שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי הפכתי לעבד

gcsapiy
לפני שנתיים • 27 באפר׳ 2021
gcsapiy • 27 באפר׳ 2021
שלום לכולם,
למי שלא קרא עד עכשיו.
אז אני עבד בנשמה או יותר נכון הייתי , בשנים האחרונות התמתנתי קצת עם כל הקטע של העבדות.
את הרצון להיות נשלט גיליתי ומימשתי החל מגיל 12 יחד עם דני שהיה שכן וקרוב משפחה (האמהות שלנו היו בנות דודות)
בהמשך השתעבדתי לקובי רווק הומו מבוגר ממני ביותר מ 20 שנים.

עדיין אני תוהה איך הגעתי למה שהגעתי בתור עבד וההשפעה שהיתה לזה על החיים שלי, כנראה לטובה עד היום.
אבל על זה אני אספר בהמשך.

עבדתי אצל קובי וגם הייתי העבד שלו, באותה תקופה התחלתי לחשוב כעבד,
הגעתי למצב שחשבתי רק איך אני מספק אותו מציית לו ומשרת אותו, כמעט ולא הקדשתי זמן לחברים או נשים,
נמשכתי מינית לנשים ואפילו יצא לי לשכב מידי פעם עם תיירות אבל לא הייתי בכיוון של קשר רציני עם נשים בנות גילי.

וקובי,
קובי התחיל להתנהג כמלך,
מתי שהתחשק לו משהו הוא פשוט לקח את זה ממני,
בכל מצב שהוא רצה לזיין או מציצה או כל משהו אחר הוא פשוט קיבל,
אבל גם אני גרמתי לזה, לפעמים כשהיינו בחדר במלון הייתי מתרפס לרגליו ומתחנן ליחס.
ככל שהייתי יותר כנוע כך קובי היה יותר קשוח ותובעני ולהיפך, קובי היה מאתגר אותי כעבד במיוחד בקטע הפומבי.
כבר כתבתי פה על המקרה עם ריימונד, אבל בד"כ בערבים לאחר שסיימנו יום טיול מידי פעם היינו נפגשים בלובי עם התיירים או שיוצאים לפאב או למועדון,
קובי היה משפיט אותי מולם, כשעייפים ובהשפעת אלכוהול ולפעמים סמים קלים העניינים היו זורמים.
הייתי מוצא את עצמי ערום משרת את קובי כשצופים בנו, זה לא קרה הרבה אבל זה קרה.

אם בטיולים היינו חייבים לשמור על איפוק בסופי שבוע או כשהסתיים מחזור של טיול , היינו נפגשים אצל קובי בבית ואת מה שהיה שם ניתן לתאר במילים סדום ועמורה.
קובי היה נפגש בבית עם חברים מהקהילה הגאה למשחקי פוקר טורניר שש בש או סתם משחקי הימורים,
בד"כ היו שם 4 חבר'ה קבועים, ואני. ולפעמים גם דני שהצטרף .
הייתי משרת אותם בלבוש מלא מגיש אלכוהול, קפה, מנקה מסביב, מדליק סיגריות ובעצם כל מה שקובי דרש.
אבל לפעמים קובי היה משתעשע בי, פוקד עליי להתפשט משכיב אותי למרגלותיו ודורך עליי , הכל תוך כדי משחק עם החברים שלו,
מקרה משפיל מאוד שקרה לי זה שבאחד המשחקים במקום לשים כסף על המשחק הוא שם מציצה ממני כהימור,
בסוף הערב קובי היה צריך לממש את החוב שלו, היה כבר מאוחר אני בדיוק סיימתי לשטוף כלים שקובי קרא לי לסלון,
היו שם עוד שני חברים שלו, קובי פקד עליי להתפשט ולעמוד באמצע הסלון על הברכיים, צייתתי לפקודתו כבר הייתי רגיל לזה שהוא משפיט אותי הנוכחות חבריו,
אבל אז הוא סימן לגשת מיכה ולמצוץ לו, מיכה שהיה גבר מגודל ושעיר ישב בקצה הספה כשמכנסיו מופשלות קצת היססתי אבל לא רציתי להמרות את פקודתו של קובי, ניגשתי אליו עמדתי מולו על הברכיים והתחלתי למצוץ, קובי והחבר השני (שייקה) צופים בנו ומדרבנים.
זאת לא היתה מציצה אגרסיבית אבל מצצתי מהר כדי לגמור עם זה, כשהרגשתי שהוא גומר הוצאתי את הזין מהפה שלי ונתתי לו לגמור בחוץ.
ואז החל משא ומתן בינהם , אחד הדברים המשפילים ביותר שחוויתי כעבד.
שייקה גם רצה פורקן מיני ומיכה התרעם על זה שהוא גמר בחוץ, ואז קובי החל לסרסר בי כאילו הייתי זונה.
אם שייקה רוצה משהו שישלם, ושייקה רצה והיה מוכן לשלם.
אני כבר לא הסכמתי הרגשתי שזה יותר מידי, אבל קובי לא ויתר הוא היה מודע להשפעה שיש לו עליי ניגש אליי ליטף לי את הראש וביקש שאגרום לו להתגאות בי,
עדיין סירבתי , לא רציתי לשבור את הכלים וללכת משם אבל לא הייתי מוכן לסקס עם שייקה החבר שלו,
ומה שלא הולך בטוב הולך ברע , קובי ומיכה השכיבו אותי על המיטה בזמן ששייקה החל לחדור אליי, הם היו מסטולים לגמרי וכנראה לא ממש מודעים למה שהם עושים,
אבל נאנסתי בצורה הכי קשה של האונס, לא היתה לי שום אפשרות פיזית להתנגד.
כששייקה גמר והם שחררו אותי אספתי את הבגדים שלי ורצתי הביתה.
בשבועיים שלאחר מכן בעבודה קובי דיי התעלם ממני, את העבודה שלי עשיתי אבל לא ממש דיברנו על מה שקרה.
מסתבר שהיה קשה לי עם ההתעלמות של האדון שלי,
בסוף השבוע לאחר מכן כשסיימנו עם מחזור ההסעה וחזרנו לנתניה קובי ציין שבאים אליו חברים ביום שישי בערב "ואם אני פנוי" אז אני מוזמן להגיע.
שנינו ידענו שאם אני מגיע אז בעצם אנחנו ממשיכים מאותו המקום שסיימנו.
באמת שהתלבטתי מה עוד שהיה לי ברור מה שהולך לקרות,
אבל בסופו של דבר התייצבתי אצלו.
ואכן זה מה שקרה, הפכתי להיות הזונה שלו ושל החברים שלו ומה שהפריע לי הכי הרבה זה שהוא גבה על זה כסף
אם זה היה בחינם עוד יכולתי לשכנע את עצמי שזה חלק מהשירות של העבד לאדון.

כשהיינו בטיולים המצב היה יותר טוב,
הייתי משרת את קובי בלבד
וקובי היה מתיידד עם כאלה שהוא חשב שיוכולו להביא לו תועלת
כאלו היו הזוג שרה וארתור גלברט (הפעם אני יכול לרשום את השמות האמיתיים)
הזוג גלברט היו יהודים אמידים בני 62,64 (לא בהכרח מיליונרים) ממיניסוטה ארה"ב באחד העיירות ליד מיניאפוליס.
אני יכול להגיד בוודאות שההיכרות שלי איתם שינתה לי את החיים ולטובה.
אני תוהה היכן הייתי היום אם לא הייתי מכיר אותם, אבל על זה אני אספר בהמשך.
אז כמו שציינתי לפני כן את הזוג גלברט פגשנו באחד הטיולים היותר מפנקים שחברת התיירות שיווקה,
בד"כ אלו היו יהודים שתרו את הארץ מצפון לדרום כולל שינה במלונות יוקרתיים מסעדות טובות ושאר פינוקים,
הזוג גלברט היו אנשים חמים וקלילים , ובמיוחד כשהיינו מפנקים אותם באלכוהול וגראס הם היו כייפים ונדיבים.
קובי דאג לפנק אותם בעזרתי כמובן בסיורים שעשינו הייתי הולך עם שימשייה מעליהם, כשהיה חם הייתי מקרר אותם עם ניפוף במניפה ,
תמיד היה לי שתייה קרה ועוד פינוקים בתיק הגב.
וככל שהטיפים זרמו כך התעצם השירות.

אתנחתא קלה,
באותה תקופה אני אישית לא הייתי מודע למראה שלי
בן 22+ גבוהה רזה ושרירי עיניים ירוקות ושיער שטני (יש גנים רומניים טובים מידי פעם)

במסגרת הסיור כשהגענו לים המלח לגברת שרה גלברט בדיוק היה יום הולדת
וקובי החליט לתת להם אותי כמתנת יום הולדת,
אני לא ממש הצלחתי להבין איך הוא הצליח לשכנע אותם כי על פניו הם נראו זוג נורמטיבי, יהודים אמריקאים משעממים בגיל העמידה.
הם שחקו ברידג' בלובי של המלון ואני הייתי בחדר שלי צופה בטלביזיה,
בהמשך הערב שכבר פרשתי לישון קובי מתקשר אליי ומורה לי להגיע לחדר מספר ### ולהתפשט.
שמתי חלוק עליי ועליתי לחדר,
כשנכנסתי החדר היה חשוך ומואר עם כמה נרות, העפתי את החלוק מעליי וירדתי על הברכיים,
קובי סימן לי להשתחוות לו ולנשק לו את כפות הרגלים, הזוג גלברט היו שם צופים בקובי משפיט אותי קצת.
האוירה היתה מינית ומתירנית נשכבתי על הרצפה וקובי דורך עליי מביא את כף הרגל שלו אל מול הפנים שלי כדי שאלקק,
זו התה מן הצגת תכלית כזו להראות להם איך אני מאולף,
ואז הוא הורה לי לגשת אל שרה שישבה על כורסה ערומה שרק החלוק עליה, ניגשתי אליה וירדתי על הברכיים אל מול הכוס שלה והתחלתי ללקק,
זו היתה הפעם הראשונה בחיי שירדתי למישהי.
המצב היה הזוי גבר צעיר חיתיך יורד לאישה שיכולה להיות הסבתא שלו, היא פשוט לא הבינה איך אני מסכים,
אבל מצד שני אני חושב היא הודתה לאלוהים על מזלה הטוב.
ליקקתי לה בעדינות ובמסירות בזמן שארתור בעלה צופה בנו מחורמן אוחז את איבר מינו בידו.

אתנחתא קלה,
יש אנשים בני/בנות 60 שנראים מצויין וסקסיים (מדונה למשל)
אבל הם לא היו מדונה הם נראו בסדר קצת מלאים אבל לפחות נקיים,
ולילד בן 22+ זה נראה פער קיצוני מידי.

זה לקח הרבה זמן אב בסופו של דבר הבאתי אותה לגמירה, נראה לי ששנים לא יצא לה לגמור לפני כן,
אבל זה לא הספיק לקובי, כבר הייתי על הברכים והוא הורה לי להתחיל למצוץ לארתור,
גם ארתור קיבל את המציצה של החיים שלו , מה שברור שהוא לא יכל לקבל משרה אשתו, את האנחה שלו כשהשפריץ לי בגרון יכלו לשמוע בכל הקומה.
אבל היה לי עוד כוח ומבלי שקובי הורה לי הרמתי את שרה על המיטה והתחלתי לזיין אותה, זיון איטי לא אגרסיבי, זיון שבחיים שלה היא לא קיבלה גם כשהיתה צעירה.
בנתיים קובי וארתור צופים בנו מהצד,
ותוך כדי שאני מזיין אותה אני שם לב שקובי מתחיל לחמם את ארתור, לא עובר זמן רב וקובי משכיב אותו על המיטה לידי ומתחיל לזיין אותו,
לאחר כמה שנים התברר לי שזו לא הפעם הראשונה שמזיינים אותו אבל זו היתה הפעם הראשונה שזה אל מול אישתו.
שרה קיבלה את הזיון של החיים שלה והרגשתי את הרעידות שלה כשהיא גומרת שוב ממש לפני שגם אני מגיע לפורקן.
זו היתה אורגיה מדהימה כששרה כינתה את היום הזה
the best day ever
gcsapiy
לפני שנתיים • 2 במאי 2021
gcsapiy • 2 במאי 2021
אני מתאר לעצמי שקצת קשה לעקוב, אבל בכל זאת הנה
ההמשך...
בהמשך אותו הטיול הזוג גלברט היו צמודים אלינו, בכל ערב היינו נפגשים וזה כלל בעיקר סמים וסקס.
שרה וארתור במסגרת הטיול וההיי שהיו בו נפתחו אחד לשני וגילו הרבה דברים על עצמם,
ארתור למשל היה מידי פעם נפגש עם גברים ונשים בנסיעותיו התכופות למטרות מין, שרה גם בגדה בו מידי פעם וטענה שהיא לא מסופקת מינית.
כל אחד מהם קיבל בנינוחות את הוידוי של השני והבינו שהדרך לחיים משותפים בהמשך היא כנות וקבלת האחר.
וקובי. קובי דאג להם במהלך הטיול,
כמו שכתבתי כל ערב היינו נפגשים, קובי הצהיר בפניהם שאני בעצם העבד שלו וכך גם הוא התנהג אליי בפניהם,
יושבים בחדר משחקים קלפים כשאני ערום משמש כהדום לרגליו של קובי,
כשהוא דרש ליקקתי את כפות הרגליים שלו
או מציצה
או זיון
פשוט צייתתי לכל פקודה
וזה כלל גם כלפי ארתור ושרה גלברט, הייתי המופע שלהם.
בהמשך הם קיבלו את זה דיי בשלווה שאני מציית, ארתור היה נוהג לזרוק עבורי דולרים על הרצפה כטיפ, אני הייתי אוסף אותם ומנשק לו את הנעליים לאות תודה.
הם היו מוקסמים מקובי, וקובי יניצל זאת היטב.
ואני. אני הייתי עבד מין שלהם זוג מבוגר מקבל שירות כזה מגבר חתיך וצעיר.
מעבר לרתיעה הקלה שהיתה לי מהגיל המתקדם שלהם, העבד שבי אהב את כל הרעיות של ההשפלה והשירות.
נהנתי לענג את הגברת לרדת לה לזיין אותה, למצוץ לארתור, וכמובן להראות להם איך אני מציית ומשרת את קובי האדון שלי.
בסיום הטיול לפני שנפרדנו קיבלתי מהם הזמנה לבוא ולבקר אותם בארה"ב,
לא ממש התייחסתי להזמנה כי תמיד היו ממינים אותי אבל בד"כ לא הייתי עושה עם זה כלום.
gcsapiy
לפני שנתיים • 5 במאי 2021
gcsapiy • 5 במאי 2021
הרבה פעמים שמעתי את הביטוי "שליטה לא לוקחים, שליטה מקבלים"
מבחינתי זוהי שטות,
מי שרוצה ויודע לקחת שליטה אז השמים הם הגבול.

כשנפרדנו מהזוג גלברט מעבר לטיפ היפה קיבלתי גם הזמנה לבוא ולבקר אותם בארה"ב, וכמו שכבר כתבתי לא ממש התייחסתי להזמנה.
בנתיים המשכתי לעבוד אצל קובי.
אני לא אכחיש, אהבתי את התחושה והריגוש בלהיות עבד, וגם אם לפעמים הייתי תופס את עצמי ושואל מה יהיה איתי מבטיח לעצמי שאשתנה, ברגע שהיתה מגיעה הפקודה או הציווי הייתי מציית.
אני לא אכחיש, זה פגע בחיים שלי הייתי פחות נפגש עם חברים לא יצא לי להכיר נשים בנות גילי.
אמנם הרווחתי הרבה כסף בעבודה אבל הרבה זמן לבזבז אותו לא היה לי, חברים מסביבי השתחררו והתחילו לארגן טיול במזרח (באותה תקופה פחות נסעו לדרום אמריקה) ואני הייתי נעול בעבודה.
מעבר לזה גם סופי השבוע היו מוקדשים לקובי, וכל פעם עלינו מדרגה ביחסי האדון עבד שלנו.
המכות נהיו חזקות יותר,
ההשפלה גדולה יותר,
והשירות מחייב יותר.
כשעבדנו יחד זה עוד איכשהו היה ברור ומסודר, היה לנו לוחות זמנים וסדר יום קבוע.
אבל כשהיינו בבית הייתי חייב לדווח לו על כל צעד שלי.
(למי שלא זוכר גרנו באותה השכונה בנתניה מרחק לא רב)
הוא לא תמיד הסכים שאני אפגש עם חברים או משפחה וכן הוא דרש את השירות שלו גם בבית.
כבר היה עניין שבשגרה מבחינתי.
גם קובי השתנה, ושמתי לב שזה לא רק כלפיי, הוא נהיה קשוח ותובעני כלפיי כל הסובבים אותו חברות התיירות, פקידים בבתי המלון ספקים שונים שעבדו איתו.
הוא ממש התחיל להרגיש כמו מלך.
וככל שהוא הרגיש מלך כך אני הרגשתי עבד.
בבית אצלו הייתי תמיד ערום עם קולר לצוואר, מנקה את הבית, מבשל , מצחצח את הנעליים מקלח את האדון, מושפל תמיד.
זה היה עבורי דבר שבשגרה לשכב על הרצפה כדי שידרוך עליי , הייתי מרגיש את כל כובד משקלו כשהוא לוחץ על הבטן שלי, מקבל בהכנה את כפות הרגליים שלו על הפנים שלי ומלקק ביסודיות.
אבל עיקר ההשפלה היתה מול חברים שלו, היו לו שני חברים קבועים מהקהילה, שייקה ומיכה שהיו נפגשים לערב פוקר.
מידי פעם היו מצטרפים עוד מספר חברים.
בין לבין אני תמיד הייתי משרת בעיקר שירות מיני.
גם החברים שלו היו משפיטים אותי אני זוכר איך הייתי הולך על 4 קשור ברצועה לקולר שעל צווארי מנשק ומלקק את רגלי האדונים סופג מכות יריקות והשפלות.
אבל בעיקר היה את הקטע המיני,
כל פעם שמישהו רצה משהו הוא לקח את זה מימני, המין היה אגרסיבי בד"כ הייתי נתפס לפעמים נקשר ואז נחדר, לא הייתי מקבל אחרי זה ליטוף או מילה טובה.
לפעמים הם היו משאירים אותי קשור עד הפעם הבאה שמישהו ירצה פורקן.
השיא מבחינתי היה למצוץ לשלושתם יחד וכמובן לבלוע הכל.
חשבתי שהגעתי לשפל המדרגה.
ואז קובי החליט שהוא מסמן אותי כעבד,
השלב הראשון היה לעשות עגיל באוזן (שזה עוד היה משהו מקובל)
לאחר מכן התכנון היה קעקוע כלשהו
ולאחר מכן לצרוב את האות J איפה שהוא בגוף שלי.
לא רציתי אבל הסכמתי כי לא ידעתי איך להתנגד.

עברו חודשיים מאז המפגש שהיה לנו עם הזוג גלבר (ציינתי שזה משהו ששינה את חיי)
והחלטתי לכתוב להם ולהגיד שאני רוצה להגיע לבקר , רציתי לברוח. (אני מציין שההתקשרות באותה תקופה 1993 נעשתה בדואר רגיל)
לא תליתי בהם יותר מידי תקוות, אבל לאחר כשבועיים קיבלתי תשובה מארתור שהוא מבקש שאתקשר.
לקח קצת זמן עד שאזרתי אומץ ומצאתי את הזמן והתקשרתי.
סיפרתי לו שאני מעוניין לעבוד ולטייל בארה"ב ואם הוא יכול לעזור לי קצת, לא סיכמנו שום דבר מעבר לזה.
לאחר כמה ימים קיבלתי הודעה מאל על שיש לי כרטיס פתוח לארה"ב אצלם,
עשיתי את כל הסידורים הנדרשים כרטיס אשראי, מט"ח, הוצאתי ויזה , וזהו הגעתי להחלטה שאני נוסע לארה"ב.
הייתי בן יחיד ולהורים שלי זה קצת היה קשה להם אבל לא תכננתי להיעדר לתקופה ארוכה.

לקובי לא סיפרתי כלום.
לא היה לי האומץ.
תייר
לפני שנתיים • 8 במאי 2021
תייר • 8 במאי 2021
מדהים שזה סיפור אמיתי
gcsapiy
לפני שנתיים • 11 במאי 2021
gcsapiy • 11 במאי 2021
תקציר עד עכשיו:
אני יליד 1970 מנתניה במקור
משחקים עם דני במקלט המשותף של הבניין שבו גרנו הוביל אותנו למשחקי אדון עבד,
בהמשך נכנס לתמונה קובי נהג הסעות הומוסקסואל ששיעבד אותנו לצרכיו,
השיעבוד לקובי היה טוטאלי,
עבדתי אצלו כנהג הסעות וכנותן שירות לתיירים.

השנה היתה 1993
ואני תכננתי לטוס לארה"ב בסוף ב 11.4 מיד אחרי שתיכנס המשכורת מקובי, פחדתי לספר לו וידעתי שהוא יתפוצץ עליי אם אספר לו,
נותר לי כחודש לטיסה , וזו היתה תקופה קשה.
ציינתי פה שאני בעצם רציתי להיות עבד , אהבתי את תחושת הריחוף וחוסר האונים יחד עם ההשפטות וההשפלות,
אבל הגענו למצב שקובי יותר רצה להיות אדון מאשר אני להיות עבד.
כבר עשיתי עגיל באוזן , שמסמל את השתעבדותי , אבל זה היה פחות נורא כי ידעתי שבקלות ניתן להוריד אותו.
התכנון של קובי היה לעשות לי קעקוע של דמות כורעת ברך ומתפללת וכן לצרוב את האות J על הירך שלי.
קיוויתי שזה לא יקרה לפני הטיסה שלי, פשוט לא יכולתי וידעתי איך לסרב לו.
ואז באחד הימים כשהיינו באילת עם תיירים הוא לקח אותי בערב למכון קעקועים, הוא כבר החליט על הציור ואפילו שילם למקעקעת,
אבל שניה לפני שהיא התחילה עם הקעקוע נפלתי על ברכיי לפני קובי והתחננתי לפניו, אמרתי לו שאני עדיין חושש מהמשמעות של זה.
אני זוכר את התדהמה של המקעקעת מהמחזה המוזר, אחזתי ברגליו של קובי ונישקתי אותם , והוא כפי שאתם יכולים לשער התפוצץ עליי,
זחלתי על הרצפה בוכה , התחננתי , והוא בועט בי דורך עליי מזכיר לי את מעמדי ומסביר לי שהוא לא מתכוון לוותר לי.
למזלי המקעקעת נחלצה לעזרתי ואמרה שהיא לא מוכנה לעשות את הקעקוע.
קובי עזב את המקום בזעם ואני הלכתי אחריו שותק ומפוחד.
כשנכנסו לחדר במלון קובי הורה לי להתפשט ולהמתין לו על הברכיים, זה לא היה חדש עבורי עשרות פעמיים הייתי במצב הזה מולו,
הפעם הוא גם אזק לי את הידיים וגם זה לו היה חדש עבורי, אבל זה היה מפתיע כי הוא כבר לא היה צריך לקשור אותי צייתתי לו גם ללא קשירה.
הוא ישב לעשן ג'וינט וואותי הוא השכיב על הרצפה כשרגליו עליי, ליקקתי לו את כפות הרגליים במסירות יתרה, ידעתי שהוא עדיין כועס,
מצצתי כל אצבע בתשוקה מקווה שירגע.
אבל הוא לא נרגע.
כשסיים את הג'וינט הוא הדליק לעצמו עוד אחת, יש שני מצבים לבנאדם כשהוא בהיי, או שהוא נרגע או שהוא מתהפך עליך,
וקובי אחרי שני ג'וינטים התהפך עליי,
הידיים שלי כבר היו אזוקות וקובי הוסיף גם קשירה של הרגליים, וגם סתם לי א הפה עם מסקנטייפ,
חשבתי לעצמי שהוא יכה אותי קצת ולמען האמת יכולתי לעמוד בזה, סף הכאב שלי היה גבוהה, אבל קובי התיישב על החזה שלי לוקץ על הראש שלי עם ירכיו, הוציא מכונת תספורת והחל לגלח לי את השיער,
לא יכולתי להתנגד ידעתי שאין לי סיכוי לעמוד מולו כשאני קשור וחסר אונים לחלוטין, כל התנגדות של רק תגביר את האטרף שלו.

אתנחתא קלה.
לכל מי שקורא את זה שולט או נשלט, תבינו כמה זה חשוב לא לערב סמים ואלכוהול בסיטואציה.

רק הדמעות זלגו כשהרגשתי איך אני מאבד את השיער היפה שהיה לי,
כשסייים לגלח אותי הפך אותי על הבטן ונשכב עליי,
עדיין הייתי קשור, וקובי החל לאנוס אותי, הרגליים היו צמודות ופתח הכניסה היה צר אבל הוא החל לחדור ללא שימון וללא עדינות.
כאב לי , וגם ההשפלה (עד כמה שהייתי רגיל אליה) היתה קיצונית.
הרגשתי אותו בתוכי תוך כדי שהוא מצמיד את הפנים שלי לרצפה עם הידיים שלו, לא לקח הרבה זמן והרגשתי את הזרע החם שלו בתוכי.
לאחר האונס עוד נשארתי קשור על הרצפה כשעתיים בזמן שקובי מתמודד עם המאנציס שהיה לו,
אחרי שעתיים הוא שחרר אותי,
נכנסתי למקלחת, שטפתי את עצמי , יישרתי את הגילוח של שיער הראש שיהיה סימטרי.
כשיצאתי ניגשתי לקובי ששכב במיטה וראה טלביזיה , נישקתי את כפות רגלי ואמרתי לו שאני מצטער שאכזבתי אותו.
הבטחתי לו שאעשה בסופו של דבר את הקעקוע ואני מתחנן שייתן לי צ'אנס נוסף.
קובי קצת הופתע מהתגובה שלי , הוא בטח תיאר לעמו שאכעס.
יש לי הרגשה שהוא חשב לעצמו שככל שהוא ישפיל וישפיט אותי יותר , כך תגבר הצייתנות שלי.

אבל אני תכננתי משהו אחר,
ידעתי שאני טס לארה"ב ועוד הפתעה קטנה מצפה לו.
מוש החמוד
לפני שנתיים • 11 במאי 2021
מוש החמוד • 11 במאי 2021
אתה כותב יפה כל כך.
וזה עצוב כל כך שבא לבכות.
אז אני עוקב.
gcsapiy
לפני שנתיים • 13 במאי 2021
gcsapiy • 13 במאי 2021
ספרתי את הימים עד הטיסה שלי לארה"ב.
למרות שהייתי עבד בנשמה שמחתי להשתחרר (או לברוח) מהשיעבוד.
קובי שרצה להשפיל אותי כמה שיותר כדי לשבור אותי לגמרי נהיה יותר ויותר קיצוני,
כבר הייתי מגולח עם עגיל באוזן ואפילו קבענו דד ליין לביצוע הקעקוע, ההשפלות נהיו יותר ויותר פומביות (למרות שעדיין שמרנו על סוג של דיסקרטיות)
בכל מפגש שלו עם חברים אני הייתי שם על הרצפה שכף הרגל שלו על הפנים שלי, הסטירות היו כואבות יותר וכך גם הבעיטות,
הייתי צריך להתנגד לכף הרגל שלו כשהוא היה לוחץ לי על הצוואר , הרגשתי את המחנק.
ואז הגיע היום,
הטיסה היתה מתוכננת למוצאי שבת ב 24:00
את הפרידה מהמשפחה והחברים עשיתי עוד לפני כן, התיק היה ארוז, מזומן ,כרטיס אשראי, ביטוח נסיעות ודרכון.
למחרת היינו אמורי לקבל קבוצה של תיירים בנתב"ג,
בכל אותו הסוף שבוע התנהגתי כרגיל, לשמחתי הוא לא תכנן מפגש עם חברים בשישי בערב או בשבת,
בצהרי אותה השבת עוד הייתי אצלו, הבית היה נקי מניקיון השישי שעשיתי , וקובי סתם השפיט אותי לא משהו אקסטרימי.
הוא צפה בטלביזיה בזמן שאני עושה לו פדיקור, טובל לו את כפות הרגליים באמבטיה חמימה מוריד עור יבש מהעקבים וגוזר לו את הציפורניים.
כפות הרגליים שלו היו מתוחזקות טוב בזכותי כמובן.
לאחר מכן הוא הורה לי להמתין לו מול הכורסה "לנוהל מציצה".
היתה לו מן כורסה כזו מעור מתכווננת עם עיסוי לגב, את המיציצות הוא אהב במיוחד לקבל כשהוא יושב עליה,
התפשטתי והמתנתי לו,
הוא כבר לא דיבר הרבה או נתן פקודות, הייתי ממש מתוכנת,
הכנסתי את הזין שלו לפה שלי והתחלתי למצוץ, הרבה פעמים אורך המציצה היה תלוי במידת החרמנות והטעינה שלו,
המציצה הזו לקחה הרבה זמן, וגם כשהוא הרגיש שהוא עומד לגמור הוא הרפה,
רציתי כבר לסיים עם זה אבל היה לו את הזמן שלו, ידעתי שבד"כ אחרי שהוא גומר הוא הולך לנוח,
אבל כאילו כדי להלחיץ אותי יותר הגמירה השתהתה, עוד חששתי שאני הולך להיות עבד שלו לנצח.

אתנחתא:
באותה התקופה פשוט חשבתי כעבד, לא היה לי שום עמוד שידרה לעמוד על שלי.
הבעיה הזו גם פירנסה יפה פסיכולוג בהמשך חיי.

אבל המשכתי בסבלנות ובמסירות, אני חושב שזו היתה אחת המציצות הטובות שהוא קיבל אי פעם.
בסופו של דבר הרגשתי אותו מתחיל להגיע לאורגזמה, ואז הוא השפריץ את הזרע שלו לתוך הגרון שלי,
בלעתי הכל במהירות והמשכתי ללקק את הכיפה משתדל שלא לגרום לרגישות יתר.
חשבתי שזהו אבל כאילו להכעיס זה עדיין לא נגמר, לפעמים קובי היה מביא אותי לגמירה וזה בד"כ היה בתור פרס,
במיוחד שבחודש האחרון קובי היה חם עליי ולא חשב שמגיע לי לגמור.
נשכבתי על הרצפה וקובי החל לשחק בי עם כף הרגל בזין, ושוב הפעם כאילו להכעיס הוא היה איטי, בד"כ אהבתי שהוא איטי אבל הפעם הייתי לחוץ,
המונית שהזמנתי לנת"בג אמורה להגיע עוד כשעה ואני עדיין עם קובי,
אני אוחז בכף רגל אחת שלו מלקק אותה בזמן שהשניה משפשפת לי את הזין , מרוב לחץ לא הצלחתי להגיע לזיקפה מלאה.
תפסתי את כף הרגל שלו וליקקתי בתאווה את האצבעות ובינהם מוצץ על אצבע בעדינות, את כף הרגל השניה שלו שמתי על הצוואר שלי שילחץ,
לא התנגדתי הפעם למרות שהרגשתי שאני כמעט נחנק,
אמרתי לו שאני מעריץ ואוהב אותו ושאני רוצה לעשות קעקוע אפילו משמעותי יותר ממה שסיכמנו בהתחלה, קעקוע כזה שיבהיר שאני העבד שלו.
קובי הופתע, במיוחד שלא היתה לי זיקפה , ברור היה לו שאני לא מדבר מתוך חרמנות , ולדעתי הוא חשב שאני באמת מתכוון לזה.
זה הדליק אותו קצת ראיתי את ההתעוררות שלו,
הוא רכן לעברי כפות הרגליים שלו עדיין היו עליי והתחיל להביא לי ביד,
עכשיו כשהעבודה נעשתה ביד החיכוך היה טוב יותר וכבר הגעתי לזיקפה,
בדרך כלל הייתי שותק ומקבל בהכנעה כל מה שהוא היה עושה לי, הפעם פשוט הודתי לו על הזכות שהוא נתן לי להיות העבד שלו.
ובאמת לא עבר הרבה זמן והשפרצתי בטיל על כפות הרגליים שלו שהיו מונחות עליי , ועוד לפני שהספקתי להירגע ליקקתי וניקיתי לו את כפות הרגליים.
מסירות שאין כדוגמתא.
וכמו שהכרתי את קובי הוא הלך להניח את הראש,אני בנתיים סידרתי קצת את הסלון שלו, שטפתי והחזרתי את כל ציוד הפדיקור, ניגבתי את הכורסה, והעברתי סמרטוט לח על הרצפה בבית.
ו.......
לפני שעזבתי ניגשתי לכספת שהיתה מוברגת לקיר במקום מוסתר במרפסת הכביסה, ידעתי איפה קובי מחביא את המפתח (מרוב נקיונות שעשיתי לו לא היה מקום בבית שלא הגעתי אליו).
בכספת היו כ 15,000 $ במזומן ועוד כ 50,000 שקלים,
כסף שהיה לו מעבודות בשחור ,טיפים, ומכירות של סמים.
לקחתי הכל.
ניגשתי לקובי ששכב בחדר שלו וצפה בטלביזיה נישקתי את כפות רגליו וביקשתי אישור לחזור הביתה.

הכל היה מאורגן,
נשאר לי רק להתקלח ולהתלבש .
המונית הגיע בזמן ,
ורק כשהמטוס המריא הוצאתי אנחת רווחה, מוכן להרפתקאה חדשה.

במבט לאחור אני מתחרט על גניבת הכסף מקובי,
אסור היה לי לעשות את זה, אבל אז לא ממש הבנתי מה אני עושה (אני עוד אחזור לנקודה הזו)
באותה תקופה עדיין לא יצא הסרט חומות של תקווה, אבל כשראיתי אותו כמה שנים מאוחר יותר זה קצת הזכיר לי את הבריחה שלי.
Peaky Blinder
לפני שנתיים • 23 במאי 2021
Peaky Blinder • 23 במאי 2021
מרתק!
oded1960​(שולט)
לפני שנתיים • 23 במאי 2021
oded1960​(שולט) • 23 במאי 2021
מכור לכתיבה שלך, הלוואי ומצאתי עבד שכזה