סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליתאיזם

king ddm​(שולט)
לפני 3 שנים • 10 בינו׳ 2021
king ddm​(שולט) • 10 בינו׳ 2021
אני לא יודע זה מטומטמית מאוד בגלל עבד הוא צריך לתת הכל שולטת שלו אם נכונות מדבר על יחסים רצנינים אבל אם זה רק למשחק אחד הזה יכול להיות מעניין
זה כמו לנישלט היה מספר שולטים זה עירה מגחך אך יכול לעבוד אבל נסיון זה היה מענין מאוד
מענית אתי לראות תוצאה של זה
Kitty frank
לפני 3 שנים • 26 בינו׳ 2021
Kitty frank • 26 בינו׳ 2021
לקח לי הרבה זמן לכתוב בשרשור הזה, כי דיפ קלע בצורה אבסורדית למה שקורה לי עכשיו בחיים. אני מבססת כרגע מערכת שליטה נוספת בה אני סאבית חוץ מבן-זוגי שהוא גם, לפעמים, השולט שלי. הנה כמה מחשבות ממוספרות.

1. נוור סי נוור. עולם הדימויים הפנימי של בני האדם יכול להיות (וראוי שיהיה, בעיני) אינסופי. כשמחברים אינסוף עם אינסוף יש אינסוף גדול יותר, ולמרות שזה נשמע מוזר זה אפשרי.

2. למדתי שאם תשים אנשים מספיק מעניינים-חכמים-רגישים באותה סיטואציה, גם אם לא מכירים אחד את השניה- יהיה סבבה. אפילו יהיה מעולה ברוב המקרים. זה עובד על חיים לא-מונוגמים, על מסיבות ועל סידורי עבודה. אני מניחה שהרבה אנשים ינסו לייצר איזו הפרד ומשול (מלמטה), יגוננו על כל מערכת יחסים כמקשה נפרדת. אני בעד שכולם יכירו את כולם, ככה כולם יראו שכולם מעולים ויהיו בעדם ויתנו לכולם להכות בכולי. אם התמזל מזלכם ומצאתם שני אנשים דומיננטיים מרשימים שרוצים להיות איתכם, תנו לקסם שלהם לעשות את העבודה-אחד על השניה.

3. יש איזו אמת יסודית שצצה לי המון לאחרונה על בדסם, כבר כתבתי על זה בפורום. אני רואה שתי מקורות שונים שאנשים שואבים מהם את הבדס''ם, שמייצרים בדס''ם שונה לגמרי- ה''משחקיים'' וה ''היררכיים''. אלו שבאו לעלות על מתקנים משוגעים ולצחוק כל הדרך, ואלו שבאו למצוא משמעות, ומשמעת, לשקף לעצמם איזו אמת גדולה יותר. אני לא טוענת שגישה אחת טובה מהשניה- כמובן, ושבני אדם לא משחקים על צירים של גישות (אינסוף, דה), ואני עדיין ילדה של רמב''ם וקוראת לדרך הזהב. יש גם קשר בעיני ל''משחקיות'' ומתחלפים. התשובה לשאלה המורכבת שדיפ שאל תנבע-בהכרח באיזה מן בדס''ם עושים. אנחנו שני מתחלפים מאוד ''משחקיים'' והיחסים שלנו סביב מין מבוססי הרפתקאות, בחינת גבולות מתמדת, אהבה ענקית ורצון שיהיה כיף ומעניין ומגניב לכל אחד כפי שהוא תופס, ולא איך שהפרטנר רוצה שיהיה לו כיף.

4. ובכל זאת יש גבולות. יש דברים שהוא לא מוכן שאני יעשה איתה, יש דברים שהיא לא מוכנה שאעשה עם אחרים. הוא טוען שהאיסורים שם מטעמי בטיחות, ושמירה אוהבת על פרטנרית, בלי קשר למשחקי ההירכיה בנינו. אני טוענת שהוא גבר שרוצה להשתין בטריטוריה שלו, וזה בסדר. ברור שאני שומרת על הגבולות. ולא, זה לא קל ואני אפילו מתמרמרת על זה לא מעט. הוא מתמודד עם החפירות, ואני מתמודדת עם לא להתחשמל (ואם למישהו יש קישורים מדעיים טובים ומרגיעים לגבי התחשמלות-דחווווף אלי)

5. היו לנו לא מעט קונסטלציות אנושיות בשנה של הלא-מונוגמיה-אבל-כן-זוגיות (לפני זה לא היינו מונוגמים, כי לא היינו זוג, אבל כן גרנו ביחד, במיטה. מבולבלים? גם אנחנו icon_wink.gif. בגלל שאני שרמוטה גדולה, והוא יוצא מהיחסים רק בשביל הדייטים הראשונים יצא שצברנו קצת קילומטרז' ובסוף יש איזו תחושה של סימביוזה כשמוצאים קונסטלציה טובה ולפעמים זה יכול ליפול על דברים סתומים, כמו 'בשעות שאני והיא נפגשות, הוא גם ככה עובד' או 'נוח לי לפגוש עוד חברים כשאני אצלה כי זה קרוב'.

6.אני לא חושבת שהיא היתה מגדירה אותי כ'נשלטת' אידיאלית, בגלל המגבלות שניתנו- אבל בסוף, בחיים, מה אידיאלי?? ובסוף, כשאני מסתכלת עליה יש שם רק הערצה וכבוד, וכל מה שאוכל לתת לה, אתן. ואני סומכת עליה בעיניים עצומות שלא תיקח שום דבר שישאיר אותי מרוקנת.
SubT
לפני 3 שנים • 27 בינו׳ 2021
SubT • 27 בינו׳ 2021
התשובה שלי פשוטה - כל מה שאנשים בוחרים לעשות מתוך כנות , שקיפות עם הפרטנרים שלהם ואין להם בעיה עם זה - מקובל ואפשרי