סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפעם הבאה שמישהו יטען שהשמאל אלים בדיוק כמו הימין

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 19 בינו׳ 2021
אז מה כן? איך נדע?
ובכן, יצאנו לטיול מהיר בהיסטוריית הפורום. אף אחד מהציטוטים שאני מביא לא נכתב בתגובה אלי. בואו נראה איזה דעות עולות כאן, מדיונים אחרים עם אנשים אחרים, וזה יעזור לנו לדעת במה אלפא באמת מאמין:

1. זה ברור, כי כל הפמינאציות שמאלניות

2. רק אניח את זה כאן
החיסול של רבין ולא על ידי יגאל אמיר.
(הערה שלי: במקור יש לינק, הסרתי אותו)

3. הפגנות מתאימות(למרות שבכל מקרה לא יעילות) לכיכר מלכי ישראל ואזורים שרוב האוכלוסיה בהם הם שמאל

4. לשמאל אין היגיון והוא גם לא מכיר במי שעלה בצורה דמוקרטית לממשלה אם הוא לא מהזרם שלו.

5. פמינאצית את בכלל שמה לב למה שאת כותבת...אם כבר תשווי את ה"מרד" שלכן לעליית הנאצים לשלטון...

6. אני מייצג את המין הגברי, אתה סמרטוט שמלקק לפמינאציות אותך וכמוך אני לא מייצג...

אז ניתן לראות את יחסו העקבי לשמאל
תיאוריות קונספירציה על רצח רבין הוא כבר הביא בעבר, מתעקש לקרוא לכיכר רבין כיכר מלכי ישראל - אם נוסיף את מה שכתב פה על רצח רבין, אני חושב שניתן להבין מה עמדתו האמיתית
פמיניזם שווה לנאציזם בדיון אחר, פה השמאל מושווה לנאציזם - נראה שזו אמונה עקבית, או לפחות דרך עקבית לשוחח
התגובה האחרונה מראה את יחסו לאנשים שאינם דרקן, אבל אתרע מזלם לחשוב אחרת ממנו

האם נוכל להגיע למסקנה ברורה? בהחלט כן! עיון מעמיק בדיוני העבר מראה בבירור - אלפא לא יודע שצריך לכתוב "כש...", אלא כותב עקבית "ש..." במקום. אה, והוא גם מאמין בקונספירציות, הכל אצלו נאצים, והזלזול שלו בשמאל אינו יודע גבול
davy jones​(אחר){אהבת חינם}

Re: לפעם הבאה שמישהו יטען שהשמאל אלים בדיוק כמו הימין

דרקן ראהל כתב/ה:
תזכרו את היום הזה. לא, השמאל לא אלים כמו הימין. באסה.
ואם נשאר למישהו ספק שטראמפ, במילים פשוטות, חתיכת דפוק עם הפרעת אישיות - אתם חיים בסרט רציני.
הבנאדם עדיין אומר, תוך כדי שמתפרצים לסנאט, שגנבו את הבחירות. הוא, האוונגליסטים המשוגעים שלו, ורפובליקנים דוגמת ג'וליאני וטד קרוז אשמים בחרא הזה.
עכשיו נשאר לראות מה יעשו אצלנו אם ביבי יפסיד בבחירות

ביבי ינצח את הבחירות.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 19 בינו׳ 2021
דרקן אתה בבעיה שאתה מנסה להוכיח את עצמך אבל עדיין לא הבנת שאתה זה שמשחק במשחק שלי ושאתה הבדיחה שלי,
תודה על כמה ימים שאני לא מפסיק לצחוק 🤣 😘
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 20 בינו׳ 2021
למה כל טרול סוג ז' חושב שההתנהגות שלי איכשהו קשורה בו?
מישהו יכול להסביר לי איך בנאדם (או לפחות דמוי-אדם) יושב ומשקיע זמן ומאמץ לכתוב דברים שהוא לא מאמין בהם (ובמקרה כותב אותם גם בכל דיון אחר...), ואז חושב שהבדיחה עלי?
אבל, אם אתה משפיל את עצמך פעם אחרי פעם עם השטויות שאתה כותב, כי זאת הדרך היחידה שאתה יכול לקבל תשומת לב, לפחות תצחק מזה. זה מה שכל החברים שלי עשו כשקראו אותך, אז זה רק הוגן
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
AlphaPower כתב/ה:
דרקן אתה בבעיה שאתה מנסה להוכיח את עצמך אבל עדיין לא הבנת שאתה זה שמשחק במשחק שלי ושאתה הבדיחה שלי,
תודה על כמה ימים שאני לא מפסיק לצחוק 🤣 😘

אלפא תן לו בראש .
Kitty frank
Kitty frank • 20 בינו׳ 2021
חברה- תמצאו חדר.
זה כבר מזמן עבר הטעם הטוב ואתם סתם מביכים את עצמכם בהתנצחויות אגו ושיח עקר.
starduskonfire
starduskonfire • 20 בינו׳ 2021
בשביל מה עוד יש אינטרנט אם לא בשביל פורנו והתנצחויות?
Kitty frank
Kitty frank • 20 בינו׳ 2021
עכשיו- זה דיון שאשמח להשתתף בו!

אינטרנט, שאת ההרגלים והשפה שלו בנו התאגידים- אין בו הרבה יותר מפורנו והתנצחויות.

אני, בתפקידי כנוער שוחר אוטופיות רוצה להגיד לך, ולכל הכלוב ש''סקס אחר'' זה משעמם. כבר היה האייטיז, כבר סיימנו לשחרר את המיניות, ולכלוא אותה בחזרה בהסכמה, ולהחליט ש''מרצון'' זו הנחיה יותר טובה.

הבו לי ''אינטרנט אחר'' כזה חופשי ומשחרר באמת, שעוסק בידע ושחרור וקירוב בני אדם ולא בריב, זדון, וכסף.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 20 בינו׳ 2021
Kitty frank כתב/ה:
עכשיו- זה דיון שאשמח להשתתף בו!

אינטרנט, שאת ההרגלים והשפה שלו בנו התאגידים- אין בו הרבה יותר מפורנו והתנצחויות.

אני, בתפקידי כנוער שוחר אוטופיות רוצה להגיד לך, ולכל הכלוב ש''סקס אחר'' זה משעמם. כבר היה האייטיז, כבר סיימנו לשחרר את המיניות, ולכלוא אותה בחזרה בהסכמה, ולהחליט ש''מרצון'' זו הנחיה יותר טובה.

הבו לי ''אינטרנט אחר'' כזה חופשי ומשחרר באמת, שעוסק בידע ושחרור וקירוב בני אדם ולא בריב, זדון, וכסף.

למה את רוצה להצטרף
מהפכן מכורבל בערסל
מהפכן מכורבל בערסל • 20 בינו׳ 2021
ההתפרעות או שמא נאמר פרעות ורצח שביצעו בין כמה מאות לכמה אלפים של אנשי ימין קיצוני ותומכי טראמפ במתחם הקפיטול הם חמישים אחוז על הראש של טראמפ (המחולל) וחמישים אחוז על המנהלים הפוליטיים של וושינגטון די סי, משטרת הקפיטול וסוכנויות אכיפת החוק הפדראליות והמקומיות שבאחריותם אבטחת המתחם( "לא מתכוננים מראש" למה שמחוללים מול העיניים שלהם בצורה די שקופה). מפקד משטרת הקפיטול התפטר די מהר לאחר האירוע ויש לו טענות על הנחיות של הדרגים שמעליו להתכונן לאירוע בצורה שנגדה את הערכת המודיעין - איומים. אולי הוא בורח מטעויות אישיות , אולי לא, הוא התפטר. עובדה.

בתור "לשעבר" מתומכי טראמפ ( השתחררתי מהשירות איפשהו אחרי השבועיים הראשונים שהוא טען להונאת בחירות ולא הצליח להביא שום עדות או הוכחה מהעולם של המבוגרים) :

אני יכול לגנות ולנמק ולהזדעזע מהיום עד מחר את האלימות והרצח שהתרחשו במתחם הקפיטול סביב אירועי בחירת האלקטורים וזה לא יקלט אצל אף ליבראל / תומך שמאל בדיוק כשם שלא נקלטו, נרשמו, נספרו בקרב השמאל / לבראלים חודשים של התפרעויות, פרעות, וונדליזים של רכוש פרטי וציבורי,מעשי אונס ורצח שהתרחשו ברחבי ארה"ב על ידי פעילי שמאל , מרקסיסטים, צה גוואראיסטים, מוכטנטיפות, רק חיי שחורים חשובים ( אם לא- כדור) ושאר אירגונים ותנועות בתואנות שווא - ואני לא מטריל או מפייק חדשות אנא בחנו אותי "קורבן קורבן מסכן מסכן" ואשמח להפנות אתכם למקורות מידע שמראים מה עלה והתברר בחקירות - עובדות, ראיות,מידע ואיך נסגרו החקירות על " האלימות המשטרתית" ברוב המוחלט של המקרים שהשמאל האמריקאי השתמש בהם בשנה האחרונה לפחות כדי להצדיק טרור אידאולוגי - בגלל אלימות משטרתית מיוחדת, גיזענית וכולי נגד אפרו אמריקאים ומיעוטים.

נאמר כבר בצורה מבריקה שהבעייה העיקרית של השמאל היא המציאות אז הנה:

טראמפ כשל וקרס בצורה מחפירה. לא שזה נסיבות מקלות חלילה אבל לדעתי הוא עבר התמוטטות עצבים קיצונית בעיקבות כישלונו המחפיר להתמודד עם בחירות 2020 תחת מצב זה הוא פעל לאחר הבחירות בצורה שהרחיקה ממנו את כל מי שלא גרעין ימין קיצוני ניבער ומזיק.
הגרעין הזה - חלק קטן ממנו זה מה שכולנו ראינו בפרעות הקפיטול.

יחד עם זאת זה חלק קטן מאוד מסך כל אזרחי ארה"ב ואני חושב שאלימות ימין פוליטי בארה"ב בעתיד הניראה לעין קודם כל תנוטרל או תועבר למי שצריך להעביר בעיקר על ידי אנשי ימין נורמטיבים ומאוזנים. הנזק שהשבט הטראמפי גרם לכלל הימין בארה"ב הוא אסטרונומי, לדעתי הוא שבר את הימין האמריקאי המתון לכמה שנים טובות.

כל האמור לעיל לא מוחק מאף ספר היסטוריה את שנת האימים שהשמאל הקיצוני האלים והרצחני הטיל על ארה"ב ולא את מה שידוע לנו על צ'ה גווארה , על סטאלין, מאו, פידל, הנאציונאל סוציאליסטים ובכנות מביך אותי ללמד מבוגרים חומרים של תיכון גיל 17 בגרויות וכזה.

אז אני מניח שאתה מאמין וקונה את הכותרת שלך, כמו שאתה רואה יש משכילים שלא.