לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה האווירה פה כ"כ עכורה?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 22 באוק׳ 2020
פרלין​(נשלטת){ש} • 22 באוק׳ 2020
dark enlightment כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
האמת שכולם סופר נחמדים אליי. זה בגלל שאני אישה?
לא מנדנדים, לא מתעקשים סתם, לא שולחים הצעות מגונות. כי אני מבוגרת? נשואה?

זה כאילו ממש דפוס?

האוירה עכורה כי כולם סופר נחמדים אל פרלין.
כולם נחמדים אליה עד שמשקיעים את כל הנחמדות בה ולא נשאר להיות טוב גם אל מישהו אחר.
ביום שבו יפסיקו להיות נחמדים אליה הכישוף יוסר מעל הקהילה והשלווה והרוגע יחזרו לפה.
(עד כתב האישום הבא)

אתם צריכים להתנגד לקסמיה ולזכור לא להישיר מבט.
כולם לעשות מאמץ קבוצתי להיות לא נחמדים אל פרלין icon_smile.gif

אוף! מה התיישבתם עלי אינעאל אחותכם?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ממתקינקי כתב/ה:

ובכלל, אני מזמין כל מי שכאן שהוא צדקן, שמאל קיצוני, או כל סוג של מתחסד לחסום אותי. גם כל מי ש״חי באתר״ או מחפש למי להעיר, או שהןא סןג של אביר לבן הבא להגנת עלמות במצוקה או כל מיני אובייקטים הזקוקים לדעת להצלה

סליחה, אני יודע שזה לא קשור לכלום, אבל אני באמת חייב לשאול משהו. נתת פה רשימת תוויות של סוג האנשים שהיית מעדיף שיחסמו אותך, לפי הכתוב. רציתי לדעת אם אתה חושב שההצהרה הזו עומדת בקנה אחד עם ההצהרה הבאה:

"אני לא מתחבר לקיטלוג של אנשים, ואני לא רוצה להיות בחברת אנשים מקטלגים (גזענות אתנית, מגדרית או אחרת)"
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 22 באוק׳ 2020
ומכיוון שעצבנתם, אני רק רוצה להגיד שהמנהג באינטרנט בו מישהו אומר אמת כללית והאמת הזאת מופרכת על בסיס חוויה אישית, היא מיסודות הדיון האינטרנטי!

עדי שאל למה האווירה עכורה, אני עניתי שבשבילי, (עד השרשור הזה לפחות) האווירה לא עכורה. מה כבר עשיתי, אינעאל רבאק זמבבור?

רדו לי מהחיים. תעשו כאילו לא הגבתי, טוב?
תודה. שלום.
מל(ק)ה​(שולטת)

מאמי אל תטרח. אדם מאוס

מל(ק)ה​(שולטת) • 22 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
ממתקינקי כתב/ה:

ובכלל, אני מזמין כל מי שכאן שהוא צדקן, שמאל קיצוני, או כל סוג של מתחסד לחסום אותי. גם כל מי ש״חי באתר״ או מחפש למי להעיר, או שהןא סןג של אביר לבן הבא להגנת עלמות במצוקה או כל מיני אובייקטים הזקוקים לדעת להצלה

סליחה, אני יודע שזה לא קשור לכלום, אבל אני באמת חייב לשאול משהו. נתת פה רשימת תוויות של סוג האנשים שהיית מעדיף שיחסמו אותך, לפי הכתוב. רציתי לדעת אם אתה חושב שההצהרה הזו עומדת בקנה אחד עם ההצהרה הבאה:

"אני לא מתחבר לקיטלוג של אנשים, ואני לא רוצה להיות בחברת אנשים מקטלגים (גזענות אתנית, מגדרית או אחרת)"
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 22 באוק׳ 2020
פרלין כתב/ה:
ומכיוון שעצבנתם, אני רק רוצה להגיד שהמנהג באינטרנט בו מישהו אומר אמת כללית והאמת הזאת מופרכת על בסיס חוויה אישית, היא מיסודות הדיון האינטרנטי!

עדי שאל למה האווירה עכורה, אני עניתי שבשבילי, (עד השרשור הזה לפחות) האווירה לא עכורה. מה כבר עשיתי, אינעאל רבאק זמבבור?

רדו לי מהחיים. תעשו כאילו לא הגבתי, טוב?
תודה. שלום.

אני מבקש מאינעאל רבאק זממבור (ארז בקיצור) אם הוא יכול להגיב פה ולכתוב לנו מה פרלין עשתה לו.
איך היא כישפה אותו בנחמדות שלה ואיך הוא יצא מזה.
adi mstr​(שולט)
adi mstr​(שולט) • 22 באוק׳ 2020
מספיק. תרדו מאנשים שהגיבו פה. למה להתנהג כמו ילדים בתיכון, ועוד מהסוג הגרוע שלהם? זו גם חכמה קטנה להסתתר מאחורי מקלדת בכינוי אנונימי
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 22 באוק׳ 2020
דבריי נאמרו בהומור כדי להקליל את האוירה.
כנראה שזה לא צלח או לא הובן כראוי.

אחזור לשיטה הישנה של סקילה בעוגיות מזל.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Adi - אני חושב שלפניך דוגמה מצויינת למה מעכיר אווירה. מישהי באמת ביקשה שיניחו לה, שיתעלמו מתגובותיה, ועדיין יש מי שמתעקש להמשיך.
אם אותו דבר חוזר גם בשרשור הבא, או בצ'אט, או באדומות (בכל פעם בין אנשים שונים, כמובן, לא בא להניח משהו על אופי המשתתפים) - לא כיף
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
dark enlightment כתב/ה:
דבריי נאמרו בהומור כדי להקליל את האוירה.
כנראה שזה לא צלח או לא הובן כראוי.

אחזור לשיטה הישנה של סקילה בעוגיות מזל.

השאלה היא למה, אחרי שהובהר שאין רצון בתגובות נוספות, נראה לנו שהדרך הנכונה להקליל את האווירה היא להתבדח על התגובה. האם ייתכן שזה מקליל את האווירה עבור חלק מאיתנו, אך לאחרים (ובמיוחד למבקשת) זה לזרות מלח?