סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפחות מ- 24 שעות (פוליטי)

-X-
-X-
לפני 3 שנים • 19 באוק׳ 2020
-X- • 19 באוק׳ 2020
חחח
נו טוב.
Meh, לא שכחת שם בד"שים את הרשימה המשותפת, בג"צ, שוברים שתיקה ויאסר עראפת? וכל חונטת הקרפדות?

המלט,
נו טוב,
גדולי הימניים הקיצוניים , בן גוריון. עכשיו בסדר? ד"ש לשייקספיר.

כלובי, תנעל. זהו, לא נותנים יותר במה לריקבון השמאלני פה. נהיה כבר עובש אדום.
Alas
Alas • 19 באוק׳ 2020
ההקבלה שאתה מבצע בין; בן גביר, סמוטריץ, אברומשי, עמיר וגו' לבין; ש.שתיקה, הרשימה וערפת..

מרעננת.
משהו במיינד שלך מאגד אותם לקבוצת השתייכות אחת עם מכנה משותף. (:
-X-
-X-
-X- • 19 באוק׳ 2020
אני רק באתי לומר שכל אחד צריך למסור ד"ש ל"חבר'ה" שלו לפי ההגיון שלך.
אז שכחת למסור ד"שים לחבר'ה שלך...
אז הזכרתי לך אותם למקרה ששכחת.
הכל צריך להסביר לך. זה באמת מעייף.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
KGB כתב/ה:
חחח
נו טוב.
Meh, לא שכחת שם בד"שים את הרשימה המשותפת, בג"צ, שוברים שתיקה ויאסר עראפת? וכל חונטת הקרפדות?

המלט,
נו טוב,
גדולי הימניים הקיצוניים , בן גוריון. עכשיו בסדר? ד"ש לשייקספיר.

כלובי, תנעל. זהו, לא נותנים יותר במה לריקבון השמאלני פה. נהיה כבר עובש אדום.

ריקבון שמאלני? שמע, אנס פדופיל בפוטנציה, אתה בנאדם מגעיל. לא הוכחת שום דבר, כל מה שאמרת כשלים הגיוניים, תיאוריות קונספירציה ושכתובי היסטוריה. אבל, אתה תיתן שורת מחץ בסוף, נכון? איזה אפס
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 19 באוק׳ 2020
דרקן אתה חתיכת טינופת כל מי שלא באותה מחשבה הזויה כמוך, אתה מדבר אליו בצורה מלוכלכת ומשחק אותה מבין גדול.
כבר הוכחת כמה אתה קטן ומטונף שלא יודע לנהל שיחה ולקבל את העובדות בפנים.
ולגבי מה שכתבת לי לפני כמה דפים אתה גיבור מאחורי מקלדת נטו.
adi mstr​(שולט)
adi mstr​(שולט) • 19 באוק׳ 2020
אולי בלי פוליטיקה כאן?
(ולגבי השאלה שלך אצלנו בחיפה יש תנאים יותר טובים למפגינים icon_smile.gif)
DomMale4fem
DomMale4fem • 19 באוק׳ 2020
למה בלי פוליטיקה ולמה להפסיק? ההיפך: תכתבו עוד ועוד, תגיבו, תתווכחו, תריבו. מסתבר שזה נושא שמוציא אמוציות יותר מכל עניין מיני ובדס"מי, ובלהט השיח המגיע חיש קל להתלהמות, נחשפים הפרצופים, מכל הכיוונים. ונחקקים בזכרון. אז תמשיכו. תודה.
DomMale4fem
DomMale4fem • 19 באוק׳ 2020
למה בלי פוליטיקה ולמה להפסיק? ההיפך: תכתבו עוד ועוד, תגיבו, תתווכחו, תריבו. מסתבר שזה נושא שמוציא אמוציות יותר מכל עניין מיני ובדס"מי, ובלהט השיח המגיע חיש קל להתלהמות, נחשפים הפרצופים, מכל הכיוונים. ונחקקים בזכרון. אז תמשיכו. תודה.
-X-
-X-
-X- • 19 באוק׳ 2020
דרקן, אני רואה שגם אתה יורד לפסים אישיים כמו זאת, נו איך קוראים לה, meh נסגר איתה.
אז אני אגיד לך בתשובה ל"ברכות" שלך שאתה לא שווה תגובה אפילו.
לא הוכחת כלום בעצמך ואתה כישלון לוגי ואפס מוחלט.
אתה לא רואה מעבר לאף שלך ומחזיק אותו די גבוה בלי שום סיבה.
אבל מעבר לזה, מסתבר שזו מחלה אצלכם, אצלך ואצל meh נסגר איתה, נראה לי תסמונת טורט קוראים לזה, איפה שיוצאות קללות בפרץ בלתי נשלט, בלי קשר לכלום.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
AlphaPower כתב/ה:
דרקן אתה חתיכת טינופת כל מי שלא באותה מחשבה הזויה כמוך, אתה מדבר אליו בצורה מלוכלכת ומשחק אותה מבין גדול.
כבר הוכחת כמה אתה קטן ומטונף שלא יודע לנהל שיחה ולקבל את העובדות בפנים.
ולגבי מה שכתבת לי לפני כמה דפים אתה גיבור מאחורי מקלדת נטו.

הלו, הלו, אתה אדם נעים שיחה במציאות, ואנחנו בעצם נהיה חברים טובים, לא?
שנית, אם קגב, אתה ואחרים יכולים לזרוק קונספירציות והרעיונות לאוויר, למה לי אסור? אתה וקגב חושבים שאולי השבכ או פרס מאחורי רצח רבין, אני חושב שמאוד ייתכן שהשמרטפית שלך או אמא שלך אנסו אותך עם מקל של מטאטא, ומזה גישתך לנשים. אני רק אומר שזו אפשרות, זה הכל. ואפשרי שקגב אנס פדופיל, לא? רק אפשרי.
מה, דיסוננטוש, רק לך מותר? אוף, אני כבר מתגעגע לכינוי כבשון.
ולא ביקשתי מאף אחד לחשוב שום דבר מעבר להיגיון בריא - כשיש לך הוכחות, תאשים. כשכל מה שיש לך זה רעיונות, שתוק. כשכל הגורמים מצביעים על כך שמישהו אשם, הסבירות שיש קנוניה חובקת עולם היא אפסית, לעומת הסבירות הגבוהה בהרבה שהם עושים את עבודתם.
תצביע מה שבא לך, תגיד שלדעתך ביבי חף מפשע, אין לי ויכוח. פשוט תפסיקו עם כל הזבל מסביב, על איך הכל קנוניות, כולם פושעים, מושחתים ונסחטים, מעבר על חוקי דמוקרטיה שלא היו ולא נבראו, וכן הלאה.
ואם אתה מתעקש על היגיון עקום - גם לי מגיע להשתמש בו. אם אתה מתעקש שהכל קנוניות, כי ככה נראה לך, אני אתעקש שמאוד יתכן שנאנסת על ידי אישה, כי ככה נראה לי. אני לא אומר שזה ככה, רק שזו אפשרות שנראית לי הגיונית ומרגישה נכונה, בדיוק כמו הקנוניות שלך. ביי, דיסוננטוש