לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובד/ת בתעשיית המין ימשיכו לעבוד גם ללא מצוקה כספית ?

אביב נעורים
לפני 3 שנים • 4 בדצמ׳ 2020

עובד/ת בתעשיית המין ימשיכו לעבוד גם ללא מצוקה כספית ?

אביב נעורים • 4 בדצמ׳ 2020
אם לא היה חסר לי כסף עדיין הייתי ממשיך לעבוד במקצוע שלי .
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 4 בדצמ׳ 2020
אתה חריג.

80 אחוז מהאנשים היו מחליפים אבל.

תשאל סאניטרים, תשאל מנקה רחובות,

תשאל מזכירות,
תשאל פועלי בניין.
TrueSelf​(שולט)
TrueSelf​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2020
מאמין שלא חסר כאלה. יש כאלה שכבר התרגלו לזה וזה גם מספק כל מיני צרכים מעבר לכספי.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 4 בדצמ׳ 2020
מצוקה כספית ,זה משהו פסיכולוגי.
הכסף ,עיקר עניינו הוא ,זה שהאדם מתכנן ,תוכניות ,מה יעשה ,עם הכסף ,כאשר יגיע ,אל ידיו ..
מהרגע ,שכסף.מגיע לידי האדם ,האדם מממש את תוכניותיו ,והופך את מצבו ,לאדם שמימש תוכניותיו ,ושוב , נותר ללא הכסף .
כאשר המדובר, בנשים, הם יש להן ,עוד יותר תוכניות ,באשר למימוש רצונותיהן, אי לכך ,צריכות לייצר כסף ,בקצב מתמשך .
אילו בתעשיה ,זה חתיכת סיפור ,באשר לכל אחת ,ואחת מהן ,שהגיעה ,לשם .
ומה ,נארע ,עינה ,מהרגע ,בו טעמה ,את ,טעמו של הכסף ובוודאי ,באשר לדרך בה הגיע הכסף ,לכשהגיע...
Aya'ss​(טרנסית נשלטת)
Aya'ss​(טרנסית נשלטת) • 4 בדצמ׳ 2020
יש הבדל בין להגיע לעבוד בתעשייה הזאת מבחירה או בלת ברירה, הסיבה העיקרית שמבדילים את תעשיית הזנות מנגיד משחק (שגם שחקנים "מוכרים" את הגוף שלהם במובן מסויים) או בכללי בהרבה עבודות מוכרים את הגוף במובן מסויים וההבדל בין התעשיות האלה זה כי רוב תעשיית הזנות הגיעו לשם מחוסר ברירה ולא מבחירה וגם זה שזה לא חוקי לצרוך זנות גורם לתעשייה להיות יותר מסוכנת ובצללים אז התנאים הרבה פחות טובים בלשון המעטה, בעולם אוטופי בו כל בין אדם היה עובד במה שהוא רוצה זנות לא הייתה נחשבת משהו רע או חריג.
אז בקשר לשאלה אני מניחה שאלא שהגיעו לעבודה הזאת מבחירה ישארו והאחרים יעזבו
''''''''''
'''''''''' • 4 בדצמ׳ 2020
בעולם אוטופי אנשים היו צורכים את השירות הזה בצורה מכבדת ולא היינו שומעים סיפורים על נשים בתעשיית המין שחטפו מכות, נשדדו, נאנסו ונרצחו. עכשיו ברור שאנשים מתנהגים בצורה מגעילה גם לקופאיות בסופר, אבל הסיכוי שלהן להיפגע במסגרת העבודה נמוך בהרבה.
אגב, תעשיית המין כוללת גם נשים שעובדות באתרי מצלמות או בשיחות טלפון, שחקני פורנו, חשפניות, דומינות מקצועיות.
אין לי ספק שהרבה א.נשים נמצאים בתעשייה הזאת מבחירה והיו ממשיכים גם ללא תלות כלכלית, אבל לדעתי רוב האנשים היו פורשים מהעבודה (הרגילה) שלהם אם היו, למשל, זוכים בלוטו. אז על אחת כמה וכמה, נשים בזנות.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2020
אחד דעה שלי על כל כזה שכל עובדה במחבת
דבר שני רובה הזנות מרבחות מסכרות יחסית טובת
אם זנות היתה חקית אני חושב שהרבה נאשים הוא הלכות שלם בגלל כסף אשפר לעידה לסכמים יפום מאודה למשל זנות טןף יכול לחבריך יותר 200 שקיל לשעה של עבודה
רובה הביתות של הם בגלל היחסה לזנות ואל כשנות זה משוה רעה
ronni​(נשלט)
ronni​(נשלט) • 4 בדצמ׳ 2020
הייתי במסיבת רווקים פעם , לאחר ההופעה של זוג החשפניות הזמנו אותן ואת הנהג שלהן לאכול איתנו (היה להם זמן עד ההופעה הבאה)
החשפנית הראשונה סיפרה לנו שהיא מאוקראינה כבר פעם שנייה בישראל , גרושה +1 .
הילד נשאר אצל אמא שלה ..
היא נכנסה לארץ על ויזת תייר למטרת ביקור משפחה...
לדבריה היא מרוויחה כ 1000-1500 שקל ללילה רק מחשפנות וטיפים , מהכסף הזה היא מחזיקה את כל המשפחה שלה על הכתפיים
השניה אמריקאית מוצאה יהודי ולכן נכנסת ויוצאת בקלות , לדבריה פעם שלישית שעובדת בחשפנות וכך ממנת את לימודיה לכל הסמסטר ,
חייב לציין ששני החשפניות העבירו את המסר שהן עוסקות בדבר מרצונן החופשי והן מסיבות כלכליות ..
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
במקום בו האישה מוכרת את גופה כדי לפרנס את ילדיה ואת משפחתה, אין מקום לשיח אודות רצון חופשי. צר לי, רוני, התבלבלת.
ronni​(נשלט)
ronni​(נשלט) • 4 בדצמ׳ 2020
לא בטוח שהתבלבלתי , אני יודע שאיפה שיש צורך ורצון לשלם תמיד יהיה מי שיסכים לתת את השירות מסיבותיו הוא , הדוגמא הקלאסית במקום שלנו הן המלכות בתשלום ...
בעולם אוטופי כולם יעבדו בהייטק ובבנק ..במציאות לא ככה ..השאלה מה אנחנו בתור חברה צריכים לעשות? לרדוף אחרי אלו שמוכנים לשלם? או אחרי אלו שמוכרות את השירות? לי לא נראה לא זה ולא זה ..