לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירות משלוחים לשולטות/אני גאון שיווקי

ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • 31 בדצמ׳ 2020
ArchAngel​(שולטת) • 31 בדצמ׳ 2020
אגב, בנוגע לחלק של "רוב מבקשות המתנות הם בעצם מבקשים"- זה מבוסס על מלא פעמים שעזרתי לנשלטים שפנו אלי עם שאלות וביחד גילינו שהם רומו על ידי גבר.
כי הדיבור היה בסגנון שמאוד מאפיין פנטזיות גבריות,
כי התמונות של "השולטת" היו בכלל של איזו אמריקאית, כי חיפוש באפליקציות זיהוי של מס' הטלפון שהשאירו להם הובילו לשם של גבר וכו'
ברוב המוחץ של הפעמים כשהיה מדובר בפרופיל שנראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי, זה בדיוק היה המצב.
זה שלא התעמקת בתופעה לא הופך אותה ל wishful thinking.
ולא, זה לא אומר שאין חיה כזו שולטת אישה שמבקשת כסף, זה לא אומר שכל הגברים מתחזים מרושעים, פשוט כשזו אשכרה אישה והיא משתמשת בזהות של עצמה היא תידפק מזה בסופו של דבר, בעוד כשזה גבר מתחזה יהיה לו קל בהרבה לברוח ממהשלכות בעזרת הדמות הבדיונית הלא קיימת שלו.
maribelle

משעשע

maribelle • 31 בדצמ׳ 2020
אני דווקא משועשעת מהרעיון
מאוד אפילו
ArchAngel​(שולטת)
איפה בדיוק? יש פה טקסט ארוך לשימושך, אשמח שתצטט ממנו איפה זה קרה במקום להגיב בפאסיב-אגרסיב של כיתה ב'.
בכל מקרה, אם אתה ממשיך להתעקש להיעלב, תהנה לך. אני לא חייבת לך התנצלות, ובטח שלא על משהו שלא עשיתי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי דצמ' 31, 2020 7:01 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
כלבלב מתוקי​(נשלט)
כלבלב מתוקי​(נשלט) • 31 בדצמ׳ 2020
מוזמנת לקרוא שוב את הטקסט שלך, לחפש כינויי גוף, במקום להיתמם.

חסמתי אותך.
ביי.
לא מעוניין לנהל שיחות עם אנשים כמוך בשנת 2021.
ArchAngel​(שולטת)
לא ילדותי בכלל 🙄 סתם שתדע שחסימה לא רלווונטית לפורום אלא להודעות פרטיות ולא מעניין אותי לפנות שם אליך, אז הסר דאגה מליבך.
אבל יאללה בדקתי שוב את הטקסט בשביל לראות אם לא פספסתי משהו, ועדיין אין שם שום פניה שמדברת אישית עליך.
על איזה "כינוי גוף" אתה מדבר? בקושי השתמשתי בגוף שני, אבל גם כשכתבתי משפטים כמו "אתה יכול לראות ש..." זאת עדיין לא פניה אישית שדנה בך, זה גוף שני לצורך רטורי.
אני בכנות לא מצליחה להבין למה נעלבת מטקסט שמדבר על התנהגות של גברים אחרים ולא מייחס מזה שום דבר לך.
תחת אש
תחת אש • 31 בדצמ׳ 2020
שלום יוזמה יפיפיה.
האם ניתן לשנע איברים?
תודה
כלבלב מתוקי​(נשלט)
השימוש במילה "אתה" במהלך הטקסט זאת בדיוק הנימה המתנשאת.
והמילה "אתה" מתייחסת אליי באופן ברור, ואת עושב בי שימוש כדי להסביר את התזה שלך - בדרך של מורה לתלמיד.
לבוא ולומר שזה לא כתגובה לטקסט שלי שציטטת היא היתממות.
כלבלב מתוקי​(נשלט)
אגב את הורסת את הפוסט לכולם עם הרצינות יתר שלך.
עד שהגעת היה כאן דיון הומוריסטי עם בדיחות על לחשמל נשלטים ודיון ענייני על סחר בנשלטים בקרב נשות עסקים בכלוב .

למה תמיד להרוס?
cameron
cameron • 31 בדצמ׳ 2020
ברור שמדובר בתופעה נשית ידועה באתר זה והניסיון לטפול זאת על גברים מתחזים הוא בעיקר משעשע.
לא טוען שכל 'שולטות' האתר הן כאלו ולא מתיימר לטעון שאין ולא היה גבר שפעל כך, אבל יש גבול לפייק ניוז ולמיזנדריה.. בחייאת..