סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפעם הבאה שמישהו יטען שהשמאל אלים בדיוק כמו הימין

starduskonfire
לפני 3 שנים • 7 בינו׳ 2021
starduskonfire • 7 בינו׳ 2021
לא יודע, אני ראיתי הפגנות רגועות ברובן, או כמו שהCNN אומרים mostly peaceful protests.
Aya'ss​(טרנסית נשלטת)

Re: מסכים איתך אחי

Aya'ss​(טרנסית נשלטת) • 7 בינו׳ 2021
TalTul כתב/ה:
אבל גם בשמאל יש יצרים אלימים. הם רק מתבטאים בדרך אחרת. לרוב זה יוצא על השמאל עצמו, ובגלל זה קשה לו להתגבש ולתת פייט לימין. בשנים האחרונות האלימות הזאת גם מתבטאת במהפכת התקינות הפוליטית. אני לא משווה את זה לביריוני לה פמיליה, אבל לדעתי זה בא מאותו מקום. כולנו בני אדם.

בקצרה השמאל מאזוכיסטים
Tremble​(אחרת)
Tremble​(אחרת) • 7 בינו׳ 2021
מתה על זה שקוראים לך "כלבלב מתוקי" ואתה שולף פה תשובות חדות ומדוייקות
שרלוק​(שולט)
שרלוק​(שולט) • 7 בינו׳ 2021
אלימות באה לידי ביטוי בהמון דרכים.
אלימות השמאל היא התנשאות, התייחסות לכל מי שלא מסכים עם דעתם כ:
פשיסט, מושחת, צורר דמוקרטיה, רוסיה, סין, אויב העם, גזען וכך הלאה.
הכל מגיע בגלגול עיניים לשמים, בצביעות בזויה ושפלה.
זה באופן כללי.
ולגבי מה שקרה בארה"ב, אני עוקב אחרי הדיווחים, העדויות ולי נראה שיש הרבה אמת בטענות על זיופים מסיביים.
ואני לא אשכח את מערכת הבחירות בינו ובין קלינטון, הנה שתי דוגמאות לצביעות השמאל והתקשורת השמאלנית.
יצאה הקלטה של שיחת גברים שטראמפ קיים עם כמה גברים לבנים, 20 שנה מוקדם יותר, הוא אמר דברים משפילים כלפי נשים.
התקשורת האמריקאית טחנה את זה עד דק, הוא שונא נשים, הוא מנוול, הוא בזוי, מיזוגני ומה שתרצו.
המציאות היא שזה נאמר בשיחת גברים לבנים, בעידן שונה, דברים שהם סוג של התרברבות, דברים בזויים ומיותרים, אבל זו המציאות.
אותה תקשורת שיבחה את קלינטון, כעת נזכיר מי זו קלינטון, הילרי קלינטון נשואה לביל קלינטון, אדם שתוך כדי נשיאותו ומערכת הנישואים שלו, קיים יחסים עם מתמחה צעירה, ילדה, בבית הלבן ושיקר על זה לקונגרס והיא נשארה לצידו ולא אמרה מילה של גינוי, זה מכבד נשים? נגד ביל קלינטון נשמעו עדויות רבות על הטרדות מיניות, היא לא דיברה על זה מילה, זה מכבד נשים?
הדוגמה השניה היא העובדה שהיות והתקשורת האמריקאית הודיעה מראש על נצחונה הברור של קלינטון, הם גם התייחסו בחומרה לכך שאנשי טראמפ צפויים להפגין ולא לקבל את התוצאה והם אמרו שהרשויות צריכות לנהוג בתקיפות והנה טראמפ ניצח ותומכי קלינטון יצאו והתפרעו ברחובות ואז התקשורת שיבחה את הדמוקרטיה ואת חופש המחאה וזה נפלא שאנשים מוחים.
לאלימות יש מגוון דרכים, אני חושב שכל אלימות היא גרועה, אני חושב שאלימות צבועה, ממסדית, של התקשורת, של הסתה, של יחס מתנשא ומשפיל, גרועה יותר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

להוא שאמר שאנטיפה אלימים יותר ןלשמאל יש פריבליגיה

אני לא מסכים איתך. נגיד, לשמאל אסור לרצוח ראשי ממשלה, בארץ
starduskonfire
starduskonfire • 7 בינו׳ 2021
למה אסור? פשוט עוד לא קם השמאלני בעל האומץ והיכולת.
chatrouge
chatrouge • 7 בינו׳ 2021
כל הכבוד להם, להפנות זעם נגד נגד האליטה המנותקת שיושבת בבירה זה מעשה פטריוטי.
תמיד חשוב להזכיר למנהיגים שלך שמי שמחזיק בכח זה אתה.
ואם מספיק אנשים ירצו ישפדו את כולם על עמוד.

לא כמו הפגנות הBlm שם.
שהפנו את הזעם שלהם לרוב נגד בתי עסק ושוטרים שרק מבצעים פקודות
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
starduskonfire כתב/ה:
לא יודע, אני ראיתי הפגנות רגועות ברובן, או כמו שהCNN אומרים mostly peaceful protests.

שני מטעני צינור מאוד רגועים, לא הפריעו לאף אחד. מפגינה שקצת התרגשה, אבל נרגעה כשנורתה בצוואר. ממש מנזר זן
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
chatrouge כתב/ה:
כל הכבוד להם, להפנות זעם נגד נגד האליטה המנותקת שיושבת בבירה זה מעשה פטריוטי.
תמיד חשוב להזכיר למנהיגים שלך שמי שמחזיק בכח זה אתה.
ואם מספיק אנשים ירצו ישפדו את כולם על עמוד.

לא כמו הפגנות הBlm שם.
שהפנו את הזעם שלהם לרוב נגד בתי עסק ושוטרים שרק מבצעים פקודות

תודה. תגובה מצויינת
חוסכת לי את הצורך למתן את דבריי, כשאתה אומר שככה צריך להתנהג. גם חבל שלא ירו בביידן, האליטיסט המנותק, כמו שאתה ודומיך עשיתם, כחלק ממחאה פטריוטית
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שרלוק כתב/ה:
אלימות באה לידי ביטוי בהמון דרכים.
אלימות השמאל היא התנשאות, התייחסות לכל מי שלא מסכים עם דעתם כ:
פשיסט, מושחת, צורר דמוקרטיה, רוסיה, סין, אויב העם, גזען וכך הלאה.
הכל מגיע בגלגול עיניים לשמים, בצביעות בזויה ושפלה.
זה באופן כללי.
ולגבי מה שקרה בארה"ב, אני עוקב אחרי הדיווחים, העדויות ולי נראה שיש הרבה אמת בטענות על זיופים מסיביים.
ואני לא אשכח את מערכת הבחירות בינו ובין קלינטון, הנה שתי דוגמאות לצביעות השמאל והתקשורת השמאלנית.
יצאה הקלטה של שיחת גברים שטראמפ קיים עם כמה גברים לבנים, 20 שנה מוקדם יותר, הוא אמר דברים משפילים כלפי נשים.
התקשורת האמריקאית טחנה את זה עד דק, הוא שונא נשים, הוא מנוול, הוא בזוי, מיזוגני ומה שתרצו.
המציאות היא שזה נאמר בשיחת גברים לבנים, בעידן שונה, דברים שהם סוג של התרברבות, דברים בזויים ומיותרים, אבל זו המציאות.
אותה תקשורת שיבחה את קלינטון, כעת נזכיר מי זו קלינטון, הילרי קלינטון נשואה לביל קלינטון, אדם שתוך כדי נשיאותו ומערכת הנישואים שלו, קיים יחסים עם מתמחה צעירה, ילדה, בבית הלבן ושיקר על זה לקונגרס והיא נשארה לצידו ולא אמרה מילה של גינוי, זה מכבד נשים? נגד ביל קלינטון נשמעו עדויות רבות על הטרדות מיניות, היא לא דיברה על זה מילה, זה מכבד נשים?
הדוגמה השניה היא העובדה שהיות והתקשורת האמריקאית הודיעה מראש על נצחונה הברור של קלינטון, הם גם התייחסו בחומרה לכך שאנשי טראמפ צפויים להפגין ולא לקבל את התוצאה והם אמרו שהרשויות צריכות לנהוג בתקיפות והנה טראמפ ניצח ותומכי קלינטון יצאו והתפרעו ברחובות ואז התקשורת שיבחה את הדמוקרטיה ואת חופש המחאה וזה נפלא שאנשים מוחים.
לאלימות יש מגוון דרכים, אני חושב שכל אלימות היא גרועה, אני חושב שאלימות צבועה, ממסדית, של התקשורת, של הסתה, של יחס מתנשא ומשפיל, גרועה יותר.

מה שאמרת על השמאל, אמרתי בעצמי כבר בתגובה השנייה שלי, לא מתווכח
מעבר לזה, יש אכן סיבות טובות לחשוב שהיו זיופים. הסיבה הכי טובה, לדעתי, היא ש60 תביעות נדחו על הסף, על ידי שופטים *רפובליקנים* מהמחנה של *טראמפ*. כשאפילו החברים שלך, שיש להם את כל הכח, היכולת והאינטרס שתנצח, אומרים שאין הונאות - בדוק יש