אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טריגר - אונס #him2

Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 28 בינו׳ 2021
Sm Art{☆Sm} • 28 בינו׳ 2021
אבדן הכנסה של 15 שנים, ואונס אכזרי .
ואין שום אמפטיה ורחמים כלפי הקורבן?
diangelo​(שולט)
diangelo​(שולט) • 28 בינו׳ 2021
לא בשביל משהו, אבל עכשיו כשאני חושב על זה (בכל זאת זה היה לפני 15 שנה), היא לא ממש תפשה לי את השיער בכח.
יותר הנחתה כזה. הדריכה.
starduskonfire
starduskonfire • 28 בינו׳ 2021
אוי דיאנג'לו רחמים עליך, בטח כל הלחץ הזה והשאלות של השוטרים לגבי מה לבשת ולמה לא אמרת לה דיי תפסיקי, אני רוצה ללכת!
שיבשו לך את הזכרון ועכשיו אני חייב להעמיד פנים שאין לך זהות או סוכנות, כי אתה קורבן ונראה שאתה מפנים את המיזנדריה שחוגגת פה במסוכנות יתר.
אנחנו נדאג להשתיק את הקולות המפקפקים וגם לצערינו אותך, כי לא נוח לנו עם הזיגזוגים שלך.
גבר סנדוויץ​(אחר)
גבר סנדוויץ​(אחר) • 28 בינו׳ 2021
אתה דוש כי אתה בעצמך לא מסכים עם עצמך.
הבאת סיפור אונס שאתה חושב שהוא לא אונס. הבנתי נכון?
או שהבאת סיפור שהוא לא אונס ( לא נאמר בו ״לא״, לא היתה התנגדות וכו׳, אני צודק?) אבל אתה מעמיד פנים כאילו אתה טוען שזה אונס כדי שאנשים יגידו מה פתאום זה לא אונס ואז אתה תגיד ״אמרתי לכם! אם אשה היתה אומרת שזה אונס, אז לא הייתם שוללים״
הבעיה היא שכולם הסכימו שזה אונס. איזה בעסה. הוציאו לך את העוקץ מהתחבולה ה״גאונית״

לא אהבתי
diangelo​(שולט)
diangelo​(שולט) • 28 בינו׳ 2021
לא הבנת.
זה בטח לא חדש לך.
סע לשלום.
מי אני באמת
מי אני באמת • 28 בינו׳ 2021
אוקי.
אז גם אני, כנראה כמו הרבה פה, לא ממש הבנתי את הפוסט.
כשקראתי אותו, חשבתי שאני מבינה והרגשתי המון סימפטיה אלייך, ואז קראתי את התגובות (מודה - לא את כולם) ופתאום אני לא מבינה כלל...

בכל אופן, אני מעדיפה לענות על הסיפור שכתבת ולא כל התגובות. כי אולי אני תמימה כמוך (לפי הסיפור) אבל הסיפור נשמע לי אמין לחלוטין.
ובכן - עד לחלק של התביעה על אונס ובטח על השנים של עבודה וכו'...

הסיפור כואב והוא מאוד נפוץ לצערי, והוא כאב לי באותה מידה למרות שנכתב ע"י גבר.
אבל קשה לי להאמין שסיפור אחד כזה היה מגיע לתלונה במשטרה או לתביעה.
סיפורים שבהם האונס הרבה יותר ברור מעולם לא יוצאים לאויר העולם, בין אם זה כי האישה מאשימה את עצמה (לשון נקבה לשם הנוחות. מיועד לכל המינים), בין אם זה כי היא חוששת שיאשימו אותה או לא יאמינו לה או פשוט לא רוצה להתפרסם כקורבן.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 28 בינו׳ 2021
אונס זה טראומה לכל החיים, כל הבעיות יתחילו מגיל 45 אז הרצון לשחזור יגבר .
אפשר להוציא 100 אחוזי נכות מביטוח לאומי .
king ddm​(שולט)
לפני 3 שנים • 29 בינו׳ 2021
king ddm​(שולט) • 29 בינו׳ 2021
אחד על פי חוק משנת ישראל של יום כל זה לא יעבוד בגלל כמה סיבות
אחד על פי חוק ישראל לא נתן לאנוס גבר דבר שני העבר יותר מיד זמן מי רגע אונס בגלל זה אני חושב שם סגר את תיק זה על חוסר עניין לציבור
עד דבר אחד היה יכול להגיד שכל זה כרע בהסכם מעל או לעגיד שזה לא קרה הכלל בסוף של דבר נטל הוכחה לכך זה בהרך 95%

זה תפרש כמו התרדה מנית בגלל על ספור זה לא תנו לכך עבד קשר עבודה אני על מקרי כלו ספורים
אני חושב שמקר אכי טוב היא תשלם לך סכום קטן של כסף זה כל ספור בשביל לסגור את תיק זה
זה כל ספור
king ddm​(שולט)
לפני 3 שנים • 29 בינו׳ 2021
king ddm​(שולט) • 29 בינו׳ 2021
אחד על פי חוק משנת ישראל של יום כל זה לא יעבוד בגלל כמה סיבות
אחד על פי חוק ישראל לא נתן לאנוס גבר דבר שני העבר יותר מיד זמן מי רגע אונס בגלל זה אני חושב שם סגר את תיק זה על חוסר עניין לציבור
עד דבר אחד היה יכול להגיד שכל זה כרע בהסכם מעל או לעגיד שזה לא קרה הכלל בסוף של דבר נטל הוכחה לכך זה בהרך 95%

זה תפרש כמו התרדה מנית בגלל על ספור זה לא תנו לכך עבד קשר עבודה אני על מקרי כלו ספורים
אני חושב שמקר אכי טוב היא תשלם לך סכום קטן של כסף זה כל ספור בשביל לסגור את תיק זה
זה כל ספור
פו מדבר על כל סוגיה זו

https://s.docworkspace.com/d/AL0pV62z8uRg2qKqmKCnFA