סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובד/ת בתעשיית המין ימשיכו לעבוד גם ללא מצוקה כספית ?

starduskonfire
לפני 3 שנים • 10 בדצמ׳ 2020
starduskonfire • 10 בדצמ׳ 2020
שמע דרקן, באמת שאין לי ריב איתך ושום דבר לא נלקח כעלבון, הייה ברור לי שככל הנראה אתה אשכנזי בדיוק כמוני.
ההבחנה שלי לגבי השימוש באשכנטוז תכפה לכל מי שרים על נס השקפות פוליטיקלי קורקטיות. אני לא מרים על נס, אז מתבטא איך שבא לי ללא מצפון, זה הכל.
ואני ממליץ לך לחשוב איך יוצא שאתה קורה דברים שלא נכתבו. לי נדמה שיש לך נרטיב שאתה רגיל לנסות להפריך, ומה שלמשל מריח מליבטריאניזם מעורר בך תגובה אלרגית ולמרות שאתה ככל הנראה מסכים איתי על 90 אחוז מהעניין יהייה לך התנגדות נחרצת ללנסות לראות את המציאות מזווית שונה קצת.
אני אנסה שוב להביא את הזווית הזו, ואשאיר לך את החופש לזרוק או לאמץ
אני ארחיב קצת בעניין הבחירה בלהיות הומלס או זונה כדי שיהיה לך יותר קל לעקל את התפיסה שלי.
אני נוטה להסכים איתך שכשאנחנו בוחנים את הסטטיסטיקה, אנשים שיכולים לעזור לעצמם מועטים מאוד, ואני הכי בעד עזרה וולנטרית וקידום הזדמנויות.
אני לא יודע אם אנחנו מסכימים על העובדה שיש אנשים שלא ממש ניתן לעזור להם, אבל מהכירות אישית, יש אנשים שלא משנה כמה כסף או תמיכה או הזדמנויות
הם יקבלו, משהו שם לא מתחבר לכדי פריחה ושגשוג. את הסיבות לכך אני יכול לדלות רק דרך הבנת המוקד של ה הרס העצמי שיש בי.
הניחוש שלי הוא שההרס העצמי שיש בכל אחד מאיתנו יכול להרוס גן עדן, והיכולת להתמודד מול הנטייה הזו יכולה לדרבן אותנו להפריח את השממה.
בגלל שאני מסוגל לראות את עצמי נכנע לפעמים להרס העצמי ולפעמים מפריח את השממה מהחיים שלי אני שם דגש גדול מאוד על האחריות האישית שלי.
וכשאני אומר אחריות אישית, אני חושב על זה במונחים של סוכנות אישית, לא דרך איזה עיין חברתית ביקורתית.
עכשיו תחשוב רגע איזה ברירה יש לי, אני מחזיק בכמות נכבדת של סוכנות אישית (agency), אבל כשמדובר באחרים, אראה אותם כרובוטים?
איך אני יכול לא לראות את יתר האנושות כבעלי אותה כמות של סוכנות?
אתה בטח תחשוב: "אה! אבל הסוכנות שלך גדולה בגלל שיש לך מלא אופציות, אתה לא עם אקדח לראש"
אז אקדים תשובה, הסוכנות שלי זהה ללא תלות במרחב התמרון הפיזי שאני נמצא בו' בדומה לשחקן שח מט שהסוכנות שלו לא קטנה ככל שהוא מפסיד חיילים.
גם עם מלך בודד אפשר לבחור להכנע או לגרום ליריב לרדוף אחריך בכל הלוח.
אז לגבי ההומלסים, זה לא שאני לא מבחין במצב העגום ובסיכויים הקלושים להחלץ, וזה לא שאני יושב ממרום מושבי ואומר "אה! יכלתם להתאמץ יותר"
מי שחושב כך הוא וודאי אדם לא חד הבחנה במיוחד.
אבל אני לא הולך לקיצון האבסורדי לא פחות של לשלול לאנשים האלו את הסוכנות, ולהגיד ששום דבר מזה לא מבחירה. הם בסך הכל תוצר לוואי של מציעות
עגומה, כמה שהמצב שלי לא יהיה קשה, הייתי סולד יותר מאנשים שרואיםאותי באור הזה מאשר את המציאות העגומה שאני נמצא בה.

אגב, זה שהודת בהבנה לקוייה של דבריי באמת נגעה לליבי, וקידמה תרבות דיון, תודה על כך.

ולפרלין, רק דבר אחד, אם כל מה שהייתי כותב זה שאני לא מבדיל, הביקורת שלך הייתה לגיטימית, אבל השקעתי בהסבר כולל דוגמאות שמדגימות יפה איך
מקצועות אחרים יכולים להיות עגומים לא פחות. אני מזמין אותך להתיחס לעצם העניין ולא לעצם האדם. תסבירי לי בבקשה, מה מיחד את מקצוע הזנות
מכל יתר העיסוקים. יהיה מעניין למשל אם תוכלי להסביר למה זונת צמרת נמצאת במצב עגום יותר מילד שמרכיב את הסמרטפון שאת משתמשת בו.
ובבקשה, תנסי לא לאבד את האמפטיה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נתחיל מזה שלא שאלת מאיזה מדינה ספרדית אני. התשובה היא שאני הונגרי, יעני אשכנזי. יעני אני אשכנתוז. ניסיתי לבנות את מה שכתבתי כך שלא ייראה שאני, אשכנזי לבנבן, יורד על או מתנשא מעל, אדם אתיופי. לכן כתבתי בצורה שכתבתי. לא השלכה, לא גזענות. סליחה אם נפגעת.
המחשבה שאדם יכול להרים את עצמו אינה מופרכת, אבל זה קורה מעט מאוד. המחשבה שהחברה יכולה לעזור לאדם להתרומם, היא מאוד חיובית, וגם מוכחת. זה ההבדל - העצמו הזה. אנשים, בגדול, מתקשים מאוד להרים את עצמם.
ואנחנו בדיון על זנות, לא מגבלות גופניות. לא דיברנו על האם אדם עם ליקוי למידה יכול להצליח. דיברנו על מה גורם לאנשים לפנות לזנות. אם, בסיפור שכתבתי, נעשה את הבחור מצהלה נכה, ההורים שלו עדיין יקנו לו דירה יישלחו אותו לרפואה הפרטית הטובה ביותר. אם הבחור משכונת העוני יהיה גם נכה, אני בכלל לא יודע איפה הוא יגמור.
עכשיו, אני מבקש, תקרא שוב את מה שכתבת. זה היה לגמרי נטול אמפתיה. ממש כתבת שאנשים בוחרים להיות הומלסים. לא כתבת מילה על עצמך ועל שאלות שאתה שואל את עצמך.
אני לא יודע איך הגעת לרעיון שמישהי שמגיעה לזנות, זה כי היתה לה התלבטות בין ג'וינט לבין לפתוח ספר. אנחנו מדברים על אנשים שאין להם אוכל, אין להם בית, אין להם משפחה. נשים שסובלות מאלימות קשה מסרסורים ולקוחות. אי אפשר להשוות. לא מזלזול, אני פשוט לא מוצא ביטוי יותר טוב כרגע, אבל אתה מדבר על "צרות של עשירים".
עכשיו, תראה, היתה לנו אי-הבנה. כשאתה כותב גנטיקה, בלי לפרט, בלי להסביר, זה לא יוצא טוב. אני בי-פולארי עם הפרעת קשב וריכוז, זה גם גנטיקה שופרא דשופרא. ברור שזה משפיע על נקודת המוצא. אני מתנצל על אי ההבנה, ובו בזמן מציע שלהבא תהיה ברור יותר.
העניין הוא, שנקודת המוצא קשורה גם בדברים כמו איפה אתה בסדר לידות, כמה ילדים יש, איך ההורים שלך חינכו, אירועי חיים. ההבדל בין ילד שמיום היוולדו הוריו העניקו לו חום, אהבה, טיפוח, לבין ילד עם הורים קרים ומרוחקים הוא שמיים וארץ.
מהתגובה שלך, אני מבין שקראתי אותך מאוד שונה ממה שהתכוונת. טעות שלי.
אז לסיכום, שני דברים:
1. אי אפשר להשוות ביני, שמתלבט בין הרצאה בכימיה לבין לשוטט עוד קצת בכלוב, לבין אישה שצריכה להיחלץ ממעגל הזנות.
2. אנשים צריכים עזרה. אדם כמוך זקוק, אולי, לאמצעים טכנולוגיים כדי להתרומם. אמצעים שהחברה מספקת, אי אפשר לייצר לבד. והם עולים כסף, שצריך לבוא מאיפשהו. הילד ממוצא אתיופי בסיפור שלי יכול, אולי, להגיע רחוק, אם תהיה חברה שתתמוך ותעזור. לבד, סיכוייו קלושים. ואוי לי, אשכנזי, קיבוצניק, לבן, משכיל אם אגיד לבחור כזה "אני בי פולארי והצלחתי בחיים, אתה פשוט צריך להרים את עצמך".
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 בדצמ׳ 2020
מוזר בעיניי שאתה לא מבדיל בין זנות לאף מקצוע אחר.
אני חוששת שזה נובע מבורות וחוסר אמפטיה.
starduskonfire
דרקן, אני לא יודע מאיפה להתחיל, אולי מזה שריח הגזענות נודף מדבריך הרבה יותר מאשר מדבריי?
השימוש במילים כמו אשכנטוז למשל, מילים שהופנו כלפיי בילדות כילד אשכנזי יחיד בכיתה של ילדים ממוצא מזרחי, בדומה למילה כושון או ניגר .
לי אישית אין סלידה מיוחדת ממילים כאלו בתור ליברטרייאן שסולד מפוליטיקת זהויות, אבל לא אהסס להדגיש את הצביעות וההשלכה.
דבר שני, אתה מדבר על המחשבה שכל אחד יכול להרים את עצמו כמשהו מופרך? או משהו שלילי?
כשאני מנסה לחשוב איך אפשר לטעון שיש אנשים שקטגורית לא יכולים להרים את עצמם בלי להיות סוג כלשהו של bigot , לא עולה שום רעיון.
דבר שלישי: אני אכן טוען שיש קשר בין גנטיקה לנקודת מוצא, והעובדה הזו פשוט חסרת עוררין, וגם במקרה הזה אני הדוגמה החייה:
נולדתי עם פגם גנטי שמשפיע על אחד החושים העיקריים, מה שבתורו מקשה על למידה וביצוע רוב הפעולות שבעולם המערבי משלמים עליהם כסף
רוצה לנסות לשכנע אותי שנקודת המוצע שלי לא הושפעה מהגנטיקה או שאני גזען? בבקשה.
דבר רביעי: הסיפור שהבת קורע לב, אבל לא קשור בשום אופן לשום דבר שכתבתי ולא בא בסטירה עם אף אחת מהאמונות שלי.
הרי כתבתי בפירוש "אנשים שסובלים מתורשה גנטית של מחלות או חוסר אינטלגנציה, סביבת חינוך וגידול לקוייה"
כלומר כל אחד מהפאקטורים האלו, לבד או יחדפוטנציאלית מורידים את נקודת המוצא של האדם הסובל.
בסיפור שלך, ההבדל באופן מובהק נופל על קטגוריית הסביבת גידול, מה שמסביר ללא ספק את הקושי הגדול יותר יחסית של אותו ילד להתגבר ולהרים את עצמו.
קושי שנשמע מדברך "ליברטריאנים" לא מכירים בו, או לא אמפטיים כלפיו, אז תרשה לי לתקן את הסטיגמה.
אני יודע על בשרי כמה זה קשה לתפס מחוץ לגבולות המעמד הסוציואקונומי ששרויים בו אנשים מתחת לקו העוני,
ויש לי אמפטיה חסרת גבולות לכל מי שכשל.
כשאני מדבר על זה שאנשים מאותה נקודת מוצא, ואני מדגיש שוב למען הסר ספק, "אותה נקודת מוצא!" מחליטים ללכת בדרכים שונות,
בין אם זה שאלה של מזל, קארמה, אופי, גזענות שהם חוו, ממשלה שלא תמכה, ממשלה ששמה אותם בעמדה נחותה או כל דבר אחר
נשאלת שאלה עקרונית, האם ההבדל בינינו הוא נטו סביבתי, או שיש משהו פנימי שמאפשר לנו להפיק תוצאות שונות למרות סביבה זהה.
כלומר, אולי ניחשת כבר, דטרמיניזם, ובחירה חופשית.
להגיד לך שאני יודע מה התשובה הנכונה? לא, לא יודע.
שכלית אני לא יודע מה יכול להסביר בחירה חופשית, והאמונות שלי מבוססות על כך שככל הנראה גם האגו הוא השלייה.
כשאני מדבר על ה"אחריות שלנו" אתה אולי שומע איזה נימה של תוכחה, חסרת אמפטיה כלפי המסכן שפשוט לא מסוגל שלא באשמתו, בזמן שבפועל אני פשוט מדבר על השאלות שאני שואל את עצמי, ומנחש שאחרים שואלים את עצמם, מתוך אשליית האגו, שאלות כגון, האם ללכת עכשיו ולעשן ג'וינט ולתת
לרחמים העצמיים ולאנרציה של החיים לשתוף אותי בלי שאהיה צריך להתאמץ יותר מדיי, כי עייפתי כבר להלחם, או שאולי כדאי לחרוק שיניים, לצאת לאיזה ריצה,
ללמוד איזה משהו.
ואחרי רצף של בחירות כאלו, כשאני מוצא את עצמי במרחב אפשרויות מצומצם אף יותר, עולות השאלות האם הסביבה אשמה, או שאני בחרתי, או שאולי הכל השלייה?
ועולות השאלות מה לגבי האנשים האחרים שעמדו בפני אותן בחירות ופעלו אחרת אולי
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סטארדאסק, יש הרבה בעיות עם מה שכתבת. אבל אני אתמקד באחת.
יש לך מעין רעיון ליברטריאני שכל אחד יכול להרים את עצמו. מה שיותר מזעזע, אתה מקשר נקודת מוצא לא טובה עם גנטיקה, שזה כבר גובל בגזענות. אז דמיין סיטואציה כזאת:
שני ישראלים נולדים עם מטען גנטי משובח ונפלא, איי קיו גבוה, יפים, מה לא. רק שאחד נולד להורים מאתיופיה בשכונת עוני, והשני בן של רופא יוצא אשכנז מצהלה.
נעמיד פנים שאין גזענות, והבחור ממוצא אתיופי לא יופלה.
בגן, ההורים האשכנזים שולחים את הבן שלהם לחוג העשרה והכנה לכיתה א'. בהנחות שלך, זה לא כי להורים יש כסף והם החליטו, אלא כי הילד משקיען. הילד השני בלי חוגים, מבלה אחר הצהריים ברחובות מלאים נרקומנים, פושעים וזונות, לא כי להורים אין כסף, אלא כי הוא בחר בפתרון הקל של לא לעשות כלום.
בביס, הילד מצהלה מקבל את כל העזרה שהוא צריך בשיעורי בית, חוג מוסיקה, משתתף בקבוצת ספורט מפוצצת כסף - כי הוא משקיען. הילד ממוצא אתיופי לא יכול לבקש עזרה מההורים, כי הם עלו מאתיופיה ואין להם השכלה מערבית, אין לו חוג, בבית הספר שלו אין כסף לקבוצת ספורט - בקיצור, הוא עדיין בוחר בפתרון הקל, העצלן.
בצבא, האשכנתוז מקבל דירוג נהדר במבחנים, מזהיר בראיונות, אחלה קבא - כי הוא משקיען. הילד משכונת העוני לא כל כך מצליח במבחנים, השפה הדלה לא מועילה בראיונות, שולחים אותו אוטומט לאיזה ת"ש או קבנ בגלל רקע סוציואקונומי, קבא לא להיט. הוא גם צריך אישור עבודה, כי ההורים חייבים עזרה בפרנסה - עצלן. ככה אחד נהיה קצין והשני מחסנאי, כי אחד משקיען והשני עצלן.
נוסיף מודלים לחיקוי - אחד ראה את כל השכנים וההורים של החברים, כולם רופאים, עורכי דין, אנשי עסקים - כי הוא משקיען. השני ראה זונות, פושעים, הומלסים, פועלים, איזה מזכירה אחת - כי הוא עצלן.
אז תגיד, אם אחרי הצבא החיים שלהם ילכו בכיוונים שונים, נכון הסיבה היחידה היא שאחד משקיען והשני בחר בפתרון קל?
ואם אותו בחור ממוצא אתיופי יפנה לחיי פשע, או (ואת זה הכי אהבתי) יבחר להיות הומלס (שאל כל הומלס, ישר יגיד לך שהציעו לו ארמון בקינגהאם, אבל הוא בחר רחוב), זה רק בגלל שהוא בחר בפתרון הקל. שום דבר לא מנע ממנו לבנות מחדש את כל האישיות שלו, כל תהליך החיברות שלו (חיברות משמע השתלבות בחברה, למידה איך החברה פועלת), לרכוש השכלה כמעט מאפס, וכל זה בלי אגורה שחוקה. הוא פשוט בחר בפתרון קל.
דוגמא אחת לא.נשים ש"בוחרים" ב"פתרון הקל" של זנות זה טרנסיות, m2f. הן לא מוצאות עבודות נורמליות, לא בגלל שהחברה מפלה, אלא כי הן עצלניות. הן לא יכולות לשכור דירות, לא בגלל הפליה או היעדר עבודה ויכולת לשלם בצורה סדירה, אלא כי הן "בוחרות" ברחוב. בהרבה מקרים אין להן שום גיבוי ממשפחה, כנראה כי הן בוחרות משפחות ששונאות טרנסיות, היו צריכות לבחור משפחות נאורות יותר. אז הרבה מהן, לגמרי מבחירה, פונות לזנות. אתה יודע, הפתרון הקל.
הייתי מפגיש אותך עם כמה טרנסיות שבעבר "בחרו" להיות זונות, שתסביר להן שהכל היה באשמתן. אני רק לא אחראי אם הן משתמשות בכלים שרכשו במהלך הקריירה, כדי לפוצץ אותך מכות.
starduskonfire
אני מתקשה להבין את העיסוק בזנות בתור מקצוע מיוחד כזה שצריך לתת עליו את הדעת, ולהגן בו מפני החוסר הבחירה הפוטנציאלית
אני לא מצליח לראות הבדל כלשהו בין זנות למקצוע אחר, בכל מקצוע יכול להיווצר מצב של ניצול או אף שיעבוד העובד.
אני בטוח שיש מתכנתים בסין ש"מועסקים" בתנאי עבדות שהייו נסים על נפשם אם רק הייו יכולים. ויש זונות באמסטרדאם
שהמקצוע הוא פזגת ההגשמה העצמית.
השאלה היא מה רמת החופש האמיתי שיש לך בסיטואציה, האם יש לך התמכרות, האם יש לך אופציות אחרות?
גבר שחייב לעבוד בסבלות כדי לנער את ההוצעה לפועל או לעמוד בתשלומי המזונות או מה שזה לא יהיה,
במפחד לגווע ברעב ובקור, מוכר את הגוף שלו באופן עצוב לא פחות מזונה שחייבת את הכסף בשביל הילדים או הסמים.
והבחירה החופשית במצבים האלו לא באמת כזו חופשית. וזה רק חצי מהדילמה.
החצי השני שלרוב לא מוזכר או מדוסקס זה החלק שמוביל אנשים למצבים של חוסר ברירה והזדמנויות מוגבלות.
בתחתית שרשרת המזון של החברה האנושית ניתן לראות אנשים שסובלים מתורשה גנטית של מחלות או חוסר אינטלגנציה, סביבת חינוך וגידול לקוייה, חלק מהאנשים האלו יבחרו לקרוע את התחת ולשפר את מצבם, בזמן שהחלק האחר יבחר בפתרונות זמניים פשוטים או נוחים נקודתית. בעיניי זזנות נופלת לקטגוריה השניה, יחד עם פתרונות כמו הומלסיות, קיבוץ נדבות, סחר בסמים.
עוד נקודה שחשוב לתת עליה את הדעת זה האחריות שלנו במצבים שבהם הכנסנו את עצמינו למצב של חוסר ברירה.
דוגמה טובה לכך זה הדמות של וולטר ווייט משובר שורות.
האילוץ שלו מסיבות בריאותיות והחובה לפרנס את המשפחה שמובילה אותו להכנס לעסקי הסחר בסמים, דרך האילוצים ששוחקים את הצלם האנושי שלו , וההתמכרות לכוח שהוא רוכש, מציגים יפה את הדילמה ואת האחריות שכן הייה לו בכל שלב ושלב.
Sm Art{☆Sm}

הזונה ,שעלתה לגדולה ...בין לילה ...

Sm Art{☆Sm} • 10 בדצמ׳ 2020
גברות ,גברים, שלום רב .

אני אספר ,לכם ,2 ,סיפורים ,היום ...
יש לי ,עוד המון ,...בפעם אחרת , אולי...

אני אכניס אתכם ,פנימה ,אל ,תוך הבפנוכו, של ,"עולם - הזנות " .
אני אכניס אתכם ,אל " מורד מחילת הארנב " ,
בכדי ,שתתרשמו ,באופן מדוייק ביותר ,שתכירו ,ותדעו ,אי פעם בחיים ,מהו בעצם, " עולם הזנות " ....

בראשית ,חשוב להבין ,שכל מי שהגיעה ,אל ," עולם הזנות " ,היא ,לא הגיעה סתם כך .
,אין מקריות בעולם....
יש חתיכת סיפור, רציני ,למה היא מגיעה לשם .
זה ,אולי בהמשך ,במידה ואדרש לכך .
זה יבוא ...

סיפור מס ' 1

פעם אחת ,עמדה זונה על הכביש ,בתל ברוך ,והמתינה ללקוחות .
הגיעה, לשם ,מכונית ,עם בחורה צעירה ,בת 15,בערך,ובחור חייל ...
כי הבחורה הצעירה, היתה סקרנית ,לראות מה זה בעצם," זונה" ,
כאשר ראתה ,הבחורה הצעירה, מהמכונית, את הזונה ,החלה לצחוק, וצעקה לזונה, יא זונה ....!
הזונה על הכביש ,לא נותרה חייבת .
וצעקה לה, בחזרה .
אני זונה ,שמזדיינת בשביל כסף .
את זונה שתזדייני ,בשביל גלידה ,אפילו...
יא, חתיכת שרמוטה, אפס ....
●●●●●●

הסיפור השני ,הוא כזה .
היו 2 גברים ,שבאו ,עם בחורה ,שהסתקרנה ,לראות ,מה זה בעצם זונה ,לתל ברוך.
הם נסעו במכונית ,וראו זונה עומדת במעלה הכביש הצר ,של תל ברוך.
הזונה ,היתה קוקסינלית ,בבגדי נשים ,עם עקבים, וליפסטיק והכול ...
הבחורה מאחורה ,הביטה בזונה, ואמרה ,יאאאא,הנה זונה ,היא באמת נראית זונה ...
כמו שהילדים, צועקים ,בספארי, יא הנה קרנף ,יאא,הנה זברה,יאא ,הנה ג'ירפה...
הזונה שעמדה ,בצד ,הכביש ,שמעה אותה.
הכל היה, שגרתי,פסטורלי,ורגוע..
הזונה היתה בתחילת המשמרת שלה ,השעה היתה 20.30 בלילה...
הזונה ,חטפה את הקריזה ,החלה לקלל אותה ,את הבחורה....
הבחורה לא חשבה ,שהזונה תשמע אותה.
יש משהו ,שהבחורה לא ידעה על זונות .
זונות.,יש להם עיני נץ .
והם יודעות.שכאשר ,יש שני גברים ברכב מקדימה ,ובחורה מאחורה ,זה לא קליינט קלאסי .
זה עוד ,מקרה ,של אנשים, שחושבים ,שהם יכולים, לבוא ,וללעוג, או ,להביט, לזונה ,בלבן של העניים...
נהג הרכב ,ניסה להמלט ,ולעשות סיבוב, הוא לא הצליח, להשלים את הסיבוב .

עת הזונה ,רצה ,באמוק ,אל ,המכונית ,פתחה ,את ,הדלת האחורית ,של המכונית ,ניגשה, אל הבחורה שישבה מאחור ,תוך ,שהיא מצמידה סכין יפנית ,אל הפנים שלה .
הזונה כל הגוף שלה בתוך המכונית.
מתעלמת משני הגברים, אשר ישובים ,מקדימה ,

ואז ,היא אומרת קרובה ,קרובה ,אל , הבחורה ,הישובה מאחור ..
למי בדיוק ,אמרת זונה ,האא?
הבחורה החלה לרעוד,2 הגברים מקדימה ,פחדו נורא ,
והזונה ,,שמצמידה סכין יפנית ,על הפנים של הבחורה ,הישובה בתוך האוטו ,רועדת ובוכה ,ולא מבינה איך מוצאת עצמה במצב קיצוני שכזה ..
שהזונה בתוך המכונית ,עם סכין ,על הפנים שלי בקירוב אל העורק הראשי ,בצווארה ...
הזונה אומרת לה ,את רוצה שאחתוך ,לך ,את הפנים ? תלכי, כל החיים שלך עם צלקת בפנים שלך ?
למי קראת זונה ?
הבחורה ברכב התחננה על נפשה, ובכתה.
הזונה הרפתה, ממנה ,ואמרה לה ולשני גברים.
תעשו סיבוב פרסה ,ותזדיינו מפה, וזה פעם האחרונה, שאתם מגיעים לכאן.
הם עשו סיבוב פרסה בכזאת מהירות ,ונסו משם ,על נפשם.
זה היה ברור לחלוטין, שהם ,הפנימו ,את המסר ...
מה זה הפנימו ,המכונית שלהם בעת המנוסה, גם רעדה מפחד ...
שוב חזרה ,הפסטרוליות ,לשגרה של הזונה .
מכוניות מסנוורות, באור גבוה, הזונה מראה את התחת ,מעשנת סגריה ,או מכשירה מבט עמוק ,אל הנהג ,שיכול להיות, קליינט פוטנציאלי..
השגרה הרגילה, של זונת כביש ,לצורך.העניין ...
בין המכוניות שמגיעות ,לתור .
יש הכל מהכול ,
הכול ישנו שם .עיקר המקרים, הוא גבר בבודדת ....
יש חיילים, יש דוסים ,יש 5 ערבים במכונית הטרנזיט, יש פרופסורים, יש צפונים,יש מבוגרים עשירים ,יש הכל מהכל ....

מצינו ,מכאן ,משני הסיפורים ,
שמי שהיתה מעורבת ,כגורם ,מתסיס.
היתה דווקא אשה,
גם בסיפור הראשון, וגם בסיפור השני ..

הזונה בתל ברוך ,לא כיוונה את הסכין יפנית אל הפנים ,של הגברים שברכב.
אלא ,כי ,אם אל האשה .

הזונה שענתה לבחורה ,היא הגיבה ,באיבה ,מכנגד,לעלבון ,שבא מצד האשה ,הישובה מאחור ,ולא מצד הגברים,הישובים מקדימה ,שכן מצידם,לא עלבו,בזונה...
הרי ,היא ענתה לה ,אני זונה בכסף .את שרמוטה שתזדיין ,עם כל אחד ,בעבור גלידה ..
ובמקרה השני ,כמעט נגמר עם חתך בפנים, של הבחורה ..

2 הסיפורים הללו ,הם סיפורים אמתיים.
על ארועים, שהיו לפני כ 20 שנים, באיזור תל ברוך .
והם על זונה נקבה, ועל זונה ממין זכר .
ומדובר ,בזונות כביש ...

מאז ,העולם השתנה .
הזונות כבר לא על הכביש .
יש אנטרנט .
והכול יותר פשוט ,ופחות מורכב ...

תיכף.תקבלו את הסיפור על הזונה העדכנית .
הזונה של ה 2020 ...
בלי סכין יפנית .בלי לעמוד על הכביש .בלי אורות גבוהים המאירים לה את הפנים ,בעלטה ,ובלי לעמוד בגשם ,עד 4 בבוקר, ולהמתין ללקוחות ..
העולם מתקדם...

הסיפור הבא ,הוא ,אודות ,הזונה הסוליסטית ...

●●●●●●

הגברים, זה ,ציבור לקוחות ,שמביא כסף, לזונות .
זונות.,מאוד אוהבות גברים, כי הגברים ,מביאים להן ,כסף .

הנשים ,הם לא ציבור לקוחות ,המביא,כסף ,לזונות .
אי לכך ,זונה ,עיקר ענייניה ,ופרנסתה ,הוא ,אל מול ,ציבור הגברים.

נשאלת השאלה, מה ,לנשים ,ולזונות ?
את לא קהל,יעד,
הזונה צריכה להביא לשוק האפור תוך 48 שע'.
2000 שקלים.
איך ,בדיוק ,היא תביא את הסף הנ"ל ?
אם לא במסלול המהיר ,בו ,היא בחרה ,מכורח המציאות, להתעסק בו ,ולגייס את הכסף ?

מי ,בדיוק יעזור לה ?
זה ,פחות ,או יותר ,מצבה של הזונה.

בכל רגע נתון ,כל זונה, יכולה לפרוש ממקצוע ,
זו ,אינה הבעיה .....

נשים ,רבות ,טועות,ומטעות ,את עלילת הזונה .
שכן הם מערבבים ,סיפורים,
של תיירות מחול ,או ,זונות, וסרסורים, וכ'ו...
יש הרבה מקרים,

אבל הסיפור הקלאסי ,הוא זה שאספר לכם כאן .
על הזונה הסוליסטית...

יש לכך ,כמה תנאים .

צריך לדעת, ולהבין.
זונה מרגע שנכנסה לתחום .
נכנסת לתוך המחילה ,של ,הארנב .

במחילת הארנב.
הכל מאוד פשוט ,ולא מסובך .

כל מה שאת צריכה ,זה לעלות על מדי -א ' .
מה הם ,מדי א ' ,של הזונה.
שום כלום ,.

נעל עקב ,חוטיני,
חלוק משיפון, או ,מתחרה ,
כל זה יש בשוק בצלאל ,בעלות של 120 שח ' .

חזיה פוש אפ ,מ " פסיה", בבוגרשוב ,בעלות של עד 120 שח ' .

קצת ,מייק אפ ,קצת ,נצנצים, (לורקס),קצת איפור ,וליפסטיק ,מחנות " ברוריה " ,בדיזנגוף סנטר ,הכל העלות ,היא עד 50 שקל .
והנה, את מסודרת.

משם היא הולכת לסלון יוליה,ציפורניים" .
עושה לעצמה ,פדיקור ,ומניקור,הדבקת ריסים מלאכותית,ציפורניים ,לק,פרנש, כל ההשקעה 250 שקל .
משם ,היא צועדת אל עבר הבית שלה ..
בדרך ,עוצרת ,קונה ,לעצמה ,לאפה ,על שווארמה, עם שומן כבש ,עמבה ,טחינה, וחמוצים, ובצל, ופחות קולה.
מגיעה הביתה .

אוכלת את הלאפה.שותה את הקולה .

ועושה טלפון ,לאתר ," סקס אדיר " .
מתעניינת ,על עלות פרסום המודעה.

אומרים לה, תנסחי מודעה, שלחי תמונות ,תבחרי קטגוריה ,תשלחי הכל באימייל ,תעשי העברה ב " Bit" .
ושיהיה ,לך ,בהצלחה, נשמה ,חיים ,כפרה ,מאמי ..
בעזרת השם ,שתהיה לך ,פרנסה טובה ,חיים .

היא ,מתלבשת בכל האקססוריס ,שרכשה ,מתאפרת,
עומדת מול המראה ,ונפעמת ,נרגשת,מהאשה שניבטת,אל מולה ,מול המראה.

עאללקקק ,היא ,ממלמלת לעצמה .
וואי, אני באמת ,זונה .
מי היה מאמין ?
זונה ,מה זה זונה ,זונה ,מארץ הזונות .
היא עושה לעצמה מספר תמונות .סלפי.
עורכת אותם ,שולחת התמונות ,המלל, לסקס אדיר .
מעבירה ב ביט ,1000 שקלים ,לסקס אדיר .
יאללה שיהיה בעזרת השם ,היא ממלמלת לעצמה..

תוך שעה ,היא ,באוויר .
פתאום מה קורה?
,לא תאמינו .
הטלפון מצלצל .

היא עונה לשיחה הנכנסת .
קול של גבר, ברקע
שלום ,אפשר לקבל פרטים, אני מתקשר בקשר ,למודעה שלך באדיר .
מה נשמע ?
ברוך השם ,היא עונה...
היא עונה ונותנת פרטים .
תוך.כדי ,נכנסת עוד שיחה ממתינה .
וככה ,זה ממשיך ,וממשיך .
בין לבין, היא לא עומדת ,בקצב השיחות הנכנסות .
ומגלה שיש לה 26 שיחות נכנסות ,שלא נענו ...

בין לבין ,הגיע קליינט .
והופ ,עשתה 600 שקלים, והופלה, גם היה מבסוט ,נתן ,לה 200 שקלים ,טיפ .
בא והלך ,שעה לא הסתיימה ,והוא הלך .
גם גמר מהר. גם היה נראה סבבה ..
לא נורא ,השד .
יש לה 800 שקלים ביד ...
בא עוד אחד ,ואח"כ, עוד אחד עשתה 3 ביום הראשון .
יש לה 2000 שקלים ביום אחד .

היא משם ,ישר רצה ,לאיש של השוק האפור .
ומסרה לו ביד ,את ה 2000 שקלים במזומן ,שהיא חייבת להביא לו אחת לשבועיים..
וככה זה ימשך תקופה ,עד לסיום החוב ...

תוך ,שהיא מגיעה ,ומשלמת לו ,את ה 2000 שקלים .
הטלפון שלה ,לא מפסיק לצלצל ....

העארס של ,השוק האפור .
מוחק לה ,את ה 2000 מהחוב.
מחייך אליה ,ואומר לה ,מחפשים אותך, בטלפון, נשמה .

לכי תעבדי, נשמה ...
ביי כפרה ,

היא אומרת ,לו ,כן מאמי ,חייבת לעוף ..
ועונה לטלפון ,האלוו ,האלוו, כן .
אני כרגע, ליד אנשים ,תוכל לצלצל ,אלי ,עוד רבע שעה מאמי ?
כן בוודאי ,עונה לה ,הגבר, מהעבר השני ,של הקו...
תוך כדי ,השיחות ,ממשיכות לזרום .בטירוף....

אין לה מנוס, היא מעבירה את הטלפון שלה ל " על שקט " ,היא על תחת מתקפה ,הסטרית ,של שיחות נכנסות ...

היא ,צועדת ,ברחוב ,והיא ,לפתע מרחפת ...
כל כך הרבה גברים ,רוצים אותה...
היא הפכה בין רגע ,מיבחושה, בת שלולית,
שגדלה ,באיזה חור בדרום ,או ,באיזה חור ,בחליסה ,ליד נשר .
הפכה להיות ,מבוקשת ,יותר ,מקים קרדשיאן .
הגברת הראשונה ,הזו .מקבל ,ביממה ,בממוצע ,מעל 300 שיחות נכנסות .
היא מיצרת ,מ 3 כניסות, את הסך של 2000 שקלים ,במזומן .
ועל הלקוחות ,עוד לא דיברנו .
כולם ,מנומסים, כולם נקיים ,כולם נראים סבבה .
וכולם דסקרטיים, ואפילו ,מכבדים אותה ...
חלק מהם ,מנשקים את המזוזה ,בכניסה ויציאה.

לאחר ,שבוע בעבודה .
היא ממלמלת לעצמה ,
אני לא הייתי, רוצה ,לעזוב את העבודה הזאת ,לעולם ....

זה היה, סקירה ,על ,איך,החלה עלילת הזונה הסוליסטית..
תוך ,דילוג ,על העבר שלה ,ומה קדם לכך ,שהגיעה ,אל העיסוק הזה ,בכלל .

יש גם המשך ,לעלילה .
אם תרצו לדעת ,מה מתפתח עימה ,החל מהשבוע השני ,ושלישי ,לעיסוק החדש ,שלה .

ואיך הכל מתחרז ,לסיפור חיים ,סופר מרתק...
שהוא בעצם .

מה קדם בחייה ,לכך ,שתגיע ,אל ,עולם הזנות.
מה יתרחש ,עימה, בעולם הזנות .
ואיך ,זה יתפתח ,ואיך, זה יגמר .גם ....

במידה, ויהיה ,ביקוש ,אמשיך .
באם לא ,אז יש לכם פה ,את מה שקראתם בו .

שנסון ,
ושלום.
https://youtu.be/EVBsypHzF3U
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 9 בדצמ׳ 2020
פרלין​(נשלטת){ש} • 9 בדצמ׳ 2020
מי שאי פעם הייתה הבעלים של כוס, יודעת בדיוק עד כמה צריך להיות קהת חושים כדי לתת לגברים זרים להיכנס אליו שוב ושוב. וכמה בעייתי זה מבחינה רפואית.
הל, גם מי שהיה בזוגיות עם אשה מכיר את כל הבעיות שיותר מדי חדירות יכולות לגרום לכוס פעוט.

אז האמת? כשאני שומעת מישהו שחושב שעובדות בתעשיית המין עושות את זה מבחירה, אני חושבת שאולי הוא לא פגש נשים מעודו.

ולא אכפת לי אם זה נשמע פטרוני, או מכליל, או לא מתקדם. די, בא לי להגיד את הדעה שלי על אמת: אין זונות שרוצות להיות זונות. זנות זה דבר מזעזע שנובע מחברה מאוד רקובה.
אז לא, לדעתי זונות לא ישארו בעבודה שלהן בלי כסף.
Reborn​(מתחלפת)

חושבת שלא

Reborn​(מתחלפת) • 9 בדצמ׳ 2020
עצם העובדה שיש לאנשים את הצורך כספי ומביא אותן או אותם למקום עבודה כזה רק מראה שאם לא היה צורך כספי., הן לא היו שם.
כי עצם הענינן שיש למישהו יכולת לגעת ולעשות בך כרצונו ללא יכולת לבחור.
לי, אישית, עושה לא טוב, אז מניחה שלאחרות כנ''ל.
Sm Art{☆Sm}

היהדות מובנת, דרך המפרשים שלה .

Sm Art{☆Sm} • 9 בדצמ׳ 2020
שלום רב .אדוני .
למה תצטער ? מה אני טורף אנשים?
דבר חופשי ,אני אענה לך כמה שתחפוץ .
בפועל אני יותר מנטר ,וחולק מידע ,מאשר מתדיין ,או ,מתעמת.

היהדות ,זה לא רק התנ"ך.
יש גם תלמוד ,ומפרשים רבים ,על כל הכתוב בתנ"ך.
ויש גם את תורת הסוד ,הקבלה .
וגם על תורת הסוד יש פירושים וביאורים .

היהדות אומרת כך .
אסור להביט באשה.
אסור להרהר ,באשה.
אסור ליגע ,באשה.
למעט,אשתך החוקית .

היהדות ,לא מוצאת לנכון ,לרדת ,אל ,תחתיות, ואל שפה נמוכה, באשר ,לזונות, או ,פירוט מפורט ,אודות ,דברים שפלים ,מהסוג ,המצוי בדור שלנו.

אסור להביט באשה ,כי מה שהעין רואה ,הלב חומד .
מי שיביט בנשים ,יחשוק בכולן .

אסור להרהר באשה ,כי הרהורי זנות ,חמורים ,מהמעשה ,עצמו .
אסור ליגע באשה ,כי היא אינה שלך ,אילולי נישאתם כדת, משה וישראל ,בפני שני עדים מהימנים ,ויראי שמיים.

כל האיסורים הללו.
הם בכדי למנוע מהאדם .
לחטוא ,בחטאים,המוגדרים,
כמעשה זנות .

מעשה זנות ,זה ,עולם ומלואו .
יש שם קולקציית עוונות מרשימה מאוד .

נידה. ( אשה במחזור ,ושלא במחזור ,היא נידה ,כולן נידות) נקודה ,סוף פסוק.
הבא על הנידה. ( אדם הבועל כל אשה שאינה נשואה לו,הוא בגדר ,בעל נידה ,העונש הוא " כרת " ,זה מוות ביו הגילאים 50 ל 60.)
גויה. בת אל נכר. ( כל מי שאינה יהודיה )
אשת איש ,או חשש לאשת איש ,הרבה מהן לא התגרשו ,הן רק פרודות .( פרוצות מיובאות מח'ול, הן נשים נשואות ,שקליינטים ,בפועל ,קימו מגע מיני ,עם גויה, שהיא גם נשואה )
הרהורי עבירה .( חמורים מהעבירות עצמן ,בשל פגם בעולם גבוה יותר )
דבורים אסורים .( שחוק ,ליצנות ,מילות גנאי ,להג,קלות ראש ,האופייני לכל חיבור עם נשים )
זרע לבטלה .( רצח נשמות של ילדים וילדות, )
לשון הרע . ( חטא שאי אפשר לתקן לעולם)
זה שווה ערך לחץ שיורים על האדם ,ואינו יודע ,מי ירה את החץ .)
ביטול תורה. ( עלבונה של תורה זה עלבונו של הקב"ה)
בגידה ושקר. ( דבר שקר לאשתך ,כאשר אתה הולך ,לזונות ) ואומר לה שאתה יוצא לאימון ,בג'ים..

אם למקד את זה בשורה אחת .
לא תגנוב .

לא תגנוב ,זה אל תדע במה שלא ,שלך.
שום אשה ,היא לא שלך ,אילולי קידשת אותה ,והתחיבת כלפיה ,בחוזה ששמו ," כתובה " .

היכן שכתוב לא תגנוב,
כתוב גם לא תרצח .
והיכן שכתוב לא תנאף .
כתוב גם ,לא תחמוד .

גנבה ורצח, היינו הך ,בחומרתם.
רצח וניאוף ,היינו הך בחומרתם .

אז לסכם בקצרה .
בפרשנות של הכתוב ביהדות .
אני יכול לשפוך פה מידע אין סופי.
אודות..
רחב הזונה.

אודות.
חטא בעל פעור .
ועמק השיטים.

מעשה פנחס, וזימרי בן סלוא ,ראש שבט שמעון .
אודות ,בלעם,והמלך בלק בן ציפור ..

אודות ,חניית בני ישראל ,באחת מ40 התחנות שחנו ,בני ישראל ,בעת יציאתם ממצריים. במדבר.

" פי החירות " ...
זה היה בערך ה"תל ברוך " ,של מצריים ,באותה העת

על אודות, יוסף הצדיק ,ואשת פוטיפר, זליכה.

על אודות מקרה האונס של בת יעקב ,דינה .
ע"י שכם בן חמור .
ששם כתוב, " הכזונה יעשה את אחותינו " ....

שים לב .
לאור הפסוק הזה.
הקביעה היהודית היא כזאת

כל אשה ,ששכבה עם זכר ,שלא תחת ,ברית הנישואין, של דת משה וישראל ,בפני ,שני עדים .
או ,שלא נכנסה לברית הנישואין ,עת ,היא ,בתולה .

כל אילו ,תחת המינוח, " זונה " .
על פי חוקי היהדות.

מעבר לכך ,אני אומר לך ,דבר נוסף.
כל אשה ,שזכר ,תבע אותה לשכב עימו .
בשפת הרחוב ," התחיל איתה " .
הוא בשפת הקבלה ,נאמר .
" נטבע בה רושם ,של זנות " ..

רק מעצם החיזור ,שגבר נתן בה את עיניו ,וחמד אותה .בראיה שלו ,בפה -במחשבה.
הוא יצר אצלה פגם בנפש ,פגם רוחני ,פגם בה ...

העלת את נושא רחב ..
רחב היתה פונדקאית ,על אם הדרך ,מוכרת מזונות .
היא הכירה את כל שועי הארץ .
אי לכך, נעזרו בה המרגלים ,אשר באו לתור את הארץ .
בין צאצאי נמנים כוהנים גדולים, וגם ירמיהו הנביא .

קצת מידע ,על סיפור מקראי .
הקשור לענייני זנות ...

עצתו של בלעם

פרק כ"ה, פסוק י"ח

"כִּי צֹרְרִים הֵם לָכֶם בְּנִכְלֵיהֶם אֲשֶׁר נִכְּלוּ לָכֶם עַל דְּבַר פְּעוֹר"

פרק ל"א, פסוק ט"ז

"הֵן הֵנָּה הָיוּ לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל בִּדְבַר בִּלְעָם לִמְסָר מַעַל בַּה' עַל דְּבַר פְּעוֹר וַתְּהִי הַמַּגֵּפָה בַּעֲדַת ה'"

ירושלמי סנהדרין פרק י', הלכה ב':

אמר לו בלעם לבלק: אלוהיהם של אלה שונא זימה הוא. העמידו בנותיכם בזימה ואתם שולטים בהם. אמר לו: וכי משמע לי אנון? (= וכי ישמעו לי אנשי מואב להפקיר בנותיהם?) אמר לו: אוקים בנתך קומי ואינון חמי ושמעין לך (אתה תתחיל מקודם להפקיר בתך והם יראו ויעשו כמוך). הדא הוא דכתיב (כ"ה, ט"ו) "ראש אומות בית אב במדין הוא".

בבלי סנהדרין ק"ו:

אמר להם בלעם: אלוהיהם של אלה שונא זימה הוא, והם (ישראל) מתאווים לכלי פשתן. בוא ואשיאך עצה: עשה להם קלעים (רש"י: אהלים של קלעים, כמו שעושים בשווקים)... והושב בהן זונות וימכרו להם כלי פשתן... וכשישראל אוכלין ושותין ושמחין ויוצאים לטייל בשוק, אומרת לו...: הרי אתה כבן בית, שב, ברור לעצמך! וצרצורי של יין עמוני (רש"י: נאדות יין) מונח אצלה. אמרה לו: רצונך שתשתה כוס יין? כיוון ששתה, בער בו (רש"י: שהיה משתכר ובוער בו יצר הרע) אמר לה: השמעי לי. הוציאה יראתה (אליל שלה) מתוך חיקה. אמרה לו: עבוד לזה. אמר לה: הלא יהודי אני! אמרה לו: מה איכפת לך... ולא עוד אלא שאיני מניחה אותך, עד שתכפור בתורת משה רבך! וזהו שנאמר (הושע ט') "המה באו בעל פעור וינזרו לבשת ויהיו שקוצים כאהבם"!

רש"י,
פרק כ"ה פסוק א':

ד"ה לזנות אל בנות מואב: על ידי עצת בלעם.

פרק כ"ה פסוק ב':

ד"ה וישתחוו לאלוהיהן: כשתקף יצרו עליו ואומר לה: השמעי לי! והיא מוציאה לו דמות מחיקה ואומרת לו: השתחווה לזה!

רמב"ן, פרק כ"ו פסוק י"ח:

ד"ה בנכליהם: כאשר פירשתי (כ"ה, א') כי זקני מדין חשבו המחשבה הרעה הזאת כמו שנאמר (כ"ב, ד'): "ויאמר מואב אל זקני מדין", כי בהם נתייעצו מתחילה והם נתנו עצה זו למואב, שתזננה בנותם עמהם (= עם ישראל) ויצמידו אותם לבעל פעור להדיחם מעל ה', ואם לא נזכר שם, ועוד: ששלחו להם בת מלכם לזנות עמהם וזה טעם (כ"ו, י"ח) "ועל דבר כזבי בת נשיא מדין אחותם", כי לולא מדעת יועצי המלכות נעשה – כבודה בת מלך במדין מה תבקש בשטים בערבות מואב לבוא אל מחנה עם אחר, כי ישראל בערבות מואב בשטים היו ומאין תבוא שם המדיינית הזאת? אבל הייתה יפת תואר מאד ושלחו אותה זקני מדין שם, כי אמרו: בתואר אשה יפה רבים השחיתו! וקרוב הוא שהיה גם בלעם בעצה הזו, כי בשובו מארץ מואב עבר במדין, כי דרכו משם היה, והיה ביועצי המלכות, ואולי נתעכב שם לדעת מה יהיה בהם...

שא ברכה .*