סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש חייזרים ?

zytry​(שולט)
לפני 3 שנים • 27 בדצמ׳ 2020
zytry​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2020
יש והיו תקראו בתנ"ך " בני האלים לקחו את בנות האדם" "והנפילים עוד היו בארץ" ," ויהלך נח בן ירד עם האלוהים ולקחו אלוהים ואיננו. וסימנים רבים על כך כמו "מעשה המרכבה של הנביא יחזקאל ועוד.
מהפכן מכורבל בערסל
לפני 3 שנים • 20 בינו׳ 2021
מהפכן מכורבל בערסל • 20 בינו׳ 2021
אני מודה שאם היית מעלה שירשור שכזה טרום 2017 , לא הייתי נכנס להגיב וייתכן שהייתי עושה תנועת הברגה קלה עם האצבע לרכה.
יחד עם זאת היות ואנחנו כבר בשנת 2021 אני מוצא שהתגובות לפוסט הזה כמעט ובלתי נסבלות על הדעת מהסיבה הבאה:

בשנת 2017 פירסם הפנטגון שלושה קטעי ווידיאו ממערכות מוטסות שמתעדות מפגש של טייסי קרב אמריקאים עם כלי טיס לא מזוהים או עבמי"ם כמו שזקנים כמוני קוראים לזה. כל סרטון זכה לשם שקשור למפגש אז גשו ליוטיוב וחפשו ככה:
The gimbel
Tic tac
Go fast

רעידת אדמה הראשונה שזה חולל: סוף סוף הפנטגון כלומר ממשל הענק של המעצמה הטכנולוגית מספר אחד בתולדות האנושות אומר בשיא הנרדיות והחנוניות - כן, אנחנו מאשרים שיש כלי טיס לא מזוהים בעלי יכולות תמרון וטכנולוגיות שהם לא משהו שאנחנו מכירים ולא זה לא הסובייטים, הסינים או בן אנוש אחרת זה היה מצד אחד סופר מסווג ומצד שני כולכם הייתם מדברים כרגע רוסית, סינית או וואט אבר השפה של מי שיש לו מבני כדור הארץ טכנולוגיה כזאת.

מספיק ברור ? להוסיף לכם ניקוד ? לצייר לכם את זה עם צבעים ? לפוצץ לכם בלון בהפתעה בזמן שאתם ניצמדים לעוד כותרת " השפעת הסינית והאנושות" ?

רעידת אדמה שנייה ( שמתחוללת עד ימים אלו): אחרי הפרסום הטכני - כלומר שיחרור הסרטונים לציבור התייצב אל מול המצלמות מפקד טייסת F18 שהיה מעורב בהתרחשויות המצולמות ופתח את הפה כמו שאומרים... לכו ליוטיוב והקלידו
Joe Rogan #1361

לא מספיק ?

אם אתם לא כמוני עמחה טמבל ויש לכם מנת משכל של בין מחונן לגאון אני ממליץ אחרי זה לצפות ב 4 שעות ראיון מוקלט ולא ערוך שעשה הפיזיקאי ובעל ערוץ היוטיוב Lex Fridman podcast עם אותו מפקד טייסת הקרב ומהנדס האווירונאוטי בפרק 122 יעני #122. זה להבדיל מהראיון אצל גו רוגאן זה ראיון למחורעים כמו שאומרים. מומלץ למי שיכול שיכלית להרשות לעצמו.

עכשיו אחרי שתצפו בזה ( קודם כל ג'ו רוגאן, הפרידמן עלול לייאש וכזה) ותקשיבו למה שיש להגיד למפקד טייסת קרב מהצי האמריקאי שחווה 5 דקות שאף אחד לא יכול להסביר בדיוק בכלים שיש לאנושות אולי נוכל להביא את הפוסט הזה והשירשור למקומות ראויים, תבונתיים, מבוססי מדע , תצפיות , אינטילגנציה , אינטילגנציה ריגשית וכולי.

נגיע לשם, אולי נספר לכם את הסיפור המוזר של בוב לאזר icon_wink.gif
x-x​(אחרת)
x-x​(אחרת) • 20 בינו׳ 2021
כן.
אני.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מבטיח לצפות בראיונות. לגבי הסרטונים עצמם, הנה מה שיש על זה בוויקיפדיה, תחת "הסברים אפשריים"
As of 2020, the aerial phenomena recorded from the Nimitz and Roosevelt events are characterized by the US Department of Defense as "unidentified"...
Mundane, non-pseudoscientific explanations include instrument or software malfunction/anomaly/artifact,[23][24] human observational illusion (e.g., parallax) or interpretive error,[7][25][26][27] or common aircraft (e.g., a passenger airliner) or aerial device (e.g., weather balloon), with the science writer Mick West stating that the reported objects in these incidents are "most likely...a relatively slow-moving object like a bird or a balloon," and that "the jet filming it is moving fast, so this creates an illusion of speed against the ocean."[21][22] West stated that the GIMBAL video can be explained as footage of a distant plane with the apparent rotation actually being the glare in the IR camera rotating.[1]

אגב, זה מאויית the gimbal. היה לי קשה למצוא בגלל האיות השגוי
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אוקיי, הקשבתי לראיון עם ג'ו רוגן.
אין לי ספק שהוא ראה עב"מ או ufo.
ומה זה? עצם בלתי מזוהה, unidentified flying object.
ולאיזה מסקנה אפשר להגיע, אם ראית עצם בלתי מזוהה? שראית עצם בלתי מזוהה. זהו. אין עוד מסקנה טובה מזה.
המסקנה הבעייתית היא: ראיתי חללית של חייזרים. אבל, חללית של חייזרים זה זיהוי. זה להגיד שזיהית את העצם כחייזרים. אבל, זה עצם בלתי מזוהה. איך הגענו מ"בלתי מזוהה" ל"מזוהה"? קפיצה. בלי עוד ראיות, בלי בדיקות, בלי ניתוח מדעי - פשוט החלטנו לזהות את זה כחייזר.
מצטער. עצם בלתי מזוהה הוא, בהגדרה, עצם בלתי מזוהה. הוא לא חייזר, לא חללית, לא מטוס קרב סופר מתקדם של הרעים או הטובים, הוא פשוט בלתי מזוהה. כדי לזהות, צריך עוד עבודה
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 20 בינו׳ 2021
אני מדבר רק על הפשרות כיום של חיים מחוץ לכדור הארץ ואל יותר מזה בסוף של דבר רוב ע"מבי הם ליותר מי בלונים הליום גדולים מאוד

בלונים תרמוסטטים
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ספציפית, מה שהביאו פה, לא זוהה. לא כבלון ולא שום דבר אחר. אז לא צריך לקפוץ לשום מסקנה, גם לא בלון. זה עצם בלתי מזוהה
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 20 בינו׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
מבטיח לצפות בראיונות. לגבי הסרטונים עצמם, הנה מה שיש על זה בוויקיפדיה, תחת "הסברים אפשריים"
As of 2020, the aerial phenomena recorded from the Nimitz and Roosevelt events are characterized by the US Department of Defense as "unidentified"...
Mundane, non-pseudoscientific explanations include instrument or software malfunction/anomaly/artifact,[23][24] human observational illusion (e.g., parallax) or interpretive error,[7][25][26][27] or common aircraft (e.g., a passenger airliner) or aerial device (e.g., weather balloon), with the science writer Mick West stating that the reported objects in these incidents are "most likely...a relatively slow-moving object like a bird or a balloon," and that "the jet filming it is moving fast, so this creates an illusion of speed against the ocean."[21][22] West stated that the GIMBAL video can be explained as footage of a distant plane with the apparent rotation actually being the glare in the IR camera rotating.[1]

אגב, זה מאויית the gimbal. היה לי קשה למצוא בגלל האיות השגוי

זה על מה אני מדבר
מהפכן מכורבל בערסל
לפני 3 שנים • 21 בינו׳ 2021
מהפכן מכורבל בערסל • 21 בינו׳ 2021
א. אני מתנצל על טעות ההקלדה.

לא ביקשתי שתעשה גוגל באופן כללי - אחרת הייתי מדריך אותך בהתאם. הציטוטים שהבאת על האירועים הם פייק. כל מי שצפה בשידור של ג'ו רוגאן ועל אחת כמה וכמה אצל לקס פרידמן באמת ובתמים ובריכוז ידע לספר לך כיצד מר פראוור מטרפד מקצועית , אנאליטית ומדעית את כל השטויות שציטטת. הוא גם יתאר לך את הטון והזעף שניכרים אצל הטייס שהוא גם מהנדס אווירונאטי כשהוא מסביר מדוע חשוב לסנן " לובשי נייר אלומיניום, שרלטנים, בורים, אופורטוניסטים וכולי " ולהפריד אותם מהתקרית, התיעוד והשיח הציבורי והמדעי סביב המקרה שלו.

לא טרחת לעצור לשנייה לעכל את המידע, הסיפור, השאלות והתשובות שעלו בראיון ולשבת עם עצמך רבע שעה רק לתת לזה לנחות. איך אפשר לנהל שיח שכלתני ראוי בצורה כזאת ?

למצטרפים מהצד תקציר הכרחי, אני תקצירן איום ונורא אנא פנו לשידור אצל ג'ו רוגן - בשנת 2004 במשך כשבועיים קולט הצי האמריקאי תוצאות מכ"ם - קריאות מכ"ם של כלי טייס שיורדים מהחלל החיצון בשנייה, נעצרים קרוב לפני הים בשנייה ומתמרנים בצורה בלתי אפשרית על פי הידוע לאנושות. לאחר פירוק המכ"ם בדיקה וכיול מחדש חוזרות הקריאות המוזרות. הפעם 2 מטוסי קרב כשבכל אחד טייס ומפעיל מערכות מוזנקים ליירט וליצור מגע. 4 מומחים בטיסה ופעילות אווירית בתנאים ימיים לרבות מקצוע התצפיתנות ומודיעין חזותי מעידים שהם יצרו קשר עין ויצרו תימרון מגע עם משהו שניראה כמו סוכריית טיקטק בגודל 10- 12 מטר שתימרן באוויר מעל עצם בגודל מטוס נוסעים ששקוע מעט מתחת לפני הים, העצם תימרן כלפיהם, חסם בצורה אבסולוטית כל מערכת אקטיבית שהופעלה עליו - עילה להכרזת מלחמה על פי חוקי המלחמה הרישמיים- תימרן לעומת מטוסי הקרב ונעלם משדה הראייה והמכם בשבריר שנייה. לאחר ניתוק המגע בדרך להמשך פעילות שיגרתית שהייתה מוקלדת במחשבי הטיסה גילו הטייסים שהעצם הופיע על מערכות המכ"ם של הצי כמחכה לטייסים בנקודה שרק מחשב הטיסה והמוחות של הטייסים ידעו. כל זה בלי לפלוט סילון הינע, בלי תצורה אווירודינאמית , ללא כל מנגנוני ניהוג ניראים לעין ובלי חריגה טרמית - ללא פליטת חום חריגה במונחים שידועים לנו.
טייס אחר מהטייסת יצא לגיחה נוספת והצליח להשיג את הצילום הקצר שניראה בסירטון ה Tictac

החל מ2015 באופן גלוי טייסי צי אמריקאים מדווחים פעם אחר פעם על עצמים בצורת קופסא שחורה עטופה במה שניראה בלון שקוף שמתמרנים ככל העולה ברצונם באיזורי אימונים של הצי בחוף המזרחי. יש כבר לפחות דוח אירוע בטיחות בטיסה שהוציא טייס צי על עצם כזה שגרם לו לבצע תימרון חמיקה. הכלים האילו יכולים לעמוד אבסולוטית באוויר/ במרחב או לתמרן במהירות ובניגוד לכל מה שידוע לנו כרצונם למשך ימים ברצף. שני הסרטונים הנוספים הם מ2015 מהחוף המזרחי באחד מהם ניראה עצם בחתך צלחת מעופפת ( דיסקה) מתמרן בדיוק בניגוד למה שידוע לחוקי האווירונאוטיקה שלנו. הסרטון השני פחות דרמאטי רק הבעיה בו שהוא מראה כלי תעופה שטס מהר מאוד בהיותו קר יותר מהים שמעליו הוא טס... בלי כל מערכת הנעה ניראית לעין, ללא חריגות טרמיות .

מאז ועד היום הצטברו מאות עדויות של טייסים ואנשי צבא, נפתחו ישיבות חסויות בקונגרס והטייסים נותנים עדויות תחת שבועה בעניין, מאות פיזיקאים, מדענים, מהנדסים בכירים מרחבי העולם מתייחסים לאירועים לתיעוד, לעדויות ולהשלכות בשיא הרצינות ובלי נייר אלומיניום על הראש כמו שאומרים.

בואו נתחיל לדבר רק על הפן הזה בסיפור ובראיון המדובר אצל גו רוגאן.

זה לא בלון מזג אוויר, דג לקרדה שמרחף מעל המים, או משהו שניתן להסבר פשיטא. מקורו לא בכדור הארץ כי לאף אחד אין משהו שמתקרב לזה ביכולות הטכנולוגיות / תאוריה פזיקלית על פני כדור הארץ 2021. מי ששולט בטכנולוגיה כזאת ראשון - שולט אבסולוטית ( בטוב וברע, באצילות או בדיקטטורה) בכל העולם , תושביו ומשאביו, נקודה. למיטב זכרוני העולם עוד תקוע על שפעת סין וביידן/ פוטין/סין/איראן/ טראמפ נאצי לפי הכותרות האחרונות.

אני מקווה שתרמתי להעלאת איכות השירשור או לפחות להתחלת חיבורו למציאות ככל שידועה לנו כרגע.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 21 בינו׳ 2021
מי שלא למד לוגיקה בסיסית, בעיניי, הוא חסר השכלה.
מה שאתה עושה נקרא argument from ignorance. לך תשכיל קצת