סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דגדוגים(:

ramhal-tickle
לפני 3 שנים • 18 באוק׳ 2020
ramhal-tickle • 18 באוק׳ 2020
@איכבוד חח כן האמת שאתה צודק, אני עדיין די מתרגש שאני כותב על הנושא הזה בכלל אפילו באנונימיות שאני לא שם לב..
tal tickle
לפני 3 שנים • 19 באוק׳ 2020
tal tickle • 19 באוק׳ 2020
כמו שכתבה פה יולי, דגדוגים זה החיים..
השילוב הבלתי אפשרי הזה של צחוק וחצי בכי, עונג וסבל, והתגובות שזה מעורר - מטורף לגמרי. אני חי בשביל התגובות האלה, מתערבב בהן, נסחף בהן.

לגבי מה שכתבו פה על מה יש לפחד מזה - אני חושב שאין, אבל היה פה דיון אחד שבו אנשים שחיים על הנאה מכאב טענו שדגדוג זה הדבר הכי אכזרי בעולם, ואפילו קראו לנו - הפטישיסטים לדגדוגים - בכינויים כמו "פסיכופתים". ממש כאן בכלוב. כן, זה אבסורדי ואירוני כמו שזה נשמע...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ramhal-tickle כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
רגע, למה זה סגנון חיים? למה זה סוד? למה צריך לזה אומץ? סשן הדגדוגים הכי טוב שהיה לי אי פעם היה עם בחור שכל קשר בינו לבין בדס"מ לא קיים כלל.
(ומאז בעצם זה הפך לפטיש בשבילי - כי גיליתי כמה מדהים זה יכול להיות).

לא יודעת אם מישהי תיפגש אתך בשביל סשן נטו, אבל אני ממש לא רואה בעיה להכניס את זה (או בכלל, פטישים למיניהם) לכל מערכת יחסים, לפחות בקטנה.

הזכרת לי שלפני כמה שנים (חח "כמה". לא פחות מ-12) ניסיתי לארגן לעצמי סשן דגדוגים דרך פרסום בכלוב אבל בסוף לא יצא מזה כלום, כי כל אחד שפנה אלי לא מצא חן בעיני בתור בן אדם ואז הבנתי שכנראה שאני לא בנויה לשיטה הזאת וחזרתי לחפש מערכות יחסים 🤷

מכל הפטישים שמסתובבים פה דווקא דגדוגים נשמע לי יחסית תמים. זה לא נשמע לי כמו משהו שמישהי תשמע ותגיד "אוי לא, איזה מין בן אדם צריך להיות בשביל לאהוב את זה, אמאלה" או משהו כזה. זה לא פולשני, לא מערב הפרשות או סיכון בפציעה, גם מי שנרתע מזה כנראה פשוט יגיד שהוא לא בקטע ולא יגיב בשיפוטיות מוגזמת כמו שלפעמים אנשים מגיבים לדברים שהם יותר סאדומזוכיזם פאר אקסלנס. הרי זה לא שובר שום טאבו, ובגרסה העדינה גם לא כואב.
גם כשהייתי עם אנשים שזה גבול אדום בשבילם, אף פעם לא קיבלתי על זה תגובה של גועל או שיפוטיות אלא רק "זה לא נעים לי" ידידותי. נתקלת פעם במשהו אחר?

טוב שאת חיה בסביבה שמרנית והבת זוג (שהיא אהבת חיי) גדלה בבית שמרני ודתי גם הקונספט של לקשור למיטה ולדגדג נראה קיצוני. לא מדבר על זה אפילו שלרוב האנשים שלא מוצאים את העניין הזה מושך/מעורר זה יכול להיות די עינוי. מי שלא בקיא בעולם הבדסמ לא יודע שסשנים כאלה יכולים להוביל לעוררות מינית שהם לא חוו עד היום ולאורגזמות חזקות. זה סתם נראה להם "סוטה". בכלל לרוב האנשים יש ראייה מאוד מעוותת על כל הנושא הזה של חיי מין, זה פשוט מה שלימדו אותנו מאז שהיינו קטנים שזה טאבו אסור לא צנוע, לא יודע אם זה בגלל שאנחנו מדינה דתית,נראה לי בעולם יש התייחסות הרבה יותר בריאה לסקס. אז לצערי לא פשוט לפתוח נושא כזה גם עם בן אדם שהוא החצי השני שלך ואת סומכת עליו בעיניים עצומות. לא כי אני חושב שהיא תירתע או תיגעל ממני או משהו כזה, היא פשוט לא תדע איך להתמודד עם זה. זה יראה לה מוזר. האוכלוסייה בחוץ זה לא החבר'ה מהכלוב חח.

כן, לא פשוט.
אבל לא חייבים ישר לקשור למיטה. אפשר להתחיל בקטנה. אפשר להתחיל מלבקש שהיא תדגדג ותראה מה זה עושה לך. אפשר לדבר על זה בעדינות ולראות אם יש רתיעה. לפעמים אנשים יכולים להפתיע אותנו.
בעלי עד היום מפתיע אותי לפעמים בתגובות שלו, כבר קרה שעל משהו שנשמע לי בנאלי הוא אמר "לא לא רק לא זה" ועל משהו שנשמע לי מטורף וממש חששתי להציע - הוא זרם בלי להתלבט.
נראה לי שכשמכירים אחד את השני וכבר מדברים בפתיחות אז אפשר לנסות ומקסימום יגידו לא. אפשר לבנות את זה בדרך חיובית ומזמינה.

אני לא מנסה לבנות אובר-אופטימיות, מה שאני מנסה להגיד זה שהסטיה שלך לא כ-ז-א-ת סוטה. אולי בת זוגך לא תימשך לזה בעצמה ואולי היא תחשוב שזה מוזר, אבל חבל שתרגיש עם עצמך שזה משהו סופר קיצוני. בסך הכל קצת יוצא דופן. לכולם יש דברים כאלה. לכל אחד יש משהו. אז היא תחשוב שאתה מוזר, אז מה? היא חיה איתך, היא כבר יודעת שאתה מוזר icon_razz.gif כלומר, היא כבר יודעת עליך הרבה דברים ומעריכה אותך. קשה לי להאמין שזה יעלם אם היא תדע עוד פרט אחד.

(אני לא מכירה אותה, אתה יודע הכי טוב, פשוט כבר ניסיתי את זה כמה פעמים. כלומר, לשתף אנשים בסטיות שלי. גם בקשרים מזדמנים. אנשים לא כ-ז-ה נבהלים מזה, אם מציגים את זה בעדינות. קרה שזרמו איתי וקרה שאמרו לי שלא מתאים, אבל עוד לא קרה לי שמישהו ממש נרתע ממני רק על זה שהצעתי. בעצם היה אחד אבל זו הייתה אשמתי כי הצעתי באגרסיביות ובחוסר טקט משווע. בכל פעם שנהגתי באדיבות ורגישות זה היה סבבה).
Tremble​(אחרת)
Tremble​(אחרת) • 19 באוק׳ 2020
סקרנתם
אתם עושים חשק אין ספק
    התגובה האהובה בשרשור
ticklermate
לפני 3 שנים • 22 בנוב׳ 2020
ticklermate • 22 בנוב׳ 2020
נמחק.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון נוב' 22, 2020 8:18 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ticklermate