בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ונגעה העצבות באדם ...

SubT
לפני 3 שנים • 25 בינו׳ 2021

ונגעה העצבות באדם ...

SubT • 25 בינו׳ 2021
היי
את האמת שממש קשה לי לכתוב כאן, כי הדברים עוד בוערים וחזקים.
נפרדתי מבת זוגי אחרי תקופה ארוכה , עשתה מעשה מאד לא יפה - בא נשאיר את זה ככה. הכאב הוא כ״כ חזק (ולא כאב טוב כמו שאנחנו אוהבים) כי באמת באמת באמת אהבתי אותה
היא באמת הייתה אהבת חיי , עד שהייתי מוכן לוותר על הרבה תשוקות בשבילה.
לא היא לא הייתה בדסמית , הייתה מוכנה לעשות קצת בשביל , אבל ממש לא הארד קור - והייתי בסדר אם זה - כי באמת אהבתי אותה כ״כ וזה ממש כואב אפילו לכתוב את זה ולהבין שזה נגמר.
אמפתיה הייתה מאד עוזרת , אבל אין לי צפיה לפגוש אותה כאן - בפורומים של אנשים שאני בעיקר לא מכיר (לא ממקום שיפוטי , אלא באמת ממקום של אין לי ציפיה)
מה דעתכם ,
ברור לי שנדרשת החלמה , שאני צריך כמה סשנים נטולי קשר. אבל אחרי זה , נניח שתבוא ההתאוששות , כמה זה מורכב מסובך למצוא קשר זוגי , שהוא באמת זוגי , משפחתי וכו וגם בדסמי (מכות , השפלות , פטיש ).
ראשית יש את הנושא של ההיצע - כמה כבר נשים נמצאות בעולם הזה או מוכנות לקבל אותו , אחר כך המשיכה , אחר כך החיבור , אחר כך כל הקשיים הרגילים של זוגיות בין פשוט שני אנשים.
אני פסימי מאד , בטוח שהנושא נדון בפורום אלף פעמים , אבל לא יודע אם הייתה התבוננות על כל הזויות האלה יחד. אל תגידו משהו מעודד , תגידו מה אתם/ן חושבים (בעיקר אתן icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Property of Dame R​(נשלט)
Property of Dame R​(נשלט) • 25 בינו׳ 2021
הזוגיות שלנו לא התחילה בדסמית אלא צמחה לכזו תוך כמה שנים. מה שהתחיל כליקוק של המגפיים שלה באיזה חורף הפך למערכת יחסים שהיא מובילה ומקבלת בה החלטות, וכשהחיים מאפשרים, יש לא מעט משחקים סביב המיטה כולל כלוב הצלפות, סטרפאון ועוד.
אף אחד מהדברים האלו לא הגיע תוך שנה או שנתיים. צמחנו לתוך זה והיינו שנינו סקרנים לגלות. אין לי עצה איך למצוא זוגיות שתהפוך לכזו. אבל זה בהחלט אפשרי.
L U C I F E R
L U C I F E R • 25 בינו׳ 2021
עברתי גם פרידה גם מאד מאד כואבת מבחורה שהייתה מושא אהבתי והאור בחיי.
בניגוד אלייך, הפרידה באה מהכיוון שלה. עם חסימות, התעלמות, והכחשה לאהבה שהייתה 2.5 שנים אחרי שעברנו כל-כך הרבה ביחד.
חצי שנה עברה מאז, התאוששתי רבות, אך הכאב עדיין קיים ואני לא מצליח לדמיין את עצמי עם מישהי אחרת.

אני יכול רק להגיד לך דבר אחד...
ברוך הבא למסעו של הגיבור. עכשיו יש לך 2 אופציות. והסיכוי שלך לנוירוזה הוא גבוה מאד כמו גם אצלי ובעצם אצל כל אחד שבאמת הרגיש אהבת אמת.
האם אתה תטוס למאדים - לצללים של התודעה שלך? תישאר בכדור הארץ - ותהיה תקוע בתודעת האגו? תנסה להגיע לוונוס - אל אהבתך? או אל השמש? אל אלוהים - אתה?