לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זונות כנות!

אוקיינוס​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 2 בפבר׳ 2021
אוקיינוס​(נשלטת) • 2 בפבר׳ 2021
אם מישהי שוכבת איתך כי היא צריכה כסף, אני לא בטוחה שאפשר לקרוא למה שהיא עושה איתך "אינטימיות". באופן כללי, אתה מתייחס ליחסי מין כאל סחר חליפין, ולא כאל חוויה שעוברים יחד. אני חוששת שככה לא תגיע לאינטימיות, אבל יכול להיות שזה פשוט לא מה שאתה מחפש...

אגב, אני חושבת אישית שהסיבה העיקרית שזנות נחשבת לכזה עיסוק מסוכן, היא שאם היינו יכולות לעסוק בזנות בלי שתאיים עלינו חרב האלימות מעל הראש (נשים וגברים שעוסקים בזנות חווים שיעורי אלימות פיזית ומינית הרבה יותר גבוהים מאשר גברים ונשים שאינם עוסקים בזה. ואם לוקחות בחשבון שבלאו הכי אחת מתוך ארבע נשים עוברת אונס בחייה, עבור אישה בזנות זה הרבה הרבה יותר מסוכן), גברים לא היו יכולים לשלוט בנשים. לא במובן הבדס"מי, אלא במובן הכללי של המילה.

היו תקופות בעבר, שנשים בזנות היו מרוויחות הרבה יותר מגברים (בתקופות שלא היה מקובל שנשים ייצאו לעבוד), ומכיוון שזה בערך העיסוק היחיד שבו אתם לא יכולים להחליף אותנו בגבר - זה לא היה מאפשר לפטריארכיה להתקדם. לכן יש עבור נשים מס הרבה הרבה יותר גבוה על העיסוק הזה. החברה כפי שאנחנו מכירים אותה היום, או כפי שהייתה במאות השנים האחרונות, לא הייתה יכולה להתקיים אם היה לנו כזה כלי לשוויון.

אחת הדוגמאות לכך היא שבמאה ה-19 נשרפה עיר שלמה בארצות הברית (אני לא זוכרת אם סיאטל או פורטלנד) והיחידות שהיה להן מספיק כסף כדי לתרום לשיקום העיר ובנייתה מחדש היו הזונות. חברה שמבוססת על נשים בעמדות חולשה לא יכולה להרשות לעצמה לתת לנשים כזה כלי חזק מול גברים.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2021
האמת, לא הבנתי מה אתה רוצה מאיתנו..
littlewife
littlewife • 2 בפבר׳ 2021
אתה יודע גם הכותרת בכלל מתחילה את כול השאלה שלך "זונות כנות" המילה זונה מעבר לפרוש שלה שזה קיום יחסי מיין או טובת הנאה תמורת תשלום.
זה מראה כמה הצד השני הוא רק אובייקט מיני ושהוא בהגדרה הזו אז אינטימיות היא לא חלק בתוך זה ולא חלק בזנות.
זונה יכולה לזייף אינטימיות באותה מידה שהיא מזייפת אורגזמות ואתה לא תדע תהבדל.

קשר של אינטימיות מתחיל מחיבור, אמון, הדדיות, כבוד, הערכה, אכפתיות , אהבה, רגשות, קרבה ועוד
אפילו לא את כולם ודבר כזה בטוח לא תקבל מזונה.
כי היא הרי אמרה לך שהבעיה היא כספית והיא בתמורה תיתן לך את השימוש בגוף שלה, אינטימיות ורגשות הם לא חלק מהעסקה.
כמובן אתה גם יכול להגיד לה שזה מה שאתה רוצה להרגיש והיא תזייף את זה תמורת תשלום אם אתה רוצה לחיות באשליה שזה הדבר האמיתי....

ברגע שאישה לא יודעת מה היא רוצה זה גורם לה בעצמה בילבול ועטיה ואפילו בעיניים שלי זה עצוב.
כי הגוף הוא חלק ממך, הגירוי מיני , ההנאה זה שלך וברגע שאת לא יודעת מה את רוצה זה מתסכל ולא באמת הופך את חיי המין למהנים כמו שהם אמורים להיות.

התשובה לשאלה החיים היו עצובים אם היינו מסתכלים על הצד השני רק בתור אובייקט מיני והכול היה זורם לנו חלק וטוב .
זה בעצם מוריד מהערך של לשכב עם משהו , הטיזינג, החיבור, הקרבה ...

כמובן זה מהעיניים שלי בלבד
אנאלון​(נשלט)
לפני 3 שנים • 3 בפבר׳ 2021

הזונות מתרוצצות כמרקחה

אנאלון​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2021
יש בחירות בקרוב
והכנסת משוועת לזונות חדשות ורעננות
כי הציבור מאס בנוכחיות
פעם זונה היה מקצוע מכובד
הייתה נבחרת לפחות ל4 שנים
היום אחרי שנה זורקים אותם לכל הרוחות
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 3 בפבר׳ 2021
אני לא מבינה איך אישה שעובדת בתעשיית המין, כנה יותר מאישה שלא עובדת בתעשיית המין.

נשים שעובדות בתעשייה הן לרוב עובדות בזה כי כביכול זה כסף קל, זה לא בהכרח שהן רוצות עכשיו שתזיין להן את חורים, אני חושבת שזה הדבר האחרון שבא להן כרגע. (רובן לא כולן).

אז לבוא ולומר שהן כנות ויודעות מה הן רוצות, זה קצת דפוק.

אבל שיהיה🤷🏽‍♀️

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי פבר' 03, 2021 10:43 am, סך-הכל נערך פעם אחת
תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
כשיש לחץ פיננסי נורא גדול,

אין שום סיבה להיות נשלטת תמורת כבף,
כשאפשר להיות שולטת תמורת הרבה יותר כסף.

בלי חדירה, עם הרבה יותר כבוד, והרבה יותר שליטה בסיטואציה.
עבד משועבד{עבד}

Re: זונות כנות!

עבד משועבד{עבד} • 3 בפבר׳ 2021
לבעמוק כתב/ה:
יושר וכנות אצל זונות.

להגיד מראש אני מוכנה לענג אותך בתשלום כי זה מה שכרגע חסר לי הכסף - מפשט את הדברים.

מגרה אותי לדעת שאת מוכנה לאינטימיות איתי ועם אחרים בגלל תשלום.

יש הרבה בלבול והטעייה כאשר אשה אינה יודעת מה היא רוצה...

יודע מה אני רוצה ואם זה עונג ממך או לשלוט בך הרבה יותר פשוט לי לשאול - כמה?

אם אשה הייתה בוחרת לה מעגל גברים קטן או גדול שהיא מוכנה להפתח עבורם לסקס בלי שאלות קשות בתשלום ישיר או בשווה ערך - האם החיים היו נראים אחרת לגברים ונשים?

לעניות דעתי הכנות הזו עדיין לא כאן. הנשים חוששות מהתייחסות מבזה, מצד נשים וגברים, והגברים מדמיינים ומאוננים במקום לבקש....

הסבר לציטוט.
הוא יוצא מהנחת יסוד שהאשה היא זונה.
ואז הוא תוהה.
אם האשה זונה אז למה הוא לא יכול לשאול אותה ישירות כמה היא רוצה
הרי הוא רוצה לשלם, והיא אשה ,ולכן היא זונה שרוצה כסף.
אז למה צריך את כל המשחק מסביב.
ואז הוא מביע תקווה ,חלום.
ובחלומו כל אשה תסכים למין תמורת תשלום.
וכל אשה תקבל גברים לפי היכולת שלה.
לאחת יהיה מעגל גדול לאחרת מעגל קטן..
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
גם אני בעד זונות כנות
כל הגברים האלה שכאילו רוצים יחסים, שכאילו מחפשים להעניק למישהי או מישהו אהבה. קח אותך - אתה שכנעת נשים לתת לך סקס בתמורה לחיבוק. חבל שאתה לא זונה כנה, מודה שאתה רק רוצה סקס קבוע וזמין, ולא מרמה שכאילו אכפת לך מהאובייקט המיני שניצבת מולך.
למה אתה לא יכול להיות זונה כנה?
בעלבנק​(שולט)

חייבת הלוואה מה תרצה בתמורה?

בעלבנק​(שולט) • 3 בפבר׳ 2021
אם מישהו היה רואה את ההצעות שאני מקבל...
זה לא חריג עם כינוי כמו שלי לקבל הצעה - אני חייבת הלוואה מה תרצה בתמורה?
littlewife
לפני 3 שנים • 4 בפבר׳ 2021

Re: מכבד

littlewife • 4 בפבר׳ 2021
לבעמוק כתב/ה:
מבין ומכבד את גישתך...

בעיניי הפוסט אינו על זנות טוב או רע מוסרי או לא.

הדיון הוא על כנות בהצגת רצונות וצרכים בין גבר ואשה.

אין לי ספק שדעתי שונה מהמקובל.

אבל מאמין בלהציג כנות לגבי מה אני רוצה מקשר ולשמוע כנות מנגד....

ןנראלך שבגלל ששילמת לזונה אז היא תהיה איתך כנה? לא כולם אפילו רובם לא
הם אומרות לך מה שאתה רוצה לשמוע, כי זה המשחק והמגרש שלהם
כמו שכתבו בתגובות לפני
אתה בשבילה שטר
והיא בשבילך חור או אובייקט מיני
זה כול הענין של זנות