היה בהיי רציני מהג'וינט שעישן ולא ממש הקשיב לי
(עד היום אני מסתייג קשות משימוש בסמים לא משנה מאיזה סוג)
להיפך זה רק תידלק אותו , הקטע הפך לקצת אלים כל פעם שניסיתי להתנגד הייתי חוטף סטירה,
קובי הכניס גרב לפה שלי כדי שלא אדבר ולעמעם את הצעקות.
מה שהפתיע אותי זה שאני זוכר שממש אבל ממש לא רציתי את זה אבל היתה לי זקפה.
קובי מרח ג'ל על החור והתחיל לחדור אלי לאט לאט, זה כאב ומידי פעם כשהיה מעמיק את החדירה זה כאב יותר,
אפילו לא יכולתי לצעוק, הייתי מותש וכבר לא יכולתי להתנגד.
כעסתי על עצמי, הנה אני עובר אונס ואפילו יש לי זקפה.
קובי כבר היה עמוק בתוכי , התרגלתי לכאב, הוא החל להזיז את עצמו בתוכי ימינה ושמאלה יוצא קצת ושוב נכנס
מידי פעם מצליף בי בישבן או בצוואר.
זה הפך להיות יותר אינטנסיבי ואגרסיבי החדירה היתה יותר עמוקה וכנ"ל גם היציאה.
קובי שלט בסיטואציה כשהוא הרגיש שהוא הולך לגמור הוא האט קצת ואז שוב ממשיך בקצב,
זה לא היה קצר אבל בסוף הרגשתי איך הוא גומר בתוכי , הוא לא השתמש בקונדום וממש הרגשתי את הרטיבות של הזרע.
גם קובי היה מותש , הוא הוציא לי את הגרב מהפה ונשכב על המיטה לנוח, הייתי על הברכיים בקצה המיטה ידיים עדיין מאחורי הגב, פחדתי להוציא מילה.
כפות הרגליים שלו היו מול הפנים שלי, הוא לא היה צריך להגיד כלום , והתחלתי ללקק, קובי הבחין בזקפה שהיתה לי והחל לשחק לי בזין עם כף הרגל שלו.
הייתי אמור להתנגד, עכשיו אחרי שהגיע לפורקן הייתי צריך לברוח, אבל במקום זה התמסרתי לו,
מלקק כף רגל אחת שלו בזמן שהשנייה משחקת בי, קובי ידע גם פה איך לשלוט בי לדאוג שאגמור רק מתי שהוא רוצה.
וכשהוא החליט גמרתי בעוצמה על כף הרגל שלו, מרוקן ומותש נשכבתי על המיטה.
אבל זה עדיין לא הסוף, קובי הצמיד את כף הרגל שלו זו שגמרתי עליה אל הפנים שלי וציווה עליי ללקק,
איך אפשר אחרי גמירה ללקק את הזרע, אבל קובי לא ויתר וממש הכריח אותי לעשות את זה.
נגעלתי בזמן שליקקתי את הזרע שלי מכף הרגל שלו, אבל לא היתה לי ברירה.
סוף סוף הוא גם שיחרר לי את הידיים, רציתי לברוח אבל לא ממש רציתי לברוח,מהתשישות נרדמנו על המיטה שלו.
gcsapiy
לפני 3 שנים • 24 בדצמ׳ 2020
gcsapiy • 24 בדצמ׳ 2020
חזרתי icon_smile.gif

תקציר:
במשך תקופה ארוכה אני עבד של דני שכן שלי שלאחרונה נכנס קובי כאדון לשנינו.

לאחר האירוע שעברתי אצל קובי (אפשר קרוא לזה סוג של אונס) לקחתי הפסקה קצרה, הייתי כ 6 חודשים לפני שחרור מהצבא, והייתי מבולבל.
ידעתי שהלכתי רחוק מידי בכל הקטע של העבדות וממש רציתי לצאת מזה, לחתוך באופן חד צדדי.
דיברתי עם קובי אמרתי לו שאני לא מעוניין להיפגש יותר וניתקתי קשר.
גם עם דני זה כבר לא היה זה היות וכל המפגשים שלנו כבר היו בבית של קובי.
אבל לא עבר זמן והרגשתי את הצורך שוב להשתעבד היה סוכ של מלחמה בין המוח ללב, המוח אומר לי לעזוב והלב מבקש להשתעבד.
עד שיום אחד מצאתי את עצמי דופק בדלת של קובי.
הוא הופתע לראות אותי, אבל הכניס אותי לביתו,
נעמדתי מולו וירדתי על הברכיים , התחננתי להיות העבד שלו.
קובי אמר שיבדוק את זה,
ידעתי שאני עומד למבחן.

המשך יבוא....
gcsapiy
לפני 3 שנים • 7 בינו׳ 2021
gcsapiy • 7 בינו׳ 2021
חחחחח
אני היחיד שכותב בפורום הזה.

המשך...
הבאתי את עצמי למצב שהתחננתי להיות עבד,
וקובי ידע לנצל את זה, הימים לאחר מכן היו ימי מבחן כל דרישה ובקשה של קובי הייתי ממלא בצייתנות,
והוא הפך להרבה יותר תובעני וקשוח, גם דני הגיע למצב של ציות עיוור, היינו שני עבדים בבית שלו שכל אחד מנסה לשרת אותו טוב יותר.
המכות נעשו כואבות יותר וכמו כן ההשפלות
המין נעשה יותר אגרסיבי ומשפיל, היינו ממתינים לו על הברכיים והוא פשוט היה מצביע על מישהו, אותו אחד היה זוחל אליו מנשק לו את כפות הרגליים
ומיד הולך לחד להמתין לו בתנוחה,
ואז קובי היה נכנס ומזיין אותו.
אני לא מאמין כמה שפוטים שלו היינו אף פעם לא עצרנו לבדוק אם משהו פה לא בסדר.
ערומים וקשורים היינו מלקקים לו את כפות הרגליים מוצצים לו מנקים לו את הבית,
לפחות אצלי היתה מן תחושה של ריחוף כשהייתי איתו הייתי מציית לו.
וכן גם היה את הקטע של הסמים בעיקר קובי בעיקר קלים , אבל גם אני נחשפתי לזה.
כשהייתי שלושה חודשים לפני השחרור מהצבא קובי מימן לי רשיון נהיגה סוג ג להסעות,
הכוונה היתה שאתחיל לעבוד איתו בליווי טיולים לתיירים וכמו כן לעבוד גם עם הצבא,
אני רוצה לציין שלמרות שהיינו עבדים שלו הוא היה איתנו לארג' בכל מה שנוגע לכסף,
בגדים נעליים ועוד דברים הוא היה מממן לנו.
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 7 בינו׳ 2021
Sm Art{☆Sm} • 7 בינו׳ 2021
יש גם טיימינג למועד תחילתך כעבד פעיל או כעבד סקרן ,אבל אתה עבד בוודאוי
gcsapiy
לפני 3 שנים • 17 בינו׳ 2021
gcsapiy • 17 בינו׳ 2021
Sm Art
אכן עבד אני
החל מגיל קטן מאוד שהייתי חולם על הגננת שמענישה אותי
בהמשך בגיל 12 הפעם הראשונה שליקקתי כף רגל
והמשך הסיפור (שעוד יסופר).
gcsapiy
לפני 3 שנים • 24 בינו׳ 2021
gcsapiy • 24 בינו׳ 2021
אני מעלה פה על הכתב את השתלשלות האירועים שהפכו אותי לעבד שאני כיום
(מומלץ לקרוא מתחלית השרשור)

התפתחתי כעבד
אבל מה שהיה מדהים שגם דני שהיה האדון שלי במשך תקופות ארוכות נהיה עבד של קובי.
גם קובי לדעתי התפתח כאדון, הוא ידע לנצל טוב טוב את הכניעות שלנו להנאתו, וככל שהיינו יותר כנועים כך גברו ההשפלות והקשיחות שלו.
הוא רכש ציוד שליטה איכותי, שוטים, מחבטים, אזיקים, קולרים, וכל העולה על הדעת.
הוא אהב לאתגר אותנו,
אני זוכר אותו יושב על הכיסא במרפסת ערום כשאני ודני עם קולרים עלינו כשהקולרים קשורים אחד לשני בשרשרת,
הרגליים שלו פרוסות לפנים מחזיק שוט בידוו כל אחד מלקק כף רגל שלו ,ספגנו מכות אם נראה היה לו שאנחנו לא משקיעים,
מחזיק ג'ויט ביד ומעשן, מידי פעם משפשף לעצמו כדי להחזיק את איבר המין שלו במצב זקור,
הוא אפילו לא העלה אף אחד מאיתנו למציצה אלא עינג את עצמו עד גמירה הרגשנו את הטיפות נופלות עלינו ואיך שהוא מצווה עלינו ללקק הכל מהרצפה ומכפות הרגליים שלו.
אני חושב שזה שהיינו יחד דירבן אותנו להמשיך ולציית, כל אחד רצה להראות לקובי שהוא יותר כנוע וצייתן.
בכלל הסשנים המשותפים הגיעו לדרגות קיצון,
אם זה ברמת הכאב או ההשפלה
במבט לאחור אני גם מבין שזה שלקחנו קצת סמים השפיע עלינו אבל (לפחות אני) לא לקחתי אף פעם סמים מחוץ לסשנים,
הרבה פעמים קובי היה משאיר עלינו סימנים שחלפו רק אחרי ימים ארוכים,
הזיונים היו הרבה יותר אגרסיבים, הוא היה עובר מאחד לשני (לאחר שביקשתי ממנו הוא היה משתמש בקונדום) ומזיין ללא הכרה.
לאחר כמה זמן בחופשת השחרור שלי קיבלתי את רישיון ההיסעים והתחלתי לעבוד אצל קובי כנהג משנה,
המשכורת היתה טובה , הטיפים מעולים וכמעט ולא היו לי הוצאות במהלך השבוע.
בשבועות שהייתי עובד עם קובי בשטח הייתי בעיקר לבד (דני עדיין היה בצבא),
מעבר להיותי עובד שלו הייתי גם העבד, כל מה שהיה קשור בארגון והתפעול היה עליי
אם זה לדאוג לניקיון של הרכבים הכנת קפה סידורי שינה ועוד.
היו כמה סוגי הסיעים.
עבור הצבא - בד"כ היינו מסיעים מהבסיס לשטח ובסיום האימון מחזירים לבסיס התנאים לא היו משהו היינו ישנים בבסיס או בתוך הטיולית וכמובן שלא היו טיפים
טיולים של תיירים - היינו מלווים תיירים מחו"ל או מקומיים לכל מיני מקומות בארץ, היינו ישנים בבתי מלון אוכלים במסעדות ומקבלים טיפים,
קובי גם היה מוכר להם חטיפים שתיה קלה אלכוהול וגם סמים (בשושו), הכסף לא הפסיק לזרום לו ובחברות התיירות העבירו לו עשרות הזמנות.
גם כשעבדנו קובי לרגע לא הרפה משליטתו, תמיד קפדן וסמכותי כלפיי אף פעם הוא לא ויתר על גינוניי האדון (כמובן שזה היה אפשרי)
אבל אפילו שהיינו לבד אסור היה לי לפנות אליו או לעשות משהו על דעת עצמי,
במלון למשל הוא לא היה מסכים שאשן על המיטה אלא על הרצפה,
להקפיד להשתחוות לו, לנשק לו את היד וכפות הרגליים ולהיות עבד כל הזמן.

וכמובן שהמסעות בארץ הביאה לנו הרפתקאות חדשות.
motislv​(נשלט)
לפני 3 שנים • 31 בינו׳ 2021
motislv​(נשלט) • 31 בינו׳ 2021
מרתק.
מצפים להמשך
gcsapiy
לפני 3 שנים • 18 בפבר׳ 2021
gcsapiy • 18 בפבר׳ 2021
סוף סוף יש לי שוב קצת זמן להמשיך ולכתוב.

השתחררתי מהצבא.
והתחלתי לעבוד FULL TIME אצל קובי, המשכורת היתה מעולה הטיפים גבוהים והיו גם את האקסטרות.
קו המחשבה שלי היה של עבד וקובי גם ראה אותי כך, היום אני מודע לסכנה שבשליטה טוטלית , אבל אז לא ראיתי את זה כך.
צייתתי לכל פקודה שלו וספגתי השפלות ובכל זאת הערצתי אותו,
בסופי שבוע שהיינו חוזרים הביתה אז מלבד הזמן שהייתי מבלה עם המשפחה שאר הזמן היה מוקדש לשרת את קובי,
בסופי השבוע גם דני היה מצטרף לפעמים, תארתי פה בעבר דברים שהוא היה עושה לנו, וזה לא הפסיק.
לא פעם ולא פעמים הייתי מוצא את עצמי קשור על המיטה כשקובי מזיין אותי חזק ובהשפעת הסמים שהוא היה לוקח זה היה קורה יותר מפעם אחת,
גם דני היה סובל מקובי, ולי זה היה מוזר לראות איך דני שהיה האדון שלי (למי שלא קרא את כל התיאורים שלי בעבר) מציית ומושפל ע"י קובי.
אבל כשהיינו נהגים של טיולים הכל היה מופנה כלפיי,
אני תוהה לעצמי איך זה להיות אדון לעבד שעושה עבורך הכל, איך ההרגשה שהעבד משתחווה לך ומנשק לך את כפות הרגליים.
בסוף כל יום עבודה כשהיינו עולים לחדר הנהגים במלון או בצימר הייתי חולץ לו את הנעליים מעסה לו את כפות הרגליים מפשיט אותו ומקלח אותו.
כשבא לו לתת לי סטירה הוא נתן
וכשבא לו לקבל מציצה הוא היה מסמן לי וכבר הייתי כל הברכיים מולו
אני כבר לא זוכר כמה פעמים הייתי מוצא את עצמי על הרצפה כשכפות רגליו עליי ואני מלקק אותן שעות.
יש לציין שנראתי מצויין גבוהה עניים ירוקות ושזוף, והרבה פעמים תיירות היו מתחילות איתי או שהמבוגרות יותר היו מנסות לשדך לי בנות שלהן אבל אפילו לא היה לי את הזמן להיענות או לעשות משהו איתן.
היו כמה מדריכים ומדריכות שעבדנו איתם ששמו לב שיש משהו קצת מוזר ביחס של קובי אליי ומעבר ליחס של עובד/מעביד .
אל מול התיירים קובי פחות הקפיד על הדיסקרטיות כלפיי ולא פחד לס'נגר אותי או להשפיט אותי לידם.
בכמה פעמים בלובי של בית המלון כשקובי היה משחק עם התיירים בקלפים ג'ין רמי או כל משחק אחר אני הייתי מגיש להם שתייה חריפה פיצוחים סיגריות
ובעצם כל מה שקובי ביקש/ציווה.
על פניו זה יכול היה להיראות סתם שירות אבל קובי דאג לתבל את הבקשות שלו בהשפלה כמו נקישת אצבעות ותנועות מזלזלות, בפעמים שהייתי יושב לידו הוא היה מניח את הרגליים שלו על הברכיים שלי ומבקש מסאז', כל זה בנוכחות אחרים.
אבל אז היתה התקדמות נוספת.
ערב אחד שהתארחנו במלון בים המלח ירדנו קובי ואני לסאונה שבמלון, בד"כ בשעות האלו אין אף אחד אבל באותו יום ישב שם תייר אחד קנדי (ריימונד) בן 55 מהקבוצה שלנו.
תמיד קובי היה מתיישב בדרגש העליון ואני בדרגש התחתון, וכך גם הפעם,
יושבים זמן מה נותנים לאדים לבשל אותנו קצת , ואז קובי מניח על הפנים שלי את כף הרגל שלו , הרבה פעמים קובי השפיט אותי גם בסאונה אבל זה היה כשהיינו לבד.
ריימונד היה מופתע מהסיטואציה וגם כנראה מזה שקיבלתי בהכנעה את המצב, ניתן היה לראות שזה אפילו מדליק אותו קצת (בכל זאת ערומים בסאונה)
תפסתי את כף הרגל של קובי והתחלתי לעסות אותה,
בנתיים קובי וריימונד החליפו מילים סתם על הטיולים הנופים ועוד דברים שלא קשורים לסיטואציה.
ואז קובי שואל את ריי (ריימונד) אם הוא רוצה מסאז' וכשהוא נענה אני מוצא את עצמי מעסה את הגב של ריי שמבוגר ממני ביותר מ 30 שנה
כשקובי מביט בנו,וכך זה נגמר, עדיין לא סיטואציה שמשקפת את כל יחסי האדון/עבד ביננו.
בערב שלמחרת לאחר טיול ארוך במצדה ובנחל ערוגות בחדר לאחר ארוחת ערב ומקלחת קובי אזק אותי (היו לו אזיקים מעור)
זה לא היה נדיר שהוא קושר אותי למרות שצייתתי לו גם בלי קשר, אבל היתה סיבה שהוא קשר אותי בזמן ששכבתי ערום וקשור עם כיסוי עניים על המיטה קובי הכניס את ריי לחדר.
מכיוון שהחדר היה כולו עם שטיחים לא הבחנתי או שמעתי כלום מוזיקה ברקע, עשן של גראס (באותה תקופה של תחילת שנות ה90 עוד היה מותר לעשן בחדרים)
ואז אני מרגיש שאני מתחיל להיחדר, זה לא היה קובי.
קובי היה אגרסיבי ופה החדירה היתה עדינה יותר, ריי זיין אותי.
לא הבנתי מתי בדיוק הם סיכמו על כך ואיך היתה הסיטואציה אבל עובדתית זה קרה.
אני מניח שגם לריי הסיטואציה הזו היתה מוזרה כי הוא היה עדין איתי מנשק אותי הצוואר תוך כדי, אני לא יכול להגיד שזה היה אונס כי לא אמרתי לא, אבל ממש הייתי מבועט מהמצב.
ריי לקח את הזמן ולעומת קובי שהיה גומר בטיל (אבל מתאושש מהר לסבב נוסף) הזיון לקח הרב זמן.
כשריי סוף סוף גמר הוא שחרר לי את הידיים הקשורות והתחיל ללטף אותי כנראה שהיו לו קצת ייסורי מצפון.
אבל קובי לא נתן לזה לקרות
מיד הוא ציווה עליי לשכב על הרצפה וללקק לו את כפות הרגליים, ברור היה לריי שאני מציית לקובי בכל .
קובי וריי ישבו על כיסאות בחדר המלון מעשנים כשאני תחת כפות הרגליים של קובי.
שמעתי את קובי מספר לריי שאני בעצם העבד שלו ומפרט על מהות היחסים ביננו,
קובי הדגים לו איך אני מציית לכל פקודה סופג השפלות סטירות ויריקות,
ולסיום הוא העלה אותי למציצה , מצצתי לקובי כשריי מביט בנו חרמן וכשקובי גמר דאגתי לבלוע כל טיפה.
כשריי נפרד מאיתנו באותו הערב קובי הורה לי לזחול אליו לנשק לו את כפות הרגליים ולהודות לו.
במשך כל אותו הטיול גם כשהמשכנו לירושלים ולתל אביב היו עוד מספר פעמים שנאלצתי לשרת את ריי.
אם זה לעשות לו מסאז'ים או מציצה וכמובן זיון.
תנסו לדמיין כמה זה קשה לילד בן 22 לשרת ככה גבר בן 55, אבל באותה תקופה כמעט ולא היה לי רצון או מחשבה.
בסיום אותו הטיול כשפתחתי את תיבת הטיפים שלי היתה שם בנוסף לשאר הטיפים מעטפה עם 1500$ מריי.
gcsapiy
לפני שנתיים • 18 באפר׳ 2021
gcsapiy • 18 באפר׳ 2021
חזרתי icon_smile.gif
אני מעלה פה על הכתב את חוויותיי כעבד תובנות ורגשות
למי שלא קרא עג עכשיו, סיפרתי את האירועים שהביאו אותי להיות עבד, החל ממשחקים כילד במקלט של הבנין המשותף ועד אחרי השחרור מהצבא (בנתיים).

העבודה עם קובי היתה שונה עבורי כעבד ממה שהכרתי או רציתי,
אם עד עכשיו מפגשי העבדות היו מידי פעם, לאחר השחרור מהצבא ותחילת העבודה בהיסעים הפכתי לעבד כמעט 24/7,
מעבר לעבד מין שהייתי עבור קובי, הייתי גם עבד לכל דבר, ההבדל היחידי בינני לבין העבדים הכושים ( סליחה על חוסר הפוליטיקלי קורקט) בשדות הכותנה באמריקה זה שקיבלתי שכר ושכר מעולה.
קיבלנו הרבה הזמנות מחברות התיירות וקובי שנכנס כשותף באחוזים נמוכים היה דואג שהתיירים יקבלו את השירות הטוב ביותר,
בעולם ההיסעים באותה תקופה היתה ממש דרישה לשירותים שלנו כנהגים.
ואיך זה נוגע אליי בתור עבד ?
אז לכל מקום שהיינו מגיעם הייתי מתפעל פריסה לתיירים, גם אם לא היתה גישה ברכב הייתי סוחב את הציוד על הגב וכשהתיירים היו מגיעים למקום תצפית או לנחל או למעיין תמיד היתה ממתינה להם הפתעה,
גלידות, אוכל, לפעמים יין או שמפניה.
אפילו יצא לי לסחוב גנרטור קטן לאורך כמה קילומטרים.
התיירים היו מתפעלים מרמת השירות שהם מקבלים ומשלמים בהתאם.
עשיתי את כל הדברים האלה כי הייתי עבד.
ועבד עושה מה שהאדון מצווה עליו.
העבודה היתה קשה מאוד במיוחד בטיולים רגליים במדבר או בנחלים בצפון, אבל היו את הצ'ופרים של שהיות בבתי מלון בעיקר בים המלח ובאילת.
כמו שכתבתי למרות שהייתי עבד קובי שילם לי שכר טוב וידעתי להעריך את זה.
התועלת שהוא הפיק מהעבד שלו קידמה את העסק שלו והכניסה לו רווחים נאים.
אני תוהה לעצמי אם יש אדונים או מלכות שיודעים להפיק ככה תועלת מעבודה של עבד עבורם (מבלי לנצל אותו כספית)

To be continue