בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליתאיזם

טלי35​(שולטת)
לפני 3 שנים • 9 בינו׳ 2021
טלי35​(שולטת) • 9 בינו׳ 2021
אני שמה לב גם פה וגם בפרטי שלי שלנשלטים אין עם זה שום בעיה להיות שייכים לשתי שולטות.

אני עדיין תוהה מה נשים שולטות חושבות על זה ואם היו מסכימות לחלוק בנשלט שלהן בצורה שווה.

ההשערה שלי ידועה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
טלי35 כתב/ה:
סטירה אני שומעת אותך ועדיין לא מסכימה איתך.
אני שואלת אם יש פה *שולטות* שזה בסדר להם לחלוק את הנשלט שלהם עם עוד שולטות.

בואי,תוכיחי לי את הטענה שלך שזה עובד.

רציתי לתת דוגמה של ארמון, בו המשרת משרת את כל בני המלוכה ונאמן להם באופן שווה. אבל אז נזכרתי שלכל אחד מבני המלוכה היה משרת אישי שהיה נאמן קודם כל לו.

אני מכירה המון נשלטים שיש להם המון שולטות. הם פנו אלי, תוך שניה המליכו אותי ולמחרת נעלמו. בחלוף שבועיים, שלושה, חודש, במהלכם הם המליכו נשים נוספות, הם חזרו אלי והמליכו אותי שוב. וחוזר חלילה. כך שהמסקנה שלי היא שיש יותר נשלטים שמחזיקים עשרות שולטות משולטות שמקיימות מערכת יחסים עם יותר מנשלט אחד. 🤔

בכל מקרה, לשאלתך טלי, אם הרגשתי שאני מוכנה לחלוק את הגבר שאתי עם נשים אחרות שלא למפגש לא מחייב, הרי שלא ראיתי בו ״גבר שלי״. ומי שלא גבר שלי הוא גם לא הנשלט שלי, לא העבד שלי וכן הלאה. כלומר, הוא לא כלום. כך שנדמה לי שאני אתך. מצד שני, אני יכולה לדמיין מצב בו אקיים מערכת יחסים עם שולט (תאורטית ובניגוד להגיון הבריא) ויהיה לנו נשלט או נשלטת משותפים שלא יתנו עדיפות לאף אחד מאתנו ויראו בנו יחידה שולטת אחת. ואז זה מחזיר אותי לדוגמת הארמון ומשרתיו.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 9 בינו׳ 2021
אני דווקא הייתי רוצה לשמוע חוויות של מישהי או מישהו שהיו בקשר כזה (חוץ מהסיפור על חולון), דווקא כי במבט ראשון זה נשמע מנוגד להיגיון.
אני רוצה לשמוע על הסתירות שהתעוררו ועל איך זה מרגיש לנסות לרצות שני אנשים במקביל.
אני כמובן לא מדבר על הודעות בפרטי וכל מיני חרטות למינהן אלא על קשרים משמעותיים יותר, שכן כוללים שייכות כזו או אחרת.

הנה דוגמה פנטזיונית עם סוף טוב שאני מדמיין:
נשלט מבקש להישלט על ידי שולטת אחרת, השולטת שלו מסכימה, השולטת השנייה מסתבר, הופכת לחברה טובה של הראשונה, ושתיהן מנסחות סוג חדש וכובל של שליטה כלפי גוף אחד. הנשלט, מבולבל בהתחלה אבל נדרש לעמוד ביותר תנאים, נדרש לסנכרן בין רצונותיהן ולדאוג לשתיהן תוך כדי שהוא ממשיך להתמסר לכל אחת. הן לעומת זאת, נהינות שבמקום רק זוג אזיקים אחד יש עכשיו שני זוגות, יש שני גורמים מזרזים, המתח גדל ואיתו ואיתו עוצמת הדריכה. אם אז, הנשלט היה יכול להיות על ארבע, אז עכשיו הוא לא מסוגל אפילו לזחול מולן, אין לו כוח, הוא נצמד אל ביטנו ומרגיש את הריצפה הקרה (באופן נפשי) מול הכוח הכפול של שתיהן יחד, מסונכרנות.
goldenkiss​(שולטת)
goldenkiss​(שולטת) • 9 בינו׳ 2021
פנטזיה.
אולי תעבוד עם שולטות בתשלום.

לא מכירה שולטת
שתסכים לחלוק בשליטה בגבר
''''''''''
'''''''''' • 9 בינו׳ 2021
טלי35 כתב/ה:
אתה לא שולטת ולכן התשובה שלך לא רלוונטית לשאלה שלי

התגובה שלי לא הייתה מכוונת ישירות אלייך טלי. הגבתי לך תגובה אחת למטה, וגם זה היה רק למשהו מאוד ספציפי שכתבת.
אני לא שולטת, אבל אני לא מסכים עם הקיטלוג הזה של נשלטים לשתי קטגוריות בלבד: א. מתמסרים ונאמנים, או ב. מחפיצים חסרי סטנדרטים שיפלו לרגליה של כל אישה שתסכים להניח עליהם אצבע.
חוץ מזה, אני בטוח (מהיכרות אישית) שיש גם שולטות שלא מחפשות נשלט לזוגיות בלעדית. אז נקרא לזה צעצוע, או לא יודע מה, עניין של סמנטיקה. בנוסף, זה לא נראה לי כזה מופרך שמישהי תשאיל נשלט לחבר/ה. DeepThinker - תפנטז בכיף חבוב.
ברור, הרבה שולטות מחפשות נשלט שיהיה רק שלהן, וזה מובן ולגיטימי ולא על זה דיברתי.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 9 בינו׳ 2021
באמת שלא ברור לי הקיבעון, אם פוליאמוריה עובדת אין סיבה שלא תעבוד לשני הכיוונים.
יחסי שליטה זה משחק שאנשים משחקים, מתחת לו נמצאת מערכת היחסים האמיתית.
Sm Art{☆Sm}

מהצד השני ,

Sm Art{☆Sm} • 9 בינו׳ 2021
הקלידוסקופ הכלוביסטי ימשך.להסתובב ,תחת אשלייתם של גולשים למשחקי שליטה ,הבורות והטפשות תחגוג ,כל עוד שבמלחמת המינים הלא נגמרת, יהיו פנטזיוניסטים ג'ובניקים, שאין להם שמץ, מה המחיר במשחקי כוח ושליטה ,אל מול גורם ,שאתה נזקק אליו,והוא פחות .
טלי35​(שולטת)

מתנצלת אם יצא בוטה

טלי35​(שולטת) • 9 בינו׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
אתה לא שולטת ולכן התשובה שלך לא רלוונטית לשאלה שלי

התגובה שלי לא הייתה מכוונת ישירות אלייך טלי. הגבתי לך תגובה אחת למטה, וגם זה היה רק למשהו מאוד ספציפי שכתבת.
אני לא שולטת, אבל אני לא מסכים עם הקיטלוג הזה של נשלטים לשתי קטגוריות בלבד: א. מתמסרים ונאמנים, או ב. מחפיצים חסרי סטנדרטים שיפלו לרגליה של כל אישה שתסכים להניח עליהם אצבע.
חוץ מזה, אני בטוח (מהיכרות אישית) שיש גם שולטות שלא מחפשות נשלט לזוגיות בלעדית. אז נקרא לזה צעצוע, או לא יודע מה, עניין של סמנטיקה. בנוסף, זה לא נראה לי כזה מופרך שמישהי תשאיל נשלט לחבר/ה. DeepThinker - תפנטז בכיף חבוב.
ברור, הרבה שולטות מחפשות נשלט שיהיה רק שלהן, וזה מובן ולגיטימי ולא על זה דיברתי.

אם אני משאילה את הנשלט שלי הוא עדיין שלי ורק שלי. זה לא המקרה שמתואר פה.
כל הגברים פה לא מבינים מה הבעיה שיהיו שתי שולטות ואני מסבירה שלדעתי זו בעיה *של השולטת*

ג'ואי דונט שייר פוד.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
NobleSavage כתב/ה:
אז נקרא לזה צעצוע, או לא יודע מה, עניין של סמנטיקה. בנוסף, זה לא נראה לי כזה מופרך שמישהי תשאיל נשלט לחבר/ה.

גם אני חושבת שמדובר בסמנטיקה גרידא. עבור כל אחד מאתנו התואר ״הנשלט שלי״ נושא מטען רגשי שונה. אצלי, למשל, הנשלט שלי הוא הגבר שלי. ואז כמובן גם הקריטריונים על פיהם אני מודדת את הקרבה שלנו שונים מכל אותם קריטיריונים על פיהם מדדתי את הקרבה שלי עם נשלטים אחרים אתם נפגשתי. האחרונים, לעצם הדוגמא, היו שלי רק בזמן המפגש ולא עניין אותי אם הם נשלטים של שולטות נוספות, או שיהיו הנשלטים שלהן בעוד יומיים. הם היו צריכים להיות אותנטיים בזמן המפגש שלנו, והאתמול והמחר שלהם היה עבורי לא יותר ממעמסה מיותרת עליה ויתרתי מראש.

אף על פי שכולנו מדברים כאן בדסמ, בגלל שלא מדובר במדע מדוייק, לפעמים נדמה לי שכולנו מדברים בשפות שונות.

ו- דיפ.
המצב שתיארת מזכיר את מה שכתבתי לטלי על זוג שולטים ונשלט אחד. לתחושתי כאשר קיים קשר קרוב בין שתי השולטות מעבר לענייני השליטה, אין זה מופרך שהן תוכלנה לקיים גם שליטה משותפת על נשלט אחד. אבל שתי נשים זרות שכל מה שמקשר ביניהן זה קוד הכבוד+נשלט יתקלו ביותר מדי קשיים. אני מדמיינת לעצמי אותו אתי על הקו כשטלי בממתינה ושתינו מבקשות שיגיע. מנקודת מבט של נשלט מדובר אולי במשחק שבסופו הוא יספק אחת ויענש על ידי האחרת. אבל בחיים האמתיים היא ואני קרוב לוודאי ננסה להבין למי מאתנו דחוף יותר. ובינינו, אני בספק אם טלי תרצה לתת דין וחשבון לברייה בנדון. יהיה לה בהרבה יותר קל לוותר על המניות בנשלט משותף ולמצוא נשלט משלה.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 10 בינו׳ 2021

Re: את באופן אישי

טלי35 כתב/ה:
Mistress Tamarao כתב/ה:
כל עוד הכל נעשה בשקיפות אז אין שום רע בכל מקרה שציינת.
אך בדרך כלל כשנשלט מתמסר לשולטת, זה דיי אירוני שהוא יכול להתמסר לעוד כמה, זה מראה על כך שהוא לא מסוגל להתמסר באופן מלא, או שמשעמם לו מידי והוא מחפש רק ריגושים רגעיים.
יש שולטות שיכולות להחזיק הרמון מהסיבה הפשוטה שאופן השליטה שלהן תואם לכך. כלומר כמה עבדים למטלות שונות, נשלט 24/7 ועוד נשלטים שמבצעים מטלות בית לדוגמא.
אני אסייג ואומר שאם יש לנשלט בעיה עם כך שהשולטת שלו מזגזגת, הוא אומר לה זאת והיא מתעלמת מרגשותיו; אז היא צריכה לחשב מסלול מחדש, כי זה לא מכבד בשום צורה אותו או אותה.

סבבה לך שהנשלט שלך יהיה גם נשלט של אחרת?

לי ספציפית לא כי אני רכושנית. אבל אני גם לא אזגזג כשהציפייה היא להדדיות מסויימת.
אם הוא ייעשה את זה בכל זאת הוא עף על טיל.
אבל כמו שכתבתי, הדדיות ותיאום ציפיות של שני אנשים בעלי אותה מטרה.