סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובד/ת בתעשיית המין ימשיכו לעבוד גם ללא מצוקה כספית ?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 4 בדצמ׳ 2020
לא רלוונטי לטענה שלי, רוני. לא האשמתי.
אמרתי דבר פשוט: אם אישה נאלצת להתגנב למדינה זרה כדי לעבוד בתעשיית מין כי היא חייבת להרוויח בזמן קצר סכום כסף שיאפשר לה להאכיל את ילדיה ואת משפחתה כאשר תחזור הביתה, השיח אודות הבחירה והרצון מתבטל.

ronni כתב/ה:
תמיד יהיה מי שיסכים לתת את השירות מסיבותיו הוא

במקרה הספציפי היא לא "הסכימה מסיבותיה היא", אלא "נאצלה".
ורוברט פרוסט היה מוסיף: And that has made all the difference
    התגובה האהובה בשרשור
אביב נעורים
לפני 3 שנים • 5 בדצמ׳ 2020
אביב נעורים • 5 בדצמ׳ 2020
הכוונה שלי יותר הייתה , האם גם שכסף הוא לא מגבלה הם ימשיכו לעבוד מכוחו של הרגל ולא יחפשו/ילמדו מקצוע אחר או לפרוש לחיי נוחות . כי הם כלואים במעגל .
SWAY
SWAY • 5 בדצמ׳ 2020
בטוח שיהיו כאלה שכן. הרוב לא.
לא רק מחסור בכסף היא סיבה לא נעימה לעיסוק כלשהוא, אנשים מגיעים לעסוק בכל מימי עבודות בפרט זנות לעיתים בשל פתולוגיות נפשיות.
ועם זאת, להוציא מחוץ לחוק והעדר פיקוח, כמו עם סמים, כמו עם הימורים, זו טעות חמורה שגורמת לסבל לנשים, ללקוחות ומעודדת פשע סביב זה.
יש מידה של פטרונות בלהגיד שכל הנשים שעוסקות בזנות עשו זאת לא מבחירתן, דבר שמקטין את החופש-חופש העיסוק, כי זה מוביל להוצאה מהחוק והעדר פיקוח- של הנשים שכן באו מבחירה חופשית (בתוך בחירה חופשית אני מכליל גם עוני, הגירה, פתולוגיה נפשית [כל עוד לא פיגור/פסיכוזה שלגביהן אין לי מסקנה ברורה]).
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 5 בדצמ׳ 2020
כל הדיונים האלה, של השוואה בין תפוח לחללית לא רלוונטים, ואתם ממשיכים להעלות אותם מידי יום. מה יהיה?
SWAY
SWAY • 5 בדצמ׳ 2020
יהיה בסדר.
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 6 בדצמ׳ 2020
Sm Art{☆Sm} • 6 בדצמ׳ 2020
יש משהו ממכר בעיסוק הזה .
אבל הם רבות עם הקלינטורה שלהם .
ואז חוזרות למצבן ההתחלתי .
התחילו בלי כסף .
ויוצאות מהתחום, בלי כסף .
ועם המון חסומים שחסמו במכשיר שלהם .
בעיקר אילו שהביאו להם כסף שנים .
סיפור עם סוף ידוע מראש
philosophic john​(שולט){ginny}
לפני 3 שנים • 7 בדצמ׳ 2020
philosophic john​(שולט){ginny} • 7 בדצמ׳ 2020
ברייה כתב/ה:

אמרתי דבר פשוט: אם אישה נאלצת להתגנב למדינה זרה כדי לעבוד בתעשיית מין כי היא חייבת להרוויח בזמן קצר סכום כסף שיאפשר לה להאכיל את ילדיה ואת משפחתה כאשר תחזור הביתה, השיח אודות הבחירה והרצון מתבטל.

במקרה הספציפי היא לא "הסכימה מסיבותיה היא", אלא "נאצלה".
ורוברט פרוסט היה מוסיף: And that has made all the difference

בריה, למה היא 'נאלצה' לעבוד בתעשיית המין ולא 'נאלצה' לעבוד בטיפול בקשישה סיעודית?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בדצמ׳ 2020
לא ראיתי שברייה דיברה על עובדות זרות בכלל. אם אתה שואל אותי, אף אחד לא חושד במטפלות הסיעודיות שהן פה מבחירה. וחלקן גם עוברות גיהנום ונמצאות במצבים מאוד מסוכנים.

אבל למה זאת השוואה בכלל? כאילו, מה הטיעון פה?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
כי בטיפול בקשיש/ה היא לא תרוויח מספיק כסף בזמן קצר. יש לה חלון זמן (שנדמה לי שאף מוגבל לשלושה חודשים כלא אזרחית ולא תושבת שהגיעה לבקר את משפחתה, כביכול, כפי שכתב רוני) לכסות את סכום הטיסה ואת הוצאות המחייה ולהרוויח מספיק כדי להאכיל את ילדיה ואת שני הוריה הפנסיונרים במשך השנה הקרובה. הסיפור שלה יכול להיות שקרי, אבל הוא בהחלט יכול להיות אמתי ולייצג לא מעט נשים בעולם שמגיעות ממדינות שלא מספקות תנאים סוציאליים נאותים לאזרחיהן ולכן נאלצות לעבוד בזנות במדינות זרות כדי לפרנס את משפחותיהן שנשארו בארצן.

אני מסכימה אתך שהאופציות האחרות הן אמת מידה מרכזית בהבחנה בין אילוץ לבחירה. אם הופנה אל ראשי אקדח וניתנה לי הבחירה או למות או לענות לך, הרי שנאלצתי לענות לך. אם עניתי לך למרות שלא היה קורה דבר אקוטי אילו בחרתי אחרת, הרי שלא מדובר באילוץ, אלא בבחירה. העבודה בתור מטפלת תהווה פתרון רק אם היא תקבל אישור מטעם המדינה (שכמעט בלתי אפשרי לקבלו) לעבוד כמטפלת קבועה ושיכלול גם את ילדיה. באותה המידה יכולנו לטעון שבמקום לעבוד בתעשיית מין היא יכולה לבחור למלא טופס לוטו, לנטוש את משפחתה או לרעוב אתם בצוותא, ושאני בחרתי ולא אולצתי לענות למרות שניתנה לי אפשרות מכובדת לא פחות — למות. 🌷💕

בנוסף, ספציפית לטיפול בקשישים כאופציה מנחמת — מה שאמרה פרלין.
שוטים למכירה{בעבודת יד}
קודם כל, אם מישהו או מישהו באמת מתעניינים - אתם מוזמנים לשאול את עובדות ועובדי המין בעמודי פייסבוק כמו When she works, 'עבודת מין ועבודות אחרות', 'מושתקות נחושות' וכו'.

בנוסף לכך, הממשלה ביצעה סקר לאומי על עובדות המין בישראל שאפשר למצוא בקישור הבא:

https://www.molsa.gov.il/CommunityInfo/ResearchAndEvaluation/tb_ResearchesAndPublications/%D7%A1%D7%A7%D7%A8%20%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99-%D7%A9%D7%A2%D7%A8%20%D7%95%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%9F%20-%20%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%92%D7%A9%20%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%99%20-%2030-5-16.pdf

אין בסקר תשובה חד משמעית לשאלה שנשאלה (האם ישנה בכלל?), אבל זה הדבר הכי קרוב שמצאתי, עם דגש על עולם השליטה בתשלום (עמ' 100):

"נשים העוסקות בשירותי מין בתחומי חשפנות, או BDSM בלטו בשונותן מנשים בזירות זנות אחרות הן
ברמת השכלה עם ממוצע שקרוב ל-14 שנות לימוד, כשקרוב לחמישית מהן יש 17 שנות לימוד ויותר.
שתי חמישיות מן הנשים בשירותים האחרים ציינו כי הן עוסקות בתחומים אלו
בשל סיבות המבטאות רווח אישי לא כלכלי - פי 2 משיעור הנשים שציינו סיבה זו בכלל מסגרות הזנות.
הסיבות השכיחות ביותר שציינו הנשים בשירותים אלה לעיסוקן היו סיבות כלכליות, אך בשיעור נמוך
יותר באופן משמעותי מנשים העוסקות בזנות בדירות דיסקרטיות, ליווי ומכוני העיסוי. כמו כן, רק
כמחצית מן הנשים בשירותים אלה השיבו כי היו מעוניינות לצאת מן העיסוק הזה."