סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפחות מ- 24 שעות (פוליטי)

מחפש אהבתך​(נשלט)
לפני 3 שנים • 11 באוק׳ 2020
מחפש אהבתך​(נשלט) • 11 באוק׳ 2020
אני לא נפגע מהתגובות שלך או של משהוא אחר בפורום, לכן אני יכול לדבר בראש רמה ולהגיד מה דעתי בנושא. את דורסת על הזנב של האריה ואחר כך מתלוננת שהוא נשך אותך.
כתבתי מתוך אהבה ולא מתוך שנאה, באתי בשלום ואני מקבל ממך עגבניות. אני מרחם עליך כי את לוקחת כל תגובה כהכרזת מלחמה. אם את עושה מכל דבר קטן, עניין כה גדול, מסכנה את וחיי צער יש לך. ממש מרחם עליך...
מחנך ומכאיב
מחנך ומכאיב • 11 באוק׳ 2020
מה לקחת ללב איחוליםicon_smile.gif
גם הם מתחרמנים במחאות וקללות
קפקא​(אחר)

אז ככה

קפקא​(אחר) • 11 באוק׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
לשמאל אין היגיון והוא גם לא מכיר במי שעלה בצורה דמוקרטית לממשלה אם הוא לא מהזרם שלו.

לפי ההיגיון של הימין, ל"זרם" כלשהו יש היגיון רק אם הוא ההיגיון של הימין, וכל היגיון אחר הוא חוסר היגיון. לפי העיקרון הזה, לימין אין היגיון והוא גם לא מכיר בלגיטימיות של מחאה נגד השלטון אם המפגינים הם לא מהזרם שלו.

ובתלמוד בבלי, מסכת ערכין, דף ט"ז, נכתב:
”תְּמֵהַנִי אני אם יש בדור הזה שמקבל תוכחה. אם אמר לו "טול קיסם מבין שִׁנֶּיךָ" אמר לו "טול קורה מבין עֵינֶיךָ"!“
קפקא​(אחר)

לצערי

קפקא​(אחר) • 11 באוק׳ 2020
בת-מלך כתב/ה:
קפקא כתב/ה:

לפחות את יודעת שיש לפחות אחד שקורא את הפוסטים שלך בעקביות וגם לוקח ללב.

אני גם מתארת לעצמי שהוא רץ מעולף עם לשון בחוץ מפוסט לפוסט. בא לי לזרוק לו חטיף על המסירות והדבקות. מגיע לו.
הפגנת?

לא מספיק.
AlphaPower​(שולט)

Re: אז ככה

AlphaPower​(שולט) • 11 באוק׳ 2020
קפקא כתב/ה:
AlphaPower כתב/ה:
לשמאל אין היגיון והוא גם לא מכיר במי שעלה בצורה דמוקרטית לממשלה אם הוא לא מהזרם שלו.

לפי ההיגיון של הימין, ל"זרם" כלשהו יש היגיון רק אם הוא ההיגיון של הימין, וכל היגיון אחר הוא חוסר היגיון. לפי העיקרון הזה, לימין אין היגיון והוא גם לא מכיר בלגיטימיות של מחאה נגד השלטון אם המפגינים הם לא מהזרם שלו.

ובתלמוד בבלי, מסכת ערכין, דף ט"ז, נכתב:
”תְּמֵהַנִי אני אם יש בדור הזה שמקבל תוכחה. אם אמר לו "טול קיסם מבין שִׁנֶּיךָ" אמר לו "טול קורה מבין עֵינֶיךָ"!“

אני רואה שאתה חזק במשנה רק חבל שדילגת על הפרק שכתוב בו שגם אם המלך רשע צריך לכבד ולברך את המלך והמשטר כי הם עושים סדר במדינה.
רמפול

Re: בפחות מ- 24 שעות (פוליטי)

רמפול • 11 באוק׳ 2020
בת-מלך כתב/ה:

אז איך עבר עליכם/ן שבוע ההפגנות המהמם הזה?

עבר לא רע. לי איחלו מעשה סדום רק על ידי סנגלי וגהאני, כך שלא הגעתי לדרגה שלך, ולא ארבע מדינות במקביל, אבל אדם צריך להיות שמח בחלקו ולא לקנא באחרים.
-X-
-X-
-X- • 11 באוק׳ 2020
לא מבין את האנשים שיוצאים להפגין.
אני ספציפית "ביביסט", אבל תאורטית אם השמאל היה בשלטון והיה בוער בי לצאת ולמחות, הייתי נשאר בבית.
ממתי הפגנה עזרה למשהו?
זאת עוד, כמו שתיארת, מלבד האלימות מצד האזרחים והשוטרים, אפשר גם לחטוף שם קורונה.
אנאלון​(נשלט)
אנאלון​(נשלט) • 11 באוק׳ 2020
אני משוכנע שיש פה כמה וכמה שהיו מתים/ות למעשה סדום מסודני או אריתראי
עבד משועבד{עבד}

Re: בפחות מ- 24 שעות (פוליטי)

עבד משועבד{עבד} • 11 באוק׳ 2020
בת-מלך כתב/ה:
איימו עליי
צעקו עליי
זרקו עליי
ירקו לעברי
קיללו אותי
החוו לעברי תנועת יד
זרקו אותי לים
שלחו אותי לאכול מילקי בברלין (אם רק היה ניתן לטוס)
הציעו לעשות בי מעשי סדום
מעשי סדום על ידי אריתראי
סודני
קנייתי
טנזני
בשלב הזה נדהמתי מהשליטה שלהם במדינות אפריקאיות
אחלו לי למות
אחלו לי למות ממגוון רחב של מחלות
אחלו לי למות בדרכים לא טבעיות
אחלו לי לחיות ולסבול
רק ביבי
ביבי המלך

הפוסט פורסם בבלוג הפרטי שלי ודווח 3 פעמים (ונעלם)
לבי יוצא לכלובי

#לא_אפסיק_עד_שתתפגר(המדווח)_ואמשיך_גם_אחרי_שיתפטר (הנוכל מבלפור)_עד_הכלא

אז איך עבר עליכם/ן שבוע ההפגנות המהמם הזה?

בת -ביבי,
בדיוק את כל מה שציינת ברשימה
את עושה לנתניהו ,אשתו והילדים שלו
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
AlphaPower כתב/ה:

באמת? תביא לי בבקשה הוכחה ש"לשמאל אין הגיון". כמובן, ההוכחה תצטרך להיות כזאת שמקיפה כל מה שכל שמאלן אמר או יאמר אי פעם. הצהרה אחת הגיונית של השמאל מבטלת את מה שאמרת.
שנית, בבקשה תדגים את הטיעון השני. תעבור על כל מנהיג נבחר שלא היה מהשמאל ותראה שהשמאל קבע שהם כולם לא ראויים להיות ראשי ממשלה, פשוט מחוסר כבוד לדמוקרטיה. על הדרך, תראה גם שהימין לא כזה. למשל, תראה שביבי אף פעם לא חשב שיש רגעים שראש ממשלה צריך להתפטר - הרי הוא מהימין, הוא לא יזלזל בדמוקרטיה, נכון?