סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובד/ת בתעשיית המין ימשיכו לעבוד גם ללא מצוקה כספית ?

starduskonfire
לפני 3 שנים • 10 בדצמ׳ 2020
starduskonfire • 10 בדצמ׳ 2020
שמע דרקן, באמת שאין לי ריב איתך ושום דבר לא נלקח כעלבון, הייה ברור לי שככל הנראה אתה אשכנזי בדיוק כמוני.
ההבחנה שלי לגבי השימוש באשכנטוז תכפה לכל מי שרים על נס השקפות פוליטיקלי קורקטיות. אני לא מרים על נס, אז מתבטא איך שבא לי ללא מצפון, זה הכל.
ואני ממליץ לך לחשוב איך יוצא שאתה קורה דברים שלא נכתבו. לי נדמה שיש לך נרטיב שאתה רגיל לנסות להפריך, ומה שלמשל מריח מליבטריאניזם מעורר בך תגובה אלרגית ולמרות שאתה ככל הנראה מסכים איתי על 90 אחוז מהעניין יהייה לך התנגדות נחרצת ללנסות לראות את המציאות מזווית שונה קצת.
אני אנסה שוב להביא את הזווית הזו, ואשאיר לך את החופש לזרוק או לאמץ
אני ארחיב קצת בעניין הבחירה בלהיות הומלס או זונה כדי שיהיה לך יותר קל לעקל את התפיסה שלי.
אני נוטה להסכים איתך שכשאנחנו בוחנים את הסטטיסטיקה, אנשים שיכולים לעזור לעצמם מועטים מאוד, ואני הכי בעד עזרה וולנטרית וקידום הזדמנויות.
אני לא יודע אם אנחנו מסכימים על העובדה שיש אנשים שלא ממש ניתן לעזור להם, אבל מהכירות אישית, יש אנשים שלא משנה כמה כסף או תמיכה או הזדמנויות
הם יקבלו, משהו שם לא מתחבר לכדי פריחה ושגשוג. את הסיבות לכך אני יכול לדלות רק דרך הבנת המוקד של ה הרס העצמי שיש בי.
הניחוש שלי הוא שההרס העצמי שיש בכל אחד מאיתנו יכול להרוס גן עדן, והיכולת להתמודד מול הנטייה הזו יכולה לדרבן אותנו להפריח את השממה.
בגלל שאני מסוגל לראות את עצמי נכנע לפעמים להרס העצמי ולפעמים מפריח את השממה מהחיים שלי אני שם דגש גדול מאוד על האחריות האישית שלי.
וכשאני אומר אחריות אישית, אני חושב על זה במונחים של סוכנות אישית, לא דרך איזה עיין חברתית ביקורתית.
עכשיו תחשוב רגע איזה ברירה יש לי, אני מחזיק בכמות נכבדת של סוכנות אישית (agency), אבל כשמדובר באחרים, אראה אותם כרובוטים?
איך אני יכול לא לראות את יתר האנושות כבעלי אותה כמות של סוכנות?
אתה בטח תחשוב: "אה! אבל הסוכנות שלך גדולה בגלל שיש לך מלא אופציות, אתה לא עם אקדח לראש"
אז אקדים תשובה, הסוכנות שלי זהה ללא תלות במרחב התמרון הפיזי שאני נמצא בו' בדומה לשחקן שח מט שהסוכנות שלו לא קטנה ככל שהוא מפסיד חיילים.
גם עם מלך בודד אפשר לבחור להכנע או לגרום ליריב לרדוף אחריך בכל הלוח.
אז לגבי ההומלסים, זה לא שאני לא מבחין במצב העגום ובסיכויים הקלושים להחלץ, וזה לא שאני יושב ממרום מושבי ואומר "אה! יכלתם להתאמץ יותר"
מי שחושב כך הוא וודאי אדם לא חד הבחנה במיוחד.
אבל אני לא הולך לקיצון האבסורדי לא פחות של לשלול לאנשים האלו את הסוכנות, ולהגיד ששום דבר מזה לא מבחירה. הם בסך הכל תוצר לוואי של מציעות
עגומה, כמה שהמצב שלי לא יהיה קשה, הייתי סולד יותר מאנשים שרואיםאותי באור הזה מאשר את המציאות העגומה שאני נמצא בה.

אגב, זה שהודת בהבנה לקוייה של דבריי באמת נגעה לליבי, וקידמה תרבות דיון, תודה על כך.

ולפרלין, רק דבר אחד, אם כל מה שהייתי כותב זה שאני לא מבדיל, הביקורת שלך הייתה לגיטימית, אבל השקעתי בהסבר כולל דוגמאות שמדגימות יפה איך
מקצועות אחרים יכולים להיות עגומים לא פחות. אני מזמין אותך להתיחס לעצם העניין ולא לעצם האדם. תסבירי לי בבקשה, מה מיחד את מקצוע הזנות
מכל יתר העיסוקים. יהיה מעניין למשל אם תוכלי להסביר למה זונת צמרת נמצאת במצב עגום יותר מילד שמרכיב את הסמרטפון שאת משתמשת בו.
ובבקשה, תנסי לא לאבד את האמפטיה.
עבד משועבד{עבד}
לפני 3 שנים • 10 בדצמ׳ 2020
עבד משועבד{עבד} • 10 בדצמ׳ 2020
מה מיחד את מקצוע הזנות
מכל יתר העיסוקים.
מה שמייחד את הזנות מכל יתר העיסוקים
שזה "המקצוע" היחיד שבו "איש המקצוע"
יכול להיות במצב שהוא מכור כבד לסמים קשים ולמרות זאת לעסוק במקצוע.
מהנדס תוכנה לא יכול לעסוק בתחום כשהוא מכור כבד
גם מהנדס בנין לא. רופא לא.פקיד במשרד ממשלתי לא. נהג משאית לא
נהג מונית לא. קופאי לא. להשגיח על זקנים לא.
אפילו שופט ,שזה הכי קרוב לזנות לא יכול לעסוק במקצוע אם יהיה מכור לסמים לאלכוהול
להימורים או אם יסבול מבעיות נפשיות או מבעיות שכליות.
זנות זה העיסוק היחיד שאפשר לעסוק בו כשאתה במצב כזה.

יחוד נוסף . בכל המקצועות והעיסוקים ניתן להגיש תביעה נגד נותן השירות
זנות זאת העבודה היחידה שלא ניתן להתלונן על נותן השירות.

הלקוח יגיש תביעה נגד הזונה שלא מצצה לו למרות שהתחייבה בפניו, בעל פה, שתמצוץ לו
יעמדו מול השופט. הוא ישאל אותה ,גברתי מצצת לו או לא מצצת לו ?
היא תגיד מצצתי לו כבודו
יגיד התובע ,היא התחייבה למצוץ ולא מצצה
היא תטען ,כן מצצתי ואפילו גמר לי על הפנים למרות שהתחייב שלא
והמשכתי למצוץ
הוא יגיד לא נכון ,תפסה הזין ביד ועשתה כאילו מוצצת.
היא תגיד שקר וכזב מצצתי גם מצצתי
וגם מופסדת עליו לא הרווחתי שקל.

יחוד נוסף. זאת העבודה היחידה שככל שעוסקים בה יותר
המצב הנפשי של העוסק מתערער.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 11 בדצמ׳ 2020
starduskonfire כתב/ה:
שמע דרקן, באמת שאין לי ריב איתך ושום דבר לא נלקח כעלבון, הייה ברור לי שככל הנראה אתה אשכנזי בדיוק כמוני.
ההבחנה שלי לגבי השימוש באשכנטוז תכפה לכל מי שרים על נס השקפות פוליטיקלי קורקטיות. אני לא מרים על נס, אז מתבטא איך שבא לי ללא מצפון, זה הכל.
ואני ממליץ לך לחשוב איך יוצא שאתה קורה דברים שלא נכתבו. לי נדמה שיש לך נרטיב שאתה רגיל לנסות להפריך, ומה שלמשל מריח מליבטריאניזם מעורר בך תגובה אלרגית ולמרות שאתה ככל הנראה מסכים איתי על 90 אחוז מהעניין יהייה לך התנגדות נחרצת ללנסות לראות את המציאות מזווית שונה קצת.
אני אנסה שוב להביא את הזווית הזו, ואשאיר לך את החופש לזרוק או לאמץ
אני ארחיב קצת בעניין הבחירה בלהיות הומלס או זונה כדי שיהיה לך יותר קל לעקל את התפיסה שלי.
אני נוטה להסכים איתך שכשאנחנו בוחנים את הסטטיסטיקה, אנשים שיכולים לעזור לעצמם מועטים מאוד, ואני הכי בעד עזרה וולנטרית וקידום הזדמנויות.
אני לא יודע אם אנחנו מסכימים על העובדה שיש אנשים שלא ממש ניתן לעזור להם, אבל מהכירות אישית, יש אנשים שלא משנה כמה כסף או תמיכה או הזדמנויות
הם יקבלו, משהו שם לא מתחבר לכדי פריחה ושגשוג. את הסיבות לכך אני יכול לדלות רק דרך הבנת המוקד של ה הרס העצמי שיש בי.
הניחוש שלי הוא שההרס העצמי שיש בכל אחד מאיתנו יכול להרוס גן עדן, והיכולת להתמודד מול הנטייה הזו יכולה לדרבן אותנו להפריח את השממה.
בגלל שאני מסוגל לראות את עצמי נכנע לפעמים להרס העצמי ולפעמים מפריח את השממה מהחיים שלי אני שם דגש גדול מאוד על האחריות האישית שלי.
וכשאני אומר אחריות אישית, אני חושב על זה במונחים של סוכנות אישית, לא דרך איזה עיין חברתית ביקורתית.
עכשיו תחשוב רגע איזה ברירה יש לי, אני מחזיק בכמות נכבדת של סוכנות אישית (agency), אבל כשמדובר באחרים, אראה אותם כרובוטים?
איך אני יכול לא לראות את יתר האנושות כבעלי אותה כמות של סוכנות?
אתה בטח תחשוב: "אה! אבל הסוכנות שלך גדולה בגלל שיש לך מלא אופציות, אתה לא עם אקדח לראש"
אז אקדים תשובה, הסוכנות שלי זהה ללא תלות במרחב התמרון הפיזי שאני נמצא בו' בדומה לשחקן שח מט שהסוכנות שלו לא קטנה ככל שהוא מפסיד חיילים.
גם עם מלך בודד אפשר לבחור להכנע או לגרום ליריב לרדוף אחריך בכל הלוח.
אז לגבי ההומלסים, זה לא שאני לא מבחין במצב העגום ובסיכויים הקלושים להחלץ, וזה לא שאני יושב ממרום מושבי ואומר "אה! יכלתם להתאמץ יותר"
מי שחושב כך הוא וודאי אדם לא חד הבחנה במיוחד.
אבל אני לא הולך לקיצון האבסורדי לא פחות של לשלול לאנשים האלו את הסוכנות, ולהגיד ששום דבר מזה לא מבחירה. הם בסך הכל תוצר לוואי של מציעות
עגומה, כמה שהמצב שלי לא יהיה קשה, הייתי סולד יותר מאנשים שרואיםאותי באור הזה מאשר את המציאות העגומה שאני נמצא בה.

אגב, זה שהודת בהבנה לקוייה של דבריי באמת נגעה לליבי, וקידמה תרבות דיון, תודה על כך.

ולפרלין, רק דבר אחד, אם כל מה שהייתי כותב זה שאני לא מבדיל, הביקורת שלך הייתה לגיטימית, אבל השקעתי בהסבר כולל דוגמאות שמדגימות יפה איך
מקצועות אחרים יכולים להיות עגומים לא פחות. אני מזמין אותך להתיחס לעצם העניין ולא לעצם האדם. תסבירי לי בבקשה, מה מיחד את מקצוע הזנות
מכל יתר העיסוקים. יהיה מעניין למשל אם תוכלי להסביר למה זונת צמרת נמצאת במצב עגום יותר מילד שמרכיב את הסמרטפון שאת משתמשת בו.
ובבקשה, תנסי לא לאבד את האמפטיה.

קראתי את ההתחלה. אתה אידיוט. אתה גם אידיוט חוצפן. עכשיו, אני הולך לקרוא את שאר מה שכתבת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אז ככה. אתה שחקן שח עלוב אם אתה בורח עם המלך. אבל, ניקח את המטפורה הגאונית. "היי, הומלס, יש לך סוכנות. אל תשכב ברחוב ותכנע. תתרוצץ ותתאמץ, למרות שאין לך שום סיכוי להצליח, ואז תמות". תודה, קספרוב.
אין לי אלרגיה. יש לי בעיה עם בנאדם שחושב שזונה זה זונת צמרת, ומשווה אותה למתכנת. לא. תשווה אותה לילד באפריקה שהוא עבד באיזה מכרה. תשווה אותה לילד באסיה שמבוסס כל היום בשדות מוצפים בשביל האורז שלנו.
עזוב סטטיסטיקה והשערות. אתה בעל סוכנות! קח את הסוכנות הזו, תמכור את בטוסיק הענוג שלך כמה שבועות בתחנה מרכזית, ותוכל לדעת, על בשרך, אם זה מקצוע "ייחודי". התובנות שלך יהיו הרבה יותר עמוקות אחר כך (שלא לומר שירחיבו לך אופקים).
בכתיבה הקודמת שלי אפילו התנצלתי. אז בוא. עשית איש קש מוחלט מכל דבר שכתבתי. עכשיו, למשל, אתה כותב שיש אנשים שאי אפשר לעזור להם. מוזר. פוסט קודם האשמת אותי שאני אומר שיש אנשים ש"קטגורית לא יכולים לעזור לעצמם", מה שלא כתבתי, רק כדי לכתוב פה שיש אנשים שקטגורית לא מסוגלים לקבל עזרה. זה ממחקרים בסוציולוגיה שעשית? או אולי אחרי שנים של התנדבות בקהילה? או, אולי, כי אתה פריוילג מנופח מעצמו שפשוט המציא את זה?
הסוכנות שלך זהה ללא קשר למרחב פיזי? אז תראה לי איך הסוכנות שלך אוכלת במרחב ללא אוכל. תראה לי איך הסוכנות שלך מוצאת עבודה כשאף אחד לא רוצה להעסיק אותך, בגלל סטיגמה. נגיד, טרנסית שעברה התעללות מינית או גופנית ממשפחה, לא יכולה לפנות למעון לנשים מוכות, הם לא מקבלים טרנסיות. אז היא ברחוב, אחרי התעללות, עם המון סוכנות לבחור בין לישון בחדר מדרגות לבין לישון על ספסל. או כמו הבחור ההומו הערבי שלקח את הסוכנות שלו, ברח מהבית, היה במקלט, ואחיו בא ודקר אותו. אבל, לפחות הוא השתמש בסוכנות כדי להידקר בתל אביב ולא בבית, כמו המלך המתרוצץ שלך. בטח היה לו הרס עצמי, בגלל זה החברה לא הצליחה להגן עליו מאחיו.
אין לי כח לזה. אתה מתעקש על דיכוטומיות אינפנטיליות, וחושב שכולנו כמוך.
ולגבי מה שאמרת לפרלין, תרשה לי לעזור: אתה שואל מה ההבדל בין להיאנס סדרתית מספר פעמים ביום במשך שנים, לבין מתכנת עם משכורת נמוכה. שמע, זו שאלה קשה. תן לנו זמן לחשוב על זה. אולי יעזור אם, בפעם הבאה שאתה מתלבט בין ג'וינט לבין לצאת לריצה, על זה שלהומלס אין כזאת התלבטות. להומלס, אין שאלה כזאת "לצאת", אתה מבין
חיים יפים עם כל תחושות העליונות האלה שלך.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2020
בשביל לבחון את זה צריך להסתכל על האם עובדות מין מלכתחילה בכלל היו רוצות לעבוד בהתנדבות, אפילו בחלק מהזמן, ולשכב עם לקוחות שידוע להן שאין ביכולתם לשלם להן.
התשובה היא: סביר להניח שלא.

מי שיכתוב לעובדת מין "נגמר לי הכסף, תשכבי איתי בכל זאת?" מאותה שנייה לא יקבל יותר יחס, כי הן לא שם באמת כי הן נהנות מהסקס עצמו כשהוא לא מניב להן תמורה כלשהי.
אם היו נהנות מסקס עם הלקוחות לבדו, אם במקרה היו נתקלות באיזה לקוח עני שנגמר לו הכסף ולא יכול לתת להן תמורה, הן היו לוקחות אותו "על הדרך" כאיזה מקרה "פרו בונו" שיעשה להן טוב על הנשמה. גם לעסוק במקצוע האהוב וגם לעשות חסד, למה לא? כי כנראה שהמקצוע עצמו לא מדליק אותן בלי לקבל עליו תמורה.

זאת לעומת רופא, עורך דין, שיפוצניק וכו' שאין להם בעיה מהותית להעניק שירות למעוטי יכולת, ולהפך, הם אפילו יהיו גאים ושמחים שהיה ביכולתם להציל איזה קשיש עני שסובל ממחלה, שמתמודד עם תיק משפטי לא הוגן או שהתקלקל לו המזגן באמצע אוגוסט, כי הם שם באמת בשביל לעסוק בתחום שלהם, ברפואה/עריכת דין/שיפוצים גם מעבר לפונקציה הכספית, ואם הם יכולים להשתמש בו לעשות טוב לאחרים רובם ישמחו להתנדב בתחום שלהם. לעומת עובדות מין, שמהן אף אחת לא באמת תרגיש שמחה ששכבה עם קשיש שלא נמשכה אליו ובנוסף לכך לא זכתה לתשלום ממנו.

תזכרו שמעולם לא הוקם ארגון של עובדות מין שהתנדבו לשכב בזמנן הפנוי בחינם או אפילו באופן מוזל עם עניים, אבל הוקמו די והותר ארגונים של רופאים, עורכי דין ואפילו שיפוצניקים שבוחרים בזמנם הפנוי לתת שירות מוזל או חינם לעניים. זה לא מקרי.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2020
תשובה יפה, לא חשבתי על זה כך.
Sm Art{☆Sm}

שפטה בחומרה, ובפועל ,שפטה את עצמה ...!!!

Sm Art{☆Sm} • 11 בדצמ׳ 2020
בס"ד,

יום שישי .
נר ראשון ,של חנוכה.
פרשת וישב ,התשפ"א.

גברות,גברים .קהל נכבד.

אני ,עוקב, וקורא את כל הנכתב ,ונאמר.

יש הרבה ,אמפתיה ,ודאגה, לגורל הזונה .
והשתתפות בצערה .

זונה מקצוענית אחת ,בת מזל עקרב .
בחורה יפיפיה,
ישבתי עמה ,תקופה ארוכה ,מאוד ,
שוחחנו רבות .

תמיד ,הייתי, בפליאה .
אודות, דבר העובדה.
היאך ,יתכן,שבחורה כה ,איכותית .
משמשת ,כזונת צמרת .

אני דולה, סיפור אחד ,עבורכם.
למען תראו, ותדעו..
היא מספרת כך .
שכאשר ,היתה נערה .
בעיר מגוריה ,בדרום הארץ .
היתה ,גניבה של כסף .
מבית, קרובת משפחתה .

היא ,עלתה על הגנבת .
זימנה אותה אל הבית ,
הענישה אותה ,
היכתה אותה ,לעין כל .
לאחמכ ,גזרה עליה ,עונש,
שהיא תלך ,ותעבוד, בנקיון בתים בשכונה,
כאשר יש עליה שלט ," אני גנבת " .
תרוויח ,את סך הגניבה, שגנבה.
ועוד תשלם קנס .
ולכשתשיב הגניבה .
ותלמד השיעור.
מבחינתה ,של ,זו שדנה ,והענישה אותה .
היא תוכל ,להמשיך את חייה ...

זה הסיפור ,שסיפרה לי ,באקראי ,הזונת צמרת ,האיכותית, וערכית, שישבה עמי, מזה כשנה ,ואף יותר .
והיינו בידידות קרובה .
מתוך.,הרבה שיחות שלנו...
שלחתי עבורכם ,סיפור 1 בודד..

אוייי ,אוייי,...
איזה סיפור .....

היתה ,אשה ,אשה ...
הבינה בקרמה ,חכמה ,מאוד .
יפה מאוד ..
הזנות צמרת ,הזאת .
היתה ,עושה הרבה חסד .
היתה ,עוזרת לאביה בכסף .
היתה עוזרת, ליתומים, ואלמנות.
תמיד ,היתה באה ,בידיים מלאות .
לעולם ,לא נכנסה ,לבית ,בידיים ריקות .
היתה מפזרת טיפים .
היתה מפעל חסד של יחיד .
ישרה כמו סרגל,
לא גונבת ,
ומשלמת חובות ,עד הפרוטה האחרונה.
היתה דוגמא ומופת ,
ואף אחד ,לא ידע ,שהיא זונה ...
למעט ,אני ,ולקוחותיה .ועמיתותיה למקצוע ..

אבל ,יחד עם זאת ,היתה ,זונה פעילה .
עם כ 5 עד 8 כניסות ,ביום .
והיתה ,דואגת ,לגמר את לקוחותיה ,2 פעמים ,בכל ,מפגש.

מחד גיסא ,צדיקה .
מאידך גיסא,רוצחת נשמות ,

פעם שמענו, בטלוויזיה ,על 2 צעירים ,ששדדו זקנה ...
והיא ממלמלת לעצמה ,ווואיי ,וואי
,איזה עונש ,הם יקבלו מאלוהים .....
אני שואל ,עונש? מאלוהים ?
היא עונה לי ,בטח ,אתה יודע מה זה לשדוד זקנה ...
מה מצפה להם ???
אני מבולבל, מה לה ,ולאלוהים .
היא ,שוכבת עם גברים ,מחללת שבת ,
אז איך ,היא מאמינה באלוהים ,ומודעת, למה מותר ,ומה אסור ...
בכזו בהירות...

נהייתי ,עוד יותר מבולבל ...

שנה שלמה ,נקרעתי לגזרים במחיצתה.
מחד גיסא ,היא ,שוכבת עם גברים..גם ,בעת ,שהיא ,נידה .
ואני ,במקביל ,קורא ," תיקון הכללי " ,ומקפיד ,על לתקן ,מה שיותר ואפשר ,ענייני ,זרע לבטלה ,גזל ,וחילולי שבת ....
היא מביטה לי בעניים.
ואני מביט לה ,אל ,תוך ,העניים .

היא שוכבת לה בחדר אחד .
ואני יושב לי בחדר הסמוך ..
ובשקט שיש בחלל הבית ,
אפשר לחתוך ,את האוויר .
דממה מתוחה ....
אני קורא את המחשבות שלה .
והיא קוראת ,את המחשבות ,שלי .
ככה ,שנה שלמה .

מחד גיסא ,חברות מדהימה ,בינינו .
הבנה ,ותקשורת ,
טלפתיה מופלאה בינינו.
יחד ,עם זאת ,שהיא מבינה דבר או שניים ,ביהדות...
אני מוצא ,עצמי ,בסתירה מוחלטת .
למה שהייתי, עד לפני זמן לא רב ..
ולמה ,שאני ברגע זה שממש ,שאני במחיצתה ...

וככה שנה שלמה .
ואני נקרע לגזרים.

היא חייבת לעבוד ,בכדי לשלם ,חובות ,לשוק האפור .
בכדי ,לעזור ,לאבא שלה בכסף למחיה ,מזמן ,לזמן .
היא חייבת לעבוד ,בכדי ,לשלם ,שכ"ד ,והוצאות מחיה ,בסיסיים .
היא ,תומכת ,ומקיימת ,יתום ,ויתומה.
היא ,תורמת ,כספים לצדקה ,ונזקקים .
והכל ,תחת ,העיסוק ,בזנות ,ובדס"מ,...

ואני ,גם ,תקוע שם .
אין לי לאן ללכת ,גם אם אני רוצה .
אני לא יכול לפרוש, מהביזנס ....
יש כוח רוחני רב עצמה ,
שכובל אותי, לצידה ,
ואותה לצידי ...

לשנינו, יש אג'נדה ,זהה .
שנינו ,על אותו ראש.
אני מאזניים .
היא עקרב.
אני כלב .
היא כבשה .

שנינו מעריצים ,ומלאים הערכה ,וכבוד ,זה אל זו ,
וזו ,אל זה ...

אבל ,בי ,חל ,קרע ,ושינוי דרך .
ואני ,כבול ,אל האשה הזאת .
והיא ,כבולה ,אלי ...

כך.,שנה שלמה .
למין אותו ,שלב הזוי ,
שנטרפה עלי דעתי ..
והתחלתי לשמור שבת ..
ולרדת מגדולה ,כלכלית ,וחברתית....
מבלי לדעת ,מה יצפןן לי העתיד ...

שולחת לי הודעות ווטסאפ .
הבחורה הזאת .
ביום שישי ,הודעה .
אמרתי לה, לבוא.
היא באה .
אני עם כיפה לבנה קטנה על הראש .
היא אומרת לי ,מה זה הכיפה הזאת ?
השתגעת ...
זה מה זה סקסי לך .
תוריד אותה ,אני לא יכולה, ככה ,ונקרעת מצחוק ..
אני לא יכול להוריד הכיפה ...
משום מה ...

היא אומרת לי אני רוצה לעבוד ,ו
להעזר באחד מהנכסים שלך ,לשם העבודה ...

בעבר הכרתי את הבחורה ,לפני שנים מספר .
כאשר עסקה,בזנות.כנערת ליווי סוליסטית.
היתה מגיעה אלי ,כל לילה ,וישנה אצלי .
ואני ישן עמה במיטה ,עם פיג'מות שנינו .
היא לופתת את כף רגל על כף רגלי ,וכך ישנים .
יש בינינו ,המון ,המון,דממה, ושקט ...
אני לא מסוגל ליזום מולה ,כל אקט מיני .
וחש כמגן אנושי, לאותה נערת ליווי ממולחת ,המנהלת, את ענייניה ועסקיה, באופן אישי ,ומקצועי ...
בבוקר שותה קפה ,והולכת .
עד שנעלמה ביום מן הימים ...

עכשיו ,בפגישה בשישי .
אני אומר לה .
אני בהלם. את האחרונה שהייתי חושב עליה ,שהיא ,תרצה להעזר בי ,בסוג של שת"פ.
כל זאת ,בשל העובדה, שתמיד את היית טיפוס עצמאי, הסוליסטית האולטימטיבית.
היא באה, מהעבר ,
ובאה מוגדרת ,וברורה .

אמרתי לה, עכשיו שישי בלילה .
אני התחלתי לשמור שבת ,פחות ,או ,יותר .
רוצה לדבר עסקים. ?
תבואי במוצ"ש.
אני לא רוצה שיהיה נאחס לי ולך ,
בשל זה שהחלנו ,בינינו ,עסק בזמן שישי שבת .

וכך היה .
היא באה במוצ"ש .ושם סגרנו קצוות ....

מי עשה ,למי ,בית ספר .
לכל אורכה של שנת הקירבה ,בינינו ..
אינני יודע .
אבל ,אני בוודאות ,יודע .
שהסיפור ,שסיפרה ,על ,איך ,שפטה באכזריות ,והלבינה פניה ברבים- נערה צעירה מהעבר שלה ,בגין עניין של גניבה.
יש לו קשר ישיר .

לכך ,שהיא תענש ,בכך ,שהיא ,בהמשך חייה ,תאלץ ,להגיע אל עולם הזנות ,
ולעבוד בו ,כזונה מן המניין ...

איך ,שאתה ,תעניש,ולשפוט, בחומרה ,את ,הזולת .
זה הדין ,שאתה חרצת ,על עצמך .
בדיוק , באותה החומרה ,של השיפוט שלך .

את מזל עקרב .
קרי ,את ,רואה ,את העולם ,בשחור ,לבן .
את ,מענישה ,בשיא החומרה ,מכנגד לעוולה.
משמע ,את ,קטגורית.
את דורשת ,את הענישה ,בשיא ההקפדה ,והחומרה .
בסדר .
את הבאת את זה על עצמך .
את ,תגיעי לעולם הזנות.
את תעבדי קשה .
ויחד עם זה ,את גם ,תשלמי את החוב שלך ,מכנגד לנזק הנפשי, בשיפוט,וענישה ,שאת ,נהגת ,כנגד אותה נערה ,שגנבה.
כאשר ,כל זה אירע בנערותך.

כאשר מושיבים אותך מולי .
או לצידי .
ואני מזל מאזניים.
אני בפועל.
הסניגור האולטימטיבי .

אני התפקיד שלי ,
ללמד אותך ,שחוץ מכך ,שיש ,שחור ולבן .
יש גם מניפה של צבעים ,בעולם ...

סמל המאזניים ,שמאפיין ,את המזל שלי .
הוא ללמד את ,העוקץ של העקרבית.
שיש מכשיר ,מאזניים,
ועל המאזניים ,צריך ,
לשים את טיעוני הנערה שגנבה.
לפני שעושים לה משפט שדה .
לפני שעושים כנגדה ,
השפלה פומבית
לפני שקונסים אותה .
לפני שמפוצצים אותה במכות .
לפני שדואגים שעיירה שלמה,
תדע ,על כך.,שהיא גנבת ...

זו , הסיבה, שנגזר על אותה בת מזל עקרב ,לעסוק בזנות .
זה עונש ,על ," מלבין פני חבירו ,ברבים" .
זה עונש, על ,שיפוט מחמיר ,עם ,אכזריות מוגזמת ..

גם ,אם את צודקת ,שאסור לגנוב.
וגם אם את בעלת חסד ,ומידות טובות ,וערכית ,ומוסרית ,ורוחנית ...
עדיין ,את ,אין לך סמכות, כשופטת....

כתוב בתורה ...בספר דברים ,א ,טז ...

וָאֲצַוֶּה אֶת שֹׁפְטֵיכֶם בָּעֵת הַהִוא לֵאמֹר שָׁמֹעַ בֵּין אֲחֵיכֶם וּשְׁפַטְתֶּם צֶדֶק בֵּין אִישׁ וּבֵין אָחִיו וּבֵין גֵּרוֹ.

"שמוע ,בין אחיכם".
זה אומר ,שחייב לתת לנאשם .
זכות יצוג מטעם הסנגוריה .(שמוע = שימוע)
צריך קטיגור ,וסניגור . (שמיעת ,טיעוני, 2 הצדדים )
צריך שופט .( שיש לו הכישורים, להבין,את ,2 הטוענים)
וצריך לתת ,לנאשמת, את הזכות, להשמיע את הצד שלה ,בדבר.(חרטה ,קבלת אחריות ,מניע ,וכו)

אי לכך, שלא עשתה משפט צדק .
כי אם משפט שדה.
היא חטאה .
בכמה דברים .

1. ענישה ,לשם נקמה .
2.,הלבינה ברבים. (שזה ההכי חמור )
3.גזלה ,כאשר ,קנסה אותה.
4.נזק לכל החיים ,נפשי, חברתי ,בשל כך שכל העיירה יודעה על כך .
5.על שלא גילתה ,את מידת הרחמים ,
6.,על שלא נתנה לנאשמת ,זכות יצוג, מטעם ,הסנגוריה .
7.על אשר ישבה ,בכס השיפוט ,כאשר היא נוגעת בדבר ,ואין לה יכולת לשפוט ,כי היא משוחדת.
ולא אובייקטיבית

אי לכך.
היא ,הגיעה ל7 שנים של עבודה בזויה ,בעולם הזנות.
היא באה עם התחתון ,שלה .
והיא תצא משם עח התחתון ,שלה.

וכל הכסף שתעשה ,יתגלגל ,
כגלגל,בעת ,שהיא תעבוד כזונה.

ושקל אחד ,היא לא תיקח עמה ,לאחר ,שתעסוק 7 שנים ,בזנות .

ואם היא לא מבינה על מה ולמה ,זה נגזר עליה...
אז ,שתלך ותחפש ,את אותה הנערה ,מעיר מגוריה ,שהיא שפטה אותה ,משפט שדה .
באכזריות ,שאין כדוגמתה ...

זה היה סיפור אחד בודד .
על מדוע הגיע ,אשה ,לעולם הזנות ...

היא , הביאה ,את זה על עצמה .
במו חומרת מעשיה ,שקדמו ,לעיסוק שלה .

וזה בעצם, צדק .שהיא עשתה עם הנערה שגנבה .
ולא, עוול . שנגזר עליה ..
הצדק ששפטה את הגזלזנית.
הוא בצדק בא על ראשה שתחוש על הגוף שלה.

עלבון ברבים .💀☠️

עלבון ברבים = זונה .
מלבינה בפני הרבים = זנות .

🤝
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אוסיף על דבריה של ארכאנג׳ל שבעל מקצוע שמתנדב, מתנדב לא כי הוא אוהב את המקצוע שלו, אלא כי הוא אדם שאינו אדיש לגורלו של הקולקטיב. הדאגה לטובת הכלל אינה תלויה במקצוע, אלא בחינוך, במבנה האישיות ובאלמנטים נוספים עליהם מושתתות הבחירות שלנו. מורה שיוצא לפנסיה מוקדמת כי נמאס לו ללמד והוא מרגיש שמיצה את עצמו במקצוע, ימשיך ללמד ילדים בהתנדבות כי הוא יראה בעזרה לזולת שליחות. נוירופסיכולוג שמסרב לקבל לקוחות פרטיים כי מאס בעבודה עם אנשים, ימשיך להתנדב במוסדות ציבוריים ולטפל בילדים שזקוקים לאיבחון ועזרה, כי עבורו התרומה לחברה עומדת במקום גבוה יותר מהמקום בו ניצבים צרכיו האישיים. העזרה לזולת היא מקצוע והכישורים, במקרה הזה, הם כלי. במקרים רבים לעבודה התנדבותית אין קשר למקצועו של המתנדב. הוא יכול להיות אדם חזק פיזית, עורך דין במקצועו, שעוזר לפנות את ערמות הזבל בשכונת עוני; שמאי אבא לילד שנהרג בתאונת דרכים שמתנדב במשטרה, וסטודנטית לעבודה סוציאלית שמתנדבת בשיטור עירוני כי היא רואה חשיבות במעורבותה של העירייה בחיי הקהילה.

במונחים אלה, הזנות אינה שימושית, גם כי הזנות נעדרת מימוש עצמי וגם כי טובת הכלל אינה תלויה בסיפוק מיני של הפרטים בה. ויכול להיות שבכך הזנות נבדלת משאר המקצועות, שכפי שאמר starduskonfire, עשויים להעיק על נפשו של בעל המקצוע, להיות שנואים עליו ואף להיות אחראים להתדרדותו הנפשית. מתכנת סיני שעובד בשכר מביש סביב השעון ובתנאים לא אנושיים מוכר כישורים, ולמרות שהוא מקבל עליהם שכר פעוט ולא נהנה מזכויות מהם נהנים העובדים בחברה מתוקנת, מקום עבודתו תלוי בכישוריו. במקרה של זונה מדובר בגוף ובאינטימיות. ההקרבה שהמקצוע שלה דורש ממנה אינה מסתכמת באילוץ לעבוד בתנאי עבודה ושכר ירודים, אלא חוצה את הגבולות של הפרטיות. היא מוכרת לשימושם של הזרים את גופה ואת האינטימיות שלה — את הנכסים החשובים ביותר שקיימים לאדם ושמייצגים את כבודו גם בעיני עצמו וגם בעיניי החברה. לכן, למשל, נשמע לא אחת על זונה שמוכנה לעשות הכל חוץ מלהתנשק, כדי לשמר לעצמה את זכותה על הנשיקה כנכס אחרון שמסמל כבוד ואינטימיות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני אוסיף שיש את מקצוע הסרוגייט, מטפלות מוסמכות באמצעות מין. והן כן מדווחות על גאווה ושליחות, בדומה למקצועות אחרים. כך שעל אף שעבודתן קשורה במין, ויותר מכך הן ממש שם להעניק אינטימיות, הן מגיעות ממקום אחר ואינן דומות כלל לאלה שמוצאות עצמן במקצוע הזנות.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
דרקן ראהל כתב/ה:
אני אוסיף שיש את מקצוע הסרוגייט, מטפלות מוסמכות באמצעות מין. והן כן מדווחות על גאווה ושליחות, בדומה למקצועות אחרים. כך שעל אף שעבודתן קשורה במין, ויותר מכך הן ממש שם להעניק אינטימיות, הן מגיעות ממקום אחר ואינן דומות כלל לאלה שמוצאות עצמן במקצוע הזנות.

דוגמא מעניינת. באותה המידה ניתן להגיד שבית מלון מעניק אינטימיות והוא לא שונה מזונה שהחליפה תחתונים.
אבל כנראה ההבדל בעמדה משנה את התמונה. סרוגייט נמצאת בעמדה של כוח. היא מדמה מערכת יחסים ולא החפצה של אחד הצדדים לשם סיפוקו של הצד השני והמטרה נסובה סביב עזרה נפשית ולא סביב סיפוק מיני מידי. אני לא חושבת שהיית אומר שזונה ״מעניקה אינטימיות״. לעניות דעתי, היא מקריבה אותה.