שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

AlphaPower​(שולט)
לפני 3 שנים • 6 באוק׳ 2020

הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

AlphaPower​(שולט) • 6 באוק׳ 2020
אנו מדברים פה הרבה על העניין המגדרי ועל תלונות השווא אז אני מצרף קישור שמוביל לראיון עם בעלת מקצוע(ד"ר רונית דרור) שמתארת את המצב כמו שהוא.

הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים - ד"ר רונית דרור
https://www.youtube.com/watch?v=MOk2NOOVZW0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2FvR5G54auwnnDCH_4lblf-wPQHxONIu9csPUrqEN6K05SeYN-8xFEFmI

מטרת הפירסום היא הצגת המצב בתקווה שאנשים יתעוררו, אני לא מחפש שזה יהפוך לדיון מלחמה מגדרי אז אני מבקש שמי שלא נכנס לקישור וראה את כל הראיון שלא יגיב.
תודה.
Agate
Agate • 6 באוק׳ 2020
אנשים לא יתעוררו כי הבעיה היא לא מגדרית בבגרות אלא בחינוך החברתי מגיל הילדות. ההפרדה (שיעורי ספורט שונים בנפרד לבנים ובנות כי אוהבים משחקים שונים), ההקטנה, ההגבלה, החינוך לויתור (אתה חזק יותר, תהיה גבר, תוותר), לבגרות (מצחיקונת, בנים תמיד ילדותיים, תתעלמי, את בוגרת יותר) חינוך ללגיטימיות של אלימות כי הילד בגן מחבב אותך ולא יודע להגיד את זה אז הוא מרביץ ומושך בצמות (טיפשונת שכמוך, זו אהבה), הסכמה חברתית לחינוך הגבר כמפרנס והדומיננטי במשפחה בלי לאפשר לגיטימציה של בחירה (ומי שבוחר אחרת מרגיש דפוק ולא בסדר).
נשים וגברים גדלים עם כלכך הרבה מטען של כעס. הכוח של הגבר הוא פיסית ומנטאלית בלקיחה והשפלה, והכוח של הנשים רגשית של מניעה וכמובן החוק.
השינוי? מתחיל בבית ובגני הילדים
Tremble​(אחרת)
Tremble​(אחרת) • 6 באוק׳ 2020
לא ראיתי את הסרטון ואני כן מתכוונת להגיב.
ברור ששקרים וקיצוניות אלימה רק מקלקלים. (למרות שגברים סוללים ככה יופי את דרכם לפסגה ואף אחד לא פוצה פה)
מה הדחיפות של אנשים מסויימים להגיד כל הזמן כמה נשים מגזימות וכמה נשים עושות רע לעצמן במאבקים שלהן?
אנחנו מבינות שזה נועד להחליש ולהקטין, לגרום לנו להרגיש היסטריות, כבדות, קשות, לא ראויות.
אולי תפסיקו לקלקל את מה שאנחנו מנסים לתקן ותצטרפו למאבק?
    התגובה האהובה בשרשור
NewS
NewS • 6 באוק׳ 2020
רדיקלי פה טמונה הבעיה בעולם ...

הרי פמינזם והעצמה נשית זה דבר מבורך אחרת נשים היו נתונות לאפליה שליוותה אותן אלפי שנים.

ברגע שפמיניזם או שוביניזם מופיעים בצורה קיצונית הם גורמים לאיזון בין גברים לנשים להתמסמס וזה פוגע לא רק בשכבות הבעייתיות אלא גם באלו שבעד פמינזם או שוויון .
אגטה צודקת בנוסף , החינוך והנורמות הנהוגות משחר ההיסטוריה הפכו את המצב בו זה מושרש בנו אפילו ברמה גנטית, למרות שזה לא המצב.

יקח זמן עד שדברים כמו שוויון יושרשו ולכן מדי פעם יצטרכו אמצעים רדיקלים (לכן אני לעיתים מצדיק פמיניזם רדיקלי אם כי לרוב אני רחוק מלתמוך) כדי להוביל לשינוי ,אבל לפחות אנו בתקופה של מודעות .
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אם אתה לא מחפש דיון ורק רוצה להשתלח ולהפיץ מניפסט רדיקלי משלך, מקומך לא פה. או בכל מקום בו מנהלים דיון ומסבירים דעה בצורה מפורטת ורציונלית.
Crimson

Re: הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

Crimson • 6 באוק׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
אנו מדברים פה הרבה על העניין המגדרי ועל תלונות השווא אז אני מצרף קישור שמוביל לראיון עם בעלת מקצוע(ד"ר רונית דרור) שמתארת את המצב כמו שהוא.

https://www.youtube.com/watch?v=MOk2NOOVZW0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2FvR5G54auwnnDCH_4lblf-wPQHxONIu9csPUrqEN6K05SeYN-8xFEFmI

מטרת הפירסום היא הצגת המצב בתקווה שאנשים יתעוררו, אני לא מחפש שזה יהפוך לדיון מלחמה מגדרי אז אני מבקש שמי שלא נכנס לקישור וראה את כל הראיון שלא יגיב.
תודה.

אוי קוקי חמוד, תראה איפה זה כואב לך, נעשה לך פוו קטן.
AlphaPower​(שולט)
Tremble כתב/ה:
ברור ששקרים וקיצוניות אלימה רק מקלקלים. (למרות שגברים סוללים ככה יופי את דרכם לפסגה ואף אחד לא פוצה פה)
מה הדחיפות של אנשים מסויימים להגיד כל הזמן כמה נשים מגזימות וכמה נשים עושות רע לעצמן במאבקים שלהן?
אנחנו מבינות שזה נועד להחליש ולהקטין, לגרום לנו להרגיש היסטריות, כבדות, קשות, לא ראויות.

ביקשתי ממי שלא רואה את הראיון לא להגיב אז למה את לא מכבדת?
אם מישהו מבקש ממך לא לעשות משהו את בכל מקרה לא תכבדי ותמשיכי לא לעשות? או שלנשים מותר הכל?

בכל מקרה אם היית רואה היית מבינה שממש לא מדובר בניסיון למה שאת אמרת "נועד להחליש ולהקטין, לגרום לנו להרגיש היסטריות, כבדות, קשות, לא ראויות"
העיקר לזרוק שטויות לאויר.

ומהו המאבק של הפמינאציות?
הרי המאבק הוא לא על פמיניסטיות אמיתית ושיוויון זכויות, כי על זה אין בעיה לכמעט כל המדינה, המאבק של הפמינאציות הוא למטרת דיכוי והחלשת המין הגברי, כמובן שזה לעולם לא יצליח כי על כל מקרה קיצוני מקבלים תגובה קיצונית מהצד השני.
AlphaPower​(שולט)
Mistress Tamarao כתב/ה:
אם אתה לא מחפש דיון ורק רוצה להשתלח ולהפיץ מניפסט רדיקלי משלך, מקומך לא פה. או בכל מקום בו מנהלים דיון ומסבירים דעה בצורה מפורטת ורציונלית.

הבנת הנקרא שלך לא משהו או שאת בוחרת להתעלם ממילים ולנסות ליצור הטעיה?
את ראית שביקשתי לא לנהל דיון?, לפני שאת נכנסת לדיון את צריכה לראות מה הנושא של הדיון ובלי לראות את הראיון לא תביני ותוכלי לכתוב את דעתך בעניין.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אוק' 06, 2020 7:00 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
AlphaPower​(שולט)

Re: הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

Crimson כתב/ה:
AlphaPower כתב/ה:

תודה.

אוי קוקי חמוד, תראה איפה זה כואב לך, נעשה לך פוו קטן.

תודה, אבל אני יותר בקטע של גרון עמוק
Tremble​(אחרת)
Tremble​(אחרת) • 6 באוק׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
Tremble כתב/ה:

ביקשתי ממי שלא רואה את הראיון לא להגיב אז למה את לא מכבדת?
אם מישהו מבקש ממך לא לעשות משהו את בכל מקרה לא תכבדי ותמשיכי לא לעשות? או שלנשים מותר הכל?

בכל מקרה אם היית רואה היית מבינה שממש לא מדובר בניסיון למה שאת אמרת "נועד להחליש ולהקטין, לגרום לנו להרגיש היסטריות, כבדות, קשות, לא ראויות"
העיקר לזרוק שטויות לאויר.

ומהו המאבק של הפמינאציות?
הרי המאבק הוא לא על פמיניסטיות אמיתית ושיוויון זכויות, כי על זה אין בעיה לכמעט כל המדינה, המאבק של הפמינאציות הוא למטרת דיכוי והחלשת המין הגברי, כמובן שזה לעולם לא יצליח כי על כל מקרה קיצוני מקבלים תגובה קיצונית מהצד השני.

*פיהוק*
אתה בכיין ופחדן
לא מצליח להתמודד עם העובדה שנשים צוברות כוח
ובא להוריד לנו.

זיבי