סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טריגר - אונס #him2

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 28 בינו׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
starduskonfire כתב/ה:
יולי, אני מוכן להציע תשובה בשם עצמי, בתור אחד שכתב שזה בעיני כן אונס מוסרי, ועדיין בחוק זה לא אמור להיות מופלל.
הסיבה היא המסורת המשפטית שלנו לפיה עדיף שעשרה פושעים יצאו זכאים מאשר חף מפשע אחד שישב בכלא.

אתה יכול להסביר בבקשה למה לדעתך מקרה בו גבר תופס אישה בשיערה ומאלץ אותה לבצע בו מין אוראלי לא אמור להיות מופלל? איפה אתה רואה כאן ספק? אם הוא לא היה מודע לכך שאינה מעוניינת אז למה הוא הפעיל כוח?

אם אדם תופס אדם אחר באקראי ברחוב ונגד רצונו בכוח גורם לו לבצע בו מין אורלי, ולכך יש עדים וראיות, בטח שזה צריך להיות מופלל. אין כאן שום ספק, שמחתי לעזור.

לא עזרת ולכן אשאל שוב:

בסיטואציה המתוארת בפתיח של השרשור, למה לדעתך גבר שתפס בשיער ראשה של אישה בכוח, הצמיד את פניה אל המפשעה שלו ואילץ אותה לענג אותו אוראלית לא אמור להיות מופלל? איזה ספק יכול להתעורר כאן? שמא הוא לא ידע שאינה מעוניינת שגבר זר יתפוס אותה בשיערה ובכוח ידחף את איבר מינו אל פיה, או שמא אולי היא דווקא מאוד רצתה שגבר זר יאחוז בכוח בשיער ראשה ויידחף אל תוך פיה, כי הרי כל אישה מן הישוב תמיד מעוניינת בכך?
starduskonfire
starduskonfire • 28 בינו׳ 2021
אנחנו קוראים שירשורים שונים, כי בפתיח של השרשור הזה אישה עשתה את המעשה, וזה לא הייה עם גבר זר.
כמו שאמרתי לך, גבר זר שדחף אישה על איברו בכוח ראוי שיהיה מופלל. שוב, שמחתי לעזור.
קיפוד
קיפוד • 28 בינו׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
אנחנו קוראים שירשורים שונים, כי בפתיח של השרשור הזה אישה עשתה את המעשה, וזה לא הייה עם גבר זר.
כמו שאמרתי לך, גבר זר שדחף אישה על איברו בכוח ראוי שיהיה מופלל. שוב, שמחתי לעזור.

איך אתה לא מתעייף חביבי?
אתה כלכך עסוק בלנסות לצאת "מנצח" בויכוח על סמנטיקה ושטויות
שאתה שוכח לגמרי על מה הדיון הזה בעצם?
שאתה מתעלם לחלוטין מקבוצה לא קטנה של נשים שאומרת לך - משהו בתפיסה שלך את עניין ההסכמה שגוי.
אתה יכול לנסות להוכיח שאתה צודק בעיניי עצמך עד מחר, אבל מה זה יתן? לא ברור.

הייתי ממליץ לך במקום לנסות למצוא באיזה ניסוח אתה יוצא שנון יותר
אולי לחזור לפרופיל שלך ולעיין באיזור של ה"גבולות" שציינת - 'זלזול, חוסר אנושיות וחוסר הכלה' - ולעשות מה שנקרא אצלנו "בירור עמדות" עם עצמך
כי מרגיש לי שאתה נופל בשלושת הדברים הללו מתחילת הדיון.

במקום להיות עסוק בלצעוק כמו תוכי תנסה רגע אחד להקשיב למה שאומרים לך ולנסות להבין את הצד השני. יש מצב שיש משהו בדברים שלהן.
starduskonfire
קיפודי חמודי, בוא ספר לי מה בתפיסה שלי של הסכמה שגוי.
אני סובר שהסכמה ליחסי מין צריכה לבוא מתוך הכירות מעמיקה, רצון מופגן של שני הצדדים, רצוי אחרי תיאום ציפיות.
אני סובר שמיניות מתוך שכרות לגיטימית במובן המוסרי רק בין בני זוג שמכירים אחד את השני לעומק, וגם שם תמיד יש סיכון לפגיעה.
אני סובר שמניפולציות רגשיות לצורך השגת היעדים המיניים שלך זה מעשה פסול.

כל זה למען הסר ספק נאמר בנימה רגועה לחלוטין, ושום הרמת קול לא נשמעה ממני.
בנוסף לכך, נראה שאתה מפספס את הסיבה שיש לי בגבולות את התכונות האלו. (זלזול, חוסר אנושיות, הכלה)
אני לא מוכן לסבול את היחס הזה כלפי, אבל אין לי בעייה להפנות אותו כלפי אחרים.
תחשוב על זה כמו על גבול של אנאלי, זה שהבחורה לא מעוניינת לקבל, לא אומר שהיא לא בעד קצת פגינג פה ושם.
קיפוד
קיפוד • 28 בינו׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
קיפודי חמודי, בוא ספר לי מה בתפיסה שלי של הסכמה שגוי.
אני סובר שהסכמה ליחסי מין צריכה לבוא מתוך הכירות מעמיקה, רצון מופגן של שני הצדדים, רצוי אחרי תיאום ציפיות.
אני סובר שמיניות מתוך שכרות לגיטימית במובן המוסרי רק בין בני זוג שמכירים אחד את השני לעומק, וגם שם תמיד יש סיכון לפגיעה.
אני סובר שמניפולציות רגשיות לצורך השגת היעדים המיניים שלך זה מעשה פסול.

כל זה למען הסר ספק נאמר בנימה רגועה לחלוטין, ושום הרמת קול לא נשמעה ממני.
בנוסף לכך, נראה שאתה מפספס את הסיבה שיש לי בגבולות את התכונות האלו. (זלזול, חוסר אנושיות, הכלה)
אני לא מוכן לסבול את היחס הזה כלפי, אבל אין לי בעייה להפנות אותו כלפי אחרים.
תחשוב על זה כמו על גבול של אנאלי, זה שהבחורה לא מעוניינת לקבל, לא אומר שהיא לא בעד קצת פגינג פה ושם.

חבר, אין לי עניין לבוא ולספר לך מה דעתי על התפיסה שלך,
יש כאן מקבץ מרשים של נשים שעושות את זה הרבה יותר טוב ממני,
ואני בטוח שיהיה להן הרבה מה להגיד גם על מקבץ ה"סברות" שלך שכאן בציטוט.
האם תהיה להן האנרגיה לנסות ולהמשיך להסביר לך זו כבר שאלה אחרת
גם אין לי עניין להתנצח איתך או לפתוח איתך בויכוח כאשר ברור שיכולת הקשב שלך בו היא אפסית
או כמו שאתה תיארת - מה שאתה מביע פה זה בעיקר זלזול, חוסר אנושיות וחוסר הכלה.

מאחל לך בריאות איתנה ומאחל לכל הבחורות שאני מכיר על כדור הארץ בן זוג שיש בו קצת יותר לב מאשר מה שאתה מציג לנו כאן.
starduskonfire כתב/ה:

אין לי מושג מה אתה קורא, כי עד כה נראה שאתה קורא אך ורק את עצמך. הבנתי שדיון אתה לא יודע לנהל, שכל שיח מולך כרוך בירידה לגופו של האדם מצדך וכמו גם שאתה יודע לכתוב עשרות פעמים ״תחום אפור״ ללא שגיאות כתיב, אבל כשמבקשים ממך להבהיר לאיזה תחום אפור אתה מתכוון בהקשר של השרשור בו אנחנו נמצאים, אתה לא מצליח.

בהחלט עזרת. שא ברכה.
starduskonfire
שמחתי להיות מראה לך ולחברות ה"מרשימות" שלך קיפודי icon_smile.gif

בריה, השגיאות כתיב שלי נכנסו לעניין, איזה קטע icon_smile.gif תמיד סממן נהדר. הביקורת שלך ממש נוקבת.
גם כן, התבלבלת אם חשבת שאני מנהל איתך דיון. אני לא מנהל דיונים עם אנשים שמגיבים לתוכן שלי תוך התעלמות מוחלטת ממה שכתבתי ופוצחים בדרשות מוסר.
אני בסך הכל מתקן, מגחך קצת וממשיך הלאה. לענות לאנשים שכן יודעים לנהל שיחה.
starduskonfire
אבל מטוב ליבי וסבלנותי אני כן אתן לך תשובה לגבי התחום האפור, והיא נראית ככה, דמייני את הבחורה מהסיפור של דיאנג'לו מוזמנת לתחנת המשטרה ומוסרת את הגרסה הבאה:

כן, הכרתי את הבחור בבאר, והוא הייה ממש ביישן כזה וחמוד, ודיברנו מלא ורציתי שהוא ישתחרר קצת, יהנה.
זה הייה נראה שהוא נפתח אליי, ואחרי הבאר זרמנו לבית שלי. דיברנו כל הדרך חזרה והוא אפילו זרם עם להחזיק לי את הייד.
ראיתי שזה לא הייה טבעי לו, וממש ריחמתי, הוא בטח לא מקבל יחס כזה כל יום.
אמרתי לעצמי הוא בטח ממש נבוך אבל אם הוא הייה רוצה להפסיק הוא הייה אומר משהו! בחיים לא הייתי עושה משהו בניגוד לרצונו!
כשבאנו הביתה הייתה עווירה טובה בסך הכל, דאגתי לו, הכנתי לו לשתות, והתמזמזנו קצת.
הוא רצה ללכת להתקלח, והבנתי שהוא מרגיש בבית ובנוח. אז החלטתי לקחת את זה צעד אחד קדימה.
כן, חיכיתי לו במיטה ערומה, אבל לא דמייניתי לעצמי שהוא הייה הולך להתקלח בבית שלי אם הוא לא הייה מעוניין בהמשך של הערב.
מההתנהגות שלו הבנתי שהוא מתבייש לקחת את העניינים לידיים, אבל זה הייה נראה שהוא מאריך כשלוקחים אותו ביד ומנחים אותו מה לעשות.
כשהנחתי אותו לרדת לי, הוא בילה שם חצי שעה, ואני חייבת להגיד שכמה שהוא ביישן, אבל ככה לא פינקו אותי מלא זמן.
אדוני השוטר, תאמין לי שאם הוא הייה אנאומר לי שהוא לא מעוניין, אם הוא הייה אומר שהוא רוצה ללכת, בחיים לא הייתי לוחצת עליו או עושה משהו בניגוד לרצונו,
ואז הבחורה מתחילה למרר בבכי, ולהתנצל על האי הבנה.

מגיעים לבית משפט, והשופט מכה בפתיש ומרשיע את הבחורה באונס מדרגה ראשונה, כי זה הרי חד וחלק, היא הודתה במיוחס לה, שתבלה איזה עשור או שניים מאחורי סורג. איזה כיף שהצדק נעשה.
כל הכבוד לשופט בסיפור שלך, איש טוב לב.
כי לא רק שהיא הודתה בחלק מהמיוחס לה, אלא אף סילפה את האמת. הרי דיאנג׳לו כבר הלשין עליה וסיפר שהיא לא הנחתה את הגבר אל המפשעה שלה, אלא אחזה בשיער ראשו ומשכה אותו לשם, כלומר הפעילה אלימות. 🤦‍♀️
starduskonfire
ואנחנו נשכך לרגע שדיאנג'לו הוא זה שמסר את הגרסה הראשונה, וכמובן שאנחנו נסמוך עליו ועל הפרשונות שלו של מה שקרה, כי ככה זה צריך לעבוד במערכת המשפט.