לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובד/ת בתעשיית המין ימשיכו לעבוד גם ללא מצוקה כספית ?

Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 12 בדצמ׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 12 בדצמ׳ 2020
תראו הבחורות האלו בסופו של דבר, רובן פה בארץ מגיעות ממדינות חבר העמים. אני בטוח שהן יודעות מראש מה הן הולכות לעשות, הן כנראה רואות את זה כמו ׳לעשות מכה׳ בחול, כמו אצל הישראלים נגיד שיוצאים לעבוד בעגלות או משהו בסגנון וחוזרים אחרי חצי שנה עם הרבה כסף, או כמו אנשים שהולכים לעבוד במכרה פחם או לחטוב עצים, או כמו כל עבודה בסיכון גבוה שכרוכה בסיכון לבלאי של הגוף, או נזק.
לבעמוק​(שולט)
לפני 3 שנים • 10 בינו׳ 2021
לבעמוק​(שולט) • 10 בינו׳ 2021
ArchAngel כתב/ה:
בשביל לבחון את זה צריך להסתכל על האם עובדות מין מלכתחילה בכלל היו רוצות לעבוד בהתנדבות, אפילו בחלק מהזמן, ולשכב עם לקוחות שידוע להן שאין ביכולתם לשלם להן.
התשובה היא: סביר להניח שלא.

מי שיכתוב לעובדת מין "נגמר לי הכסף, תשכבי איתי בכל זאת?" מאותה שנייה לא יקבל יותר יחס, כי הן לא שם באמת כי הן נהנות מהסקס עצמו כשהוא לא מניב להן תמורה כלשהי.
אם היו נהנות מסקס עם הלקוחות לבדו, אם במקרה היו נתקלות באיזה לקוח עני שנגמר לו הכסף ולא יכול לתת להן תמורה, הן היו לוקחות אותו "על הדרך" כאיזה מקרה "פרו בונו" שיעשה להן טוב על הנשמה. גם לעסוק במקצוע האהוב וגם לעשות חסד, למה לא? כי כנראה שהמקצוע עצמו לא מדליק אותן בלי לקבל עליו תמורה.

זאת לעומת רופא, עורך דין, שיפוצניק וכו' שאין להם בעיה מהותית להעניק שירות למעוטי יכולת, ולהפך, הם אפילו יהיו גאים ושמחים שהיה ביכולתם להציל איזה קשיש עני שסובל ממחלה, שמתמודד עם תיק משפטי לא הוגן או שהתקלקל לו המזגן באמצע אוגוסט, כי הם שם באמת בשביל לעסוק בתחום שלהם, ברפואה/עריכת דין/שיפוצים גם מעבר לפונקציה הכספית, ואם הם יכולים להשתמש בו לעשות טוב לאחרים רובם ישמחו להתנדב בתחום שלהם. לעומת עובדות מין, שמהן אף אחת לא באמת תרגיש שמחה ששכבה עם קשיש שלא נמשכה אליו ובנוסף לכך לא זכתה לתשלום ממנו.

תזכרו שמעולם לא הוקם ארגון של עובדות מין שהתנדבו לשכב בזמנן הפנוי בחינם או אפילו באופן מוזל עם עניים, אבל הוקמו די והותר ארגונים של רופאים, עורכי דין ואפילו שיפוצניקים שבוחרים בזמנם הפנוי לתת שירות מוזל או חינם לעניים. זה לא מקרי.

העולם קצת יותר מורכב ממה שתארת.

יש תחום שלם של קוקלודינג ודוגינג שנפוץ בעולם בהן נשים מקיימות סקס בידיעת הבעל או החבר עם אחרים בלא תשלום.

יש והיו מקרים שזונות בהחלט שכבו עם לקוח בלי תשלום ואפילו היו מקרים שהלקוח והזונה הפכו לזוג אוהב.

נשים הקרויות נמפומניות נוהגות לשכב עם גברים רבים. יש שיקראו לזה מחלה ויש שיראו זאת אחרת.

לאמת יש גוונים רבים...

חלק מההנחות אינן מדויקות מול המציאות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 11 בינו׳ 2021
לבעמוק,
רק דבר אחד. אין באמת דבר כזה נימפומניות, זו מילה של הדיוטות ושל היומיום.
כן, יש אנשים שפונים לסקס כתחליף או אמצעי למטרה. איך זה קשור לעובדה מין? ממש לא כל עובדות המין הן בעלות הפרעת אישיות היסטוריונית, ויש בעלות הפרעה היסטריונית שאינן עובדות מין. התופעות לא קשורות
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 12 בינו׳ 2021
Sm Art{☆Sm} • 12 בינו׳ 2021
מה זה בדיוק, מצוקה כספית ?
מצוקה כספית זה שאדם יש לו ,והוא רוצה עוד.
זה כל המצוקה הכספית שיש לבן אדם .

ואם יש בן אדם ממצוקה כספית ,כי חסר לו ,משהו .
כי זה משהו שהוא רוצה אותו ,וחושק בו ,ונכון לעכשיו ,הוא איננו ביכולתו להשיגו.

יש אדם שיכול לחיות על לחם ובצל ,100 שנה ,וטוב לו.ואולי לא טוב לו.
ויש אדם שעלות המחיה החודשית ,שלו היא 100.000 שקל ,לחודש .
ואולי טוב לו,ואולי לא .

לא מעניין אותי , אם טוב לו ,או ,שלא טוב לא .
אני רק מחדד את עניינו של נושא ,המצוקה הכספית .

כאשר אתם מדברים על נשים מתוך מעגל הזנות .

זה בחורה בת 23 מבאר שבע ,או קרית מוצקין,או ,מחיפה,
לדוגמה ,משל ,ושנינה .

ששמעה וראתה ממישהיא ,או ,וואטאבר.
שהמחיר לזיון ,נע בין 600 שקל ל 1000 שקל .

אז היא שמעה ,ונצרה הדבר בליבה .

יום אחד היא באה לעבודה המוכרת בחנות בגדים.
והבוס נבח עליה,שהיא השאירה את החנות אמש ,מבולגנת .

הבוס עצבני תמיד כי כמה שהוא מרוויח ,הוא רעב לרווחים גדולים יותר ,הכי קל זה להוציא את העצבים.שלו .
פעם על אשתו ,ופעם על העובדת שלו.

העובדת אמרה לו,פפפיי ימנמניאק לך חפש מי תתקע אותך ,ימקווד ,מי אתה שתקים עלי את הקול שלך,אני לא אשתך,יאפס .
אתה שומע אותי ,יחזקאל ,אני לא אשתך .
בחיים שלך שלא תרים עלי הקול .
ההוא ,עוד יותר התעצבן,ועוד יותר הרים את הקול ,סביר להניח שהוא היה גבר מזל סרטן .
וסביר להניח שהיא היתה עקרב,או,מאזניים,או ,בתולה .

ואז היא ירדו לה דמעות ,לקחה את התיק שלה ונמלטה מהחנות .הגיעה הביתה ,ואמרה יאללה בוא נעשה כסף מהיר .
הרימה מודעה,
מיד הגיעו 300 שיחות טלפון .
תוך חצי שעה בא הקליינט הראשון .
והנה 800 שקלים מהירים .

בלי בוס שצועק .בלי 29 שקלים ,לשעה .

מהר מאוד היא מגיעה בחודש, לכדי הכנסות של מעל ל 20.000 שקלים .

נו ,אז למה שאחת כזאת ,תעזוב את מעגל הזנות ?
ואם תעזוב ,במה תלך לעבוד ,
קופאית במגה בעיר ,בסופר סל ?

אז כל הנשים האחרות מאוד שדואגות לשלומן של הזונות.

היכן הן היו כאשר הבוסים שלהן נבחן עליהם כל שני וחמישי ,רק כי האשה שלהם לא נתנה להם אתמול בלילה...?!

שלום וכל טוב .סלה.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 12 בינו׳ 2021
בסוף של דבר זנות היא רעה בגלל שנחונה חשבים כך , כי במדל חבריה של מדברים על זה סקס הוא דבר קדוש אם מדברים נקוגדה זו הזה נתן לסביר את רובה הסיפר של זנות כמוש רעה מאוד זה ביעיעה רשאנה מאוד , בדבר אחר זנות יכל ליותר סוג של רמות בגלל שלתה מכבל את דבר בשביל כסף ביחות גבוה מאוד ביל כמות מגליות אם אישה יפה גם במחיר לא רעה מאוד כל זה בגלל זה זו רמות את למקישה את כל רגושת את בעיות מצפון ולחץ שקרות לאובה את פשוט קנה את בלי בוית גדלות אמוד במחיר טוב ביותר , דבר שני זה לא חקיה על פי חקים זנות היא למתר במקום יחדה אישה מכבלת רב יותר מגברים אם יל גם סאכל על קתפים רב רב יותר בסןף של דבר היא יכול לגבל יותר כסף מיכל לקוצה אחר גם כדי לחרות אם מסכות הכלל עבודה אחרת לאן אין כן שם ביעה כליול זנות אלחים כזה רבה כסף ומאר אם להרגן את זה בצורה טוב מאוד זה אילות לי לאמות בכלל כל סביה יש בזה את כל דברים רעים כזה לא חקיה למשלה אם זה חוקיה לגמרה כבוצה של זנות את חכול לפטח מעדן להקיר שמרים לשים בר טובה לשעות המנן כסף בלי בעיות היתר כל זה בסוף של דבר ספור
בעיה רשונה סקס זה דבר קדוש ביותר בחברה שלון
בעיה שניה זו רמואת כל את דברה בלי לשקיעה את מהמץ הדרוש כדי לקבל את זה
בעיה שלישת זה לא חוקיה
Sm Art{☆Sm}

זונה ,וקליינט / קרמה זהה ,גזל ,וגאווה (.אי כבוד להורים)

Sm Art{☆Sm} • 12 בינו׳ 2021
אתה יודע מה מצחיק ,פה ,שאתה נותן פה נאום.
אודות ,עולם הזנות.בעוד שאתה מעודך לא היית
זונה ,או קליינט של זונה .אז מניין לך ,כל הידיעה
שאתה מבין דבר או שניים, בענייני זנות ,וספיחיה,

רוב רובן ,של הזונות ,בפועל ,מי ששלח אותן ,
להיות חלק ממעגל הזנות ,זה בפועל, ההורים שלהן .
האמא והאבא ,הם האחראים הישירים ,לכך.,שהבת
שלהן הפכה להיות ,חלק ממעגל הזנות .
ואם זה לא האבא ואמא, אז זה הבעל,או הגרוש שלה .
או ,האחים של האמא שלה ,או ,האחים של האבא שלה .

הזונה ,צומחת מתוך המעגל המשפחתי, אליו היא נולדה.

זונה ,כאשר הגיעה אל מעגל הזנות .
כל מה שהיא רוצה זה לברוח מהמשפחה שלה.
מהעבר שלה ,מהילדות שלה ,מהיכן נולדה וגדלה.
ושיש לה משם,זכרונות קשים, ולא נעימים.

כנ"ל ,מי.??
תנחש ,תאמץ את המוח מעט יותר .
נו ,מי ?
מי הם הכנ"ל?
לא הצלחת לנחש ?
חבל.

כנ"ל ,הקליינטים ,שצורכים זנות .
אין שום שוני בעלילה החיים .
בין הזונות ,אל מול ,הקליינטים שלהן .
הם אחים, לסיפור חיים דומה, וכמעט זהה ,לחלוטין .

חוקי לא חוקי ,טוב או רע ,מוסרי או לא ?
זה אני אשאיר לחכמולוגים שחושבים שהם יודעים,
או מבינים דבר או שניים ,בעניין הזונה .

יש משפט ,שאומר ,אין ילדים רעים ,יש הורים רעים .

זוכר מה כתבתי בתחילת הפוסט.?
או שנכנס מאוזן ימין ,ויצא מאוזן שמאל?

כל זונה מי ששלח אותה לעבוד בעולם הזנות .
זה ההורים שלה.
וכל קליינט של זונה ,מי ששלח אותו ,לצרוך זנות ,
זה גם כן ,ההורים שלו.

למה ככה?
ככה זה ,יש לזה סיבה ושורש קרמתי.
שככה זה צריך שיהיה בקרמה של הזונה
ובקרמה של הקליינט.

מי שמאשים את ההורים ,הוא בעצם טועה .
הקרמה של הבנים ובנות שלהם .
היא זו שגרמה לכך שיראה כאילו הוריהם אשמים .
בעוד , שלא זו האמת .

הורים לעולם לא אשמים .
הורים הם מתחת לקרמה .
הקרמה היא זו שחרצה את גורלם של זונות ,ולקוחותיהם.

בסוד הדבר ,הקרמה מענישה אנשים ונשים להגיע אל מעגל הזנות.
כי יש להם תיקים פתוחים ,על 2 דברים מאוד חמורים.

1.כיבוד אב ואם .
2. לא תגנוב.

בכל אופן. כל הכסף במעגל הזה זה כסף מקולל.
ואין בו ברכה .

שלום
king ddm​(שולט)
עלם לא טוב ,לא רעה אין דבר שאשור או מתור , כן בסוף של דבר חוק זה רק עצה את יכול לקשיבה שלם את מחיר כן אנין חוקי או מסור כל זה רק משחקה
ישרדות אחד גדול כן אני לקשר עלם זנות בשום אפון זה למה לי יש לתחיות לרעות כמש אין בעלם זה שם דבר שחור או לבנן כל אפור זה עלם זה אין טוב אין רעה
הוא עפור ביותר זמלה אשנים חושבים יש חוקים שפטים גרמים לעשנות זה למה כל דבר שמחיל בשלו טובת אנשות עפך ליות עשון אחד גדול , כי עלם לא פשוט
עלם דפוק זה למה את צודק בצורה מוזר ביותר ,כי אין דבר טוב רעה על זה אני מדבר הרים שלחים את ילדים שלום זנות רבם לא רצחים להיות הרים
ואמת חוק מו חבד את הרים בני רק למרה אחת כדי ילדים לא יהרגו את הרים שלם בשבלי כסף זה כל משחק כן לכל חוק יש מתרה
לכל דגמה גם זה עלם בנכנו חי קבד , את מדבר שרק זנה יכול לדבר כי אתה חושב היא תגיה משו שנה מי שמיה המרית יתגיה חוק שעור על צריך של זנות פרט לה אצ כל בעיות חיים על מה את מדבר את חייה בעלות עלם טוב יש בו משמות דברים נאשים בשליה אנשים אחרים עלם זה חי רק על שלוש דברים
לדבוד כוח , חוחמה , לשרד
זה למה כימם עלם מטמטם זה בסוף של דבר כל עלם הוא טוטמטם מתי את בנין את הוא לא טוב ולא רע את יכול לבנין את בסוף של דבר במטרות אין שם תחנן אין שם משמות כי זה כל מחשק זה כך פלעים חוקים של עלם זה
Discipline

Re: עובד/ת בתעשיית המין ימשיכו לעבוד גם ללא מצוקה כספית ?

Discipline • 12 בינו׳ 2021
אביב נעורים כתב/ה:
אם לא היה חסר לי כסף עדיין הייתי ממשיך לעבוד במקצוע שלי .

ההשוואה שלך קצת (הרבה) הזוייה.

העבודה שלך נחשבת בעיני החברה והסובבים אותך כבזוייה ומשפילה ? ככזו שאף אדם נורמטיבי לא ירצה להתקרב אליך או להתחבר אליך ? ככזו שהילדים שלך יתביישו בך ? ככזו שכל ההורים ירחיקו את הילדים שלהם משלך ? ככזו שההורים שלך יתביישו בך ?
Nadja​(שולטת)
Nadja​(שולטת) • 12 בינו׳ 2021
ברייה כתב/ה:
במקום בו האישה מוכרת את גופה כדי לפרנס את ילדיה ואת משפחתה, אין מקום לשיח אודות רצון חופשי. צר לי, רוני, התבלבלת.

😆😆😆
king ddm​(שולט)
למה אנשים בדברים על זה זנות שזה משוע רעה בסוף של דבר , רעה שבה זה זנות רחב בגלל סיבה פשטה מעד שם רב אלימות ורוב בבאיות של ספור
זה בסוף של גם נאשים זה סוג של זנות אישה מחרות את גוף את זמנן של לגבר
מה הפדל הגדול
בסוף של דבר זנות היתה משוע נרמלי
בשלי שוק מנין הוא שק תמיד תיהיה הצה התמיד היה בקוש זה כל ספור
יש נאשים גברים אשים את בשבלי לאבי לשימם אכול על שלחן ויש בשבלי כסף בסוף של דבר זה כל ספור