סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ בתוך זוגיות

זאב פטיש{סאדיסט}
לפני 3 שנים • 27 בינו׳ 2021
זאב פטיש{סאדיסט} • 27 בינו׳ 2021
עם כל בת זוג הקשר שלי שונה ומקבל צורה לאורך היום המותאמת לרוח הדברים..

פאטמה שלי נועלת עבורי נעליים שאוהב מרגע שמתעוררת ועד המיטה ומעבר, לאורך כל היום כאפות מתעופפות ברגיל וצביטות..

מידי פעם נשיכות עצבניות שמזכירות לה שאני כאן, אין פרט בלבוש שלה שלא מותאם ואו משתנה לפי בקשתי..

הטיזינג שלנו לאורך כל היום כולל דיבור על פנטזיות, השפלות וירידות לאורך כל היום מהמשקל שלה ועד לכל אדם במשפחה שלה..

כל יומיים סשן 1.2.3
1. היא מענגת אותי באנאלי
2. חוטפת כאב וחינוך
3. חוטפת אנאלי אלים
ועוד...

פעם בשבועיים סשן ארוך של כמה שעות מושקע ולפעמים משולב עם אורחים..
The Nameless One​(שולט)
The Nameless One​(שולט) • 27 בינו׳ 2021
זאת שאלה מעניינת ממש. מערכות יחסים בדסמיות שהיו לי, לא הצליחו כל כך, אבל מקרה פרטי לא משליך על הכלל.

אני חושב שהנתיב החשוב במערכת יחסים כזאת הוא ניתוב נכון של הריחוק בין בני הזוג. שליטה דורשת מידה של ריחוק. מערכות יחסים מבוססות על קירבה, אבל בתוך הקירבה הזאת, ריחוק, והצורך בו, תמיד עולה. דווקא למצוא לו פורקן בדסמי, שהוא משחק משותף יכול להיות מקור לחיזוק היחסים.
הרגעים בהם היא פחות בת הזוג השווה שלך ויותר הכלבה שלך, מאפשרים לשניכם להיות ביחד אבל אחרת.
צריך רק לשים לב לאופי האדם מולך. המקור לצורך בשליטה יכול לנבוע מכל מני מקומות שונים, חלקים אפלים ורעים, כפי שכולנו יודעים. זה דבר אחד לקחת את הטראומה של מישהי עליך לפרקים. זה דבר אחר לחלוטין להיות איתה יום יום בשוחות של הנפש. עומק המחוייבות הוא שונה, וצריך לראות היטב את האדם שמולך ולהעריך לא רק האם הוא קשר בדסמי טוב, אלא האם הוא גם קשר אנושי טוב. ורק שילוב של השניים ביחד, שילוב שיתן הנאה ושלווה לשניכם (כי אם בבית אין שלווה והוא תמיד בטורים גבוהים, זאת בעיה קשה), הוא שילוב טוב.

הבעיה בזה היא שכרגע העלתי את סף הדרישות מהאדם שאיתי. וקשה לעמוד בדרישות שלי גם ככה.

אלו שני הסנט שלי.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 27 בינו׳ 2021
אני קוראת אתכם וברור לי שזה לא יהיה קל אבל אני לא הולכת להתפשר והזוגיות הבאה שלי אם תהיה כזו תהיה FLR ובדסמית.

ברור לי שצריך לעבוד מלא בשביל זה אבל נשמע לי שכשזה עובד זה ממש מספק ונכון.

(וכמה אנשים אני קוראת פה שלא מרוצים מהזוגיות שלהם? שקשה להם? המון. שובר לי את הלב)

כן ברור לי שאני חייבת לחשוב איך עושים את זה נכון בכלל ואיך עושה את זה נכון בשבילי
(טוב, זו מטרת הפוסט הזה בשורה התחתונה אז תמשיכו לשפוך מחשבות)
שימודה
שימודה • 27 בינו׳ 2021
היי טלי.
הייתי שם, בזוגיות FLR.
כתבתי על זה לא מעט הבלוג שלי.
למשל הפוסט הזה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=3707&postid=772064

זה אפשרי, זה נהדר, אבל זה דורש הרבה אינטלגנציה רגשית, אהבה, ואינטימיות טובה .
אשמח לענות לשאלות , אם יש.
טלי35​(שולטת)
מה ששאלתי פה בפוסט - מוזמן לכתוב תובנות עיצות טיפים.
מה הורס
מה מקדם
מה מומלץ

הכל icon_smile.gif
Shela​(נשלט)
Shela​(נשלט) • 27 בינו׳ 2021
בגדול FLR מבוסס על האומנות להשאיר את הגבר / סאב עמוק בתוך הסאבספייס שלו... שם הוא מרגיש הכי נוח, פועל מתוך רצון אינסופי לרצות את המלכה ולשרת את כל רצונותיה. היא לעומת זאת נהנית מעקביות ויציבות בדינמיקה ביניהם ולא מרגישה את הצורך לחדש ולבנות את זה בכל פעם מחדש.

אז איך משאירים את הגבר בסאבספייס באופן קבוע? ובכן, נראה שיש רק דרך אחת - להגביל את האורגזמות שלו. כך אפשר להימנע מהנסיגה הבלתי נמנעת שמתרחשת מיד אחרי שהוא גומר.

אני יודע שזה ישמע תמוה להרבה גברים, אך אפשר בהחלט לחוות סיפוק מיני דרך האורגזמה הנשית. יש פעמים שבהן היא מתפוצצת תוך כדי ישיבה על הפנים שלך, שאתה יכול כמעט לחוש את אותם זרמים בגוף שלך. תחושה מספקת ביותר.
כמובן, שנבנה אצלנו לחץ מסויים שממתין לפורקן, אך אם עושים את זה נכון, אפשר להגיע לפורקן מבלי לחוות את אותה נסיגה בעייתית. מה שמכונה בשפת העם ruined orgazem. להגיע לקצה ואז לנטוש...

יש לא מעט זוגות שמשתמשים בכלובים כדי למנוע זקפה ואורגזמה. אני לא חוויתי את זה עדיין, אך זה אירוטי בטירוף לדעתי להעניק לשולטת שלך את המפתח לחיי המין שלך. טרם מצאתי אותה... אך הקולר והמפתח מחכים.
hrgiger
hrgiger • 27 בינו׳ 2021
ממש אין רק דרך אחת. אולי יש דרך אחת בשבילך, אבל לא בכלליות.

וגם - סאבספייס בקביעות זה לא באמת ריאלי. הרי חלקכם נעלמים שם, לא באמת תפקודיים.
טלי35​(שולטת)
וגם ביקשתי תגובות מניסיון ולא מפנטזיות.

מי שלא חווה זוגיות בסדמית בפועל יכולות להיות לו הרבה מחשבות ורעיונות - אבל פחות מתאים פה.