צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ בתוך זוגיות

JunkyRuby{MyLexicon}
לפני 3 שנים • 26 בינו׳ 2021
JunkyRuby{MyLexicon} • 26 בינו׳ 2021
אענה כאן למען הדורות הבאים icon_smile.gif

זה היררכיה ולא פטריטארכיה כי זה מוסכם מצד שנינו. כי זאת בחירה בלב שלם ולא מתוך חוסר ברירה או חוסר אמצעים.
למרות הקשיים (ויש), למרות שזה לא תמיד חופף (זה לא), למרות שזה מצריך להוריד אגו ולהבין שזה אף פעם לא להיות פראייר (ולפעמים זה מרגיש ככה).

הוא לעולם לא יגביל אותי, ימנע ממני משהו או יפגע במה או מי שחשוב לי מתוך גחמה או רק כי הוא יכול.
אנחנו בזה כי זה צורך של שנינו, כי זה טוב לשנינו.

כל הזמן יש בדיקה עצמית ובדיקה של ההסכמות בינינו.
למשל,
האם סטירה כי הכיור מבולגן זה לגיטימי? (עבורנו לא)
אבל אם צעקתי למרות שביקש כבר שלוש פעמים שאוריד את הטון? (עבורנו זה כן)

הוא שם כדי לתמוך, להקל ולחבק בדיוק כמו שהוא שם להוריד אותי, לאפס אותי או להשתמש בי.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 26 בינו׳ 2021
תודה רבה!! זה ממש מאלף לקרא וללמוד!
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 26 בינו׳ 2021
אילוף זאת לגמרי המילה 😉
teller
teller • 26 בינו׳ 2021
אני במערכת יחסים שמשלבת זוגיות ושנינו מתחלפים.
המשמעות היא שלפעמים אני שולט עליה לפעמים היא עליי ולהיפך.
הכללי בסיס שהצבנו לעצמנו שאנחנו קודם כל בני זוג, שוויוניים לגמרי, מתקשרים לגמרי ואנחנו שווים בכל אופן. זה הדבר הראשון.
הבדסמ הוא חלק מהחיים אבל הוא הדבר השני, והוא מופרד ומחוזק ע''י טקסים, כשסשן מתחיל יש טקס ברור מאוד ובמהלכו הצד הנשלט, מאשר את תחילת הסשן.
יש לנו 'דמויות' לה יש נשלטת בשם מסוים ושולטת בשם אחר, ולי יש נשלט בשם מסוים ושולט בשם אחר, הטקס כולל בתוכו שאלה 'אפשר לדבר עם...?' ואם ישנה הסכמה הסשן מתחיל עד לטקס סיום קטן.
ברור לנו שבמקום מסוים זה הורס את הסופטניות (אבל קורה מספיק מצבים שהיא דוחפת אותי למיטה ועושה בי כרצונה...')
זה מגיע ממקום של סדר ושמירה על הזוגיות דבר ראשון.
בנוסף אנחנו מצרפים נשלטים רק כאשר שנינו שולטים מתוך גבול זוגי שתמיד נשלוט על הסיטואציה.

ככה זה קורה אצלנו.
בדסמ זוגיות וזה עובד מעולה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 26 בינו׳ 2021
אני לא מנהלת שיחות על האיש שלי, אבל היכרנו פה וההיכרות התחילה מבדס"מ.
hogo​(מתחלף)
hogo​(מתחלף) • 26 בינו׳ 2021
אצלנו אפשר להגיד שזה תמיד מתחת לפני השטח, שנינו מנהלים את הבית ילדים קניות החיים ולפעמים זה מבליח עם איזו הצלפה בישבן או איזה רמז עדין יותר (#בואי שבי ליידי שרמוטה) בסקס זה לא תמיד יהיה, לפעמים בא סקס רגיל הייתי אומר שהיחס הוא 20% סקס וונילי והשאר בדסמ..
גם האמת שזה לא מתוחם לסשן נקודתי ויכול להיות לנו אפילו מצבים של סשן שנמשך יומיים, אבל נדיר מאז שכל היום ילדים על הראש שלנו ובכלל ילדים זה ברקס רציני לכל המצב רוח הקינקי..
תכלס לקח לנו המון זמן להביא את הקשר לנקודה של אמון מלא שקיים היום ואולי גם לילדים יש בזה חלק כי שאני חושב על זה יצאנו כמה שנים לפני הילדים והקשיים של החיים והיה סקס קינקי אבל זה לא היה כמו היום אומנם התדירות ירדה אבל האיכות עלתה, גם הפתיחות עלתה ושנינו חולקים פנטזיות שאם היינו מדברים עליהם רק שהתחלנו לצאת בספק אם זה היה ממשיך מעבר זה פשוט יכול היה להרתיע, אני מניח אם הייתי מספר לה על כל הטוב הזה ישר בהתחלה היא היתה בורחת..
או שלא (-:
GSLV
GSLV • 26 בינו׳ 2021
5 שנים של זוגיות נפלאה עם בת זוג סאבית טוטאלית שלא יכולתי לבקש כמוהה. לא מתנהלות ב"סשנים" או מקטעים תחומים וגם לא בפרוטוקולים (מילה שקשורה יותר לתחום המקצועי שלי אבל לא קשור לכאן) אלא בחיי יומיום של זוגיות עם שיגרה שמתחזקת כל הזמן. הרבה אהבה, אמון והדדיות עם האנרגיה שבאה מהרצון המשותף של כל אחת בזוגיות של החפצה וכניעה/התמסרות (כל אחת בזווית שלה).

יש (כמובן, לפחות לנו) ביטויים פיזיים לשיוך, להחפצה ולהתמסרות כמו גם ההתנהלות בבית ולסוגי ה"טקסים"/קודים הקטנים.
לשאלתך לגבי ממה להזהר אני חושבת שכשקובעים (או כשנוצר במשך הזמן) סדר והסכמה, אסור להפר אותם בפתאומיות ובחד צדדיות, אפילו שאני היא זו שקובעת את ההתנהלות בבית. מדובר בזוגיות טובה ובאהבה אמיתית.

אני חושבת שאצל זוגות רבים לא בדסמיים במודע יש חלוקה כזו אבל כשזה לא בא מדחף של תשוקה זה יוצר תיסכולים.
אוי נו, אני חופרת ממש ופילוסופית ממש מחורבנת אז אעצור כאן לטובת כולנו.

# התגובה הכי סאחית שלי (כמובן שציטוט של בטי בום)
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 26 בינו׳ 2021
ממש לא חופרת או פילוסופית!

הכל מעניין מאוד!
hrgiger
hrgiger • 26 בינו׳ 2021
שרשור מצויין.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 27 בינו׳ 2021
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 בינו׳ 2021
אף פעם לא היה לנו מין שהוא לא בדסמי, אבל המינונים של מה שמחוץ למיטה, משתנים ממש כל הזמן.

בהתחלה שיחקנו עם זה הרבה, אבל מסתבר שאני צריכה משהו כמו עשור יצירת יחסי אמון, כדי שהמשחק יהיה קצת יותר רציני.

בפועל: אני לא מאוננת בלי אישור (וזה סבבה) ואני תמיד זמינה. אבל אלה חוקים שאפשר לפתוח למשא ומתן כל הזמן, כי הרעיון הוא זוגיות מאוד דינמית.

יש גם דברים שקיימים מתחת לפני השטח: המילה האחרונה היא שלו. הוא מאוד עצמאי עם הכסף ואני יותר שואלת (אבל אולי אלה סתם יחסי כוחות וניליים...).

אנחנו גם מביאים דברים מהחוץ למיטה. למשל, אני לפעמים נענשת על מריבות במיטה, זה מאוד מדליק אותנו. אני מתחננת לסליחה וכל השיט המחרמן הזה. אבל ברור שאם יש מריבה רצינית, אנחנו באים אליה כשווים. בכלל, שוויון הוא קטע מאוד חזק פה.