סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כבוד

הורוס​(שולט)
לפני 3 שנים • 21 באוק׳ 2020

כבוד

הורוס​(שולט) • 21 באוק׳ 2020
למה אנשים פונים בצורה לא מכובדת לנשים בכלוב ומעליבה לבנות שלא מכירים
ממתקינקי
ממתקינקי • 21 באוק׳ 2020
כי הם יכולים
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 21 באוק׳ 2020
כדי לספק חומר לשרשורי הבנים נגד הבנות שהם נדירים מדי בכלוב וכולם מרגישים שצריך עוד מהם.
    התגובה האהובה בשרשור
הורוס​(שולט)
הורוס​(שולט) • 21 באוק׳ 2020
ממתקינקי כתב/ה:
כי הם יכולים

הם בלי צלם אנוש ?
ממתקינקי
ממתקינקי • 21 באוק׳ 2020
זה גם כלול בעסקה של צלם אנוש.
Sm Art{☆Sm}

الله يْطَوِّل عُمْرَك אַלְלַﬞה יְטַוֵﬞל עֻמְרַכּ

Sm Art{☆Sm} • 21 באוק׳ 2020
הבורח מהכבוד הכבוד רודף אחריו .

الله يعافيك

אַללַﬞה יְעַאפִיכּ

https://youtu.be/t_L2nc1MAIU
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 21 באוק׳ 2020
זאלופון כתב/ה:
כדי לספק חומר לשרשורי הבנים נגד הבנות שהם נדירים מדי בכלוב וכולם מרגישים שצריך עוד מהם.

🤣🤣🤣🤣
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 22 באוק׳ 2020

Re: כבוד

הורוס כתב/ה:
למה אנשים פונים בצורה לא מכובדת לנשים בכלוב ומעליבה לבנות שלא מכירים

סליחה? למה, אני מקבל פניות מכבדות להפליא? האחוז הגדול של הגברים שפנו אלי היו סופר-מיניים כבר בהודעה הראשונה, רובם לא הבינו את משמעות המילה לא, לא מעט פניות משולטים אוטומטית הכילו את המילה עבד וכן הלאה. אגב, זה גם כולל פניות מגברים ששאלו אם אני יכול לסדר להם מישהי.
ואנחנו יודעים שגם נשים פה יכולות להיות די מגעילות, כששורה עליהן המוזה. (וזה לפני שציינו שרשורים שבהם, באתר בדסמ לא פחות, כתבו דברים מקסימים על להטב, בעיקר הומואים וטרנסג'נדרים)
אני באמת לא מבין מאיפה המחשבה שזה קורה רק ממגדר x למגדר y. זה קורה בין בני אדם.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
בני אדם לא מכבדים אחד את השני/ה בעולם האמיתי אז אתה רוצה שבאינטרנט, תחת מעטה האנונימות הם כן יצליחו?
Discipline
Discipline • 22 באוק׳ 2020
אם אתה שולט - אז לרצות לזיין, להצליף, לשעבד ולשלוט זה משהו שמגיע בילד אין, זה לא משהו שאתה נדרש להבין אותו, זה פשוט שם.

אם את נשלטת - הרצון שיזיינו אותך, שיצליפו בך, שישעבדו וישלטו בך גם הוא מגיע בילד אין והוא לא משהו שאת נדרשת להבין למה ואיך, זה פשוט שם.

העניין הוא שאם יש לך יצרים של שולט ואתה רוצה לכבוש נשלטת אתה לא יכול פשוט לגשת ולקחת לך אותה, אתה נדרש לכבוש אותה מרצונה (עולם קצת דפוק, אבל אלו החוקים ; ).

כדי להצליח לכבוש אותה אתה חייב להבין מה מניע אותה, מה מוציא ממנה את הנשלטת , מה גורם לה להרטיב ואיפה לעזאזל מסתתר הכפתור הזה שהופך אותה לנשלטת דווקא מולך ? או במילים אחרות אתה נזקק לאינטילגנציה רגשית מעל הממוצע (הרבה מעל הממוצע).

הרבה גברים כאן חושבים שמה שיניע בחורה להוציא את הנשלטת שבה מולם זה להתייחס אליה כמו אל נשלטת ולדבר אליה בצורה משפילה ומעליבה. לקרוא לה זונה וכלבה, לחלק לה פקודות ושהניק שלהם יתפוס עליה אדנות עוד לפני שהיא ראתה/דיברה/הכירה אותם. זו אחת הסיבות המרכזיות שבחורות כאן מקבלות פניות מאוד לא מכבדות.

על פניו זו פרקטיקה שיש להוקיע אבל אם להיות גלוי, אני באופן אישי מאוד בעדה וחושב שצריך לטפח ולעודד אותה, מהסיבה הפשוטה שהיא הופכת את התחרות כאן לכל כך הרבה יותר קלה.