אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המדריך לשולט המתחיל

שחור שולט
לפני 3 שנים • 11 בפבר׳ 2021

המדריך לשולט המתחיל

שחור שולט • 11 בפבר׳ 2021
היי אני ממש בתחילת דרכי בעולם הבדסם אבל אני חושב שאני יודע טוב מאוד מה אני אוהב ואיך אני אוהב
השאלה זה איך שולט מתחיל מוצא פרטנרית בעולם הזה כשאין לו ניסיון!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 בפבר׳ 2021
1. הוא אומר לעצמו: זה נהדר שאני יודע מה אני אוהב, אבל את הנשלטת לא מעניין להיות כלי קיבול למה שאדם זר אוהב.
2. בהתאם, כשהוא פונה לנשלטות פוטנציאליות, הוא לא אומר להן שום דבר על מה שהוא אוהב. הוא פונה אליהן כאל כל אישה אחרת ולא כאל אובייקטים ליישום הפנטזיות שלו.
3. הוא זוכר שהן נשים גם אחרי הפנייה. מה רוב הנשים לא אוהבות? שגבר זר מדבר איתן ישר על סקס. מה הן כן אוהבות? שגבר מצחיק אותן, מקשיב להן ומתעניין בהן.
4. ויחד עם כל זה, שולט מתחיל צריך לזכור שיש פה המון שולטים, ושנשלטות לפעמים נרתעות משולטים מתחילים. סבלנות. כנראה שלא תמצא מיד, אבל אם תתמיד בגישה חיובית ומכבדת, זה יבוא.
    התגובה האהובה בשרשור
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 11 בפבר׳ 2021
ספרים , YouTube, אינטרנט
MyLexicon
MyLexicon • 11 בפבר׳ 2021
קורס אצל דיאנג'לו.
מחירים מיוחדים לקורונה.

ובלוגים, בעיקר icon_smile.gif
the rain song
the rain song • 11 בפבר׳ 2021
עיצה קטנה - תוריד את המילה כלבה מהפרופיל שלך
rosewood
rosewood • 11 בפבר׳ 2021
תגיד שיש לך ניסיון בחו"ל.

ותוסיף עוד כמה "כלבה" בפרופיל.
rosewood

בכל הכבוד

rosewood • 11 בפבר׳ 2021
זאלופון כתב/ה:
1. הוא אומר לעצמו: זה נהדר שאני יודע מה אני אוהב, אבל את הנשלטת לא מעניין להיות כלי קיבול למה שאדם זר אוהב.
2. בהתאם, כשהוא פונה לנשלטות פוטנציאליות, הוא לא אומר להן שום דבר על מה שהוא אוהב. הוא פונה אליהן כאל כל אישה אחרת ולא כאל אובייקטים ליישום הפנטזיות שלו.
3. הוא זוכר שהן נשים גם אחרי הפנייה. מה רוב הנשים לא אוהבות? שגבר זר מדבר איתן ישר על סקס. מה הן כן אוהבות? שגבר מצחיק אותן, מקשיב להן ומתעניין בהן.
4. ויחד עם כל זה, שולט מתחיל צריך לזכור שיש פה המון שולטים, ושנשלטות לפעמים נרתעות משולטים מתחילים. סבלנות. כנראה שלא תמצא מיד, אבל אם תתמיד בגישה חיובית ומכבדת, זה יבוא.

מצד שני, אתה חושב שהבעיה בבנט ושקד זה שהם לא פירקו לגמרי את ביהמ"ש העליון. כאילו שהעובדה שהם KKK יהודי זה לא פגם. אבל אתה סתם גורר אותי לדיון אחר.
זאלופון​(שולט)
אני מבקש לדייק: כל מי שהוא ימינה ממרצ הוא וואפן SS, לא KKK. ובית המשפט העליון הוא האבא של כולנו: לא בחרנו בו אבל הוא נורא חזק אז אנחנו עושים מה שהוא אומר. ועכשיו תפסיק להפריע לשולטים צעירים למצוא מכסה. התחסנת כבר, פושטק?
rosewood
rosewood • 11 בפבר׳ 2021
למרות מה שסמוטריץ' לחש לך בלילה, ביהמ"ש העליון בקושי התערב . אבל מי שמתעקש שתהיה לו את היכולת להורות על השלכת כל בן בכור (ערבי) היאורה, בהחלט לא מרוצה שיהיה מבוגר אחראי שמתערב.

וברור שהתחסנתי, כל ההגמוניה שאינה יודעת שהיא הגמוניה כבר התחסנה. אוטוטו חיסון שני.

אחרי זה כבר יהיה פחות כיף (ויעיל) להשתעל בבית הכנסת.
זאלופון​(שולט)
ושוב אני נאלץ לתקן אותך: בנט לא ביקש להשליך כל בן בכור ערבי היאורה, הוא ביקש לאפות מצות מדמו ולאכול את בשרו (הוא אישית, האיש גרגרן שזה משהו).
אני לא יודע מה הקבוצה השמאלנית המקבילה לאריות של הצל שממנה אתה משיג את המידע שלך, אבל נראה לי שהם קצת ימנים פשיסטים שמעדנים מידע שלא נוח לציונים. ומי זה הולך לבית כנסת בחום הזה? לבית כנסת הולכים כשקר, בשביל הפרווה.