סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש חייזרים ?

king ddm​(שולט)
לפני 3 שנים • 25 בדצמ׳ 2020

האם יש חייזרים ?

king ddm​(שולט) • 25 בדצמ׳ 2020
צריך לעזיזה את מוכחה לפמים
lunar light​(נשלטת)
lunar light​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2020
אין לי שמץ מה כתבת שם אבל ברור שיש.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
האם יש יצורים חיים כלשהם מחוץ לגבולות כדור הארץ. בגדול? ודאי שכן.
האם יש תרבויות שבנו חלליות ונוסעות בין גלקסיות, הגיעו לכדור הארץ, ולא יודע מה עוד?
המרחק מהראשון לשני עצום, ואין שום סיבות טובות לעבור אותו. זה לא אומר שאין חלליות שהגיעו הנה, זה רק אומר שזה מאוד לא סביר, אם כי אפשרי. מי שבוחר להאמין באפשרות קלושה, גם אם אין סיבות טובות, על סמך אינטואיציה - מאה אחוז, זכותו המלאה. מי שיותר מחפש את הקונקרטי - אין לו שום סיבה טובה לחשוב שדבר כזה קרה אי פעם.
Mellifluous​(נשלטת)
Mellifluous​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2020
זו שאלה שמעסיקה את העולם לא מעט, ואחלה נושא שיחה להכיר דרכו את האדם שמולך.
אישית, אני חושבת שיש יצורים חיים מחוץ לכדוה״א, הם יכולים להיות יותר מתקדמים ויכולים להיות יותר פרימיטיביים, הם יכולים להיות המון דברים שאי אפשר להעלות על הדעת.
אני לא מבינה למה שאדם עם ראש פתוח, סקרן ולא שמרן, יחשוב אחרת.
למה שיחשבו שאין, בכל היקום העצום הזה?
דעתו של בן אדם בנושא מספרת לי דברים רלוונטים לגביו ולגבי רצוני בשיחות עומק ואינטלקט איתו.
לא צריך לחשוב על חוצנים כיצורים ירוקים עם מחושים. אפשר להרחיב את הדמיון מעבר, על בסיס השערות הגיוניות.
TrueSelf​(שולט)
TrueSelf​(שולט) • 25 בדצמ׳ 2020
ברור, גם די בטוח שמסתובבים בינינו.
tal tickle
tal tickle • 25 בדצמ׳ 2020
יש הבדל בין "האם יש חייזרים" במובן של חיים בכוכבים אחרים באופן כללי, לבין "האם חייזרים ביקרו אותנו כאן בכדור הארץ".
אני חושב שלשאלה הראשונה התשובה היא כן, לעומת זאת לשאלה השנייה אני חושב שהתשובה היא לא.
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 25 בדצמ׳ 2020
TrueSelf כתב/ה:
ברור, גם די בטוח שמסתובבים בינינו.

לא ממש מסתובבים בנינו. חלקם גר בבני ברק.
שנאוצר​(נשלט)
לפני 3 שנים • 26 בדצמ׳ 2020
שנאוצר​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2020
סביר מאוד שביקום כזה גדול איפשהו, מתישהו יהיו או היו צורות חיים אחרות מאלו שעל כדור הארץ.
האם הן היו כאן, או שהן כבר כאן? לא עד שיוכח אחרת. יוכח אחרת זה כמובן לא תבליטים שמצאו בכל מיני חורים בעולם המופיעים בשעה 2:00 בתוכניות כמו חייזרים מן העבר.