אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירות משלוחים לשולטות/אני גאון שיווקי

ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • 31 בדצמ׳ 2020
ArchAngel​(שולטת) • 31 בדצמ׳ 2020
אתה מי שהורס את הפוסט הזה עם הפאסיב-אגרסיב הילדותי שלך, עם ההיעלבות שאתה מתעקש להתבצר בה גם כשמנסים להסביר לך שלא ניסו להעליב אותך, עם זלזול שאתה מתעקש להטיח מסיבה לא ברורה, ועוד מתפלא כשמגיבים לך על זה במקום לתת לך להמשיך לרמוס.

אם אתה מרגיש שמתנשאים עליך ומדברים אליך כמו "מורה לתלמיד" כשאתה אפילו לא נושא הטקסט, זה עניין שלך ולא אחריות שלי.
אני לא יכולה להיות אחראית לפרשנויות שלך למה שכתבתי אלא רק למה שבחרתי לכתוב, ומה לעשות שלא בחרתי בך כנושא המרכזי של הטקסט שלי בכלל ואני בכלל דנה בו בתופעות שנפוצות בכלוב.

אני לא "משתמשת בך", אתה העלת נקודה/שאלה בפורום ציבור אז בחרתי להתייחס אליה כמו שעושים בדיון. אולי אתה משתמש בדרקן "להוכיח את התזה שלך" כי הגבת לנקודה שלו עם יומרה "לתקן את הפרדוקס שלו"? סתם כתבת את דעתך וזאת זכותך.
אתה מדבר כאילו מעולם לא היית חלק מדיון ומעולם השתמשת בשום אמצעי רטורי בשביל להסביר את עצמך.

כל הטקסט שלי נכתב על גוף שלישי, על אנשים שהם לא אתה, רק פעמיים לצורך רטורי השתמשתי בגוף שני ולא בתור פניה אישית לגוף אלא בסגנון של "אתה יכול לראות ש..." כדי לתאר תופעה שלא קשור אליך ופשוט כל אחד יכול לראות.
זה באמת היה משנה סדרי עולם אם הייתי כותבת "אנחנו יכולים לראות ש..."? במקום "אתה", באמת?
אתה סתם מתקטנן בשביל לצאת צודק עכשיו, קשה לך שמראים לך שהגזמת ושאתה מתקרבן על ריק כי אף אחד לא שפט אותך, לא מתנשא עליך או מנסה לפגוע בך כפי שנדמה לך.
pointBreak​(אחר)
לפני 3 שנים • 1 בינו׳ 2021

אמממ

pointBreak​(אחר) • 1 בינו׳ 2021
Lanya Colson כתב/ה:
אז תכלס, את מציעה מנגנון לניצול כספי עם עוד פחות (כמעט אפס) מעורבות/נוכחות ריגשית או אישית מצד המנצל.
ואני מבינה שאת מתבדחת, אבל את מי הבדיחה הזאת אמורה להצחיק?

אולי את גאון שיווקי,
אבל בתחום יחסי האנוש, רגישות, פסיכולוגיה - לא כזאת גאון.

וואי הוצאת את המילים מהפה ...
אם ההגדרה שלך לגאונות זה השגת הטבות וניצול כספי תוך מניפולציות ומשחקים תוך כדי ניצול אתר שנקרא ״הכלוב״ אז שאפו....
pointBreak​(אחר)
לפני 3 שנים • 1 בינו׳ 2021

עזבי

pointBreak​(אחר) • 1 בינו׳ 2021
Lanya Colson כתב/ה:
Mistress Tamarao כתב/ה:
הטרחנות הזו היא תורשתית או כתוצאה מהסביבה?

ברור שסביבה,
בפעם האחרונה שבדקתי אני ואת לא קשורות גנטית

שאפו!
עלוב החיים
לפני 3 שנים • 2 בינו׳ 2021
עלוב החיים • 2 בינו׳ 2021
אבל, לא צריך את מספר הטלפון של השולטת כדי שסאב-וולט יעבוד?
זה מוקש די רציני, פתרון אפשרי הוא אולי יש שירות צד ג (כמו b144) שעוטף את המספר של השולטת במספר אחר והמספר האמיתי אינו חשוף ואי אפשר לכתוב לו הודעות.

עד אז, סאב-וולט יכול להתקיים ככריך ברשת סאבוויי
Agate
Agate • 2 בינו׳ 2021
ארכאנג'ל אני מאוד אוהבת לקרוא את התגובות שלך, עם מודעות גבוהה, נסיון וחוכמה.
את מבקשת התנהגות בוגרת אבל בעצמך עושה גייסליטינג לכלבלב. השתמשת בתגובה שלו וכן יש שם פנייה אליו. זה לא משנה שהוא לא צריך היה להיתפס לתוכן ובחר להיעלב ממשהו. הרגש עבורו אמיתי ואת מנסה לשכנע אותו שטועה. המשך התגובות שלך מעמעמות ומבטלות את הרגש שלו, במקום לכתוב - סליחה שזה מה שקראת לא פניתי אליך. וזהו.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
חברים/ות,
אם אתם מכירים את התגובות שלי לשלל פוסטים שמתארים ניצול בדסמי בכל הקשר, תדעו שאני אף פעם לא בעד זה.
הפוסט נכתב בצורה הומוריסטית מסיבה כלשהי, יש באמת נשלטים שאוהבים לתת מתנות אבל לשולטות מסויימות; וכל עוד הכל בהסכמה, דיינו.
זה קשה לראות כמה האתר הזה הפך אותנו למאוד רציניים בגלל הרבה מאוד אנשים שמתיימרים להיות בדסמיי״ם אבל הם לא.
בכל מקרה מאחלת לכן/ן שנה טובה (יותר מ2020) ונובי גוד שמח ❤️
מאלף23​(שולט)
מאלף23​(שולט) • 2 בינו׳ 2021
כמה אפס צריך להיות בשביל לרצות לקבל ממישהו דברים אבל באותו הזמן לפחד למסור לו את הכתובת שלך?
כלבלב מתוקי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 4 בינו׳ 2021
כלבלב מתוקי​(נשלט) • 4 בינו׳ 2021
Agate כתב/ה:
ארכאנג'ל אני מאוד אוהבת לקרוא את התגובות שלך, עם מודעות גבוהה, נסיון וחוכמה.
את מבקשת התנהגות בוגרת אבל בעצמך עושה גייסליטינג לכלבלב. השתמשת בתגובה שלו וכן יש שם פנייה אליו. זה לא משנה שהוא לא צריך היה להיתפס לתוכן ובחר להיעלב ממשהו. הרגש עבורו אמיתי ואת מנסה לשכנע אותו שטועה. המשך התגובות שלך מעמעמות ומבטלות את הרגש שלו, במקום לכתוב - סליחה שזה מה שקראת לא פניתי אליך. וזהו.

אנג'ל הזאת היא ממש לא מלאך.
היא אדם רע ודוחה.
לכן חסמתי בשביל שתפסיק להטריד אותי.