ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונה

גורצוק
לפני 3 שנים • 18 באוק׳ 2020

תמונה

גורצוק • 18 באוק׳ 2020
רציתי לשאול למה לגיטימי שנשלט צריך לשלוח תמונה ושולטת לא צריכה ?? למה זה לא הדדי?🤷‍♀️
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 18 באוק׳ 2020
מניפסט במסווה של שאלה אבל בסדר
לא בא לך-אל תשלח. אף אחד לא מכריח אותך.
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 18 באוק׳ 2020
מה זה "צריך"? אתה לא חייב לשלוח לאף אחת שום דבר
תקבל רוב הסיכויים מענה מהיר יותר אם תשלח תמונה והבנאדם בצד השני יבין עם מי הוא/היא מדברים

אני אישית לא נפגשת עם אף אחת מבלי לדעת איך הן נראות קודם כל (במידה וזה מפגש לא למטרות אפלטוניות).
תמרעה המרטשת​(שולטת)
היצע וביקוש ידידי, על כל שולטת אחת יש איזה 50 נשלטים לפחות. אז הרוב רוצות לדעת איך אתה נראה קודם ואם יש משיכה. קח בחשבון ששולטות מחפשות מישהו לטווח ארוך ככה שמשיכה זה אחד הגורמים המכריעים בעניין.
יחד עם זאת אסייג ואומר שלשלוח תמונה בעירום או תמונה מפלילה ישר על ההתחלה; בלי לדעת שום דבר על השולטתזה לא רעיון טוב ומקור טוב לסחיטות בידי פיקטיביים ואנשים רעים פה באתר.
    התגובה האהובה בשרשור
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 18 באוק׳ 2020
אני תמיד שולחת תמונה ראשונה. ואז לפעמים מתגלה שהצד השני לא רוצה לשלוח תמונה בחזרה. ואני לא מדברת על תמונה חושפנית. זה מראה בעיניי על טיפשות. מי שלא מבחין בין תמונה שיכולה לשמש לסחיטה שלו כי היא מביכה לבין תמונה תמימה, במיוחד כשיש לו תמונה שלי, מה שאומר ששוחחנו מספיק זמן והרושם ההדדי היה מספיק חיובי כדי שארגיש נוח לשלוח לו תמונה שלי, הוא פרנואיד או טיפש.
Agate
Agate • 18 באוק׳ 2020
כי רשמת שאתה מחפש מסנג'רת
הורוס​(שולט)

Re: תמונה

הורוס​(שולט) • 18 באוק׳ 2020
tonisop כתב/ה:
רציתי לשאול למה לגיטימי שנשלט צריך לשלוח תמונה ושולטת לא צריכה ?? למה זה לא הדדי?🤷‍♀️
צריך כבוד הדיד
Snitch
לפני 3 שנים • 19 באוק׳ 2020
Snitch • 19 באוק׳ 2020
כפי שאמרו מעלי, היצע וביקוש. אני כמעט בטוח שאם תמצא חן בעיני אותה שולטת, אז היא תשלח לך תמונה בחזרה. אם לא תמצא חן בעיניה, אז בתאכלס מה זה משנה אם היא תשלח לך תמונה או לא? icon_smile.gif
מופשט​(שולט)
לפני 3 שנים • 19 באוק׳ 2020
מופשט​(שולט) • 19 באוק׳ 2020
רוב האנשים נראים טוב יותר ללא תמונה.
לפעמים חבל לקלקל.