צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טינדר- שאלת השאלות

Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 13 בנוב׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 13 בנוב׳ 2020
יש פה בן אדם שחושב שזה משנה מה אתה רושם.

לעזעזל.
Animus
לפני 3 שנים • 13 בנוב׳ 2020
Animus • 13 בנוב׳ 2020
הייתי ממליץ בטינדר ללכת בדרך העדר. בטינדר לא רושמים כלום כי התמונות מדברות בעד עצמן.
תצלם את עצמך בלבוש מדוגם שרומז שאתה דומיננטי,
אפשר להוסיף רצועה או חגורה לתמונה אבל לא בטוח אם הבוט של טינדר לא יחסום.
בטוח שמישהי שמבינה עניין תבין מקילומטר מה ומי.
Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 14 בנוב׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 14 בנוב׳ 2020
בגדול תרשום שאתה מטר 80 (גם אם לא) אם אתה לפחות מטר 72 תקנה נעליים מגביהות ותעלה איתן תמונות.
זה יוצר אשליה של גובה.

תציין הישגים כמו גביעים מתחרויות ספורט, תואר או מקצוע רווחי
תרשום שאתה קינקי רק אחרי שאתה מציין את מה שהשגת בחיים.

חוץ מזה נטו תמונות, אחרי תמונות יש הערכה מחדש במציאות.

בגדול המטרה היא להשיג דייט, הפרופיל עצמו אמור לתת לבחורה כמה שיותר ביטחון שאתה אטרקטיבי גם במציאות ולא רק בטינדר.
SandStorm
SandStorm • 14 בנוב׳ 2020
Zord האמת אני 1.80 וכן ציינתי את זה
האמת לא חסר לי מאצים, חסר לי העניין הזה שיוכלו לזהות שאני מהקהילה
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 14 בנוב׳ 2020
עזוב אותך קהילה, מה קהילה? על מה אתה מדבר חח.

תרשום שאתה קינקי, שים סמיילי של שוט, תרשום שאתה מעריץ את כריסטיאן גריי, לא משנה מה העיקר שיתן רמז לסאדו מאזו ולא חושב שיש בחורה במרכז הארץ שלא תבין על מה אתה מדבר, ועוד בטינדר.

למה אתה לא מדבר עם המאצים? אתה יכול לטפטף את זה תוך כדי שיחה ברמיזות/ שאלות ואם יש זרימה גם באופן ישיר.

אני יוצא מנקודת הנחה שמה שאתה אוהב הוא לא בצד האקסטרימי (חרא, שתן, דקירות וכ׳ו).
בוער מתשוקה
לפני 3 שנים • 15 בנוב׳ 2020
בוער מתשוקה • 15 בנוב׳ 2020
אני מצטרף לדעתו של זורד היקר כדי לחזק אותה, כי הוא כתב המון דברי טעם:

וירטואליה זאת זירה מחורבנת להכיר אנשים חדשים בהיבט של בניית אמון. זאת לא זירה שבנויה לאתגרים של התאמת רשימת פטישים. הכלוב לכאורה מנסה להוכיח אחרת, אבל מוכיח בדיוק את זה. רוב האנשים מתקשים להיפגש מכאן, והחוויה שלהם היא של קושי להתחבר. אנשים בוירטואליה עם יד קלה על ההדק לקפוץ למסקנות ולקטלג במהירות. אפקט המהירות הזה אף מוגבר בפס הייצור לפרצופים וגופות של טינדר. יש לך אולי 3 שניות לנסות לשרוד את הניפוי הראשוני, ואחר כך לא הרבה יותר זמן לשרוד בסבבי ניפוי מהירים.

זורד אמר לשרוד עד הדייט, כי שם דברים יוצאים מהזירה הוירטואלית. אני יכול להוסיף מהחוויה האישית שלי בטינדר, שברגע שהבנתי שכל המשימה שלי בהתחלה זה לשרוד עד לשיחת הטלפון / הוידאו הבנתי כמה טעיתי בדיעבד עד אז בכל מילה נוספת מיותרת שכתבתי. דהיינו, היה עליי להגיע לשיחה שמדמה מצב טבעי במינימום שורות במסך, כי כל שורה נוספת במסך רק מורידה את הסיכוי להמשך תקשורת. רוב האנשים לא מתחברים לטינדר כדי להסתמס במשך עשרות דקות עם מישהו ולטחון שם את השכל. הם מאבדים עניין, וכשהם מאבדים אותו, קשה עוד יותר להחזיר אותם לעניין. כל שורה נוספת במסך, זה עוד סיכוי שיקרה בטלפון או סביבם שלהם משהו שיגנוב את תשומת לבם, ועוד הפעם שיחזרו לטינדר שוב (במיוחד אם מדובר באישה יפה) המסר שכתבת יהיה קבור תחת עוד עשרות מסרים חדשים שנשלחו בינתיים. אתה לא רוצה להיות בתחרות ההיא על תשומת-לב בפיתוח שיחת חולין שהיא בעיקרה די משעממת.

ברגע שהשגת את תשומת הלב של הצד השני אז זה הרגע בעל הסיכויים הכי טובים להזרים את השיחה באותו עיתוי לטלפון או לוידאו. כל כשלון לעשות את זה, מוריד משמעותית את הסיכויים שזה יקרה בחידוש התקשורת לאחר מכן.

לכן זה לא הזמן לנסות לדחוף לשם: לפני שנמשיך אני רוצה שתדעי שאני סוטה icon_smile.gif

כתוב פחות, פעל באופן ממוקד להזרמת התקשורת לשיחת וידאו או התפשר על טלפון במקרה של אדם ניורוטי יותר. שיחה שהיא casual לגמרי, לא כזאת שמתחילה במיניות. אמון לא נבנה על בסיס מיניות, וניסיון לדלג על שלב זה יגרום לתהליך שלך להוביל לפחות תוצאות.

איך הבנתי את זה? כי משיחת הוידאו פשוט גיליתי דברים נעשו קלים עבורים בסדרי-גודל. למדתי עד כמה קל הרבה לאישה לבסס מולי אמון כשהיא רואה את הפנים שלי בזמן אמת, יש תחושה של קשר-עין, יש חיוכים, מהשלב הזה דברים נעשים כל כך יותר קלים מאשר שלב ההתכתבות, חלוקת הקשב, השיחות הננטשות ועוד.

אתה באמת לא רוצה להקשות על עצמך ולחרבן את הסיכויים שלך עוד לפני שלב ההתכתבות הקשה (יחסית) ממילא ע״י כל מילה מיותרת נוספת בפרופיל שלך.
Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 16 בנוב׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 16 בנוב׳ 2020
כן, אחלה פוסט של בוער. מסכים עם הרוב.

דרך אגב, אין הבדל בין טינדר לכלוב או לפייסבוק או למועדון.
בחורות מחפשות בערך את אותו דבר בכל גבר עוד מימי קדם.

אל תחשוב שפה זה שונה כי זה מקום אלטרנטיבי, זו טעות של הרבה חבר׳ה שבאים לפה אחרי שלא מצליחים להשיג בטינדר וחושבים שפה זה שונה.

ההצלחה שלך פה תהיה זהה להצלחה שלך בכל מקום אחר.
ClearlyMe

אבל אם זה ירתיע אותן, הלא כנראה הן לא קינקיות?

ClearlyMe • 16 בנוב׳ 2020
Mistress Tamarao כתב/ה:
בתור אישה זה קל יותר לרשום, כי גברים סקרנים וחרמנים מטבעם על כל דבר חדש.
אצל נשים זה מאוד שונה, ברגע שהן רואות פרופיל חצי פיקטיבי וגם עם תיאורים על: אני שולט/נשלט יוצא להן ישירות האנטי כי זה כנראה רק חרמן או סוטה מין.
יש הרבה קינקיות בטינדר, סטטיסטית אבל מעריכה שזה משהו שהן רוצות לגלות אחרי זמן מה ולא ישר בשיחה הראשונית. זה למה פרופיל שישירות צועק- בדסמ, ירתיע אותן.

אני לא חושבת שלאנשים יש זמן להתחיל לסנן ברמה כזו מטורפת ולהסביר לאנשים שאין להם מושג במה מדובר. כותבים את זה בפרופיל, המבינים/ות יבינו ונגמר הסיפור.
בוער מתשוקה
בוער מתשוקה • 16 בנוב׳ 2020
זורד, אני דווקא ממש מסכים לחידוד שלך: הוירטואליה אינה משקפת שום דבר חדש. אתה ממש צודק!

גם אני זקן מספיק כדי לזכור תקופה שבה לא היו מסכים להכיר דרכם, והדרך הנפוצה היחידה הייתה לגשת לבחורה. אותה בחורה הייתה שם לרוב זמינה רק לשיחה קצרה, במיוחד אם היא הייתה עם אנשים אחרים, שזאת הדרך היחידה שבחורה בישראל נמצאת במקומות בילוי, עם חבר׳ה שלה.

סוגים אחרים של אנשים, העדיפו להכיר במקומות אחרים שהם שקטים יותר, ומאפשרים מהלכים ארוכים יותר. מקומות בילוי אינם מקום כזה.

כמו בטינדר גם שם היו אלמנטים מסיחי-דעת ומשבשבים, כמו למשל החברה הפחות יפה שלה icon_smile.gif גם שם כדי שאותה בחורה תקבל החלטה האם ממשיכים את התקשורת אחר כך, בטלפון, וקובעים להיפגש במקום אחר בזמן אחר התבססה על תקשורת קצרה וחילופי אלמנטים בסיסיים של נראות ונוכחות. גם שם זה היה או כן, מעוניינת בבחור כי נותנת לו מספר טלפון שלי או לא, לא מעוניינת ורוצה שהוא פשוט יילך ממני.

לא הייתה שם השוואה של שום רשימה מול שום רשימה אחרת. התקבלה שם החלטה של עניין או חוסר עניין.

אני אישית טעיתי בצעירותי שוב ושוב בפרשנות העניין הזה. בחורות התקרבו אליי, רקדו איתי, אבל אני לא חתרתי לסגירת העסקה (הבעת עניין, החלפת מספר טלפון -- זהו), כי חשבתי שהעסקה עדיין מתבצעת. הן הסיקו שאני לא באמת מעוניין: חשבתי שאני רץ מרתון והיא הגיעה לספרינט. שנים לא פיענחתי מדוע בחורה שממש הייתה מעוניינת בי, וכל מה שעשיתי זה להתנהג אליה בכבוד ובקורקטיות, אחרי דקה הלכה ממני. כי היא לא בחרה בי לפי משהו שהייתי צריך לסגור במשך 10 דקות. היא צפתה בי במשך זמן לא ארוך, קלטה את הנראות שלי, את התנועות שלי, כשדיברתי את המבט שלי, את הקול שלי, את הנוכחות שלי -- וזהו -- שם זה או מתאים לה להכיר אותי יותר לעומק או שלא. היא לא באה לרקוד איתי במשך חצי שעה. ואני זה שלא הבנתי אז את חוקי המשחק.

ולמה זה בכלל קשור לטינדר? מאוד קשור.

טינדר משקף את זה בצורה הרבה יותר ברורה מאשר הכלוב (לא אכנס לזה, הכלוב זה לא העניין כאן) כי הממשק שם לא נוח להתכתבות ארוכה, כי יש שם כל הזמן הסחות-דעת, בתוך מכשיר שהוא כולו הסחות-דעת. כי חילופי הרשימות הללו חוטאים למטרה, ולא כי בוני האפליקציה לא שמו לב לזה אחרי 20 שנים של אתרי היכרויות מסורתיים יותר שניסו לשדך בדיוק לפי זה: התאמה על בסיס רשימת מכולת.

טינדר מצליח יותר מכל אתר היכרויות מסורתי בגלל שחסרים בו פי׳צרים בסיסיים כמו רשימת פטישים ורשימות מכולת אחרות icon_smile.gif

אכן יש אנשים שלהכיר במקום בילוי לא מתאים להם, ולכן להכיר בטינדר לא מתאים להם. ואנשים כאלה, אם לא יבינו את זה ימשיכו לנסות משהו שלא מתאים להם ולהתאכזב.