צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפחות מ- 24 שעות (פוליטי)

A v​(שולט)
לפני 3 שנים • 17 באוק׳ 2020
A v​(שולט) • 17 באוק׳ 2020
הטופר המפשר כתב/ה:
זה בדיוק הסיפור עם שלטון נתניהו. אין כאן איזה עניין זה שיח ראציונלי בין ימין ושמאל והשקפות עולם שונות, את זה בדיוק נתניהו תוקף - לא את השמאל אלא את היכולת לנהל שיח ראציונלי על בסיס עובדתי ומושכל. ואיך עושים את זה? פורטים לאנשים על החרדות ונימי הנפש הקמאיים ביותר:
פרנויה , וכמו שכבר אמרו כאן, בפרנויה תמיד יש יסוד של אמת [שהרי מידה של שחיתות יש בכל מקום], קסנופוביה ועוד. וכמו כן, הופכים את השיח הפוליטי למשחק של דימויים ריקים חסרי תוכן. אסור להגיד 'שמאל' כי הוא הפך את השם שמאל לבגידה. ואפשר לחשוב שמי שהקים כאן את המדינה היו חברי מרכז הליכוד.
סתם כמה עובדות היסטוריות:

1) מי שהחזיר הכי הרבה שטח למדינה ערבית היה דווקא הימין - הסכם השלום עם מצריים.

2) מי שסיפח הכי הרבה שטח היה דווקא השמאל: הקמת המדינה, מלחמת ששת הימים ו... יום האדמה ב76 " ממשלת רבין הראשונה שמפקיע שטחים בגליל ועוד.

3) בהיבט הכלכלי: הצמיחה הכלכלית ב2019 בישראל הייתה 3.3% והיא עומדת על 4% בממוצא בשנים האחרונות, בתקופת ממשלת רבין השנייה עמד קצב הצמיחה במשק בממוצע על 7%. בעת כניסת ממשלת רבין השנייה עמד יבוא ההון הזר לישראל, כלומר השקעות - כסף זר שנכנס למדינה על 186 מליון דולר. בצאת ממשלת רבין השניה, יבוא הון זר, השקעות זרות במדינת ישראל עמדו על 5 מליארד דולר! זאת בעיקר בעקבות מדיניות השלום (הסכם אוסלו שהושמץ כאן חזור לבקרים).

6) הסובייט העליון הקומוניסט רבין הפריט פה הכי הרבה חברות ממשלתיות בתקופת ממשלתו השנייה והמשק צמח במהירות, ולצד מדיניות ההפרטה שלו, מגדיל משמעותית תקציבי החינוך, הרווחה הבריאות והתשתיות (נמל תעופה בן גוריון החדש נבנה אז] וכו' . זה היה חלק ממדיניות שינוי סדרי העדיפויות שלו, בהבנתו שחוסנה של ישראל אינו רק הטנק והמטוס, אלא אושרם ועושרם של האזרחים במדינה, והרצון שלנו , של הילדים והנכדים של כולנו [למי שיש] להמשיך לרצות לחיות כאן.

5) יחסים דיפלומטיים שכוננו בתקופה ההיא עם מדיניות רבות ביניהם הודו , תורכיה, טוניסיה , מרוקו ועוד.

6) המדוזה השעירה: ערפאת - מת, הסכם אוסלו נשאר, ואיתו גם התיאום הבטחוני עם הרשות הפלשתינאית ושיחרורה של ישראל מניהול החיים השוטף של 2 מיליון פלשתינאים החיים היום בגדה המערבית ויצירת איזה סטאטוס קוו שלמרות ההצהרות הלוחמניות של הצד הפלשתינאי כלפי חוץ לשני הצדדים יש אינטרס לא מבוטל לקיים אותו. ואינטרסים משותפים זה חלק חשוב ביצירת בטחון עם האוייבים שלך. ואין כוונתי לומר שההסכם הזה מושלם אבל צריך להסתכל על התמונה הכוללת.

אני יכול עוד להמשיך למנות עובדות היסטוריות חשובות בעניין הזה אבל זה קצת מיותר.
ולמה זה בכל זאת חשוב? מה הקשר של זה להיום? אי אפשר להסתכל על המשבר הנוכחי בלי להסתכל על אירועי העבר, איך התנהגו מנהיגי העבר, כיצד פעלו?
ובכלל, האם כלכך טוב כאן כמו שביבי מספר לנו? התתקדמות טכנולוגית גלובלית משפרת בגדול את החיים של כל תושבי הגלובוס, אבל תסתכלו על מצב התשתיות בארץ, על הפקקים בכבישים, על מחירי הדיור ויוקר המחייה וכמובן על מצבה של מערכת הבריאות שאין לה רזרבות ומשאבי חירום והניהול הקלוקל של המשבר הנוכחי.

אולי משהו בכל זאת חודר שם מבעד למעטה ההזיות והפרנויה. אין לדעת , אומרים שכשמישהו מתנגד לך, הוא לעיתים מקשיב לך, גם אם בצורה לא מודעת. אולי...

אל תמשיך.

ההיסטוריה והנתונים שלך מעוותים ומייצרים תמונה הפוכה מהמציאות.

ואני מנסה להבין.. אתה נגד השלום עם מצרים? "הימין החזיר הכי הרבה שטח" למרות ההבדל העצום בין סיני לבין יהודה ושומרון.

השבוע למדנו ש"מחנה השלום" בעצם לא מקבל שלום ... 40 חברי כנסת לא הצביעו בעדו... מעניין מי..?

שנים אמרתם שביבי מורח אותנו ולא יהיה הסכם כל עוד לא יהיה הסכם מול ה"פלשתינים" והנה שני הסכמי שלום הסכמי סחר הסכמי נירמול ועוד בדרך.

השמאל הקים את המדינה??? רק מי שהצביע מרץ והמערך נלחם? רק הם הקיזו דם? זאת אחת הטענות הכי מטומטמות ששמעתי בחיי.

ורק בגלל שאתה מתפאר בידע ההיסטורי שלך... ב73 היינו כפסע מהכחדה. וללא גנרל מסויים זה היה קורה

הרבה שטויות כתבת ואין טעם להתוכח.

אבל הנה אילנה דיין לא ביביסטית לא ימנית ומה היא אומרת...

https://www.facebook.com/polityrightnews/videos/628682384561176/

נ.ב

מקווה שאתם יודעים לשחות כי הספינה ששטתם עליה טובעת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 18 באוק׳ 2020
מתהפך כתב/ה:
גולדה התפטרה לאחר שהציבור שנתן לה את הכוח לקח אותו ממנה בעקבות מלחמת יום כיפור.
אולמרט התפטר לאחר שכוחו במפלגתו צנח לכמעט אפס בעקבות האשמתו בשחיתות. האנשים שלו הסכימו עם החשד שהוא מושחת ונטשו אותו בלי להמתין למשפט.
רבין התפטר מפני שעבר עבירה פלילית ברורה שאין עליה מחלוקת .
בגין התפטר מפני מפני שהיה במצב בריאותי ונפשי שלא אפשר לו לתפקד.

אצל ביבי המצב שונה .בעקבות כתבי האישום כוחו במפלגה ובציבור התחזק.
כל התיקים נבדקו על ידי מומחי משפט ובירוקרטיה .התיקים הופרכו כולם. אין תיקים.
תיק 4000 הופרך כולו עי אבי וייס אתר טלקום ניוז. אין תיק. תיק 3000 סגור. תיק 2000 בנו עבירה במיוחד למען ביבי. בתיק אלף הוא מואשם שקיבל סיגריה מחבר ילדות כשבא לבקר אצלו. בתמורה לסיגריה נתן לו ביבי הטבה מיליארד שקל. בפועל עסקי החבר קרסו עקב חקיקה שפגעה בעסקיו.

הפרקליטות יכולה להפעיל את נשק יום הדין ולתפור תיק לראש ממשלה כאשר יש ניסיון לשנות המשטר ,במקרה של ביבי אין מצידו נסיון לפגוע בדמוקרטיה . הוא חילוני דמוקרט קפיטליסט. וזאת הסיבה שהמפגינים מאשימים אותו בדיקטטורה למרות שאין דיקטטורה . מפני שבמקרה כזה מוצדק לתפור לו תיק.

קרא את הטיעון המקורי - טענת שראש ממשלה לא יכול להתפטר.
עכשיו אתה משנה את הטיעון עם הסברים בדיעבד.
עובדתית - ראש ממשלה יכול גם יכול להתפטר, ראשי ממשלה התפטרו גם התפטרו בעבר, הפגנות שקוראות לראש ממשלה להתפטר הן דמוקרטיות לחלוטין - הכל עובדות.
הניסיון שלך לשנות את העובדות האלה לא הצליח. במקום להגיד "וואללה, טעיתי, זה כן הכל דמוקרטי", אתה ממציא תירוצים.
אז תענה לשאלה שאתה עצמך העלית:
א. האם, במדינת ישראל, ראש ממשלה יכול להתפטר? כן או לא
ב. האם, במדינת ישראל, מותר לקרוא לראש ממשלה להתפטר? כן או לא
אחר כך, תביא איזה דעה שאתה רוצה, אבל קודם תענה על שתי אלה.
וכולנו יודעים שהתיקים לא הופרכו ויש תיקים. אני יכול גם להוכיח שיש תיקים - יש תיקים, מה שמוכיח שיש תיקים. אם הם מופרכים, יופי לביבי. הם או יבוטלו או שהוא יצא זכאי. נהדר. אז שיעזוב את תפקידו, יעשה מה שיעשה עם התיקים שבהחלט קיימים, ואז יחזור. אבל, לטעון שאין תיקים? מתהפך, יכולות הכחשת המציאות שלך מדהימות.
קודם אתה מחוק את ההיסטוריה שלנו ומוסיף חוקים שאין, אחר כך אתה פשוט מחליט שדברים לא קיימים, כי הם לא נראים לך. מחר יודיעו לי שיש לי סרטן. בטח כדאי לי לומר שאף אזרח בישראל לא קיבל סרטן לפני, ואז ללכת למצוא מישהו שיגיד שהרעיון מופרך - ואברא קדברא ייעלם לי הסרטן, וכימותרפיה זה לטפשים. באמת היגיון נהדר לחיים
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 18 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
מתהפך כתב/ה:
גולדה התפטרה לאחר שהציבור שנתן לה את הכוח לקח אותו ממנה בעקבות מלחמת יום כיפור.
אולמרט התפטר לאחר שכוחו במפלגתו צנח לכמעט אפס בעקבות האשמתו בשחיתות. האנשים שלו הסכימו עם החשד שהוא מושחת ונטשו אותו בלי להמתין למשפט.
רבין התפטר מפני שעבר עבירה פלילית ברורה שאין עליה מחלוקת .
בגין התפטר מפני מפני שהיה במצב בריאותי ונפשי שלא אפשר לו לתפקד.

אצל ביבי המצב שונה .בעקבות כתבי האישום כוחו במפלגה ובציבור התחזק.
כל התיקים נבדקו על ידי מומחי משפט ובירוקרטיה .התיקים הופרכו כולם. אין תיקים.
תיק 4000 הופרך כולו עי אבי וייס אתר טלקום ניוז. אין תיק. תיק 3000 סגור. תיק 2000 בנו עבירה במיוחד למען ביבי. בתיק אלף הוא מואשם שקיבל סיגריה מחבר ילדות כשבא לבקר אצלו. בתמורה לסיגריה נתן לו ביבי הטבה מיליארד שקל. בפועל עסקי החבר קרסו עקב חקיקה שפגעה בעסקיו.

הפרקליטות יכולה להפעיל את נשק יום הדין ולתפור תיק לראש ממשלה כאשר יש ניסיון לשנות המשטר ,במקרה של ביבי אין מצידו נסיון לפגוע בדמוקרטיה . הוא חילוני דמוקרט קפיטליסט. וזאת הסיבה שהמפגינים מאשימים אותו בדיקטטורה למרות שאין דיקטטורה . מפני שבמקרה כזה מוצדק לתפור לו תיק.

קרא את הטיעון המקורי - טענת שראש ממשלה לא יכול להתפטר.
עכשיו אתה משנה את הטיעון עם הסברים בדיעבד.
עובדתית - ראש ממשלה יכול גם יכול להתפטר, ראשי ממשלה התפטרו גם התפטרו בעבר, הפגנות שקוראות לראש ממשלה להתפטר הן דמוקרטיות לחלוטין - הכל עובדות.
הניסיון שלך לשנות את העובדות האלה לא הצליח. במקום להגיד "וואללה, טעיתי, זה כן הכל דמוקרטי", אתה ממציא תירוצים.
אז תענה לשאלה שאתה עצמך העלית:
א. האם, במדינת ישראל, ראש ממשלה יכול להתפטר? כן או לא
ב. האם, במדינת ישראל, מותר לקרוא לראש ממשלה להתפטר? כן או לא
אחר כך, תביא איזה דעה שאתה רוצה, אבל קודם תענה על שתי אלה.
וכולנו יודעים שהתיקים לא הופרכו ויש תיקים. אני יכול גם להוכיח שיש תיקים - יש תיקים, מה שמוכיח שיש תיקים. אם הם מופרכים, יופי לביבי. הם או יבוטלו או שהוא יצא זכאי. נהדר. אז שיעזוב את תפקידו, יעשה מה שיעשה עם התיקים שבהחלט קיימים, ואז יחזור. אבל, לטעון שאין תיקים? מתהפך, יכולות הכחשת המציאות שלך מדהימות.
קודם אתה מחוק את ההיסטוריה שלנו ומוסיף חוקים שאין, אחר כך אתה פשוט מחליט שדברים לא קיימים, כי הם לא נראים לך. מחר יודיעו לי שיש לי סרטן. בטח כדאי לי לומר שאף אזרח בישראל לא קיבל סרטן לפני, ואז ללכת למצוא מישהו שיגיד שהרעיון מופרך - ואברא קדברא ייעלם לי הסרטן, וכימותרפיה זה לטפשים. באמת היגיון נהדר לחיים

ראש ממשלה בודאי יכול להתפטר.

אבל מתוך 22 חקירות שניסו... ו250 מיליון שהוציאו עליהם נשארו 3 תיקים

4000 קרס.

2000 מנדלבליט כבר אמר שכנראה ימשוך אותו.

מתנות... את אולמרט לא שפטו על עטים ב12000000 אז את ביבי ישפטו על 600000? מה גם שיש מכתב מוינשטיין שמאשר לו לקבל.

ןמה שביבי לא יתפטר כדי לעסוק בתיקיו אתה שואל אז יש כמה סיבות.

1 החוק אומר שהוא יכול להמשיך.

2 אביגדור קהלני

3יובל נאמן.

4גאלנט

5 יש עוד לא מעט שמות.

את בגין הצלחתם לשבור. את נתנייהו לא תצליחו, כי אנחנו נתמוך בו בכל צעד

והוא פה כדי להישאר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ההסבר שלך, אם הבנתי נכון זה "הנה עוד מושחתים, הוא לא הראשון". ו"לא משנה אם ביבי אשם, אנחנו פה" וכמובן עניין להשוות אחד לשני בלי קשר.
הטיעון שלך מתמצה ל"ביבי לא צריך להתפטר, כי אני לא רוצה שהוא יתפטר", והשאר זה סתם.
שמע, אין לי ויכוח איתך. זכותך המלאה לחשוב ככה. אתה, בניגוד לאחרים, לא מעקם את האמאמא של המציאות, אלא פחות או יותר אומר ישירות שזו דעתך ואתה מאמין בה. מקבל.
-X-
-X-
-X- • 18 באוק׳ 2020
את מי שזה מעניין -
רשימת החיסולים של הפרקליטות מאז ועד היום:
https://mida.org.il/2017/01/04/%D7%A9%D7%9C%D7%98%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%97%D7%95%D7%A7-%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%99/

באותה נשימה, בנושא טיפה שונה:
אתמול היה יום השנה להרצחו של השר לשעבר רחבעם זאבי הי"ד.
- אפס התייחסות בתקשורת -
יהי זכרו ברוך.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 18 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
ההסבר שלך, אם הבנתי נכון זה "הנה עוד מושחתים, הוא לא הראשון". ו"לא משנה אם ביבי אשם, אנחנו פה" וכמובן עניין להשוות אחד לשני בלי קשר.
הטיעון שלך מתמצה ל"ביבי לא צריך להתפטר, כי אני לא רוצה שהוא יתפטר", והשאר זה סתם.
שמע, אין לי ויכוח איתך. זכותך המלאה לחשוב ככה. אתה, בניגוד לאחרים, לא מעקם את האמאמא של המציאות, אלא פחות או יותר אומר ישירות שזו דעתך ואתה מאמין בה. מקבל.

התבלבלת.

אני אומר משהו אחר לחלוטין.

כשהוחלט על ידי החונטה לחסל מישהו הם הלכו על זה בכל הכוח.

גל הירש או גלאנט או פרופסור יובל נאמן אלה אחלה דוגמאות אבל הן רק קצה של חוט.

ברגע שנודע שהם מועמדים לתפקיד התחילו חקירות... אישומים ברגע שלא מונו פתאום אין תיק.

או יצאו זכאים לחלוטין.

נגד נתנייהו זו מערכה של שנים. שהחונטה מנסה.... ומה שאתם לא מבינים שנתנייהו לא העניין כאן.

העניין הוא אנחנו נתנייהו זה רק המייצג ואם תצליחו לחסל אותו זה ישפיע לדורות.

וכן אני מאמין שהוא לא אשם!!!

ואני למרות חילוקי הדיעות שלי איתו מאמין שהוא מהענקים שהיו או יהיו כאן.

לא מעט שמאלנים אוף דה רקורד גם מודים שבשנות נתנייהו הכי טוב להם..

והנה ששי ניצן יתבע אותי. שי ניצן הוא המושחת הפושע הוא פיון של בעל 18 הדירות שנקנו מכונס נכסים שדאג למנות את אישתו הטיפשה לשופטת.

ונתנייהו מפריע להם להפוך את מדינת העם היהודי.! למדינת כלל אזרחיה.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 18 באוק׳ 2020
רק אניח את זה כאן

החיסול של רבין ולא על ידי יגאל אמיר.

http://www.files.org.il/BRPortalStorage/a/3/85/64/33-oQv5miG4kV.pdf?fbclid=IwAR0MT4lmz3m4vIvpaEKN-EXC9cUAxJz7bbeIAYXJ5SqtC25xuJvyMnqzhng
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
A v כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:

התבלבלת.

אני אומר משהו אחר לחלוטין.

כשהוחלט על ידי החונטה לחסל מישהו הם הלכו על זה בכל הכוח.

גל הירש או גלאנט או פרופסור יובל נאמן אלה אחלה דוגמאות אבל הן רק קצה של חוט.

ברגע שנודע שהם מועמדים לתפקיד התחילו חקירות... אישומים ברגע שלא מונו פתאום אין תיק.

או יצאו זכאים לחלוטין.

נגד נתנייהו זו מערכה של שנים. שהחונטה מנסה.... ומה שאתם לא מבינים שנתנייהו לא העניין כאן.

העניין הוא אנחנו נתנייהו זה רק המייצג ואם תצליחו לחסל אותו זה ישפיע לדורות.

וכן אני מאמין שהוא לא אשם!!!

ואני למרות חילוקי הדיעות שלי איתו מאמין שהוא מהענקים שהיו או יהיו כאן.

לא מעט שמאלנים אוף דה רקורד גם מודים שבשנות נתנייהו הכי טוב להם..

והנה ששי ניצן יתבע אותי. שי ניצן הוא המושחת הפושע הוא פיון של בעל 18 הדירות שנקנו מכונס נכסים שדאג למנות את אישתו הטיפשה לשופטת.

ונתנייהו מפריע להם להפוך את מדינת העם היהודי.! למדינת כלל אזרחיה.

צודק. כי אחרי כל כך הרבה שנים של שלטון נתניהו, כל המדינה חונטה שמאלנית. הגיוני. הכי הגיוני. ראש ממשלה? נתניהו. שרים? מינויים של נתניהו. פרקליטים, יועצים, מפכלים, שופטים, רמטכלים -נתניהו. כן, חונטה שמאלנית. שי ניצן, תלמיד הישיבה, חונטה שמאלנית. מנדלבליט, חובש הכיפה, רק מחכה למדינת כל אזרחיה. כולם כולם כולם שמאלנים.
טיפת היגיון כבר לא נשארה לאנשים
-X-
-X-
-X- • 18 באוק׳ 2020
והרי החונטה. "לה פמיליה":
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001141247